forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lis 2015, 1:26 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
starykizior pisze:
Tak ma marginesie; czy dojebywanie Komorowskiemu to teraz jest najważniejsze? Coś mi się wydaje, ze to kolejny temat zastępczy PIS.



nie końiecznie , to zmiękczanie opozycji....

poza tym żeby nie było że PiS to rewizjoniści i że sie mszczą za stare sprawki , wyciąga sie nowe , aby nie było ROZLICZANIA a sprawiiedliwe osądzanie ...
A że tych samych osobistości , to już mniej wazne ......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2015, 1:34 
Kanakk,
Winiarski składa zeznania jako świadek w procesie dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego.

Cytuj:
Dziś na kolejnej rozprawie procesu dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego oskarżonego o rzekomą płatną protekcję podczas weryfikacji żołnierzy WSI wystąpił jako świadek Krzysztof Winiarski, biznesmen i były przyjaciel Bronisława Komorowskiego.


https://www.youtube.com/watch?v=zxe7vJOU6YA

Cytuj:

W lutym tego roku spotkał się ze mną człowiek, który twierdził, że wysłali go do mnie ludzie określający się jako ochrona Komorowskiego, z propozycją. Sądził, że mam Aneks dot. WSI i materiały ws. PRO CIVILI. (…) Dowiedziałem się, że oni są w stanie zapłacić wysoką cenę za informacje. Takie próby się już zdarzały

— mówił Winiarski.

Świadek podkreślił, że człowiek, który przyszedł do niego w imieniu ochrony prezydenta miał powiązania z gangsterami.

Człowiek, który przyszedł do mnie w imieniu ochrony pana Komorowskiego, był uczestnikiem imprez i grillów z udziałem czołówki „uczciwych inaczej”, bossów, gangsterów. Moja konkluzja jest taka, że jeśli ludzie z ochrony prezydenta wysłają łącznika, przy którym Masa jest małym człowiekiem, to musieli mieć tego świadomość. To pytanie, jaką wiedzę miał prezydent Komorowski


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2015, 1:38 
starykizior pisze:
Tak ma marginesie; czy dojebywanie Komorowskiemu to teraz jest najważniejsze? Coś mi się wydaje, ze to kolejny temat zastępczy PIS.


Mylisz się. Sprawa pochodzi długo przed wyborami o czym pisałam. I przestępców należy karać, zwłaszcza gdy nie mogą się już ukrywać za immunitetem a sama sprawa nie uległa przedawnieniu.
Już Ty powinieneś to wiedzieć i rozumieć najlepiej.
http://www.solidarni2010.pl/32049-trwa- ... zacja.html

Relacja z kolejnej rozprawy (nie pierwszej) w procesie Wojciecha Sumlińskiego
opublikowano: 21 maja

http://wpolityce.pl/media/245284-relacj ... mlinskiego


Ostatnio zmieniony 01 lis 2015, 1:45 przez Malina, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 01 lis 2015, 1:49 
WLR pisze:
Kurwa! Tępaki! Komorowski jest politycznym trupem, jak i całe PO.
PiS ma teraz swoje osiem lat i złodzieje z PO przeflancują się do
PiS u (o ile ich zechcą) albo do Nowoczesnej. Czas PO minął a
Błonek będzie jeździł z objazdową szopką jak Wałęsa i Kwach.
Nie macie innych problemów?


Tępaki? Docieranie do prawdy i mówienie o przekrętach głośno ma świadczyć o naszej tępocie?
Dziwne to podejście.


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2015, 1:55 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
WLR pisze:
Kurwa! Tępaki! Komorowski jest politycznym trupem, jak i całe PO.
PiS ma teraz swoje osiem lat i złodzieje z PO przeflancują się do
PiS u (o ile ich zechcą) albo do Nowoczesnej. Czas PO minął a
Błonek będzie jeździł z objazdową szopką jak Wałęsa i Kwach.
Nie macie innych problemów?



sameś tepak
a jesli tak ma byc to swiadczy tylko , że Polacy i Polska w pełni zasłuzyła i na PO i na PiS..
i na unicestwienie też , wkrótce .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2015, 2:38 
O Komorowskim. W jego teczce personalnej, dostępnej w cyfrowych archiwach Instytutu Prawdy Obywatelskiej, zostało opisanych szereg afer, w których był jednym z głównych bohaterów.

Afera "Uczelniana"
Afera "Gruntowa"
Afera "Offsetowa"
Afera "Marszałkowa"

Afera "Uczelniana" przedstawia gigantyczne malwersacje finansowe dokonane przez oficerów WSI na Wojskowej Akademii Technicznej. O interesach WSI na majątku WAT jest mowa w Raporcie z Weryfikacji WSI w rozdziale 10 (strona 133):

"Aktywność oficerów WSI niejednokrotnie przybierała charakter przestępczości gospodarczej na wielką skalę, wskutek której Skarb Państwa tracił wielomilionowe sumy. Bardzo często środki finansowe należące do podmiotów gospodarczych lub instytucji związanych z wojskiem były transferowane bądź malwersowane za pośrednictwem firm, fundacji bądź innych instytucji tworzonych z inicjatywy oficerów WSI lub mających z nimi ścisłe powiązania."

Afera "Gruntowa" według śledztwa "Gazety Polskiej" z marca 2007 roku w artykułach "Ministrowie obrony prywatnej spółki" i "Klinika pod specjalnym nadzorem" Leszka Misiaka i Piotra Nisztora, opisany zostaje proceder wyprowadzenia przez Bronisława Komorowskiego i Janusza Onyszkiewicza atrakcyjnych gruntów z terenu Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Afera "Offsetowa" dotyczy przetargu na wielozadaniowy samolot i offset.

Afera "Marszałkowa" sprawa wielowątkowa.


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2015, 2:44 
Podsumowanie rządów PO :
rząd zadłużył radykalnie Polskę - w 2007 roku dług publiczny Polski wynosił około 530 mld zł., teraz ponad 1000 mld zł (odpowiednio 45% i 57% jako % PKB.), przy czym są szacunki (FOR) mówiące, że dług ten wraz z długiem ukrytym wynosi już przeszło 3000 mld zł. Natomiast według danych NBP zadłużenie zagraniczne Polski na koniec roku 2013 wyniosło około 276,8 mld Euro t.j. 381,1 mld USD. Warto wspomnieć, że sławne już zadłużenie zagraniczne jakie zostawił po sobie E. Gierek w 1980 roku wynosiło w walutach wymienialnych 24,1 mld USD a wymagalne płatności z tytułu obsługi zadłużenia zagranicznego na rok 1981 wynosiły 10,9 mld USD


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2015, 9:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Malina, czy cie pojebało? Zamiast powoływać się na »Raport z Weryfikacji WSI« (to ten autorstwa A. Macierewicza?),
jakiś nikomu nieznany oprócz ciebie »Instytut Prawdy Obywatelskiej« i »Gazetę Polską« pierdolnij się młotkiem w berecik, co?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2015, 10:18 
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Polski-dlug-publiczny-wzrosl-do-50-8-proc-PKB-3383040.html
Cytuj:
Polski dług publiczny, liczony według metodologii ESA2010, na koniec I kwartału wyniósł 50,8 proc. PKB wobec 50,1 proc. PKB w IV kw. 2014 i wobec 48,6 proc. PKB w I kw. 2014 r. - podał Eurostat.

Zatem problem może być w innej metodologii liczenia owego długu.
---------------------
@Stanax
GP czy mało znany blog nie oznaczają ,,z automatu'' fałszywych ocen/danych.
Moim zdaniem powinny zmusić do zastanowienia, jak istotna jest znajomość danych źródłowych...


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2015, 10:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Skorpion, ale o czym ty teraz piszesz? O jakim kurna blogu? Znajdź go w sieci i wklej tu linka - nich i inni poczytają!
W dodatku Malina powołuje się na "źródła", w których jej ukochanego L.Millera wraz z ekipą obsmarowano gównem
z góry na dół. Skoro dla was, dla ciebie i Maliny, poronione wywody Macierewicza, Terlikowskiego, Sakiewicza i innych
podobnych do nich pojebów zmuszają do zastanowienia, to nie mam nic do dodania.




PS
Nalegam na ten link do bloga !

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group