forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 13:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 lip 2016, 20:57 
stanax pisze:
kowalew pisze:
[...] Wyśmiewa się nieprawdziwe argumenty , aby stworzyć atmosferę w której można następnie (świadomie kłamiąc) śmiać się, pokpiwać również z prawdziwych argumentów przeciwnika.
Potrafisz ze stuprocentową pewnością wskazać na prawdziwe argumenty?
Przecież nawet Malina ssie w temacie "żydowsko-niemieckiego" dziennikarza z jakichś źródeł dla oszołomów!


Okazuje się, że znów wyraziłem się nieprecyzyjnie, Stanax, w tym moim a zacytowanym przez Ciebie zdaniu chodzi mi o znaną profesjonalistom (a czasami również takim przypadkom jak ja) taktykę w medialnych dyskusjach. Ogólnie.
Zaś w przypadku o którym Ty piszesz (dotyczących zdarzeń w Monachium i Nicei), oczywiście (jak dotychczas) nic nie jest dla mnie pewne ze 100% pewnością. Na razie. Nawet to ile tam było rzeczywistych ofiar, i ilu było tzw. terrorystów. W tej bowiem kwestii jeszcze raz polecam w/w komentarz Bronto, a właściwie zawarte tam cytowanie.
Chyba nic tym razem nie pokręciłem.


Ostatnio zmieniony 26 lip 2016, 21:06 przez kowalew, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 26 lip 2016, 21:05 
Wielki Wezyr pisze:

Sorry?
Jesli ktoś mi wciska, że łatwiej trafić trójkę w totka, niż dwukrotnie przeżyć wybuch jądrowy, podpierając się przy tym, logiką, rachunkiem prawdopodobieństwa itp, to oczekuję, że mi wyjaśni, jak przeprowadził te rachunki. Skoro doszedł do takich wyników, to chyba przedstawienie drogi do nich nie stanowi jakiegoś, szczególnego problemu.
To ja się czuję zażenowany, że plewy, pustosłowie i spiskowe teorie bierzecie za dobrą monetę.

Czy ty czasem czytasz sam siebie ze zrozumieniem?
Bo co post napiszesz, to sam siebie zaorzesz.


Na górę
  
 
Post: 26 lip 2016, 21:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Powiedziała zaorana specjalistka od rachunku prawdopodobieństwa i logiki, która nie już tylko pojękuje z gleby... :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lip 2016, 21:20 
Wielki Wezyr pisze:
Powiedziała zaorana specjalistka od rachunku prawdopodobieństwa i logiki, która nie już tylko pojękuje z gleby... :lol: :lol:

Pszesz:
"Jesli ktoś mi wciska, że łatwiej trafić trójkę w totka, niż dwukrotnie przeżyć wybuch jądrowy, podpierając się przy tym, logiką, rachunkiem prawdopodobieństwa itp, to oczekuję, że mi wyjaśni, jak przeprowadził te rachunki."

Z tego wynika, że prawdopodobieństwo dwukrotnego przeżycia wybuchu jądrowego, jest większe niż możliwość trafienia trójki w totka.
Jeśli tak uważasz, to twoja brocha ale wybacz, robisz z siebie wała na oczach wszystkich i to bez ani mojej ani siostry Baryckiego pomocy.


Na górę
  
 
Post: 26 lip 2016, 21:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Szkoda babo z alzhaimerem, nie pamiętasz, o co toczy się cały ten dyskurs.
I dyskretnie odbiegłaś od istoty sprawy.
Taka rola krętacza i manipulanta.
A przecież ty nim jesteś, więc zdziwiony nie jestem twoim pierdoleniem. :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lip 2016, 21:27 
kowalew pisze:
Stanax, w tym moim a zacytowanym przez Ciebie zdaniu chodzi mi


Czyś Pan ohujał, Panie Kowalew, chcesz Pan kretynowi wyjaśniać techniki inżynierii społecznej? Przecie to kretyn i cham, w mordę i kopa w dupę, co prawda analfabecie to i tak nie pomoże, ale przynajmniej Panu będzie przyjemniej.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 lip 2016, 21:31 
barycki pisze:
kowalew pisze:
Stanax, w tym moim a zacytowanym przez Ciebie zdaniu chodzi mi


Czyś Pan ohujał, Panie Kowalew, chcesz Pan kretynowi wyjaśniać techniki inżynierii społecznej? Przecie to kretyn i cham, w mordę i kopa w dupę, co prawda analfabecie to i tak nie pomoże, ale przynajmniej Panu będzie przyjemniej.

Adam Barycki


Siostro Barycki, rację Wam przyznam bo tu jest nie jeden taki przypadek i marne szanse by im cokolwiek wytłumaczyć. Głupota wypełnia ich po brzegi a wypełnionej filiżanki nikt nie jest wstanie już niczym napełnić.


Na górę
  
 
Post: 26 lip 2016, 21:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Malina pisze:
barycki pisze:
kowalew pisze:
Stanax, w tym moim a zacytowanym przez Ciebie zdaniu chodzi mi


Czyś Pan ohujał, Panie Kowalew, chcesz Pan kretynowi wyjaśniać techniki inżynierii społecznej? Przecie to kretyn i cham, w mordę i kopa w dupę, co prawda analfabecie to i tak nie pomoże, ale przynajmniej Panu będzie przyjemniej.

Adam Barycki


Siostro Barycki, rację Wam przyznam bo tu jest nie jeden taki przypadek i marne szanse by im cokolwiek wytłumaczyć. Głupota wypełnia ich po brzegi a wypełnionej filiżanki nikt nie jest wstanie już niczym napełnić.


Czego ty jesteś najlepszym przykładem.
Jednak tobie się ulewa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2016, 0:01 
Malina pisze:
Osobiście nie wierzę w zbiegi okoliczności tego typu.

Ten sam fotograf zrobił i opublikował zdjęcia z ataku terrorystycznego w Nicei (zdjęcia z balkonu w ostatnich momentach zatrzymania terrorysty) i w Monachium (ten sam człowiek także zdjęcia zrobione z balkonu w trakcie ujęcia sprawcy).
Mowa o niemieckim fotografie, Richard Gutjahr który posiada bliskie kontakty z Mossadem. Jego żona Einat Wilf, wysokiej rangi oficer wywiadu, pracowała jako doradca Shimon Peres, powiązana także z korporacjami w USA i Izraelu, w 2007 ubiegała się o stanowisko prezydenta Światowego Kongresu Żydowskiego, była członkini ILP a następnie założycielka IP, po czym w 2013 straciła mandat posła w Knesecie.

Teraz............ jakie są szanse by ten sam człowiek/fotograf, którego materiały zdjęciowe ukazały się we wszystkich głównych mediach świata, mógł przez przypadek, znaleźć się w doborowym do obserwacji miejscu, z którego był w stanie śledzić najważniejsze wydarzenia i fotografować je?????


https://www.youtube.com/watch?v=FBhFTxa6l7M
https://www.youtube.com/watch?v=QeBOMm7nHdc
https://www.youtube.com/watch?v=qMVCneA1-e0


Pociągnę ten wątek.

Napływają z czasem nowe analizy i w związku z tym, nasuwają się nowe wnioski.
Wczoraj zmieniono na Wiki Bio żony dziennikarza. Usunięto informację o jej przynależności do służb specjalnych. (zdjęcia porównawcze poniżej)
21 lipca dziennik Le Figaro podaje, że Biuro do Spraw Antyterrorystycznych nakazało miastu Niceii, zniszczyć wszystkie nagrania z monitoringów CCTV. Władze miasta odmówiły.


Załączniki:
Einet Wilf żona RG 1.jpg
Einet Wilf żona RG 1.jpg [ 78.86 KiB | Przeglądany 4773 razy ]
Einet Wilf zmienine Bio.jpg
Einet Wilf zmienine Bio.jpg [ 71.21 KiB | Przeglądany 4780 razy ]
Le Figaro.jpg
Le Figaro.jpg [ 70.45 KiB | Przeglądany 4780 razy ]
ciężarówka z N.jpg
ciężarówka z N.jpg [ 52.74 KiB | Przeglądany 4780 razy ]
zderzenia 1.jpg
zderzenia 1.jpg [ 46.28 KiB | Przeglądany 4780 razy ]


Ostatnio zmieniony 27 lip 2016, 0:23 przez Malina, łącznie zmieniany 1 raz
Na górę
  
 
Post: 27 lip 2016, 0:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Malina pisze:

Napływają z czasem nowe analizy i w związku z tym, nasuwają się nowe wnioski.
Wczoraj zmieniono na Wiki Bio żony dziennikarza. Usunięto informację o jej przynależności do służb specjalnych. (zdjęcia porównawcze poniżej)


Sprawdź proszę samodzielnie i napisz co tam widać: https://en.wikipedia.org/wiki/Einat_Wilf


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group