forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 57  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 lut 2016, 22:11 
Globalne supermocarstwo Rothschildów pod przywództwem Nathaniela – V barona de Rothschild

Klan Rothschildów składający się z wielu spokrewnionych rodzin jest najpotężniejszą rodziną bankierską na świecie. Jak pisze Chińczyk Song Hongbing w książce pt. „Wojna o pieniądz” – w XIX wiecznej Europie wyróżniano 6 mocarstw: Rosję, Anglię, Francję, Prusy, Austro-Węgry i… klan Rothschildów, których znawcy uważali za największe mocarstwo. Za wszystkimi wojnami od 2,5 wieku stała rodzina Rothschildów. W jej własności i/lub zarządzaniu znajdują się prawie wszystkie banki narodowe z wyjątkiem: Syrii, Iranu, Kuby, Korei Północnej i od niedawna, także Rosji. Taka potęga nuklearna jak Rosja, pod przywództwem Putina, dopiero odebrała Centralny Bank Rosji w marcu 2015 r. Było to związane ze zniknięciem Prezydenta Putina na blisko 10 dni, kiedy to się działo. W tym czasie, zabito jego szefa ochrony osobistej, który miał być mianowany na szefa Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji. Ale zarządzanie Bankiem zostało odebrane i jego polityka zmieniła się radykalnie – ze szkodzącej gospodarce rosyjskiej – na wspierająca rozwój gospodarczy i dobrobyt obywateli.

Jak ważne jest opanowanie emisji pieniądza, w tym kredytowego w skali świata, do zarządzania krajami i globalnego, określił ponad dwa wieki temu założyciel klanu i jego żona:

Meyer Amschel Rothschild [Cytat z filmu „Money as Debt”]: „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy ich Prawa”
Natomiast Gutle Schnaper, żona tegoż Mayera Amschela Rothschilda i matka jego pięciu synów stwierdziła: „Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, to by żadnych nie było.”

W poniższym tekście przedstawiono cześć kulis funkcjonowania tej rodziny i powiązań z innymi oligarchami i wpływowymi osobami, które im służą. Polecamy tą lekturę dla zrozumienia istoty globalnych powiązań w sieci globalistów, za pomocą najważniejszego narzędzia jakim jest zmonopolizowane przez bankierów w skali świata: emisja pieniądza, w tym kredytowego oraz kontrolowanie rynków finansowych. Kluczowym, jawnym realizatorem budowy NWO jest klan Rothschildów, który ma nad sobą nadzór tajnych organizacji, których przywódcy nie są znani.
Jednak plany Nowego Porządku Świata, coraz bardziej się załamują. Wpływ na załamywanie się realizacji planów ma rosnąca w przyśpieszającym tempie świadomość ludzi na całym świecie, przede wszystkim dzięki internetowi, który trudno jest ocenzurować.

Redakcja KIP

cały tekst pod adresem, Ja wiem, że nie lubicie długich tekstów ale ten jest wyjątkowy. Naprawdę polecam zapoznać się z materiałem.
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... othschild/



Obrazek

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 10 lut 2016, 22:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2016, 22:58 
Ty szczególnie wierzysz cytatom zamieszczonym w Gazecie Wyborczej, Gazecie.pl. Faktach, na temat.pl i jeszcze kilku innych to charakterystyczne dla schizofreników politycznych, niekonsekwentnych w swych poglądach.


Na górę
  
 
Post: 10 lut 2016, 23:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Malina pisze:
Ty szczególnie wierzysz cytatom zamieszczonym w Gazecie Wyborczej, Gazecie.pl. Faktach, na temat.pl i jeszcze kilku innych to charakterystyczne dla schizofreników politycznych, niekonsekwentnych w swych poglądach.

No cóż ty już dawno przestałaś byc dla mnie wiarygodnym źródłem informacji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2016, 23:06 
Edmund Bared pisze:
Malina pisze:
Ty szczególnie wierzysz cytatom zamieszczonym w Gazecie Wyborczej, Gazecie.pl. Faktach, na temat.pl i jeszcze kilku innych to charakterystyczne dla schizofreników politycznych, niekonsekwentnych w swych poglądach.

No cóż ty już dawno przestałaś byc dla mnie wiarygodnym źródłem informacji


"Cieszę się", że Michnik i Agora są dla ciebie źródłami wiarygodnymi, choć stoi to w sprzeczności z tym co sam głosiłeś, nawet tu na tym forum.


Na górę
  
 
Post: 11 lut 2016, 3:52 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Jak sie samemu nie mysli to gdzies mozna swoje poglady .... udokumentowac.
Fere libenter homines id quod volunt credunt motto PiSu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2016, 4:24 
Malina pisze:
Ty szczególnie wierzysz cytatom zamieszczonym w Gazecie Wyborczej, Gazecie.pl. Faktach, na temat.pl i jeszcze kilku innych to charakterystyczne dla schizofreników politycznych, niekonsekwentnych w swych poglądach.

Na jakich paradygmatach opiera się Twój zestaw wierzeń jako osoba niecierpiąca na „schozofrenię polityczną" (Malina, 2016) :?: :lol:


Na górę
  
 
Post: 12 lut 2016, 17:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Malina jest po prostu kliknięta


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2016, 17:26 
Może być sprawa niecierpiąca zwłoki, Malina może być nie cierpiąca albo właśnie: cierpiąca....


Na górę
  
 
Post: 16 lut 2016, 20:32 
Sensacja! IPN w asyście policji zabezpieczył dokumenty dot. TW "Bolka"

Takiej sensacji nikt się nie spodziewał! Wdowa po Czesławie Kiszczaku, we wtorek zgłosiła się do IPN i zaoferowała sprzedaż dokumentów przekazywanych przez jej męża – poinformował na konferencji prasowej prezes Instytutu Pamięci Narodowej Łukasz Kamiński.

Prezes IPN powiedział, że żona zmarłego generała przyniosła odręcznie zapisaną kartkę na której miały być informacje o spotkaniu Czesława Kiszczaka z TW Bolkiem. Podobno dokumentów jest zdecydowanie więcej!

– W godzinach popołudniowych prokurator IPN w asyście funkcjonariuszy policji podjął czynności z miejscu zamieszkania wdowy po Czesławie Kiszczaku mające na celu zabezpieczenie dokumentów – powiedział Kamiński.

http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/33 ... t-tw-bolka

Pewnie Bolek zostanie w Chile i poprosi o azyl polityczny. :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 57  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group