forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 7:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 232  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 lis 2019, 23:43 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol:
No widzisz, - Wiarek: Było się biblią podeprzeć....... :lol:
A nie jakimś "lewakiem".......
Zaraz byś mu argumenta z ręki wytrącił........ ;)
Albowiem żaden prawdziwy Polak z biblią nie będzie polemizował....... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2019, 23:52 
mauser4 pisze:
masz calkowita racje nie ma co dyskutowac ,jezeli podpierasz sie ksiazka lewaka Kunickiego .


To ty jednak głupek jesteś jak ten prol. Nie pasuje ci Kunicki, to poczytaj innych.
To, że Piasecki był faszystą, jest faktem powszechnie znanym, bo on sam tego nie ukrywał.

Na tym jednak dyskusję z tobą zakończę, bo jak słyszę, że: a jutro nie założę czapki, bo ta
lewacka pogodynka powiedziała, że będzie mróż, to ręce mi opadają i współczuję rodzinie.

O losie! Nie masz ratunku dla tego kraju, skoro takie yntelygenty mają prawa wyborcze.

A tak na koniec - co robisz na forum tego lewaka i (tfu!) żyda Urbana? I jednak między lewakami?

Czytać umiesz, tylko połączenie oka z mózgiem nie teges. Ale zobaczmy. Gazetka Falanga - ONR 1934 r.

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 18 lis 2019, 11:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
O kurła, ja stawiam na Korwina. :lol: :lol:

Braun, Bosak, Korwin-Mikke. Konfederacja ogłosiła kandydatów na prezydenta

W prawyborach Konfederacji udział wezmą: poseł Konrad Berkowicz (wiceprezes partii KORWiN), poseł Krzysztof Bosak, poseł Grzegorz Braun (prezes partii Korona), poseł Artur Dziambor (wiceprezes partii KORWiN), poseł Janusz Korwin-Mikke, Paweł Skutecki (poseł Sejmu VIII kadencji), Krzysztof Tołwiński (poseł Sejmu VI kadencji), Jacek Wilk oraz Magdalena Ziętek-Wielomska.

https://www.rp.pl/Konfederacja/19111951 ... GmfFEg8d9I


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2019, 11:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
mauser4 pisze:
zyjesz w swiecie rownoleglym , nigdy na swojej drodze nie spotkalas faszysty wiec uzywasz okreslenia "faszysta" w celu zdyskredytowania przeciwnika ,
czy tez tak latwo nazywasz ludzi "komunistami"???


Kazdy faszysta automatycznie dyskredytuje sie sam.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2019, 13:06 
Wielki Wezyr pisze:
Braun, Bosak, Korwin-Mikke. Konfederacja ogłosiła kandydatów na prezydenta



A nie na starszego sali w Tworkach?

__________________________________________________________________
Akuratny wierszyk.

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 18 lis 2019, 21:25 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
korbaczeska pisze:
mauser4 pisze:
zyjesz w swiecie rownoleglym , nigdy na swojej drodze nie spotkalas faszysty wiec uzywasz okreslenia "faszysta" w celu zdyskredytowania przeciwnika ,
czy tez tak latwo nazywasz ludzi "komunistami"???


Kazdy faszysta automatycznie dyskredytuje sie sam.


Korbaczewska ,czy gdzies na tym forum widzisz faszystow?
najlepiej kogos o odmiennym zdaniu nazwac "faszysta" ...prawdziwie po europejsku,hahaha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2019, 21:30 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
WLR pisze:
mauser4 pisze:
masz calkowita racje nie ma co dyskutowac ,jezeli podpierasz sie ksiazka lewaka Kunickiego .


To ty jednak głupek jesteś jak ten prol. Nie pasuje ci Kunicki, to poczytaj innych.
To, że Piasecki był faszystą, jest faktem powszechnie znanym, bo on sam tego nie ukrywał.

Na tym jednak dyskusję z tobą zakończę, bo jak słyszę, że: a jutro nie założę czapki, bo ta
lewacka pogodynka powiedziała, że będzie mróż, to ręce mi opadają i współczuję rodzinie.

O losie! Nie masz ratunku dla tego kraju, skoro takie yntelygenty mają prawa wyborcze.

A tak na koniec - co robisz na forum tego lewaka i (tfu!) żyda Urbana? I jednak między lewakami?

Czytać umiesz, tylko połączenie oka z mózgiem nie teges. Ale zobaczmy. Gazetka Falanga - ONR 1934 r.

Obrazek


a gdzie tam jest napisana nieprawda? tak bylo w III Rzeszy,
czy gospodarka nie ruszyla?
czy ludzie dostali prace?
czy caly niemiecki narod nie poparl swojego hitlerka?
czy sie myle?

wiem .wiem ,napiszesz ,ze tak ,ale to nie ma znaczenia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2019, 21:37 
mauser4 pisze:

a gdzie tam jest napisana nieprawda? tak bylo w III Rzeszy,
czy gospodarka nie ruszyla?
czy ludzie dostali prace?
czy caly niemiecki narod nie poparl swojego hitlerka?
czy sie myle?

wiem .wiem ,napiszesz ,ze tak ,ale to nie ma znaczenia


Ależ ja tylko udowadniam, że ONR w swojej gadzinówce "Falanga" czci rocznicę faszyzmu w III Rzeszy,
i zapowiada wprowadzenie tego wspaniałego systemu w Polsce. Jak Pan chcesz, mogę wkleić zdjęcie,
na który ONRowcy żądają na transparencie organizacji przez polski rząd getta dla żydów, który to pomysł
skrupulatnie wykorzystali hitlerowcy. To w kontekście Pana wątpliwości, czy ONR Falanga Piaseckiego
był aby faszystowski. Był i nadal jest.


Na górę
  
 
Post: 19 lis 2019, 8:04 
mauser4 pisze:
korbaczeska pisze:
mauser4 pisze:
zyjesz w swiecie rownoleglym , nigdy na swojej drodze nie spotkalas faszysty wiec uzywasz okreslenia "faszysta" w celu zdyskredytowania przeciwnika ,
czy tez tak latwo nazywasz ludzi "komunistami"???


Kazdy faszysta automatycznie dyskredytuje sie sam.


Korbaczewska ,czy gdzies na tym forum widzisz faszystow?
najlepiej kogos o odmiennym zdaniu nazwac "faszysta" ...prawdziwie po europejsku,hahaha


Nie wiem gdzie oni widzą faszyzm i faszystów w Polsce. Bo jeśli tę ustawkę zrobioną przez TVN jakiś czas wstecz, to prowokacja im nie wyszła. Ale co się dziwić, jeśli pani poseł z PO, podobnie jak 90% totalnej opozycji, w wywiadzie nie znała ani definicji faszyzmu ani też historii tego ruchu. Ponadto bardzo często nacjonalizm mylą z nazizmem a gdy braknie im argumentów przyklejają do każdej wypowiedzi etykietki właśnie faszyzmu, nazizmu i innych izmów. Spróbuj powiedzieć "jestem Polakiem i kocham Polskę" lub "jestem biły i wcale się tego nie wstydzę" to Cię zadziobią.


Na górę
  
 
Post: 19 lis 2019, 8:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
mauser4 pisze:
korbaczeska pisze:
mauser4 pisze:
zyjesz w swiecie rownoleglym , nigdy na swojej drodze nie spotkalas faszysty wiec uzywasz okreslenia "faszysta" w celu zdyskredytowania przeciwnika ,
czy tez tak latwo nazywasz ludzi "komunistami"???


Kazdy faszysta automatycznie dyskredytuje sie sam.


Korbaczewska ,czy gdzies na tym forum widzisz faszystow?
najlepiej kogos o odmiennym zdaniu nazwac "faszysta" ...prawdziwie po europejsku,hahaha


Przeciez nie odnosze sie do ciebie personalnie tylko pisze o Konfederacji.
Jestes poslem z Konfederacji?
O, widze ze malina tez wziela do siebie ten komplement, zupelnie nie wiedziec czemu bo nie do niej byl tekst.
Nie robcie z siebie ofiar hejtu.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 232  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group