forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 232  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 lut 2017, 15:09 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Dalej o kutasinie, któremu geje chca demoralizować dzieci.

Cytuj:
Polityk PiS tłumaczy też, skąd nieporozumienia między nim a małżonką. — Pochodzę z tradycyjnej rodziny, gdzie mężczyzna zarabia, a żona sprząta, gotuje, prasuje. Moja tego nie lubiła robić. Na pierwszym miejscu stawiała pracę, na drugim fitness. Oczekiwałem, że przynajmniej raz dziennie poda mi ciepły posiłek — tłumaczy Piasecki. — Dla mnie rodzina to rzecz święta — dodaje.


http://natemat.pl/202303,czyzby-radny-z ... ydgoskiemu

Baba nie poznała się na tej nędznej kreaturze?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2017, 15:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
maerose pisze:
Dalej o kutasinie, któremu geje chca demoralizować dzieci.

Cytuj:
Polityk PiS tłumaczy też, skąd nieporozumienia między nim a małżonką. — Pochodzę z tradycyjnej rodziny, gdzie mężczyzna zarabia, a żona sprząta, gotuje, prasuje. Moja tego nie lubiła robić. Na pierwszym miejscu stawiała pracę, na drugim fitness. Oczekiwałem, że przynajmniej raz dziennie poda mi ciepły posiłek — tłumaczy Piasecki. — Dla mnie rodzina to rzecz święta — dodaje.


http://natemat.pl/202303,czyzby-radny-z ... ydgoskiemu

Baba nie poznała się na tej nędznej kreaturze?


Pewnie miała dość smrodu PiS-lamskego połączonego z kruchtowym.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2017, 15:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Przecież nie chciała usługiwać przedstawicielowi rasy panów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2017, 16:41 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No i nie wiadomo jeszcze, czy do kościoła chodziła.........?!
A to przecie podstawa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2017, 19:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Do sądu trafią nagrania agresywnych kłótni i akty przemocy, jakich Piasecki dopuścił się na żonie:

Mamy nagranie sprzed Wigilii, gdzie Piasecki mówi do żony: Żono, od nowego roku będę cię zdradzał. Zrobię to w imię Boże, żeby ciebie wychować. I biję cię w imię Boże, żebyś zrozumiała, jak powinna funkcjonować prawdziwa chrześcijanka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 11:54 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Jakaś wybrannica od Kukiza stwierdziła w "Kawie..", że prowokacyjne spektakle teatralne nie powinny być finansowane z publicznych środków.
Piździe nie przeszkadza walenie milionami w oszusta z Torunia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 12:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
Cytuj:
Bydgoski radny PiS, który zasłynął w Polsce jako przeciwnik gejów i obrońca wartości rodzinnych, utrzymuje, że został pobity przez mężczyznę, który był w kościele z jego żoną i córkami. Małżonka zarzuca mu z kolei przemoc domową.
Radny Rafał Piasecki pojechał do Warszawy, bo dowiedział się, gdzie przebywa jego żona z córkami, które opuściły dom 1 lutego. – 7 lutego żona radnego poprosiła warszawskich policjantów o interwencję w związku z nieporozumieniami z mężem – mówi „Wyborczej” Łukasz Łapczyński, rzecznik prokuratury Warszawa-Południe. – Chodziło o zakłócenie miru domowego. Rafał P. miał wtargnąć do...(dalej nie ma)


....


Jak nie ma kiedy jest...

Cytuj:
.... wynajmowanego przez nią w Warszawie mieszkania. Małżonkowie zostali przewiezieni do komisariatu i tam przesłuchani. Kobieta oświadczyła, że mąż znęca się nad nią psychicznie i fizycznie od 2006 r. Akta trafiły do prokuratury i wróciły na policję w celu prowadzenia dochodzenia.

Radny Piasecki odniósł się do sprawy w rozmowie z „Wyborczą”, ale nie zgodził się na publikację swoich słów. Swoją wersję wydarzeń przedstawił za to na łamach „Expressu Bydgoskiego”. – Wystąpiłem z pozwem o rozwód z winy żony, bo odkryłem, że mnie zdradza. A gdy 1 lutego uciekła z dziećmi do Warszawy, to już następnego dnia żona znajomego posła widziała ją w warszawskiej galerii w towarzystwie pewnego przystojniaka – opowiada.
Bójka przed kościołem

Po wizycie na komisariacie Piasecki nie dawał za wygraną. 12 lutego odnalazł żonę z córkami i towarzyszącym jej mężczyzną w kościele Najczystszego Serca Maryi na Grochowie. Po mszy, wbrew protestom żony, chwycił na ręce swoją córkę. Wtedy doszło do szamotaniny między radnym a towarzyszem jego małżonki. – Zostałem pobity – mówi Piasecki.

Radny posiada wyniki obdukcji z Wojskowego Instytutu Medycznego, które mówią o „uszkodzeniu zębów i zwichnięciu i naderwaniu stawów i więzadeł na poziomie szyi”. Według przedstawicielki żony radnego, są świadkowie tego, że sam się okaleczył, uderzając głową o framugę kościelnych drzwi.
Nieświęta rodzina

Jak ustaliliśmy, pełnomocnik żony radnego Piaseckiego już 1 lutego złożył w warszawskiej prokuraturze zawiadomienie w sprawie znęcania się nad kobietą. – Nikomu nie przedstawiono zarzutów, postępowanie jest prowadzone w sprawie. Policja przesłuchuje świadków – zastrzega prokurator Łapczyński.

Radny przyznaje, że wcześniej dochodziło do kłótni z żoną. – Ale nigdy jej nie uderzyłem, najwyżej zatkałem jej ręką buzię, kiedy głośno krzyczała – opowiada na łamach „Expressu”. Dziennikarce „Expressu” udało się też dotrzeć do osoby reprezentującej małżonkę radnego, która mówi: – Wyznaczył żonie harmonogram. Rano ma delikatnie budzić męża ze śniadaniem, a z pracy wracać o 16.15. O 17. ma podać mężowi ciepły posiłek, a od 21. ma być do jego dyspozycji.

Piaseckiego tłumaczy swoje „wymagania” wobec żony: – Pochodzę z tradycyjnej rodziny, gdzie mężczyzna zarabia, a żona sprząta, gotuje, prasuje. Moja tego nie lubiła robić. Na pierwszym miejscu stawiała pracę, a na drugim fitness. Oczekiwałem, że przynajmniej raz dziennie poda mi ciepły posiłek, a skoro zwykle jest zmęczona i chce szybciej iść spać, to wcześniej położy dzieci do łóżek i godzinę od 21. do 22. spędzi ze mną. Jednego dnia, gdy chciała wieczorem popracować, wyrzucił przez okno jej modem, baterie i kabel od laptopa.
Chory umysł geja

Bydgoski radny krajową sławę zdobył po swoich słowach o gejach. W styczniu skomentował spotkanie autorskie Roberta Biedronia. Prezydent Słupska w bydgoskim centrum handlowym Focus Mall promował swoją książkę „Pod prąd”. „Nie życzę sobie demoralizowania moich dzieci poprzez publiczne lobbowanie Waszego 'chorego' w mojej ocenie stanu umysłu!” – napisał radny. „Niech Wam ziemia lekką będzie, żyjecie na tym świecie, żyliście i żyć będziecie. Chodzimy po tych samych chodnikach i jemy ten sam chleb, ale nie mam zamiaru wysłuchiwać, ilu gejów spotkał inny gej, co sobie myślał wtedy i jakie miał rozterki. W tym temacie nigdy nie byłem dyplomatyczny i nie zamierzam nim być. Uważam (i jest to dla mnie święte), że w relacjach seksualnych jedynie małżeństwo jako związek mężczyzny i kobiety umożliwia pełne symboliczne oddanie podwójnego zamysłu BOGA: przymierza miłości i zdolności do współtworzenia nowego życia, przez co rodziny (...)

Wpis został usunięty przez administrację Facebooka. Komunikat o usunięciu, wraz ze screenem wpisu radny wrzucił ponownie na Facebooka. Ta próba też skończyła się interwencją administracji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 mar 2017, 8:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ale cyrk. :lol: :lol:

Piotrowicz oddał hołd ofiarom komunizmu w mieście, w którym był prokuratorem PRL

Obrazek

Poseł Prawa i Sprawiedliwości i były prokurator PRL Stanisław Piotrowicz w swoim rodzinnym Krośnie wziął udział w uroczystości odsłonięcia pomnika ofiar komunizmu i Żołnierzy Wyklętych.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 19286.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 mar 2017, 12:08 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Pomagał to i odsłonił.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 mar 2017, 13:11 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wielki Wezyr pisze:
Ale cyrk. :lol: :lol:

Piotrowicz oddał hołd ofiarom komunizmu w mieście, w którym był prokuratorem PRL

Obrazek

Poseł Prawa i Sprawiedliwości i były prokurator PRL Stanisław Piotrowicz w swoim rodzinnym Krośnie wziął udział w uroczystości odsłonięcia pomnika ofiar komunizmu i Żołnierzy Wyklętych.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 19286.html


Jaki cyrk ?!
Zobacz, ilu tam kibiców którym ten bydlak nie przeszkadza ?!
Nie było nikogo, kto by mu z nienacka kopa w dupę zasadził ?!
Zresztą, - 2/3 z nich nie rozumie sytuacji...... :(
A to Polska własnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 232  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group