forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 232  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 paź 2018, 7:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
O Nowym Sączu:
Śmieszne miasto. Tam by wystawili osła z plakietką PiS a i tak ludzie by zagłosowali na niego. Tacy świadomi wyborcy.
Klasyka: pis-owski "suweren" głosuje, jak mu każą - ksiądz dobrodziej. Na szczęście ten "suweren" ma przewagę tylko w paru najbardziej zatęchłych kątach, by nie rzec: komórkach Polski.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2018, 7:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Prezes PiS Jarosław Kaczyński, ogłaszając czwarte wyborcze zwycięstwo z rzędu, zdaje sobie doskonale sprawę, że prognozowany wynik wyborów samorządowych jest daleki od oczekiwań. Trzy lata rządów, wielkie programy socjalne i szczyt koniunktury gospodarczej nie wystarczyły, by utrzymać poparcie wyborców podobne do tego z 2015 roku. To sygnał ostrzegawczy dla PiS, które jeśli chce utrzymać samodzielną władzę musi szybko wyciągnąć wnioski.

Jeśli się potwierdzą wyniki sondażowe, to bardzo prawdopodobne, że PiS, które osiągnęło 32 proc. wszystkich głosów w wyborach do Sejmików, nie będzie w stanie samodzielnie rządzić w większości województw
Daleki od oczekiwań wynik to przede wszystkim cios w premiera Morawieckiego, na barkach którego spoczywała cała samorządowa kampania PiS
Ciemne chmury zbierają się nad ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro, na którego zapewne spadnie krytyka za sromotną porażkę Patryka Jakiego w Warszawie


Ruszyły bajania pismaków, choć faktycznie z zapowiadanego tryumfu nici. Czym w pisowskim kociołku gorzej tym dla polski lepiej. I tak trzymać. Klęska PiSu w dużych miastach jest spektakularna. Widać, że żyją tam ludzie, którym bliższa jest Polska europejska a nie kołtuńskie zadupie.

Gdzieś wyczytałem, że w Warszawie wygrałby Patryk Jaki pod warunkiem, że głosowaliby ludzie z wykształceniem podstawowym i zasadniczym. Czyli można wyciągnąć z tego wniosek, zresztą istniejący już od lat, jaki przedział Polaków popiera PiS. Tylko pytanie brzmi co robią do cholery ci z rozumem? Mają Polskę w........ Tak się dorobili i tak im dobrze?

https://wiadomosci.onet.pl/wybory-samor ... za/eje1pxb

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2018, 10:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Sprawdziłem - w moim rodzinnym mieście Piła wygrał stary prezydent z KO. Zadowolony nie jestem do końca, ale dobre to niż pisreżim. W mojej gminie burmisterkiem została kandydatka niezależna. W większość miast PiSdzielcy przegrali, a w niektórych z kretesem.

Kolegę Starego Praktyka mogę poinformować, że będzie miał prezydenta z SLD ( nie wiem co na to klasztor jasnogórski), a Koszalinie gdzie mieszka WW też kandydat KO

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 77994.html

Tak więc jest nadzieja. Kiedy do tego doliczymy, że PiS ze względu na swoją ohydną śmierdzącą zemstą i kruchta postać nie posiada zdolności koalicyjnych, to nawet do końca nie jest pewne, że będzie rządził sejmikami w których wygrał.

Na pohybel jebieńcom!
:D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2018, 11:05 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No pacz pan......Boruch już wie, że Matyjaszczyk wygrał.....a skąd...?! nie wiadomo....!
Poważnie.......Matyjaszczyk wygrał....?! Głosowałem na niego ale dopiero co wstałem i nie znam wyników.......... :D
Od czasu ostatniego prezydenta z PiS-u ( niejakiego Wrony) - który pół miasta klasztorowi sprezentował, - nauczeni doświadczeniem mieszkańcy, głosują na Lewicę.......choć i ona coraz bardziej szemrana i w dupę klechom wolno acz systematycznie wchodzić zaczyna......... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2018, 11:11 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Killashandra Ree pisze:
Już Kochanowski napisał wieki temu, iż Polak przed szkodą i po szkodzie głupi. Niestety niewiele od tamtej pory w narodzie się zmieniło.


Coś mi się widzi, że Kila ma sporo racji cytując Wieszcza......!
Zresztą, - ja również od dawna mam podobne zdanie....... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2018, 11:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stary praktyk pisze:
No pacz pan......Boruch już wie, że Matyjaszczyk wygrał.....a skąd...?! nie wiadomo....!
Poważnie.......Matyjaszczyk wygrał....?! Głosowałem na niego ale dopiero co wstałem i nie znam wyników.......... :D
Od czasu ostatniego prezydenta z PiS-u ( niejakiego Wrony) - który pół miasta klasztorowi sprezentował, - nauczeni doświadczeniem mieszkańcy, głosują na Lewicę.......choć i ona coraz bardziej szemrana i w dupę klechom wolno acz systematycznie wchodzić zaczyna......... :oops:


Kolego Praktyku w linku jest. Zaznaczam jednak, że nie są to wyniki ostateczne. Matyjaszczak ma prawie 60%. Tak więc chyba jest pewny wygranej. Ale żeby nie było Ci tak za wesoło to tuszę Ci donieść, że Twój sejmik wojewódzki wygrali PiSgnoje. Niestety.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2018, 12:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2018, 13:11 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Prezes zarządu Automobilklubu Chełmskiego w lokalnej gazecie "Nowy Tydzień" zamieścił ogłoszenie, w którym jest ukazany jako kandydat na prezydenta Chełma.
Obiecał w nim:
bezpłatną komunikację miejską, tysiąc złotych tygodniowo na każde dziecko (nawet poczęte),
działki za bezcen,
finansowe nagradzanie uczniów za dobre oceny (1700 zł. za piatkę, 2700 za szóstkę),
budowę metra i całorocznego stoku narciarskiego w mieście.


Cytuj:
Ogłoszenie Gorczycy obnażyło nie tylko działania polityków. Okazuje się, że nie tyle śmieszna, co przykra, jest naiwność wyborców. - Myślałem że w takie brednie nikt nie uwierzy. Wiele osób - i dziennikarzy, i polityków - niestety się nabrało. To jest smutne. Można opowiadać najgorsze głupoty, a cześć ludzi w to wierzy. Polityk, którego bardzo nie lubię, Jacek Kurski miał rację, że przynajmniej część "ciemnego ludu to kupi" - podkreśla rozczarowany Gorczyca.


Przykład na wielkość Kochanowskiego. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2018, 14:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Wielki Wezyr pisze:
:lol: :lol:

Obrazek


No to Jakiś się obraził i zamkł swą nielegalną Cafe...

Obrazek

Jaki Cafe zamknięte w pierwszym dniu po wyborach.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2018, 14:35 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Zrita, nie tak szybko, mamy poważnie do pogadania.
Co tam w dolnośląskim się dzieje u wasz? :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 232  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group