forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 232  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 maja 2019, 12:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Czyli najbliższe naturze Prawdziwego Polaka.
A antyrosyjski pierdolec to jest coś, co ich łączy.
Prawdziwe spoiwo polskiego buractwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 13:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Biedroniowi odjebało... :? :?

Robert Biedroń komentuje wynik wyborów. "Tylko Wiosna może odsunąć PiS od władzy"

https://wiadomosci.wp.pl/robert-biedron ... LgiE8wKPxs


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 13:10 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Obrazek

Zdecydujcie się wreszcie ludeczkowie, to odsuwamy tylko pis od władzy, czy Schetynę również?
Bo jak ich obu cwaj, to nie ma dzidzi, Biedroń musi wygrać. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 13:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
A u nas mówią że Polska będzie budować elektrownię atomową, to nie PIS obiecał?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 13:23 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Niech może najpierw skończą to lotnisko i ten kanał.......bo cóś ostatnio cisza na ten temat..... :oops:
....chyba, że po cichu kopio......... ;) !
Ale ja się nie dziwię, - po co hałas robić skoro tam tyle bursztynu.........jeszcze sie Rydzyk o swoją działkę upomni....... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 14:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obrazek

Janda skupiła na sobie gniew bozy Polaków.

Wychodzi na to, że w tym kraju najlepiej się nie angażować i siedzieć sobie cicho na dupie, bo niby dla kogo się narażać?

Błędem jest zadawanie Polakowi przeciętniakowi do rozwiązania czegoś co zmusza do głębszej refleksji. Nasz rozum nie jest do takich czynności przyzwyczajony. Nie jest przeszkolony. Samodzielna próba rozwikłania myśli najczęściej doprowadza do połamania splotów mózgowych a wynik tego główkowania jest zazwyczaj nieoczekiwany dla osoby, która chciałby coś wnieść pomiędzy Polaki pożytecznego. I z tym zderzyła się Janda. Niewątpliwie nic złego na myśli nie miała, wręcz przeciwnie, ale wyszło jak wyszło. Czyli kompleksy Polaków i kompletna klapa intelektualna.

ps.

I dziwne, że nikt do autora się nie czepia tylko do Jandy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 14:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Boruch pisze:
ps.
I dziwne, że nikt do autora się nie czepia tylko do Jandy.

Prawda ?
Na pochyłą wierzbę według słów Najwyższego Prezesa kozy, itd.......

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 15:13 
Zwycięstwo PiSu ma tę zaletę, że po raz wtóry obnażyło nędzę intelektualną i pogardę tej pożal się bobrze opozycji, która ma tutaj swoje tuby.
Jak ktoś ładnie napisał - opozycji oligarchicznej, mającej w pogardzie większość Polaków, krótkowzrocznej, nie mogącej pogodzić się z tym że większość nie chce neoliberalnych bredni Balcerowicza i spółki.
W tym tempie na jesień PiS będzie miało z 50% podparcia.
Dzięki takim Boruchom i reszcie po rozumie.

Nie wystarczy napisać, że jestem głupi, żebyś ty automatycznie zyskiwał status mądrego.


Na górę
  
 
Post: 28 maja 2019, 15:20 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A nie jesteś? Ja jestem...:P

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 15:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tusk ocenił wyniki wyborów:

Cytuj:
"Wynik Koalicji Europejskiej jest wysoki, jest wyższy, niż wskazywały na to badania, natomiast wynik PiS jest wyraźnie lepszy niż można się było spodziewać" - skomentował Donald Tusk.

"Bardzo skutecznie użyli narzędzi by przekonać Polaków" - stwierdził b. premier nawiązując do wszystkich obietnic socjalnych złożonych przez PiS przed wyborami. "To musi robić wrażenie. Dzisiaj sytuacja gospodarcza pozwala na prospołeczną politykę i PiS korzysta z tego garściami. Opozycja nie ma na to szans, nie ma tych narzędzi ani mediów publicznych. Media publiczne to ukierunkowana i agresywna propaganda rządowa" - dodał podkreślając, że wynik Koalicji Europejskiej ocenia wysoko.

"Przewaga PiS-u jest zrozumiała. Nie budzi mojego zdziwienia, choć mówię to bez satysfakcji. Moje serce biło dla kolegów i koleżanek z opozycji, ale te wyniki trzeba szanować" - powiedział.

W rozmowie z dziennikarzami Tusk docenił frekwencję wyborczą w Polsce. "W



Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... ign=chrome


Nie chcę się tu przechwalać ale się pochwalę :mrgreen: że podobnie pisałem wczoraj o wynikach wyborów. Polacy to taki specyficzny naród. Na nich najbardziej działa "kesz", a że tam rządzi i rozdaje forse nie ze swojego zresztą kurwa i złodziej to mało ważne jest. A sprawy wyższe dla czlowieka nie istnieją wcale. No ewentualnie jak tu michę wyklepać "pedałowi".

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 232  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group