forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 18:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 232  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 paź 2018, 16:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Cytuj:
Władza jest w kropce. Gdy pozwoli na podpisanie zgody na kandydowanie na prezydenta przez Piskorskiego, może być pewna, że ten w kontakcie z mediami, którego przez cały ten czas był pozbawiony, wyjawi wiele niewygodnych dla niej faktów. Gdy tej zgody na złożenie przez niego podpisu odmówi to członkowie jego Komitetu zapowiadają, że będą żądać unieważnienia wyborów, w których w sposób arbitralny sąd złamał prawo wyborcze, pozbawiając człowieka najważniejszego prawa w demokratycznym państwie — prawa do swobodnego udziału w wyborach. Co władza wybierze, dowiemy się już wkrótce.

Chyba, a raczej na pewno, bierzecie udział w nielegalnych wyborach.
I można uważać Piskorskiego za faszystę, ale na jego przykładzie można podważyć tę całą hucpę.
A zamiast drżeć mordy Konstytucja, wykorzystać szansę jaką daje Zmiana.
Ale w sumie po co?



A dlaczego w nielegalnych - bo nie wiem? To, że jakiś chłystek o podejrzanej proweniencji nie może tam wejść to znaczy, że wybory są nieważne? Czy to nie przesada bynajmniej? Jak czuje się pokrzywdzony, to niech skarży polskie Państwo, że odebrało mu niesłusznie jego prawo.

"Władza jest w kropce"? Co to za język? Kim że jest ten Piskorski, że Po Polsce ma przejść tsunami demokratycznych zasad i rozpirzyć wszechwolność obywatelską? Strach przed wyjawieniem. A czy bez wyborów wyjawić nie może? A, że siedzi to jakiś problem?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2018, 16:13 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Kotliński też siedzi i jakoś cisza, a zarzutów nie zdołali dotąd sformułować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2018, 16:31 
I jeszcze na Rydzyka daję. :lol:

Nie spodziewałem się, że boruch czegoś nie wie.
Że Konstytucji nie zna, ani ordynacji wyborczej.

Komisja Wyborcza zarejestrowała KWW Piskorskiego, ale uniemożliwiono mu kontakt z wyborcami i mediami. Co jeszcze tłumaczyć?
Chłystek i debilne wpisy Archiwizatora nie mają tu żadnego znaczenia.


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2018, 16:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Konstytucję to ja znam, jak każdy inny Polak. Głowa nie śmietnik. Ale nie wiedziałem o tym, zapewniam, że ten PiSkorski to aż taka ważna persona, że jak już ust swych koral otworzy, to ten kraj z dymem pójdzie, a całe wybory unieważnione być muszą. :lol: Czy to nie jakaś paranoja? :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2018, 17:05 
:lol:
No to jeszcze raz.

Gdyby boruch, maerose, Kotliński przebywając w miejscu odosobnienia, bez zarzutów, ani tym bardziej wyroku, zarejestrowali by sobie komitet wyborczy a sąd nie wypuściłby ich z pudła w celu prowadzenia kampanii wyborczej, to byłoby to wbrew podstawowym prawom. Czyli niezgodne z prawem. Znaczy nielegalne. A jak coś jest nielegalne nie można tego uznawać w świetle obowiązującego prawa. Rzymskiego zresztą. Twarde prawo, ale prawo.


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2018, 17:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie ma się z czego śmiać. :P Czy czasem wyrok sądu nie ma tu zasadniczego znaczenia? Bo to sąd decyduje czy kogoś zatrzymać czy zwolnić. A to czy słusznie ktoś jest osadzony to jest inna sprawa.

I jeszcze raz.

Czy to, że Piskorskiemu uniemożliwiono prowadzenie kampanii wyborczej jest powodem do tego, żeby unieważnić w Polsce wybory? Bo tak napisałeś.

Cytuj:
Chyba, a raczej na pewno, bierzecie udział w nielegalnych wyborach.
I można uważać Piskorskiego za faszystę, ale na jego przykładzie można podważyć tę całą hucpę.
A zamiast drżeć mordy Konstytucja, wykorzystać szansę jaką daje Zmiana.
Ale w sumie po co?


Czy mam rozumieć, że jesteś tak naiwny, że wykorzystując ten przypadek da się podważyć ważność wyborów? Albo gorzej - jesteś tak naiwny, że "Zmiana" jest tak znaczącą siłą, że Polacy ruszą do jakiejś rewolty? Człowieku tego społeczeństwa nic nie ruszy prócz braku kiełbasy i wódki w sklepach.

Większość Polaków "męczeństwo" Piskorskiego nic nie obchodzi albo nie wie kto to jest. Pisałem ci nie tylko ja zresztą kim jesteś otoczony. Jacy są Polacy a ty nadal swoje.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2018, 18:31 
Boruch pisze:
I jeszcze raz.
Czy to, że Piskorskiemu uniemożliwiono prowadzenie kampanii wyborczej jest powodem do tego, żeby unieważnić w Polsce wybory? Bo tak napisałeś.

No.
Cytuj:
Gdy tej zgody na złożenie przez niego podpisu odmówi to członkowie jego Komitetu zapowiadają, że będą żądać unieważnienia wyborów, w których w sposób arbitralny sąd złamał prawo wyborcze, pozbawiając człowieka najważniejszego prawa w demokratycznym państwie — prawa do swobodnego udziału w wyborach.


Teraz tak szczerze mi powiedz, a ja pytam bez złośliwości...Czytasz czasami to co piszą inni?

Boruch pisze:
Większość Polaków "męczeństwo" Piskorskiego nic nie obchodzi albo nie wie kto to jest. Pisałem ci nie tylko ja zresztą kim jesteś otoczony. Jacy są Polacy a ty nadal swoje.

Większości Polaków również nie interesuje Konstytucja. Nie ma to jednak kompletnie żadnego znaczenia dla prawa wyborczego obowiązującego w Polsce.


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2018, 18:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Chyba, a raczej na pewno, bierzecie udział w nielegalnych wyborach.
I można uważać Piskorskiego za faszystę, ale na jego przykładzie można podważyć tę całą hucpę.
A zamiast drżeć mordy Konstytucja, wykorzystać szansę jaką daje Zmiana.
Ale w sumie po co?


Ja czytam, a ty czytasz siebie? O twój komentarz mi chodziło, który jest w sprzeczności z zacytowanym fragmentem. Czy może ja się mylę? Żądać sobie można, ale o ważności i tak zdecyduje sąd.

A co do nieprzestrzegania Konstytucji przez Polaków to mamy zgodność.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 21 paź 2018, 19:03 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2018, 18:57 
weź mu jebnij! :) :) :) (poszedł się smiać za róg)


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2018, 20:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obrazek

Tak kształtuje się najnowsza mapka polskiego ciemnogrodu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 232  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group