forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 232  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 paź 2017, 11:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Obrazek

Cytuj:
Od wielu miesięcy PiS starał się wmówić opinii publicznej, że nie ma nic wspólnego z SKOK Wołomin.
Ta sprawa wygląda zupełnie inaczej w świetle faktów. Mariusz P. pomysłodawca i współzałożyciel
SKOK Wołomin był bliskim współpracownikiem senatora Biereckiego. Od roku 2008 był członkiem
Funduszu Stabilizacyjnego Kasy Krajowej. Prezesem zarządu był w tym czasie Grzegorz Bierecki.

Co znamienne, obaj panowie wycofali się z Kasy Krajowej na kilka dni przed tym, jak KNF objęła
SKOK-i nadzorem. Areszt Mariusza G. na wniosek prokuratury w Gorzowie Wielkopolskim miał być
przedłużony. Sąd II instancji, kilka dni po wygranych przez PiS wyborach uznał, że trzeba Mariusza G.
z aresztu wypuścić.

Wiele wątków budzi zdumienie. Na przykład zadziwiające jest umorzenie dochodzenia w sprawie
wyprowadzenia przez senatora PiS Grzegorza Biereckiego 77 milionów złotych ze SKOK Wołomin,
do jego prywatnej spółki Spółdzielczego Instytutu Badawczego.

Można mówić o cudach. W czerwcu tego roku Prokuratura w Gdańsku umarza dochodzenie w sprawie
Funduszu Biereckiego i zaraz po tym najbliższy współpracownik Prokuratora Generalnego Patryk Jaki
dostaje nagrodę od organu prasowego SKOK.
Źródło

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 12:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol:
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 13:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Zawsze ta sama i taka sama - mój bosz, mój bosz! :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 14:32 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ogromne premie nie tylko dla posłów. Sam marszałek Senatu dostał ponad 33 tys. zł
Marszałek Senatu i jego zastępcy dostali łącznie 123 tys. zł premii Dostali je m.in. za liczbę dni posiedzeń - potwierdza Kancelaria Senatu Dwa dni wcześniej wicemarszałkom Sejmu przyznano po 13 tys....
wiadomosci.gazeta.pl

Renata Grochal @renatagrochal
"Pieniądze nie są najważniejsze. Warto pracować dla idei" - powiedział pan marszałek, który sam sobie przyznał 33 tys. zł premii. https://twitter.com/rzeczpospolita/stat ... 9614609408
14:12 - 23.10.2017


Koniec z arogancją władzy, tak powiedziała Szydło Beata.
I nastał koniec.
Pan Karczewski pracuje dla idei, a nikt go nie docenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 12:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Zapomniał chyba wspomnieć o wychlanej 0,7. :lol: :lol:

Piątkowa sesja rady powiatu w Bełchatowie z pewnością zostanie na długo zapamiętana, a wszystko dzięki radnemu PiS - Ryszardowi Ciągło. Mężczyzna pojawił się na sali w dość niecodziennym stanie - wszedł chwiejnym krokem, bełkotał, a na głowie miał ciemne okulary. Wkrótce okazało się, że pod nimi skrywa... podbite oko.

Siedzę sobie tutaj dwie godziny, a tu przyjechali i chcą mnie zabierać - mówi na jednym z nagrań. Ja mam syna doktora akurat, w różnych specjalizacjach, i... proszę bardzo. Pewnie on mi pomoże - bełkotał.

Radni namawiali go do opuszczenia sali, jednak mężczyzna pozostawał nieugięty. Ostatecznie nie zgodził się ani na wezwanie karetki,ani badanie alkomatem.

Dziś Ciągło przeprasza. Zapewnia, że jego dziwne zachowanie jest efektem "problemów osobistych":

Nie chcę się usprawiedliwiać, ponieważ wiem, że zaistniała sytuacja nie powinna mieć miejsca. Nie przewidziałem skutków, jakie może wywołać przyjęcie pewnych leków w połączeniu z ogromnym stresem i zmęczeniem, powstałym w związku z bardzo trudnymi problemami osobistymi. Jeszcze raz wszystkich szczerze i gorąco przepraszam - napisał.

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 12:44 
cienkie bolki.


Na górę
  
 
Post: 24 paź 2017, 15:15 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Z ucha prezesa:

"Tamci to byli złodzieje, ale my przynajmniej zarabiamy uczciwie"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2017, 10:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Cytuj:
Morawiecki poinformował Brukselę o dziurze 51 miliardów na minusie
wiadomosci.wp.pl 23-10-2017 https://goo.gl/haud3b

Cytuj:
Morawiecki: Tegoroczny deficyt będzie jednym z najniższych w historii
DoRzeczy online 15 godz. temu https://goo.gl/Sd473C

:P

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2017, 10:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2017, 10:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Propaganda sukcesu PiS - don't let the facts get in the way of a good story :lol: :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 232  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group