forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 14 maja 2024, 6:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 586 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 gru 2015, 14:03 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jestem cały za tym, byście "szpaczku" nie pozwalali zapomnieć o tych obietnicach naszym wybrańcom.... :lol:
jednak proponuję, - z dobrego serca, - być na wsiakij pożarnyj słuczaj spakowany. :shock:
Znaczy; szczoteczka do zębów, ciepłe gacie, cweter, paczka fajek i zapałki.........
taki mały zestaw na przetrwanie pierwszego tygodnia.
Bo jak Ci o 6,00 rano drzwi wywalą............ :o
nie zdążysz z pakowaniem! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2015, 20:50 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:34
Posty: 44
stary praktyk pisze:
Jestem cały za tym, byście "szpaczku" nie pozwalali zapomnieć o tych obietnicach naszym wybrańcom.... :lol:
jednak proponuję, - z dobrego serca, - być na wsiakij pożarnyj słuczaj spakowany. :shock:
Znaczy; szczoteczka do zębów, ciepłe gacie, cweter, paczka fajek i zapałki.........
taki mały zestaw na przetrwanie pierwszego tygodnia.
Bo jak Ci o 6,00 rano drzwi wywalą............ :o
nie zdążysz z pakowaniem! :lol:

Jestem spakowany :D ,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 14:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
CBA znowu ściga lekarzy. Tym razem na celowniku profesor psychiatrii z Krakowa

http://natemat.pl/166285,cba-znowu-scig ... -z-krakowa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 14:56 
No tak.... Lobby lekarskie to nie zamiata błędów pod dywan, nie ratuje bandytów od kary... nie bierze udziału w zmowach aptek-koncernów... Same qrwa Judymy!


Na górę
  
 
Post: 28 gru 2015, 8:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2015, 13:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
No tak.... Lobby lekarskie to nie zamiata błędów pod dywan, nie ratuje bandytów od kary... nie bierze udziału w zmowach aptek-koncernów... Same qrwa Judymy!

Owszem, bywa i tak. Ale boję się, czy działania PiSu w tej sprawie i innych dotyczących nieprawidłowości w służbie zdrowia nie będą przypominać afery mięsnej z czasów Gomółki. Odstrzeli się jakieś Wawrzeckiego, odstawi parę pokazowych procesów, a prawda jest taka, że tak jak te wszystkie mięsne przewały miały miejsce z powodu niedostatecznego dostępu do mięsa, nie na odwrót, tak samo dzisiaj jest chujowa dostępność do podstawowych usług medycznych, i stąd łapownictwo a nie na odwrót. PiS rzuci gawiedzi kilku konowałów przyłapanych na wziątkach, dając pozory walki o lepszą służbę zdrowia, zamiast zająć się istotą problemu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2015, 13:20 
A może to... Okazja czyni złodzieja?
Brak nadzoru, kumoterstwo?
nadzwyczaj łatwo orzeka się o zakazie praktyki wobec ujawniających błędy lekarskie chroniąc jak cnotę córki kolegów, którzy ewidentnie w dupie mają dobro pacjenta. (Podobnie jak wiedzę medyczną).
Mam takie doświadczenia z ostatniej wizyty po recepty.
(zasłyszane) już zaczęło się wywalanie przychodzących wyłącznie po L-4 z gabinetów... A dotychczas?
jakoś nie było oporów.
Zatem...
Może ten straszak PiS jest dla niektórych pasożytów w białych kitlach potrzebny?
A poza tym... wyrwanie zlecenia na badania podstawowe - graniczy z cudem.
Lokalne łabaje już całkiem bez skrepowania przerzucają obowiązek przeprowadzenia jakichkolwiek badań na szpitale.
Skierowania na badania panu nie dam... Ale skierowania do szpitala - i owszem.
Może jak im trochę kota pogonią, łachudry w kitlach skończą ,,oszczędzanie''. (jak zamkną jednego czy drugiego zbyt pazernego właściciela przychodni.)


Na górę
  
 
Post: 28 gru 2015, 13:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Ja nie twierdzę, że straszak tam się nie przyda. Ja tylko zasugerowałem, że PiS może się skupić wyłącznie na straszakach, jak każda nieudolna władza. Dlatego PiS będzie na rękę chora służba zdrowia, w której okazja czyni złodzieja, bo nigdy nie braknie jakiegoś ćwoka, którego można by rzucić gawiedzi na pożarcie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2015, 14:23 
Co nie wyklucza rozwoju sytuacji w kierunku o jakim wspomniałem.
(korzystnym dla pacjenta).


Na górę
  
 
Post: 28 gru 2015, 14:30 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A ja tak sobie myślę, że zarówno Ty Kris jak i Skorpi, - obaj macie racje.Jednak uważam, że problem jest nie do rozwiązania. Był już jeden, który obiecywał tych paskudnych medyków w kamasze........i co?!
Dokręcisz im śruby, - wezmą i wyjadą za granicę. A Ty będziesz się leczył u znachora.
Chyba, że wcześniej zamkniesz granice. Ale to już było i można się na tym przejechać.
Podejrzewam więc , że chwilowo nie ma rozsądnego sposobu na tą bandę.
Oczywiście nie wszyscy lekarze powinni być potępiani. Jest odsetek medyków z prawdziwego zdarzenia.
Ale to promil.
Tak więc .....widzę ciemność,.....ciemność widzę.
Albowiem można się obejść bez księdza, ale bez dochtora......ciężko,
Zwłaszcza po 60 +......... :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 586 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group