forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 586 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 wrz 2017, 9:11 
Nie rozumiem? Przecież 99% forumowiczów myśli identycznie. :lol:

Wasze wielopoziomowe myślenie jest zgodne z tezą Zybertowicza. Wy moi kryptopisowcy kochani. :lol:


Na górę
  
 
Post: 06 wrz 2017, 9:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Zybertowicz? Jakby słuchać nazistowskiego doktora.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 wrz 2017, 11:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Bolszewicy w akcji.
Pisowskie kurwy zastraszają ludzi.

Była sędzia TS przesłuchana na policji ws. protestów w obronie sądów. "Odmówiłam podania nazwisk"

O co pytano panią na policji?

O to, czy organizowałam to zgromadzenie, choć policja dobrze wie, że nie, bo funkcjonariusze tam byli. Wystąpiłam tam jako uczestniczka, a służby wszystko filmowały. Dzisiejsze przesłuchanie było całkowicie niepotrzebną szykaną. Pytano mnie jeszcze o nazwiska innych protestujących, a także czy zauważyłam jakieś nieodpowiednie zachowania.

Co pani odpowiedziała?

Powiedziałam, że odmawiam i nie podam takiej informacji. Od początku zamierzałam tak zrobić, ale i tak przed przesłuchaniem zgłaszały się do mnie osoby, które bardzo prosiły, bym nie powiedziała, że protestowały w obronie sądów, bo boją się, że zostaną wyrzucone z pracy.

http://natemat.pl/217935,policja-przesl ... czestnikow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 wrz 2017, 12:41 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
A narut siedzi i wpierdala tłuste kiełbasy i w nosie dłubie, bo co tam takiego niby.
Jego biją, nie, tylko jakichś warchołów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 10:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
I mniej zabawnie.
Mam nadzieje, że kaczor z przydupasami nie kibicowali, broń Boże, tym zbrodniarzom, kedy zdobywali medale dla wstrętnego PRLu. :shock:

Niższe emerytury dla orłów Kazimierza Górskiego. Dezubekizacja uderzy pilkarzy po kieszeni

"Orły Górskiego" dostaną niższe emerytury. Ustawa dezubekizacyjna dotknie piłkarzy złotej jedenastki, bo kiedy zdobywali dla nas medale, grali dla milicyjnych klubów. Przepis uderzą po kieszeniach także wdowy - podaje "Gazeta Wyborcza".

Piłkarze Kazimierza Górskiego wpadli w tryby ustawy dezubekizacyjnej, która zaczyna obowiązywać od 1 października 2017. W myśl ustawy każdy, kto działał na rzecz totalitarnego państwa, dostanie niższą emeryturę - podaje "Wyborcza".

Okazuje się, że nasi medaliści również zaliczają się do tej grupy. Mniej pieniędzy dostaną wszyscy sportowcy, którzy w czasach PRL występowali w klubach tzw. pionu gwardyjskiego. "Orły Górskiego" zdobywając medale były członkami milicyjnych klubów.

Ustawa uderzy po kieszeniach również wdowy po nieżyjących już piłkarzach. One po nich dziedziczą świadczenia.

Do klubów tzw. pionu gwardyjskiego zalicza się między innymi Gwardia Warszawa, Arka Szczecin, Błękitni Kielce czy Gryf Słupsk.

Mniejszą emeryturę dostanie między innymi Kazimierz Kmiecik, jeden z najsłynniejszych piłkarzy lat 70., złoty medalista z Monachium, grający w Wiśle Kraków.

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 68328.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 10:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A co z samym Kazimierzem Górskim? Skoro był trenerem takich zdrajców jak Kmiecik? Był również trenerem zespołu Gwardia Warszawa w latach 1964-66, to całkiem sporo. A i inne kluby prowadzone przez Górskiego nie wiem czy nie były właśnie te zdradzieckie. Trzeba to przejrzeć. Pan Kazimierz Górki został pochowany na Powązkach Wojskowych. Rozmyśla się głośno nad tym aby wywalić Jaruzelskiego z Powązek i zdegradować do szeregowca. Może i Górskiego też wywalą naprawiacze polskiej formuły molarności. Na szczęście zdegradować go z trenera i odebrać legendę polskiej piłki nożnej nikt mu nie zdoła. A szczególnie ten pislamski mierny plugawy narodek.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 11:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
No, to będzie masa obiektów do dezubekizacji:

http://www.uwazamrze.pl/artykul/906081/ ... -gorskiego

http://stadiony.net/stadiony/pol/stadio ... _gorskiego

http://mosirkonin.pl/obiekty/stadion-mi ... -gorskiego

https://cse.google.pl/cse?q=szko%C5%82y ... gsc.page=1

I pomniki do obalenia

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 11:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Patrz Wielki jak to sobie nasrali we własne gniazdo. A ile jest takich przykładów? Polska to dom wariatów. A durny naród siedzi cicho, bo jak na razie kiełbasy mu nie brakuje.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2017, 13:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
;)

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2017, 15:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A co z lekcją religii? Ociec tadeusz wajchę przeusz - mesyjasz śfita?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 586 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group