forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 11:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 65  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 04 cze 2020, 18:26 
st1111 pisze:
No 16% ma pewne

No jest pan niepoprawnym pesymistą :lol:
16.1% a może nawet 16.2%


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 04 cze 2020, 18:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Podkarpacie.
W bastionie PiS-u ogromne zainteresowanie poparciem dla Rafała Trzaskowskiego.
To się tu nigdy nie zdarzyło.

Tuż po wotum zaufania przegłosowanym w Sejmie dla rządu Mateusza Morawieckiego
ruszyła lawina: ludzie przychodzili i przyjeżdżali na rowerach, mówiąc otwarcie:
Mamy już dość tych kłamstw. Tego dłużej nie da się znieść.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 04 cze 2020, 18:49 
st1111 pisze:
No 16% ma pewne

Prosiaku ja jestem pewna że Trzaskowski nie wygra, za to jestem przekonana, że wybory na prezydenta, będą ostatnia wygraną pis-u.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 04 cze 2020, 18:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A dlaczego? Każdy może wygrać choć ja w tym udziału nie wezmę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 04 cze 2020, 19:40 
Ja już pisałam dlaczego, sama też zastanawiam się czy brać w tym udział. Tak naprawdę to żaden kandydat nic w moim życiu nie zmieni. Ja już milionerem nie zostanę, w totka jedynie udało mi się wygrać przez ćwierć wieku 25 zł. Raz tylko. Więc w zasadzie, bardziej interesuje mnie larwa na żywopłocie, niż prezydent.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 05 cze 2020, 11:59 
Sprawdziliśmy rejestr umów m. st. Warszawy z mediami!

Tylko Agora i jej spółka AMS s.a. zarobiła na kontraktach z biurem marketingu m. st. Warszawy około 4 mln złotych odkąd prezydentem stolicy został Rafał Trzaskowski! Niektóre media mogą mieć bezpośrednią motywację do obrony Rafała Trzaskowskiego lub przemilczania niewygodnych dla niego tematów.
Obrazek

Intratne kontrakty

Zainteresowały nas kontrakty zawierane przez media z m. st. Warszawa, a dokładniej Biurem Marketingu. Niektóre kwoty przyprawiają o zawrót głowy:

Agora s.a. – współpraca przy akcji organizowanej przez Agorę „Super Miasta” – 55 350,00 zł
Polska Presse sp. z o.o. – przygotowanie i wydanie 12 specjalnych dodatków 4 stronicowych – 162 360,00 zł
Polityka sp. z o.o. ska – udział Warszawy jako partnera Paszporty Polityki – 73 800,00 zł
Agora s.a. – dostęp do rocznej prenumeraty – 4 918,77 zł
Press sp. z o.o. sp. k. – udział Warszawy w V edycji Grand Video Awards – 39 335,40 zł
Polityka sp. z o.o. ska – informowanie o wydarzeniach ważnych dla mieszkańców – 52 275,00 zł
AMS s.a. (powiązana z Agorą) – działania informacyjne miasta z wykorzystanie nośników citylight – 3 000 000,00 zł!
Presserwis sp. z o.o. – Dostarczenie na adresy pracowników Urzędu dziennika internetowego Presserwis – 9 717,00 zł
Polska Press sp. z o.o. – objęcie patronatem medialnym Noc Muzeów w Warszawie – 14 760,00 zł
GREMI MEDIA s.a. – współpraca przy informowaniu o działaniach m. st. Warszawy w związku z targami MIPIM w Cannes i EXPO REAL w Monachium – 61 500,00 zł
AMS s.a. (Powiązanie z Agora) – działania informacyjne z wykorzystanie nośników reklamowych na wiatach przystankowych – 800 000,00 zł !
Polityka sp. z o.o. ska – udział Warszawy jako partnera kategorii Kultura cyfrowa Paszporty Polityki – 73 800,00 zł

Od początku Prezydentury Rafała Trzaskowskiego, Biuro Marketingu Warszawa wydało prawie 4,5 mln złotych na promocje i akcje informacyjne w mediach i podmiotach z nimi powiązanymi. Są to wydatki tylko jednego biura. Kwota dla całej Warszawy (wszystkie biura, dzielnice i urzędy podległe) jest większa.

A dla niepełnosprawnych wstrzymano dotacje.
https://zyciestolicy.com.pl/trzaskowski ... ej-spolke/


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 05 cze 2020, 12:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Cytuj:
W latach 2015-2019 spółki Skarbu Państwa wydały na reklamę 4,283 mld zł. W samym 2019 roku – 1,23 mld zł.
Łącznie w 2019 r. TVP zarobiła na reklamach ze spółek państwowych ponad 300 mln zł, przeszło dwa razy więcej niż jeszcze w 2017 r.
Pieniądze płyną nie tylko do TVP, ale także do "Sieci", "Gazety Polskiej" "Do Rzeczy" i "Gazeta Polska Codziennie".
Spółki Skarbu Państwa były także hojne jeśli chodzi o reklamę w prawicowych tygodnikach i dziennikach.
Pieniądze płynące od nich stanowiły w 2019 r. kolejno: 49 proc. wszystkich przychodów reklamowych "Gazety Polskiej",
44 proc. "Sieci" oraz "Do Rzeczy" (27 proc.). Najwięcej pieniędzy ze spółek skarbu państwa płynie do "Sieci"
– ok. 30,5 mln zł w 2019 r. i 88 mln zł łącznie w latach 2015-2019.



:arrow: https://next.gazeta.pl/next/7,151003,25765561,nie-tylko-tvp-gazeta-polska-czy-sieci-tez-oblowily-sie.html

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 05 cze 2020, 13:21 
Niemieckie media chwalą "konserwatywny rząd PiS": Polska fenomenem dla europejskich ekonomistów
Według prognoz Komisji Europejskiej PKB Polski skurczy się w 2020 roku o zaledwie 4,3 proc., przy danych dla całej Unii wynoszących 7,4 procent. Fenomen polskiej gospodarki opisuje niemiecki portal Focus Online podkreślając, że Polska może łagodnie przejść przez kryzys spowodowany koronawirusem.
Ach ten niedobry PiS i Morawiecki.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 05 cze 2020, 13:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Waloryzacja kapitałów emerytalnych w tym roku to prawie 9% mam nadzieję że wkrótce będzie rządziło PO i utnie tę rozrzutność.
Ja na szczęście tego już nie doczekam bo to ostatnia moja waloryzacja.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 05 cze 2020, 13:37 
Rafał Trzaskowski, kandydat na prezydenta RP z ramienia KO.
"Jestem katolikiem, mam szacunek do Kościoła"
Jestem katolikiem, mam szacunek do Kościoła, tradycji.
Wychowałem się za komuny, kiedy instytucja ta stawała w obronie słabszych.....
A jeśli ktoś pyta, czy religia powinna być w szkołach, odpowiadam,
że to decyzja, którą należy zostawić rodzicom - ocenił.
Polsat news.pl


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 65  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group