forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 08 maja 2024, 1:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 65  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 16:41 
@Boruch.

Co mogę dodać? Uważam, że do drugiej tury, poparcie Trzaskowskiemu spadnie.
Nie mam wprawdzie teorii, która mogłaby to potwierdzić, to raczej takie intuicyjne bajanie.
Facet ma fajną aparycję, jest pewnością osoba wykształconą, reprezentatywną, ale do końca i mnie nie przekonuje. Wiele osób będzie go postrzegać przez pryzmat partii, tak znienawidzonej w Polsce poprawności politycznej. Jeszcze inni twierdzą, może słusznie, że pan Trzaskowski, to tylko kolejny element układu PO-PiS.
W naszym kraju bardzo dobrze ma się maksyma; dzieł i rządź.
Ale to nie jest wina ludzi, to wina infantylnej opozycji, która postawiła na mniejszości seksualne, na elektorat wykształciuchow z dużych miast, ludzi często finansowo poustawianych, którzy śmieją się z beneficjentów 500 Plus, bo ci jadą pod namioty a nie do Gołębiewskiego. Całej reszcie opozycja powiedziała, że mają wypierdalać na szczaw, wziąć kredyt albo wyjechać za granicę. Oczywiście w dużym uproszczeniu.
Myślę, że przewaga Dudy, jest tego efektem.

Jak jest w istocie, nie wiem. Nie widzę tu chętnego, który napisze :zagłosowałem na Dudę bo....


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 16:56 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No cóż :
Za pieniądze ksiądz sie modli, za pieniądze lud się podli. To stara prawda znana już od stuleci. Tak więc, jeśli się chce rządzić, należy, - oprócz napychania swojego kałduna, - sypnąć nieco manny lemingom. W przeciwnym razie lemingi się mogą obrazić i pokazać fucka rządzącym. I co by nie gadać, doskonale to zrozumiał kurdupel. Umiejętnie podsypał "lemingom" za co pozwolono mu kraść bez umiaru.Wniosek, - oprócz doskonałej znajomości ekonomi, opłaca się poznać psychologię tłumów. Albowiem lemingi w dupie mają praworządność i Konstytucję......!
Lemingi liczą, czy im do pierwszego wystarczy...........i ja to rozumiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 17:03 
Ale ja również :).
Powiem więcej, gdybym mogła ustawić rodzinkę, obsadzić na ciepłych posadkach , to zapewne bym to zrobiła. Może nie na taką skalę, nie na bezczelnego, ale to dzisiaj mi się tak wydaje, z perspektywy szarego Kowalskiego.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 17:35 
Nawet mi się gadać nie chce...

Przytaczam post:


Na stronie pewnej , zdawało mi się, rozsądnej osoby, zatroskanej sytuacją kraju przeczytałam zdanie, które odbiera mi nadzieję na ten kraj.
"W każdym razie radość zwolennikow RT z pokonania SzH, to nie do końca happy end..."
a następujący dalej wpis jednej z komentatorek " to niech dalej radzą sobie sami" tylko to potwierdza.
Po pierwsze- zwolennicy RT cieszą się przejścia do drugiej tury i samego faktu, że druga tura będzie. Nie PRZECIW SzH.To ogromna różnica o fundamentalnym znaczeniu. Po drugie- walka o fotel prezydencki to RYWALIZACJA .Celem rywalizacji jest zawsze pokonanie rywali i wygrana. Po trzecie- głównym celem tej rywalizacji było powstrzymanie marszu kandydata z naszych koszmarów sennych.I to - na razie się udało.
Na razie, bo nastrój wśród niemałej rzeszy zwolenników SzH bardzo te nadzieje ostudza. Chciałam jednocześnie im- zachwyconym swym kandydatem w jakimś zbożnym podziwie ewoluującym niemal w kierunku kultu - zwrócić uwagę, że w porównaniu z RT SzH otrzymał prawie trzykrotnie mniejsze poparcie i moim skromnym zdaniem nie jest to efekt tego, że ci wredni i niekochający Waszym zdaniem swego kraju zwolennicy RT nie zrezygnowali ( dla dobra tej ojczyzny, bo Wam jakoś wyszło , ze wyłącznie Wasz kandydat nie tylko jest the best ,to jeszcze NA PEWNO pokona Dudę.Uznaliście to za aksjomat, nie dopuszczając, że wielu to nie przekonało, po prostu, że ich spekulacje były inne. ) ze zgodnego ze swoim sumieniem wyboru, tylko, że po prostu Wasz kandydat tych wielbicieli nie ma tylu ilu Wam się wydaje. Nie wiem, jaką logika można się kierować , by najpierw oczekiwać , by inni wybrali niezgodnie z własnymi poglądami ( i TO BARDZO WAŻNE !!!! - głębokim przekonaniem, ze to akurat jednak ich kandydata ma większe szanse) nazywać to jedynym rodzajem troski o kraj, potem zaś się obrazić na to, ze ktoś skorzystał z prawa do demokratycznego wyboru a następnie- nadal nie przestając peanów na temat swojej patriotycznej troski pisac- odwrócić się plecami, zostawić i skwitować " niech sobie radzą sami". Nie, drogie wielbicielki SzH - to naprawdę nie jest wybór Mister Polonia, przy którym można na takie dąsy sobie pozwalać. To nie my, zwolennicy RT robimy cyrk. To nie my juz przed wyborami krzyczeliśmy, że albo nasz kandydat , albo niech kraj ginie. Nie my... Brzydko się bawicie... Jesteście pewni, że o kraj Wam chodzi ? Bo ja tu widzę wyłącznie "moje na wierzchu".
I tylko jeszcze łudzę się nadzieją, że wiekszość z Was- zawiedzionych, co oczywiście rozumiem, i nie widzę w tym niczego nagannego, jednak ma inne poglądy na tę sprawę i rozumie powagę sytuacji. Że to tylko emocjonalny i nieprzemyślany wybryk
A SzH ma ogromną szansę za pięć lat. W tym mu pomóżcie, zamiast takimi nieprzemyślanymi wystąpieniami przysparzać mu wrogów


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 17:47 
A ja od wczoraj obserwuję z obrzydzeniem łaszenie się właziDudów do elektoratu Hołowni.
Duda wczoraj mało się nie posrał wazeliną, a dzisiaj niejaki Kowalski takoż samo kadził
szefowi hołownianej kampanii. A chodzi przecież o każdy głos, bo Adrian swój żelazny
elektorat policzył, i nie styka tego do 51%. Bosak i Jakubik są do dyspozycji, ale mają
drobniaki w kieszeni - nie to co Hołownia.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 17:49 
I & Q
Obrazek

Razem IQ :)
Krakowiacy i górale.
Krakowiacy oczywiście spod...


Ostatnio zmieniony 29 cze 2020, 17:51 przez older, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 17:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
SzH.
Nigdy mu nie uwierzę.
Takie prawo.
Moje.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 17:52 
A ja nigdy POPiSowi!
To samo prawo.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 19:06 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A co na owo dictum nasz Komandore.....?!
Coś podejrzanie cicho z jego strony się zrobiło.......?!
Korona Go dopadła czy cóś.......?! :lol:

Eee!
Marynarzu........! Żyjesz.....?! ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 19:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
older pisze:

Krakowiacy oczywiście spod...



Obrazek




EDEK



Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 65  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group