forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 0:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 paź 2015, 13:41 
Zapomniałeś dodać. że kościół niemiecki raportuje do PL kto tego podatku nie płaci...
I po powrocie - masz u proboszcza pozamiatane.
Być może stąd właśnie owe 50 procent płatników...


Na górę
  
 
Post: 22 paź 2015, 13:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
Skorpion13 pisze:
Zapomniałeś dodać. że kościół niemiecki raportuje do PL kto tego podatku nie płaci...
I po powrocie - masz u proboszcza pozamiatane.
Być może stąd właśnie owe 50 procent płatników...



o raportowaniu nic nie wiem. Mysle jednak ze glownym powodem ze placimy tu podatek koscielny jest przyczyna ze nie rozumiemy pytania i jego konsekwencji, mnie !!! ateiscie od urodzenia sie wlanie cos takiego przytrafilo 32 lata temu :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2015, 14:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
IroB pisze:
(...) w Niemczech placi sie podatek wyznaniowy
Tak samo jest w Norwegii z tym, że tu Polacy nie byli pytani, tylko z automatu zapisywani do kościoła katolickiego
przez samych katabasów (inne nacje muszą deklarować przynależność). Otóż tutejsze katabasy wyszły z założenia
iż każdy Polak to katolik, w dodatku nic niekumający w żadnym innym języku oprócz mamusinego. Ich nazwiska
znaleźli w "Brønnøysundregistrene" - to rejestr nazwisk i narodowości osób (oraz firm i takich tam) kiedykolwiek
pracujących choćby jeden dzień przy truskawkach. Do rejestru ma dostęp każdy tu mieszkający, więc i mafiosi
w sukienkach. W ten sposób kosili kaskę z budżetu państwa przez kilka lat. W końcu się wydało, bo katolickich
kościołów w całej Norwegii kilka a mszy po polsku w tygodniu jeszcze mniej (więcej jest po wietnamsku), natomiast
"wiernych" polaków kilkaset tysięcy. Bomba pierdolnęła i tak, jak pisał Kanakk, od strzała katabasy mają zapłacić
50 milionów koron grzywny. Nie napisał, że to tylko rodzaj mandatu, jaki wystawia na przykład policjant.
Śledztwo nadal trwa, jest sprawdzane dokładnie na ile "martwych dusz" i przez jaki okres brali dotacje.
Gdy w końcu policzą, dokładnie tyle co do koronki będą musieli wyrzygać. Nie będą mieli kaski - komornik zajmie
nieruchomości a potem je sprzeda na poczet długu.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2015, 15:07 
Cytuj:
Śledztwo nadal trwa, jest sprawdzane dokładnie na ile "martwych dusz" i przez jaki okres brali dotacje.
Gdy w końcu policzą, dokładnie tyle co do koronki będą musieli wyrzygać. Nie będą mieli kaski - komornik zajmie
nieruchomości a potem je sprzeda na poczet długu.

I to mi się cholernie u Skandynawów podoba...
Okropnie mało tych ,,równiejszych''.


Na górę
  
 
Post: 22 paź 2015, 16:07 
Przed IIWŚ bez problemu końkordat wyjebali do sracza a teraz się klechów boją.
Politycy się boją, nie tzw. społeczeństwo.
Ale w końcu się tzw. społeczeństwo wkurwi i spuści w sraczu polityków i klechów razem z ich końkordatami i całą resztą gówna, którym nas od ćwierćwiecza raczą.
Tak będzie, wspomnicie moje słowa.


Na górę
  
 
Post: 22 paź 2015, 16:23 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Uchwałą Rady Ministrów Tymczasowego Rządu Jedności Narodowej z 12 września 1945 roku strona polska stwierdzała, że konkordat przestał obowiązywać wskutek jednostronnych posunięć Stolicy Apostolskiej, sprzecznych z zobowiązaniami konkordatowymi. Chodziło o złamanie art. IX w powiązaniu z art. XII. Stolica Apostolska, dokonując w 1939 roku mianowania administratorów apostolskich oraz dokonując zmiany granic diecezji, podporządkowała niektóre polskie parafie ordynariuszom niemieckim i słowackim (Słowacja, rządzona przez księdza Tiso była państwem satelickim wobec Niemiec i wzięła udział w ataku na Polskę, uzyskując po kampanii wrześniowej korzyści terytorialne na Orawie, Spiszu i Podhalu).


Po wojnie im przykopali, nie przed.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2015, 16:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Skorpion13 pisze:
I to mi się cholernie u Skandynawów podoba...
Okropnie mało tych ,,równiejszych''.
Dwa dni po tym, jak bomba pierdolnęła, dzwoni do mnie jakaś dupa, przedstawia się i mówi,
że ona w imieniu biskupa sprawdza stan... (tu zaczyna snuć jakąś ściemę). Źle trafiła, bo o aferze
zdążyłem przeczytać dzień wcześniej w lokalnej gazecie. Przerywam jej i mówię by się nie wysilała,
bo jest sobota, nie mam czasu a przyczynę jej telefonu znam. Co konkretnie pani chce ode mnie? - pytam.
Yyyy, no, aa, eee... Dowiedzieć się, czy jest pan rzymskim katolikiem? - wystękała.

Nie ważne, co ja na to jej stękanie (i tak byście nie uwierzyli). Ważne, że mieli mnie zapisanego
bez mojej wiedzy i brali kaskę, którą będą musieli teraz oddać.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2015, 16:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
dr. Agon pisze:
Przed IIWŚ bez problemu końkordat wyjebali do sracza a teraz się klechów boją.
Politycy się boją, nie tzw. społeczeństwo.
Ale w końcu się tzw. społeczeństwo wkurwi i spuści w sraczu polityków i klechów razem z ich końkordatami i całą resztą gówna, którym nas od ćwierćwiecza raczą.
Tak będzie, wspomnicie moje słowa.


Być może, ale nie za naszej kadencji na tym pierdolonym świecie.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2015, 16:59 
Za mojej kadencji na bank. Nigdzie się nie wybieram zanim tego nie zobaczę.

Maerose, rzeczywiście, zamiast sprawdzić zaufałem swojej dziurawej, narkomańskiej pamięci. Dzięki! :D


Na górę
  
 
Post: 22 paź 2015, 17:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
wa ma pisze:
(...) nie za naszej kadencji
Za kadencji podobnie zakutych łbów, jak ma Malina, to raczysko jeszcze się rozrośnie.
Dużo nie trzeba. Wystarczy, by nadal dzieciaki miały religię w szkole.
Następne pokolenie moherów będzie się składać z nastolatków.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group