forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 13:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 paź 2015, 9:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Holokaust co jakiś czas się powtarza. Koncepcja Madagaskaru wydaje się słuszna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2015, 9:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A co ci zawiniły lemury?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2015, 0:18 
st1111 pisze:
A co ci zawiniły lemury?

Te niewinne stworzenia po prostu miały pecha. I w tym podobne są do Polaków najbardziej :D


Na górę
  
 
Post: 25 paź 2015, 20:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2015, 21:01 
Przecieki mówią
Kaczki 43
Pomidory 19.5
Ciastka 13
Umywalki 7,5
Swetry 6
Muszki 4,5
Jabłka 4,5
Bilety do Oslo 2,9


Na górę
  
 
Post: 25 paź 2015, 21:05 
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 18 lip 2016, 23:08 
Wyłuskałam ze spamu jaki się zalęgł w wątku w którym, przynajmniej mnie się tak wydaje, nie uchodzi.

Malina pisze:
Kim były Magda Ch. i Marzena Ch., które zginęły w Nicei?
Obie miały po 20 lat. Uwielbiały podróże. Wakacje w Nicei były dla nich spełnieniem marzeń. Na Facebooku regularnie relacjonowały pobyt w nadmorskim kurorcie.
Magda Ch. i Marzena Ch. do Nicei przyleciały 10 lipca. Bilety powrotne do Polski zarezerwowały na wtorek. Magda miała wrócić w środę do pracy, była fryzjerką. Szaleniec nie pozwolił im spełnić marzeń o przyszłości.
Siostry Marzeny i Magdy, które przeżyły atak w Nicei są już w domu. Ojciec jest w szoku. Nie może pogodzić się z tragedią, został objęty pomocą psychologa. W Krzyszkowicach w Małopolsce ogłoszono żałobę. Mieszkańcy wspominają dziewczęta.


barycki pisze:
W Iraku trzysta tysięcy dzieci uwielbiało życie, życie w irackiej szkole było spełnieniem ich marzeń, codziennie po powrocie ze szkoły do domu, dumnym z ich nauki rodzicom relacjonowały swoje osiągnięcia w szkole i marzenia o przyszłej pracy w irackim przemyśle. Jednak zbrodniarze nie pozwolili spełnić ich marzeń, brat Magdy Ch. i brat Marzeny Ch. przybyli do Iraku i pozabijali te dzieci, zburzyli szkoły i zakłady przemysłowe. Bracia i ojcowie, którzy przeżyli, są w szoku, nie mogą pogodzić się z tragedią, jednak nie mając pomocy psychologa, pomagają sobie inaczej uleczyć traumę i na razie zabijają francuskich kolegów braci sióstr Ch. i siostry braci morderców, jednak już niebawem, przyjdą zabić braci sióstr owych, aby uratować swoje zdrowie psychiczne.

Adam Barycki


Malina pisze:
Czyli uważasz bracie Barycki, że nie wolno nawet wspomnieć o ofiarach. Ani tych z Nicei ani innych. Uważasz, że szwedzka i niemiecka metoda pomijania milczeniem, a wręcz zakaz mówienia o ofiarach (jak o brutalnie zgwałconej i zamordowanej opiekunce w obozie uchodźców) jest jak najbardziej uzasadnione a fakt tego w jaki sposób pozbawiono ich życia jest niewartą uwagi i pamięci drobnostką.
hmm..... można i tak. Nie odmawiam ci tego prawa ale i ty nie odmawiaj prawa do zwrócenia uwagi, że ktoś taki istniał i zginął.
A swą złość wyładowuj na tych, którzy są winni tego burdelu bo ani te dziewczyny ani ich rodzina nie są temu winne. Ale jeśli już, to na pewno nie bardziej winne niż ty sam.


barycki pisze:
Nie ze mną te numery Pani Malino. Najpierw pisze Pani o tragicznych ofiarach i tragedii ich rodzin, a następnie wyjaśni mi, że pisała Pani o zbrodniarzu i jego pochodzeniu, co jest kłamstwem, ponieważ pisała Pani o ofiarach, a nie o zbrodniarzu. Jeżeli Pani tak bardzo cierpi z powodu tragedii tych dziewcząt i tragedii ich rodzin, to zapewne też cierpi Pani bardzo z powodu tragicznych śmieci innych dziewcząt zabitych w ostatnim tygodniu w wypadkach drogowych, jednak dziwi mnie, dlaczego nie pisze Pani o swoim bólu z powodu ich i ich rodzin tragedii. A jeżeli już chce Pani pisać o zbrodniarzu, to warto by napisać, co i kto jest przyczyną tych zbrodniczych zapędów i kto i dlaczego stworzył warunki do ekspansji owych zbrodniczych zapędów. Natomiast rozżalanie się nad kilkoma ofiarami wojny ze strony agresora, a pomijanie milczeniem milionów ofiar wojny z drugiej, napadniętej strony, oprócz tego, że jest kabotyństwem, jest przede wszystkim, skurwysyństwem.
Adam Barycki


Mój drogi bracie Adamie, ripostę dostaniesz za dni kilka. A Ty poczytaj raz jeszcze naszą wymianę zdań i postaraj się odnaleźć gdzie popełniasz radykalny błąd a gdzie naginasz i manipulujesz.
Będzie to niezmiernie przydatne w dalszej dyskusji.


Na górę
  
 
Post: 20 lip 2016, 19:18 
OK siostro Barycki, miałam szczegółowo wdać się z Tobą w słowo ale polecę skrótami bo jakoś leniwa jestem dziś okrutnie.

Jeśli zgwałcona w młodości dziewoja, łapać będzie 10 lat później samców takich jak Ty, kastrować ich i do domu odsyłać ze słojem z zawekowanymi instrumentami, lub koleś w Twoim wieku, molestowany w dzieciństwie, któremu piorun w dom rodzinny walną paląc rodzicieli i kochanego psa, gwałci nieletnie i nieletnich to .................. też będziesz ich bronił bo mieli trudne dzieciństwo z niezależnych od ofiar powodów?
Jak zauważyłeś, nie napisałam nic o mordercy w pierwszym poście. Skupiłam się jedynie na ofiarach. A napisałam "morderca" bo sam przyznasz, że dziewczyny samobójstwa nie popełniły a zostały zamordowane.
Nie wspomniałam o mordercy wyznaniu, kolory skóry, pochodzenia.
Ty jednak, nie zwróciłeś uwagi na ofiary a wybrałeś obronę mordercy i usprawiedliwianie jego czynu.
Napisałam Ci już wcześniej, że te ofiary nie były bardziej winne politycznych zawikłań na świecie ani bardziej ani też mnie niż Ty. Można powiedzieć, że pod względem winy one, Ty i ja jesteśmy w winie nieważni. Mało tego, my mamy szczęście, że żyjemy (kto wie jak długo?) a te dziewczyny straciły życie. Cierpi ich rodzina bo ci którzy stracili najbliższych i żyją cierpią najbardziej.
W związku z tym, nie dawaj więcej praw zbrodniarzowi niż jego ofiarom.
Jestem pewna, że ten17-nasto letni Afgańczyk podający się za syryjskiego uchodźcę, z zadowoleniem w imię allaha szlachtujący pasażerów w niemieckim pociągu także może liczyć na twoją przemowę obrończą.


Na górę
  
 
Post: 20 lip 2016, 19:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2016, 21:16 
Bracie Malino, jeżeli kto w demokratycznych wyborach wybiera sobie władze, które zrzucają bomby na ludność cywilną innych krajów, to nie widzę niczego dziwnego w tym, że ta z innych krajów ludność cywilna rzuca bombami, rąbie siekierami i przejeżdża ciężarówkami ludność cywilną krajów, które mordują ludność cywilną ich krajów. A czy Ty, Bracie Malino, widzisz w tym co dziwnego? Natomiast dziwnym powinien być fakt wspierania i finansowania owego odwetu przez rządy krajów, wobec których ludności cywilnej odwet ten jest skierowany. Dziwnym przestaje to być, kiedy posiada się świadomość tego, że te przepełnione humanizmem demokratyczne rządy prowadzą wojnę klasową przeciwko własnym społeczeństwom.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group