forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 5:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 paź 2015, 21:41 
WLR pisze:
Dokładnie tak powiedział. Było słuchać a nie wahadełkiem machać. :mrgreen:


Powtórzmy dla pewności..............


Załączniki:
Screenshot_9.jpg
Screenshot_9.jpg [ 57.71 KiB | Przeglądany 4014 razy ]
Na górę
  
 
Post: 20 paź 2015, 21:56 
WLR pisze:
Dokładnie tak powiedział. Było słuchać a nie wahadełkiem machać. :mrgreen:

Dowód ustrója państwa i polityka - Kukiz 6 minuta


Pierwsza wypowiedź Kukiza była nie 6 -tej a w 9-tej min i brzmiała "Paweł Kukiz: - Nie jestem wróżką. Nie potrafię z fusów wróżyć. Nie wiemy, ile jest pieniędzy w budżecie. Jedna wielka niewiadoma. Należy uszanować wole obywateli i ogłosić referendum ws. wieku emerytalnego. Na dzień dzisiejszy nikt nie może być pewny swojej emerytury. Okazuje się, że nagle ludzie muszą pracować do 65 roku życia. Coś strasznego - tłumaczył Paweł Kukiz."

I tu miał rację. Tak naprawdę to nikt z zewnątrz nie wie w jakich warunkach znajduje się "kasa"


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2015, 22:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
Malina pisze:

I tu miał rację. Tak naprawdę to nikt z zewnątrz nie wie w jakich warunkach znajduje się "kasa"



ależ doskonale wiadomo .
kasa jest pusta.
i dla tego parlament wybierany za tydzień utrzyma się pół roku , maksymalnie do następnej wczesnej jesieni.Po żniwach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2015, 22:40 
Jeśli się da religię na początku albo na końcu, to coraz mniej dzieciarni będzie się na zajęciach pokazywać aż w końcu staną się zbędne. Także wiele się nie pomylił, taktyka dobra w chwili gdy nie ma silnego by załatwić to inaczej. Cel uświęca środki.


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2015, 23:28 
A niech sobie wierzy, co mi to przeszkadza. Ja nie wierzę i on mnie do wiary nie przekona.
Chodzi o to, by swoich prywatnych wierzeń nie narzucać innym.
Ale pewnie i ty sam, gdyby przyszło ci wybierać między islamem a katolicyzmem, obrałbyś wiarę przodków. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2015, 23:42 
WLR pisze:
Oczywiście! Nawet sobie zdałem sprawę z korzyści jaką teraz nam przynosi
zaściankowa i ksenofobiczna natura Polaka. Klecha może mi syna wydupczyć
ale głowy mu nie urżnie. Jednak ludzkie paniska te katabasy. :lol:


Ja Wam wybierać nie będę, "odebrałam" sobie prawo do głosowania 30 lat temu.
To Wy wybierzecie sobie komu zaufacie. Osobiście nie widzę klarownego kandydata ani partii.
Do urn pójść powinniście, wybierając jeśli nie kogoś w kogo wierzycie, to zwyczajnie jak zwykle, mniejsze zło. Tylko wyborów nie można dokonywać na podstawie jednego punktu (jak to czynisz) który się nie podoba lub jednego, który się podoba.
Ten wybór musi być dokonany po namyśle i po wzięciu pod uwagę WSZYSTKICH ZA i PRZECIW.

A na dzień dzisiejszy, nie jestem do końca przekonana czy walka z religią jest punktem najważniejszym.


Ostatnio zmieniony 20 paź 2015, 23:44 przez Malina, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 20 paź 2015, 23:44 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
WLR pisze:
To właśnie zdanie skreśla Kukiza. Dosyć w Sejmie mamy katotalibów. Jebał ich pies! Pozostaje tylko Nowacka.


Sorry, przeczytałem raz jeszcze twój post i ze szczerym zdziwieniem zauważyłem, że jednak ni chuja nie zrozumiałaś
sensu wypowiedzi Kukiza. Jestem bardzo wierzący - powiedział. Dlatego jestem przeciwny wciskaniu religii pomiędzy
WF a Chemię.
Rozumiesz? Wg Kukiza, stawianie Religii na równi z WF, Chemią czy Matematyką jest dla przedmiotu
"Religia" ujmą. Rozumiesz teraz? Kukiz najchętniej nauczałby w szkole wyłacznie religii a pozostałe masońskie
nauki wyjebał poza jej mury. Kukiz to katol bardziej oczadziały niż Pawłowicz pospołu z Terlikowskim. Nie potrafię jaśniej.



ja pierdole! .
A Komandor nazwał mnie zaślepionym antyklerykałem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2015, 23:46 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
Malina pisze:
A na dzień dzisiejszy, nie jestem do końca przekonana czy walka z religią jest punktem najważniejszym.



to pomnóż roczne wydatki na czarnych , razy czas trwania końkordatu, i porównaj z licznikiem balcerowicza.
i zobaczymy czy nie zmienisz zdania


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2015, 0:06 
kanakk pisze:
Malina pisze:
A na dzień dzisiejszy, nie jestem do końca przekonana czy walka z religią jest punktem najważniejszym.



to pomnóż roczne wydatki na czarnych , razy czas trwania końkordatu, i porównaj z licznikiem balcerowicza.
i zobaczymy czy nie zmienisz zdania


Pieniądze wypływają w przeogromnych ilościach z polskiej kasy zupełnie w innych miejscach, np w obsłudze pożyczek, których Polska nigdy nie weźmie i są to sumy naprawdę ogromne (miliardy zł).
Drugim punktem jest błędna polityka zagraniczna, zagrażająca katastrofą gospodarczą - choćby to nieszczęsne embargo. Trzecia sprawa to niekontrolowane wydatki administracyjne itd, itp.
Nadal Polacy w większości deklarują się być katolikami i z większością niestety ale musisz się liczyć.
Jeśli zachcesz im narzucać swoją wizję a nie będą na to intelektualnie gotowi, to żebyś nie wiem jak chciał dobrze to i tak przegrasz.
"Ekonomia głupcze" jak mawiał Clinton a potem reszta już sama się załatwi.


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2015, 0:48 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
maerose pisze:
Najlepsze są wypierdy Kopacz i Piechocińskiego.
8 lat im nie wystarczyło?
Zrobić dobrobyta równo rozłożonego?
Paszli w pizdu.


Droga pani merose,
ja do bylej mojej oczyzny przyjezdzam co 8 albo wiecej lat. Polska wypiekniala, zatloczyla sie samochodami, szpitale na europejskim poziomie, drogi nowoczesne, pelne sklepy, ale przecietny Polak jak narzekal tak narzeka, porownuje zeby wyszlo, ze on skrzywdzony, obzera sie drozdzowkami i czipsami a potem choruje, krytykuje co moze a jak ma glupie dzieci to je do prywatnej szkoly posyla aby kupic tam papierek dyplomowy.

I potem pojdzie spiewac w kosciele aby ojczyzne im wolna bozia dala, narobi sobie dziec,i zeby zasilek na nie brac alba im smartfona i trampki (ale markowe Nike) kupic bo inne dzieci mu dziecko krzywdzic beda a wszystkiemu jest winne panstwo.

A potem zaglosuje albo nie, bo wiadomo ze guzik to zmieni, na byle idiote o ktorym pamieta bo taki akurat najbardziej wyglupil sie w TV. Albo zapodal, ze nalezy bic Zyda, Araba albo sluzby, dac popalic ruskim i zbudowac armie zwycieska dzieki ktorej zadrzy przed Polska swiat.

Oczywiscie kazdy narzekajacy jest wielkim patriota i wie najlepiej co zrobic aby ...jemu bylo dobrze.

Bo jak pilkarz czy gwiazda TV zarabia dziesiec razy wiecej od niego to dobrze, ale jak bankier to zle a polityk, to juz skandal bo ... on go wybral i teraz taki polityk pasie sie na osmiorniczkach i innym badziewiu...

(w zyciu bym osmiorniczki nie zjadl, sam widok brrrr,kawior probowalem, swinstwo bez smaku ale kazdy ma swoje gusty),

Jak pilkarz gola strzeli to dac mu wielka nagrode, jak rzad wyciagnal z ruletki zwanej OFE forse to do wiezienia dziadow albo od razu pod szubienice)

A debata, droga pani merose, to byla dla takich jak pani, wiecznie niezadowolonych, co nie potrafia zarobic wiecej jak minimum.. Tylko obiecanki cacanki i schlebianie okreslonym grupom interesow w nadziei wyboru.

Placi sie za prace a nie siedzenie i krytykowanie majstra czy szefa. Oraz wszystkiego na calutkim swiecie.

Pani powinna wiecej czytac opiniotworczy Fakt, myslenie pani szkodzi wyraznie. Tak jak panu Palikotowi to zaszkodzilo...


Ostatnio zmieniony 21 paź 2015, 7:59 przez kum, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 136 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group