forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 3:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 maja 2016, 7:23 
Ciekawym opinii. W szczególności liczę na "merytoryczną" dyskusję userów WLR i Ksionc. :)

Cytuj:
Nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za kapitalistyczne kryzysy, których wszyscy się dzisiaj wypierają. Ale to właśnie antysocjalne, antypracownicze i liberalne ekonomicznie rządy SLD, PiS, PSL i PO doprowadziły ojczyznę na skraj przepaści. Przez 26 lat „przemian” Polska została sprowadzona do roli protektoratu zachodniego kapitału, pozbawiona własnego przemysłu i suwerenności ekonomicznej w zakresie niespotykanym od czasów rozbiorów. W efekcie tego pracującym do przeżycia niezbędne są obecnie niespłacalne kredyty. Jako obywatele pozbawieni zostaliśmy elementarnej godności i ojczyzny. Pozbawieni zostaliśmy nadziei.

Paradoksalnie nie odczuwamy dziś w Polsce kryzysu, bo kryzys towarzyszy nam od zawsze. Kryzys jest dzieckiem rabunkowej transformacji ustrojowej, katastrofalnej w skutkach dla Polski i zdecydowanej większości jej mieszkańców. Jako socjaliści wiemy, że jedynym sposobem na wyjście z kryzysu jest radykalna zmiana polityki społecznej i gospodarczej państwa. Zamiana polityki utrzymywania armii bezrobotnych i produkowania taniej, cierpiącej nędzę siły roboczej na politykę równości. Polska może być krajem prawdziwej sprawiedliwości społecznej i wzajemnej troski obywatelskiej, ale do tego niezbędna jest nasza własna inicjatywa.


http://partiasocjalisci.pl/


Na górę
  
 
Post: 05 maja 2016, 7:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jak patrzę na wagę społeczeństwa Ameryki to może dobrze że u nas kryzys. Chociaż wędrując po ulicach daje się zauważyć dużą cześć społeczeństwa po której już widać dobrobyt.

Obrazek

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2016, 9:02 
A ja znowu jak patrzę na polską lewicę która chce zabierać księżą i dawać na teatry Jandy, to też uważam, że dobrze że mamy kryzys.
No i promocja wyszynku na wernisażach jako zastepstwa dla zasiłków i jadłodajni dla ubogich, też robi na mnie wrażenie.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 05 maja 2016, 9:10 
Macie KONTAKT na górze strony?
No to się kontaktujcie i pytajcie.


Na górę
  
 
Post: 05 maja 2016, 9:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A program? Dadzą emerytury od 64?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2016, 9:13 
Ale ty Prosiak monotematyczny jesteś.
Knefel KONTAKT i wszystko jasne.
:D


Na górę
  
 
Post: 05 maja 2016, 9:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Na darmo nie będę naciskał bo potem mi reklamy sprężyn wyskakują.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2016, 9:26 
A co? Roboty szukata?
Szczerze mi tu kaszleć.
Według zastrzerzeń ojców założycieli, to Partia demokratyczna. I roboli przyjmują do samej wierchuszki. Wychodzi na to, że karierę można robić.
Ja im życzę jak najlepiej.


Na górę
  
 
Post: 05 maja 2016, 9:52 
polar pisze:
Cytuj:
zmiana polityki
na politykę równości


Panie Polar, a co to jest polityka równości? Czyżby to miała być równość kapitalisty z robotnikiem? Jeżeli tak, to niech Pan sobie kiedy obejrzy jaki śmieszny film rysunkowy o walce bokserskiej niedźwiedzia z zającem. Równość, Panie Polar, to jest wymysł kapitalistów dla takich głupków, jak Pan. Tylko dyktatura klasy pracowników jest zdolna do prowadzenia polityki socjalistycznej, wszystko inne, to mity, a dla kogo, to już Panu wyżej napisałem.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 05 maja 2016, 10:02 
agronom pisze:
Chodzi mi też o program, bo takie ogólniki socjalistów to tutej każdy jeden zna i podziela raczy. Dyskusji w tym wątku nie będzie przeto, najwyży konwersacja mdława.
Są w ogóle zarejestrowani? Czego szczerze nie kaszlą?

Agruś...To dopiero swieżutki, jak pączki od Biklego, twór polityczny. Nie jest zarejestrowany. Nie mają jeszcze programu.
Niestety, forum NIE już dawno straciło palmę pierwszeństwa w przedstawianiu szerszej grupie nowości w polityce. Tera to tu tylko nowe foty Maliny możesz zobaczyć. Taka specjalizacja. :lol:

barycki pisze:
Panie Polar, a co to jest polityka równości? Czyżby to miała być równość kapitalisty z robotnikiem? Jeżeli tak, to niech Pan sobie kiedy obejrzy jaki śmieszny film rysunkowy o walce bokserskiej niedźwiedzia z zającem. Równość, Panie Polar, to jest wymysł kapitalistów dla takich głupków, jak Pan. Tylko dyktatura klasy pracowników jest zdolna do prowadzenia polityki socjalistycznej, wszystko inne, to mity, a dla kogo, to już Panu wyżej napisałem.
Adam Barycki

Panie Barycki, głupków, to z nas próbują robić tacy jak Pan. Czyli mnie wychodzi na to, zgodnie z Pańską teorią, żeś Pan plugawy kapitalista. Ot, jak to sobie sprytnie wykoncypowałem ( ładne kurwa słowo ).
I między innymi o to właśnie toczy się dyskusja między Socjalistami i robolami.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group