forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 12:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 wrz 2015, 17:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Ty zamiast burki kup sobie UZI.Poręczne jest i celować nie trza.Polecisz serią zawsze kogoś trafisz :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2015, 20:02 
a nie lepiej od razu garłacza??? lebo jakie hakownice?
I pozwoleństwa nie cza... :lol:


Na górę
  
 
Post: 16 wrz 2015, 20:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2015, 20:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
beton pisze:
IroB pisze:
jestescie male chujki na melodie o wlaczaniu niskich cen.............................kiedy kumniecie ze sie nawzajem robimy w chuja , bedzie za pozno :)


kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRwa jestescie gupie chuje jedyna wizja przyszlosci jest partia Razem wlaczamy niski poziom

i w pizde palec


Irob a ilu macie azylant w twoim mieście?

Szacuje się ,ze do Monachium przyjechało już 30 tysięcy i ma dojechać jeszcze 13 tys (takie są założenia) a przyjedzie pewnie ze 2 razy tyle. Dodać jeszcze trzeba Muslinów już tu zadomowionych(jest się czego bać)
Rozlokowali ich w obozach pod strażą tylko że strażnicy boją się ich pilnować.
Mój przyszywany zięć zrezygnował z pracy po tym jak jeden z uchodźców wymachiwał w jego kierunku nożem.
Nie wiem może przewrażliwiony jest jak to Niemiec.
Na obóz przejściowy miasto wykupiło nowo postawiony biurowiec (zaznaczam nie wiem czy to prawda w gazetach jeszcze nie pisali , wieść sprzedał mi stary bawarczyk wiecie jak to jest ludzie gadają a w takim gadaniu zawsze trochę prawdy znajdziesz)
Nic by nie było w tym strasznego, gdyby ten biurowiec był na peryferiach miasta , problem w tym że znajduje się w centrum około 400m od Teresienwize, oktoberfest zaczyna się 19.09 i ja mam zamiar brać czynny udział w świętowaniu.
Kupiłam sobie nawet nową kreację ( co roku kupuję ) z bardzo dużym dekoltem, mam zamiar cycki demonstrować wszem i wobec.
Tu mnie jednak strach trochę ogarnia , bo cycki nie są jeszcze gotowe do wzięcia , chyba założe burkę dla bezpieczeństwa.



jak juz pisalem , tez jestem rozdarty, z jednej strony to jednak ludzie, dzieci, kobiety, jednak uchodzctwem niczego nie zmienia, uwazam ze tzw silni tego swiata powinni sie zebrac i jebanych muslimskich brevikow ich swiata wyjebac do muzulmanskiego nieba. W koncu do chuja pana chyba powinnismy umiec okreslic co jest dobre a co jest zlem, czy? czy kiedy bedziemy strzelac do skorwysynow ktorzy nie chca pokoju i spokoju to podobno stajemy sie nich samych podobni, a ja mowei chuja tam, brevikom nalezy strzelac w leb, fanatyka rligijnym jakiejkolwiek religi nalezy wpierdalac 9 g olowiu w leb. Najpierw wsparcie dla postepowych sil w arabskich krajach i stworzenie warunkow by sie zamiast , kurwa, wzajemnym wysadzaniem w powietrze zajeli sie budowaniem mieszkan , autostrad,sieci internetowej, chuj wie czego jeszcze, nauczyc konsumpcji, dac im wodki, piwa, i antykocepcji.

acha, w mojej okolicy nie mamy jeszcze uchodzcow.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2015, 20:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
A Palestyńczycy też Araby a nie dają się Żydom wygonić na migrację


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 wrz 2015, 9:05 
Cytuj:
uwazam ze tzw silni tego swiata powinni sie zebrac i jebanych muslimskich brevikow ich swiata wyjebac do muzulmanskiego nieba. W koncu do chuja pana chyba powinnismy umiec okreslic co jest dobre a co jest zlem, czy?

Tobie IroB mózg chyba całkiem si ęzlasował od tego dobrobytu....
Przecież właśnie możni określili już dekadę temu co dobre a co złe dla muzułmańskiej części świata i... rozpoczęli eksport demokracji na lufach US-ańskich czołgów.
W Afganistanie, Iraku, Libii, Syrii - takie straśne dychtatory żundziły że.... cza było w imię tych kilkuset czy nawet kilku tysięcy ofiar ich rządów (często skazanych w procesach - o czym już się milczy) doprowadzono do ruiny te kraje zabijając już nie setki czy tysiące ZUPEŁNIE PRZYPADKOWYCH OSÓB a setki tysięcy (w Iraku liczba ta zbliża się do miliona ofiar)
Zatem może lepiej będzie, gdy przestaniemy się wpierdalać i innym życie układać?
Bo jedynym pokłosiem ,,eksportu" euro-amerykańskiego stylu życia są te miliony uciekinierów ekonomicznych i rozwijający eis terroryzm islamski.


Na górę
  
 
Post: 17 wrz 2015, 10:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
Skorpion13 pisze:
Cytuj:
uwazam ze tzw silni tego swiata powinni sie zebrac i jebanych muslimskich brevikow ich swiata wyjebac do muzulmanskiego nieba. W koncu do chuja pana chyba powinnismy umiec okreslic co jest dobre a co jest zlem, czy?

Tobie IroB mózg chyba całkiem si ęzlasował od tego dobrobytu....
Przecież właśnie możni określili już dekadę temu co dobre a co złe dla muzułmańskiej części świata i... rozpoczęli eksport demokracji na lufach US-ańskich czołgów.
W Afganistanie, Iraku, Libii, Syrii - takie straśne dychtatory żundziły że.... cza było w imię tych kilkuset czy nawet kilku tysięcy ofiar ich rządów (często skazanych w procesach - o czym już się milczy) doprowadzono do ruiny te kraje zabijając już nie setki czy tysiące ZUPEŁNIE PRZYPADKOWYCH OSÓB a setki tysięcy (w Iraku liczba ta zbliża się do miliona ofiar)
Zatem może lepiej będzie, gdy przestaniemy się wpierdalać i innym życie układać?
Bo jedynym pokłosiem ,,eksportu" euro-amerykańskiego stylu życia są te miliony uciekinierów ekonomicznych i rozwijający eis terroryzm islamski.



jaki tam dobrobyt, normalny standard i jeszcze przyjdzie sie dzielic z migrantami.

ale masz racje, proba zaszczepienia demokracji skonczyla sie fiaskiem, zabraklo planu Marschala w zamian dostali kalachow skolko ugodno i jak zwykle ciemniactwo napedzane religiia wzielo gore. Ale moze to jest ewolucja ? moze selekcja kalasznikowa jest potrzebna? Podobno nic nie dzieje sie z przypadku!? Za wszytkim stoi plan zapisany w kwantowym deenA wszechswiata, podobno.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 wrz 2015, 13:10 
Jakiego planu Marshalla???
W jakim matriksie funkcjonujesz chłopie????
To ABSOLUTNIE ODMIENNA OD NASZEJ cywilizacja.
tam mają znaczenie odłamy religijne, gdzie główna różnica polega którego szejka uznaje się za następce Mahometa, godziny modłów - również mają niebagatelne znaczenie... :lol:
Wspólnoty rodzinne i plemienne ważniejsze niż państwo. Interes rodziny - przede wszystkim. Prawo szariatu (naturalnie w wydaniu lokalnego mułły).
Reasumując: oni są (biorąc za miernik strukturę społeczną) gdzieś w okolicach V-VI w n.e. A ww rejonach największych centrów cywilizacyjnych - jakieś milenium lub dwa wcześniej.
Najbardziej odpowiada to okresowi plemion segmentarnych i miast-państw...
Należy położyć uszy po sobie i przywrócić strukturę władzy jaka sie rozpierdoliło. Nawet rękoma dawnych ,,dyktatorów".
Te państwa muszą wypracować sobie własną drogę do ,,demokracji".


Na górę
  
 
Post: 17 wrz 2015, 13:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
dyr. ameba pisze:
jeszcze przyjdzie sie dzielic z migrantami.


Mówisz o sobie? Niemiaszki się podzielili, dlatego im powinieneś jaja huśtać. Gastarbajterze zajebany! :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 wrz 2015, 13:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
ksionc pisze:
dyr. ameba pisze:
jeszcze przyjdzie sie dzielic z migrantami.


Mówisz o sobie? Niemiaszki się podzielili, dlatego im powinieneś jaja huśtać. Gastarbajterze zajebany! :lol:


co ty , kurwa, gupi chuju wiesz, przytocze Ciebe: w dupie byles gowno widziales, a na kazdy temat masz do pierdniecia, bucu. ;)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group