forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 23:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 sie 2017, 19:26 
Robią Boruch, robią też inne, gwałcą, znęcają się na kobietami, dziećmi, kradną, mordują..
Są też psychopatami, ot, z mojego podwórka , nam nie trzeba ciapatych, żywiołu, wystraczy psychol

Do bardzo nietypowego i niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 435 między miejscowościami Wawelno i Chróścina Opolska. Wygląda na to, że mamy do czynienia z psychopata, który celowo podcina drzewa przy drodze. Może doprowadzić do tragedii. Wystarczy sobie wyobrazić co może się stać gdy takie drzewo upadnie na jadący samochód czy kogoś kto po prostu przechodzi w tym miejscu. Na chwile obecną jesteśmy w trakcie zbierania bardziej szczegółowych informacji.


Obrazek

więcej tutaj http://www.prostozopolskiego.pl/opole-7 ... ta?_(WIDEO)


Na górę
  
 
Post: 18 sie 2017, 19:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Terroryści islamsy i dzisiejsi naziole, ONRowcy, chłopaki z MW łączy jeden cel. Rozpierdolić świat normalnych ludzi. Tak więc można zaliczyć ich do barbarzyńców XXI wieku. Każda epoka miała swoich barbarzyńców. Rzymianie sami byli barbarzyńcami, Wikingowie, potem Germanie i inne kupy wiodące życie plemienne, średniowiecze krzyżowców i Temudżyna. Imperium osmańskie to też barbarzyńcy. Napoleon był barbarzyńcą. Benito faszysta z Włoch, Franko z Hiszpanii. Hitlerowcy w Niemczech i sowieci w Rosji.

Wszystko to barbarzyńcy.


ps.

Pani Agafio wiem, że to robią to bł tekst jeśli tak można powiedzieć prowokacyjny.

Tam gdzie religia zadymia rozum nie ma mowy o szacunku dla zwierzaka.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 18 sie 2017, 19:39 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2017, 19:37 
Cytuj:
Czy mam przytoczyć dane o populacji Szwajcarii? Szwajcarów jest ok 8 milionów a wśród nich mieszka 400tys. synów proroka, większość wyznawców islamu pochodzi z Bałkanów, Turcji i Afryki Północnej.

Nie, powstrzymam się.
ale dlaczego, zamieść te dane, te dane o emigrantach, potem zamieść dane o zbrodniach i przestępstwach wszelakich, porównajmy je następnie, z danymi z krajów gdzie nie ma emigrantow, rzecz jasna stosunkowo. Poszukajmy przyczyn, winnych ..Kurcze, czy naprawdę chodzi ci o to by mieć ostatnie słowo? A nie możemy tak bez rywalizacji? Powiedziałem a, ale nie powiem b, bo nie. Bo głupki jesteście. Proszę cię małpa. Masz coś do powiedzenia, do napisania, mów, pisz. Może akurat to ty masz rację. Ale weż te racje sensownie wyłóż , bo z narcystycznym fochem dyskutować się nie da.
Nie mogę za innych, ale ja chętnie przeczytam co masz do powiedzenia. O ile faktycznie coś masz.


Na górę
  
 
Post: 18 sie 2017, 19:39 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
AGAFIA pisze:
Robią Boruch, robią też inne, gwałcą, znęcają się na kobietami, dziećmi, kradną, mordują..
Są też psychopatami, ot, z mojego podwórka , nam nie trzeba ciapatych, żywiołu, wystraczy psychol

Do bardzo nietypowego i niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 435 między miejscowościami Wawelno i Chróścina Opolska. Wygląda na to, że mamy do czynienia z psychopata, który celowo podcina drzewa przy drodze. Może doprowadzić do tragedii. Wystarczy sobie wyobrazić co może się stać gdy takie drzewo upadnie na jadący samochód czy kogoś kto po prostu przechodzi w tym miejscu. Na chwile obecną jesteśmy w trakcie zbierania bardziej szczegółowych informacji.


Obrazek

więcej tutaj http://www.prostozopolskiego.pl/opole-7 ... ta?_(WIDEO)

Agafia skoro mamy tych rodzimych psychopatow itd itd jak napisalas wyzej to powiec po co mamy miec ich jeszcze wiecej przyjmujac muzulmanow???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2017, 19:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
Terroryści islamsy i dzisiejsi naziole, ONRowcy, chłopaki z MW łączy jeden cel. Rozpierdolić świat normalnych ludzi. Tak więc można zaliczyć ich do barbarzyńców XXI wieku. Każda epoka miała swoich barbarzyńców. Rzymianie sami byli barbarzyńcami, Wikingowie, potem Germanie i inne kupy wiodące życie plemienne, średniowiecze krzyżowców i Temudżyna. Imperium osmańskie to też barbarzyńcy. Napoleon był barbarzyńcą. Benito faszysta z Włoch, Franko z Hiszpanii. Hitlerowcy w Niemczech i sowieci w Rosji.

Wszystko to barbarzyńcy.

Zabawne. Takie twoje, nijakie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2017, 19:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Pantryglodytes pisze:
....
Nie wspomniałeś że chodzi o czcicieli proroka, a to wiele wyjaśnia bo podobne zachowania są taktowane jak normalne wśród
tej nacji. Zainteresowanie publiczności muzułmańskiej w Maroku wzbudziło tyko dlatego że zwierzę było zarażone a sprawa
stała się przedmiotem pośmiewiska właśnie z tego powodu.
Wydała się właściwie za późno bo dopiero gdy 15 chłopców trafiło z objawami do szpitala, to wyrok.
Zresztą wśród muzułmanów funkcjonuje wiele mitów o których nie mamy pojęcia, przykład jeden podałeś a inny jest bardziej
zabawny "W Maroku, który jest 98 procentach muzułmański, wielu uważa, że ​​stosunki seksualne z osłem sprawiają, że penis
rośnie duży i silny"

...

Aa... to dlatego tylu młodych muzułmanów do jednego osła.
Kompleks małego hujka leczą!

To, że leczą AIDS ruchając własne córki a z ich braku młode
feministki w polsce, wiedziałem. O tym przesądzie nie.
W tym kontekście, muzułmański zwyczaj kastrowania kobiet, w tym zwężanie
wlotu pochwy, tak aby siku też mogły, jest zrozumiały - małe hujki. :D

Kurwa, czym nas jeszcze ubogacą?


Ostatnio zmieniony 18 sie 2017, 19:51 przez szary, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2017, 19:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie mauzer nie jest to pytanie do mnie, ale zwrócę tylko uwagę, że tacy jak ty jesteście niekonsekwentni i jak mi się wydaje z powodu wypadania z trzęsących się łap pseudo argumentów przechodzicie do pytań powodując, że nagle z poważnego tematu(tak uważacie) robicie, tak jak ty, sami kabaret. A teraz zostawiam odpowiedź Pani Agafii.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2017, 19:51 
Cytuj:
Agafia skoro mamy tych rodzimych psychopatow itd itd jak napisalas wyzej to powiec po co mamy miec ich jeszcze wiecej przyjmujac muzulmanow???
I to jest dobre pytanie. Nie wiem kurwa, nie wiem..ale od dawna piszę, przyjmijmy, pomózmy zweryfikowanym ludziom, faktycznym uchodżcom, co to przed bombami uciekają. Nie oceniajmy tych ludzi przez pryzmat psycholi, fanatyków, terrorystów. Nie wiem, dysponujesz danymi ilu uchodżców, emigrantów dotarło do Europy w powiedzmy trakcie 2 lat? I dysponujesz danymi ilu z nich popełniło przestępstwa, dokonało ataków? Od tego powinniśmy zacząć.. Generalnie wszystkie statystyki wskazują, że nie ci co teraz na pontonach uskuteczniają migrację, a ci tu będący w Europie, w 2, 3 pokoleniu dokonują zamachów. Coś więc nie gra, tylko co.. 2, 3 pokolenie ile to lat? Od 20 do 100. Coś nie bangla, tylko co..Reasumując, to że dzisiaj rodzina z Syrii nie wjedzie do Polski nie wpłynie na spadek ilości przestępstw w Polsce. Nie wpłynie też na wzrost bezpieczeństwa.


Ostatnio zmieniony 18 sie 2017, 20:22 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
  
 
Post: 18 sie 2017, 20:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
starykizior pisze:
Nie pierdol szary. Ze stanaxa żaden banderowiec. To, że nie przyklaskuje administracji prez. Putina to nie znaczy, że sympatyzuje z naziolami i faszystami. Osobiście ze stanaxem np. nie zgadzamy się co do prez. Putina, czy spojrzeniem na FR pod rządami jego administracji, mamy zdanie odrębne, ale to nie powód, aby kazać wypierdalać. Forum nie jest twoje, ani moje, każdy ma prawo do swoich poglądów. Co najwyżej ty możesz wypierdalać z takimi rasistowskimi poglądami.

IMIENNIK ale stanek karzdego niszczy kto się zpouhwala zz naszymi blądynkami :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2017, 20:19 
Znowu masz banię? Masz zdrowie chłopak..


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group