forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 cze 2017, 19:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
AGAFIA pisze:
A co zrobiłeś dla polskich dzieci, co Ty zrobiłeś Adamie? (...)Co ty Barycki, walczący o nasze dzieci zrobiłeś? Ano nic.


Dał dupę, bo myślał, że zajdzie w ciążę, pizda jedna. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 19:49 
AGAFIA pisze:
A tak????A co zrobiłeś dla polskich dzieci, co Ty zrobiłeś Adamie?


A ja jadłem sobie obiad w ogródku restauracji w towarzystwie mojego ratlerka i jakieś dwie akwizytorki jakiegoś bardzo szacownego stowarzyszenia charytatywnego prosiły mnie o pieniądze na leczenie umierającego dziecka, natychmiast wydałem mojemu ratlerkowi Rambo kategoryczne polecenie zagryzienia starych kurew i prawie je zagryzł, a ja im jeszcze, zanim zdążyły uciec, krzyknąłem – zróbcie sobie stare kurwy socjalizm, to będzie wam dzieci leczył.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 19:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
korbaczeska pisze:
I tak ci zaraz napisze ze sobie własne dzieci zmyslilaś. :lol:

No ba, albo że to siara, pisać.
Wstyd i inne takie. Teoretyk jeden z drugim.
Nadal utrzymuję, dajcie mi takie dzieciątko a pokocham jak własne, zapewnię co najlepsze. Może skromnie, ale nic mu/jej nie będzie brakowało. Rozmawiałam z dziećmi- co ciekawe one to rozumieją. Będzie brat albo siostra. Będzie fajno i trzeba będzie malucha pokochać. Dzieci deklarują, że nawet języka się nauczą.. Dzieci mądrzejsze od Baryckiego czy Bronto.

Zdajesz sobie sprawę, że to jest forum, a nie zajęcia w poradni? 8-)
Mylisz miejsca dewotko.

---------------------------

Cytuj:
zróbcie sobie stare kurwy socjalizm, to będzie wam dzieci leczył.

Adam Barycki

Przykre, ale rozdzierająco realne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 19:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Powiedz, co bierzesz, że masz takie jazdy, stara kurwo?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 19:56 
Bronto pisze:
AGAFIA pisze:
.............................................................

Reprezentujesz poziom rynsztoku, a najzabawniejsze jest, że sądzisz, że siedzisz w fiołkach. :D
Próbuj dalej coś sobie poskładać o mnie dewotko. 8-)



Doprawdy? No jakby zliczyć głosy to ty jesteś tu kupą mentalną. Ale to nic, cztam na ciebie, jak i czta cała reszta. Na pytanie czy masz dzieci i jakieś pojęcie nie odpowiesz. Bo cóż możesz odpowiedzieć. Ty nie masz pojęcia najmniejszego o temacie . Stąd jedyne co możesz to ublizać, maskujesz w ten sposób własną nieudolność. Prawda jest taka Bronto- jesteś nieudacznikiem. Nieudolną, zakompleksioną fujarą. I to każdy widzi. Tak, wiem Ty sobie wymyśliłeś, że jest inaczej, że jesteś tu guru, nie Bronto, nie jesteś. Co mam napisać więcej, przykro mi.


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 20:01 
W wannie to Tatuś Pana. Proszę nie mylić pojęć.

Cytuj:
Nie pisz Pani więcej nic a nic forever.
Serio? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 20:04 
Pytanie raczej co mi zrobisz jeśli napiszę. Hę?
Dobrze się zastanów nad odpowiedzią. Moja armia jest większa niż twoja.
No...
Mnie tu kochają, jestem u siebie, ty jesteś intruzem.


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 20:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
majorowa pisze:
Tak, wiem Ty sobie wymyśliłeś, że jest inaczej, że jesteś tu guru, nie Bronto, nie jesteś. Co mam napisać więcej


PRON cię żywi, PRON cię broni, czymaj PROŃCIE głębko w dłoni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 20:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Boruch pisze:
gdzie pisze


Tu w tym wątku jest o tym publikacja umieszczona przez Pana Bronto.

Adam Barycki



Brontoideologia mnie nie interesują, to taka sama prawda jak zamach w smoleńsku. Mam na Bronto wyjebane.

Ja pytam się Ciebie, gdzie są fakty, że zamiast dzieci przysyła się zarośniętych byczków.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 20:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Opieka nad swoimi dziećmi to twój zasrany obowiązek, no ale jak widać w twoim ograniczonym świecie nawet to jesteś wstanie przypisać sobie jako zasługę.
Nad swoim owszem. Ale ty głąbie jesteś za tępy, by zrozumieć, że chodziło o inne, nie swoje. Tak, napisałeś przy okazji, że to niesmaczne. Chwilę temu jednak piałeś o domach dziecka, min. polskich domach dziecka. Ja dzisiaj już to mogę napisać. Tak wychowałam dwoje dzieci z domów dziecka. Wychowałam jak najlepiej umiałam. Kosztowało mnie to w chuj zdrowia, nerwów, kasy.. Dzisiaj moi podopieczni robią kariery, studiują , pną się wyżej. Mają na koncie wystawy, konkursy międzynarodwe. Czy twoje dzieci mogą się tym pochwalić Bronto? A jesli chodzi o własne, moja córa wygarała olimpiadę w Niemcach, językową, a i z fizyki, w Polsce, wczoraj odebraliśmy wyniki testów, młoda ma 90% z każdego działu. Dostanie sie do szkoły, do jakiej tylko sobie
zamarzy. Chce być chirurgiem i pewnie nim zostanie. Masz wogóle dzieci Bronto? Wątpię..Ty nawet gołą babę w internetach tylko oglądasz.

Jak to jest AGAFIO, wychować niemcom niemrę? I jeszcze się tym na Polskim forum chwalić?
Udając polkę.

korbaczeska pisze:
Cytuj:
Dezerterom andersa muzułmanie nie poderżnęli gardeł, bo Iran był wtedy protektoratem brytyjskim i w brytania
ochraniała swój teren. Nie muzułmanie udzielali nam gościny, tylko Anglicy.

O ja prdl :o :shock:
No to ładnie im sie teraz polscy imigranci w UK odpłacają za tę gościnę.

A o co kaman? Polscy pracownicy w UK się przecież nie wybuchają?
A i w transporcie ostrożni są.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group