forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 21:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 637, 638, 639, 640, 641, 642, 643 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 sie 2017, 19:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
To poproszę o dokładny cytat mojej wypowiedzi.
Zalinkowałam...wystarczy.


Czyli kłamiesz i nie potrafisz udowodnić, że jest inaczej.
Można było się tego spodziewać. Twój standard.

Cytuj:
Cytuj:
Ależ owszem, doskonale sobie radzę, zarówno w dyskusji jak i w polemice,
Nie, nie radzisz sobie. Powtarzasz te same teksty, jak przez kalkę, niezależnie co i kto i napisze,

Tu nieudolnie manipulujesz.

Garstka zacnych intelektualistów to nie jest niezależnie co i kto powie/napisze, tylko to jest garstka, zacnych intelektualistów.
Powtórzenie wpisu ma i tobie pomóc, w zrozumieniu tekstu pisanego.
Generalnie polemika z tobie podobnymi nie wymaga dużego wysiłku intelektualnego, po co pisać nowe teksty skoro starych nie ogarniasz.

Cytuj:
każdy jest dewotką, mitomanką i bajkopisarzem.
Spójrz proszę na własne wpisy, one są takie same, niezależnie od tego, kto z tobą wdaje się w polemikę. Kopiuj/ wklej..Choćby biorąc pod uwagę rachunek prawdopodobieństwa, nie jest możliwym, że te same teksty można przyporządkować różnym osobom, odniesć do nich. . A ty to właśnie robisz. Kalkomania..
Co by kto nie napisał, twoja odpowiedż jest identyczna.

Znowu kłamiesz.
Słowo każdy, wszyscy itp to taki twój magiczny wytrych mający zastąpić argumenty.
Prostackie ale zabawne.

Cytuj:
Nie polemizujesz, nie dyskutujesz, sprawiasz jedynie, że nikt normalny nie chce się z tobą wdawać w utarczki słowne, bo i po co.

Rozumiem, że normalność oceniasz według twoich kryteriów.
Równie zabawne.

Cytuj:
Masz jednak poparcie kilku innych osób i to cię gubi.

Ja tu prostaku nie piszę dla poparcia, dotrze to do ciebie?
Nie mam tu armii jak ty, nie mam tu zwolenników i ich nie szukam, nie próbuje kłamać tak jak ty, nie zmyślam tak jak ty i nie manipuluję tak jak ty.
W przeciwieństwie do ciebie mam odpowiedni zasób wiedzy aby móc pisać o tematach które mnie interesują.

Mi wystarczy to, że mam świadomość, że intelektualnie ty i reszta twojej zacnej grupki wzajemnej adoracji nie macie pojęcia o czym próbujecie dyskutować a szczytem twoich możliwości jest zapodanie linka z mediów, którego najczęściej i tak nie rozumiesz.
Żyjesz faktami medialnymi, zamiennie z konfabulacją.

--------------
A to, jest zabawne...
Austria.

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 19:35 
Cytuj:
Czyli kłamiesz i nie potrafisz udowodnić, że jest inaczej.

Cytuj:
Znowu kłamiesz.

Cytuj:
Tu nieudolnie manipulujesz.

Cytuj:
Ja tu prostaku nie piszę

Cytuj:
mam odpowiedni zasób wiedzy

Cytuj:
wystarczy to, że mam świadomość

Cytuj:
A to, jest zabawne...

yhym..
Jasne, jasne... :|
Uspokój się. Nikt w to nie wątpi, serio. :o


Na górę
  
 
Post: 22 sie 2017, 20:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Jasne, jasne...
Uspokój się. Nikt w to nie wątpi, serio.

Jasne, że nikt normalny nie wątpi w to że kłamiesz, jestem o to spokojny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 20:03 
Tak to sobie tłumaczysz? I fajno, śpij dobrze bronto.


Na górę
  
 
Post: 22 sie 2017, 20:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Tak to sobie tłumaczysz? I fajno, śpij dobrze bronto.

Tu nie trzeba tłumaczeń, zostałaś wiele razy złapana na kłamaniu.
A może jednak. Spróbuj. Pisanie prawdy to naprawdę nie jest choroba.

AGAFIA pisze:
.ale od dawna piszę, przyjmijmy, pomózmy zweryfikowanym ludziom, faktycznym uchodżcom, co to przed bombami uciekają.

Ty tam napisałaś jeszcze parę innych bzdur, ale skupmy się na tym fragmencie twojego postu, który tak się tobie spodobał.

No to Którzy uchodźcy są zweryfikowani, i którzy uciekają przed bombami.

Opowiadaj.

Jak rozumiem, jest szansa, taka cudowna szansunia, że tym razem będzie merytorycznie.
Fakty i argumenty w studio.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 20:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Fragment większej całości.

Kolejny zweryfikowany uchodźca uciekający przed bombami

- pomóżmy zweryfikowanym ludziom, faktycznym uchodźcom, co to przed bombami uciekają.

Kod:
W wyniku piątkowego ataku nożownika na rynku Turku zmarły dwie obywatelki Finlandii, a osiem osób zostało rannych. We wtorek Marokańczyk Abderrahman Meszka, który zaatakował ludzi nożem, odpowiadał przed sądem w Turku za morderstwa o charakterze terrorystycznym. Przyznał się do zbrodni. Rozprawa prowadzona była przez łącze wideo z uwagi na to, że sprawca przebywał w szpitalu po postrzeleniu przez policjantów. Marokańczyk przybył do Finlandii w 2016 r. i ubiegał się o azyl. Według mediów otrzymał decyzję odmowną i czekał na rozpatrzenie odwołania. Przedtem, w 2015 r. przebywał w Niemczech, posługując się różnymi tożsamościami. .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 21:54 
Zapewniam Panią, że Pan Barycki jest jeszcze gorszy. Pan Szary, co najwyżej napluł by na Panią, a Pan Barycki, to i nawet mógłby kopnąć.


Na górę
  
 
Post: 22 sie 2017, 22:00 
obaj możecie Jej obciągnąć


Na górę
  
 
Post: 22 sie 2017, 22:59 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
myślisz że swoje krocze urocze , korbka wystawiła by do kloaki , no co ty :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 23:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Cytuj:
[b]Belgijski dziennik „Het Laatste Nieuws” ujawnił w poniedziałek wewnętrzny raport, który powstał w ub. roku w
jednym z przedszkoli we flamandzkim mieście Ronse w północno-zachodniej Belgii, na temat radykalizacji części
uczęszczających tam muzułmańskich dzieci. ...

logik pisze:
No to jakie rozwiązanie planujecie?

Bronto pisze:
Szczegółowa kontrola i weryfikacja ludzi podających się za uchodźców.
Egzekwowanie deportacji itp.
Mechanizmy prawne istnieją od dawna, wystarczy ich przestrzegać nie łamiąc obowiązującego prawa.

Bronto nie chce oskarżeń o nazizm, rasizm i faszyzm dlatego tak miękko pisze. Ja nie, bo jestem.

Nie ma planów, logik ale rozwiązanie jest, mianowicie i np: ustanowić prawa, ustawy, rozporządzenia
i instrukcje przyjęte przez UE i wszystkie parlamenty krajów UE i na ich podstawie:

- aresztować statki NGO i ich załogi pod zarzutem przemytu ludzi i łowienia niewolników,
- wycofać statki włoskiej straży przybrzeżnej z wód terytorialnych Libii i innych afrykańskich,
dotyczy też np. niemieckich okrętów,
- zawracać z europejskich wód terytorialnych pontony z napływowym elementem a gdy to niemożliwe,
przeładowywać, na morzu, na barki i odsyłać do afryki,
- strzec Europejskich plaż przed desantem z afryki za pomocą świadomych zagrożeń i uzbrojonych
miejscowych obywateli,
- rodziny, od matki, ojca, po babie i prababcie i dziadków, wójków, ciotki pociotki, bachorów,
które w przedszlu lub w szkole zachowują się jak te ww. opisane, natychmiast deportować.
Nie ma znaczenia, że urodzili się w UE. Skądś przybyli,
- natychmiast deportować całe rodziny muzułmanów dopuszczjących się aktów terroru,
- każdego muzułmanina, który choćby rzuci papierek nie do kosza albo krzywo spojrzy na rdzennego
europejczyka natychmiast deportować; dotyczy to również trzydziestoletnich, muzułmańskich nastolatków,
- lekarzy odmawiających ustalenia wieku imigranta pozbawiać prawa wykonywania zawodu,
- nie burzyć istniejących meczetów,
- ani jednego meczetu w Europie więcej,
- zakazać finansowania meczetów z zagranicy, tak jak NGO,

Ww. aby powstrzymać, niepełne - do konsultacji. Jak sie pozbyć, napiszę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 637, 638, 639, 640, 641, 642, 643 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 181 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group