forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 15:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 paź 2017, 20:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Bronto co ty zrobiłabys bez obrazów trupów?
Jak chciałbyś wówczas innych zaprogramować na nienawiść?
Nie wystarcza Ci trupy z mojego awatara?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 20:55 
krystkon pisze:
Bronto co ty zrobiłabys bez obrazów trupów?
Jak chciałbyś wówczas innych zaprogramować na nienawiść?
Nie wystarcza Ci trupy z mojego awatara?



To twoje trupy są poprawniejsze?

ważniejsze?


Ostatnio zmieniony 23 paź 2017, 20:57 przez evaj23, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 23 paź 2017, 20:56 
Cytuj:
Nie boję się mieć Sunnity za sąsiada. Jeśli będę go za sąsiada miał na pewno się z nim dogadam, może nie przy wódce ale przy herbacie i też będzie dobrze.
Jeśli będę musiał zmienić swój styl życia, żeby nie razić człowieka swoimi odmiennosciami kulturowymi, zmienię go, zbuduje z nim kompromis, w końcu jesteśmy ludźmi, możemy się porozumieć.
Nie jestem pawianem żeby atakować obcego.


Cudnie..

Cytuj:
To są ofiary lewackich spierdolin umysłowego populizmu, ofiary, kłamstw, propagandy i utopijnych pomysłów nachalnie wpieranym Europejczykom.
Może i są, a może nie są, ale bankowo ty jesteś ofiarą terroryzmu bronto.
Jesteś ofiarą ISIS, innych fanatyków i cokolwiek tu nie napiszesz, jakie byś bluzgi pod adresem ludzi wymyślał, to nie my, to ty jesteś ofiarą fanatyków.
Wystraszyli cię, wszczepili ci nienawiść, niepewnosć, zabrali ci poczucie poczucie bezpieczeństwa.
Gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o terroryźmie, wiedziałbyś o czym piszę. Ale twoja wiedza sprowadza się do wklejek i ubliżania antagonistom. Więc mamy , co mamy.

Tak ich nienawidzisz, że aż robisz im dobrze.


Na górę
  
 
Post: 23 paź 2017, 20:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jasne najlepiej wyprzeć rzeczywistość.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 21:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
evaj23 pisze:
krystkon pisze:
Bronto co ty zrobiłabys bez obrazów trupów?
Jak chciałbyś wówczas innych zaprogramować na nienawiść?
Nie wystarcza Ci trupy z mojego awatara?



To twoje trupy są poprawniejsze?

ważniejsze?


Moje trupy to hołd dla dusz, które opuściły te ciała.
Nie wołają o zemstę.
Nie chcę zapomnieć istnienia jednego młodego człowieka i nie chodzi o sprawę, przez którą zginął.
Nie szukam sprawców, nie oskarżam ich, nie chcę ich ukarać.
Szukam tożsamości młodego człowieka, chcę poznać jego imię.
Kiedy trafię na grób tego dziecka zmienię awatar.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 21:29 
krystkon pisze:
evaj23 pisze:
krystkon pisze:
Bronto co ty zrobiłabys bez obrazów trupów?
Jak chciałbyś wówczas innych zaprogramować na nienawiść?
Nie wystarcza Ci trupy z mojego awatara?



To twoje trupy są poprawniejsze?

ważniejsze?


Moje trupy to hołd dla dusz, które opuściły te ciała.
Nie wołają o zemstę.
Nie chcę zapomnieć istnienia jednego młodego człowieka i nie chodzi o sprawę, przez którą zginął.
Nie szukam sprawców, nie oskarżam ich, nie chcę ich ukarać.
Szukam tożsamości młodego człowieka, chcę poznać jego imię.
Kiedy trafię na grób tego dziecka zmienię awatar.


Czyli ty jesteś ten dobry, bo chodzi ci o poznanie tożsamości trupa, Bronto jest ten zły , bo jemu chodzi o trupy ścielące się gęsto i bez żadnego sensu w swojej trupowatości.
Jesteś ten dobry, bo chcesz składać hołd dla dusz, które opuściły te ciała, i robisz to zupełnie bezinteresownie, no oprócz tego, że poinformowałeś o swojej bezinteresowności choćby społeczność forum NIE. Piękna filozofia, ale ciut mi to trąci zakłamaniem, grą , pozerstwem.

Ale, ale, przypomniało mi się z czym tu występowałeś w poprzednim wcieleniu. Coś wisisz społeczeństwu polskiemu, bo to zdaje się ono będzie spłacać twoje długi, ty , póki co spierdoliłeś za granicę, ale kiedyś skończy się filozofia , a zacznie życie.


Na górę
  
 
Post: 23 paź 2017, 21:43 
Cytuj:
jasne najlepiej wyprzeć rzeczywistość.
Znaczy?
Ja wypieram? Hahahahaha, a niby w jaki sposób, że jak widzę jak ciapatego to nie napierdalam go pałą?
Że będąć na Rzeszy co łykend, podaję rękę ciapatym ?
Ogarnij się śfiniak..
Tak, ciapatym..ostatnio więcej ciapatych widzę w pracy niż Niemców prawdziwych.
No, ale na tym forum panujue przesąd że ciapaty nie pracuje, sama w to kiedyś wierzyłam,ale zmieniłam zdanie. Owszem, bronto ma w niektórych kwestiach rację, i gdyby facet był normalny, pewnie moglibyśmy o tym pogadać, ale on z prawdziwymi Niemcami gada( pewnie w esperanto, bo po niemiecku zdania sklecić nie potrafi) co dla reszty wg. tego palanta jest nieosiągalne ...
Powiedz mi Prosię, żebyśmy my -Polska w sensie, osiągnęli ich- Niemiec - poziom gospodarczy, no ja rozumiem , że łacha drzemy,ale sami kurde do Niemiec za chlebem jadąc? Tak Polakom źle z tymi uchodźcami, emigrantami, że rodacy jadą do Niemiec, Anglii, Francji za lepszym życiem , mało tego, ci od lat tam Polacy będący nie chcą wracać? Weż pomyśl. Ba sam Bronto lansował się że za granicą siedzi. No litości świniak..
Ja też kocham ten kraj, ale bycie patriotą nie polega na nienawiści do innych naródów, nacji, a na miłości do własnego.
Skoro panu bronto tak źle z tymi uchodźcami, to niechaj wraca do Polski.
Przykładzik taki, bo akurat ten facet prawdopodnie nigdy z własnej wiochy nie wyjechał.


Ostatnio zmieniony 23 paź 2017, 21:48 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
  
 
Post: 23 paź 2017, 21:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
evaj23 pisze:
Ale, ale, przypomniało mi się z czym tu występowałeś w poprzednim wcieleniu. Coś wisisz społeczeństwu polskiemu, bo to zdaje się ono będzie spłacać twoje długi, ty , póki co spierdoliłeś za granicę, ale kiedyś skończy się filozofia , a zacznie życie.


Każdy ma własną prawdę.
Nie czuję się nic winien polskiemu społeczeństwu, raczej czuję się przez nie wydymany i przed nikim nie uciekam ani tez nie mam specjalnie niczego do ukrycia. Każdy, kogo to obchodzi, wie gdzie mnie szukać.
Granica państwa przed niczym mnie nie chroni w Polsce po prostu już nie mam czego szukać.
Nie wyjechałem z powodu długu to raczej na odwrót, z powodu wyjazdu przewróciłem własną działalność gospodarczą.

Nie jestem dobry a już na pewno nie z perspektywy odmiennych ode mnie ludzi. Nie jestem zainteresowany wyznaczaniem innym ludziom zasad ale zawsze chętnie podejmę walkę z obrzydliwymi ideami.

Nie mam w sobie tych samych emocji wobec mojego awatara, które miałem w chwili tworzenia go ale mój już wieloletni awatar zostaje. Przynajmienj do czasu kiedy nie ustale choć imienia dziecka. Inaczej miałbym wrażenie, Że je zdradziłem.

Sądzisz, że to zakłamane i gowno warte trudno, będę musiał to przeżyć, nie pierwsza to pogarda i nie ostatnia jakiej doznaje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 21:55 
krystkon pisze:
evaj23 pisze:
Ale, ale, przypomniało mi się z czym tu występowałeś w poprzednim wcieleniu. Coś wisisz społeczeństwu polskiemu, bo to zdaje się ono będzie spłacać twoje długi, ty , póki co spierdoliłeś za granicę, ale kiedyś skończy się filozofia , a zacznie życie.


Każdy ma własną prawdę.
Nie czuję się nic winien polskiemu społeczeństwu, raczej czuję się przez nie wydymany i przed nikim nie uciekam ani tez nie mam specjalnie niczego do ukrycia. Każdy, kogo to obchodzi, wie gdzie mnie szukać.
Granica państwa przed niczym mnie nie chroni w Polsce po prostu już nie mam czego szukać.
Nie wyjechałem z powodu długu to raczej na odwrót, z powodu wyjazdu przewróciłem własną działalność gospodarczą.

Nie jestem dobry a już na pewno nie z perspektywy odmiennych ode mnie ludzi. Nie jestem zainteresowany wyznaczaniem innym ludziom zasad ale zawsze chętnie podejmę walkę z obrzydliwymi ideami.

Nie mam w sobie tych samych emocji wobec mojego awatara, które miałem w chwili tworzenia go ale mój już wieloletni awatar zostaje. Przynajmienj do czasu kiedy nie ustale choć imienia dziecka. Inaczej miałbym wrażenie, Że je zdradziłem.

Sądzisz, że to zakłamane i gowno warte trudno, będę musiał to przeżyć, nie pierwsza to pogarda i nie ostatnia jakiej doznaje.


Gówno warte robi się wtedy, kiedy wymagasz aby działało jednostronnie. Nie tylko tobie żal trupów, nie tylko ty podchodzisz emocjonalnie do śmierci, zwłaszcza bezsensownej, więc przestań się kreować na kogoś wyjątkowego i nie odbieraj prawa innym do wyrażania swoich opinii , żalu, wkurwienia z powodu śmierci niewinnych ludzi.


Na górę
  
 
Post: 23 paź 2017, 22:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
No dobrze. Bronto przepraszam za czepienie się obrazów jakimi wyrażasz własne emocje. Wklejaj co tam potrzebujesz i ja będę czynił podobnie. Moje oskarżenie nie miało sensu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group