forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 23:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 cze 2017, 13:09 
Pan, Adamie pewnie nie słyszał o 15 tsyiącach polskich sierot, kóre to wyszły z łagrów 1941 z ZSRR z Armią Andersa. I które były przyjmowane w Iranie, Indiach, Afryce, Nowej Zelandii. Wszędzie otaczano je opieką, do czasu powrotu do Polski. Irańczycy w Isfahanie ustawiali się w kolejkach, aby polskim sierotom podarować żywność i owoce. Umknęło Panu również i to, że wydaliśmy na „ misje pokojowe” w Iraku i Afganistanie, przeszło 7 miliardów złotych, poniekąd przyczyniając się do destabilizacji w tamtych rejonach. I choć sama jestem przeciwna przyjmowaniu setek tysięcy niezweryfikowanych ludzi, tak w przypadku uchodźców, uważam, że jest zwykłym barbarzyństwem odmowa pomocy dzieciakom, rodzinom z terenów objętych wojną. Czy te 10 sierot, które miały trafić do Sopotu nie zasługiwało na szansę?
Heh, szkoda strzępić ozór..Do zakutych łbów i tak nic nie dotrze.


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 13:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Dzisiaj jest światowy dzien uchodźcy, ale to nie temat na ten wątek chyba.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 14:33 
Jak Pani może, Pani Agafio, toż ja jestem za dziećmi, jak nikt. Martwię się o miliony murzyńskich i arabskich sierot błąkających się po Europie bez należytej troski, dlatego sam jestem gotów zaopiekować się takim, jak ten ze zdjęcia, osieroconym dziewięciolatkiem. Niestety, podły PiS mi to uniemożliwia, a osierocone dziecko cierpi i ja cierpię z bezsilnej niemocy udzielenia pomocy dziecku osieroconemu.

Załącznik:
osierocone dziecko.jpg
osierocone dziecko.jpg [ 42.89 KiB | Przeglądany 2845 razy ]


Ale kto wie, może córce Pani Korbaczeskiej uda się adoptować tego dziewięcioletniego chłopczyka i otoczyć troską rodzicielską?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 14:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
korbaczeska pisze:
Dzisiaj jest światowy dzien uchodźcy, ale to nie temat na ten wątek chyba.

Niesioł w Sejmie dziś, a przy okazji dostało się Katarzynie W.,ksywka Jenot
czyli posłowi Suskiemu,mądremu inaczej...

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 14:54 
Cytuj:
Jak Pani może, Pani Agafio,
Ja o chlebie, Pan o niebie.
Fantycy i jełopy to jedno. A polityka i tysiące ofiar to drugie.
Spójrz Pan na filmik, spójrz w oczy tych przerażonych istot i nie pierdol, że nie powinniśmy im pomóc.

https://www.youtube.com/watch?v=rs8eD2VrD94
https://www.youtube.com/watch?v=vIKsfP-1fu4

XXI wiek i dziecko, którego marzeniem jest zjeść kawałek chleba. Te dzieci powinny spać bezpiecznie w swoich łóżeczkach i śnić bajki. Niezależnie od koloru skóry czy kraju, w którym się urodziły.


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 14:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Jak Pani może, Pani Agafio, toż ja jestem za dziećmi, jak nikt. Martwię się o miliony murzyńskich i arabskich sierot błąkających się po Europie bez należytej troski, dlatego sam jestem gotów zaopiekować się takim, jak ten ze zdjęcia, osieroconym dziewięciolatkiem. Niestety, podły PiS mi to uniemożliwia, a osierocone dziecko cierpi i ja cierpię z bezsilnej niemocy udzielenia pomocy dziecku osieroconemu.

Załącznik:
osierocone dziecko.jpg


Ale kto wie, może córce Pani Korbaczeskiej uda się adoptować tego dziewięcioletniego chłopczyka i otoczyć troską rodzicielską?

Adam Barycki



Tym razem przegiąłeś stara kurwo. Spierdalaj mi z tym załącznikiem!!!!! Ale to już.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 15:00 
Ależ dobrze, że go wkleił. I takie rzeczy mają miejsce. Ale mowa nie o fanatykach, a ludziach którzy są min. ofiarami wojny z fantykami. Pan Barycki zdaje się tych kwestii nie rozróżniać.


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 15:02 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Barycki, taka porządna lewatywa z wody po kąpieli Suskiego , powinna zrobić panu weselej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 15:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To, że się dzieją to wiemy, między innym,i dzięki Panu Bronto. A na jaki chuj to wklejać. Nie rozumiem sensu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 15:05 
Boruch pisze:
Spierdalaj mi z tym załącznikiem!!!!! Ale to już.


Matko boska, nie bij Pan, już spierałam, tylko podrzuć Pan jakie właściwe zdjęcie od Michnika, aby plugawą dziurę zatkać czym humanistycznym.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group