forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 08 maja 2024, 8:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 sie 2017, 16:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
zritah pisze:
korbaczeska pisze:
JEBAĆ TROLE.
Kurwa, takiej nachalnej , chamskiej i fałszywej prawackiej propagandy tu nigdy nie było.

Nie ma kto tu zrobić porządku. I nie ma czym i kim.
A na starym forum narzekano na bany,srany i itp...

Nom, większość zacnie kłamiących, zmyślających, manipulujących i pomawiających dawno by wy-orbitowała w niebyt.
Na większości innych merytorycznych forum również.

---------------

korbaczeska pisze:
JEBAĆ TROLE.
Kurwa, takiej nachalnej , chamskiej i fałszywej prawackiej propagandy tu nigdy nie było.

Na pewno zażyłaś właściwe tabletki?
Mylisz twoją agresję z obiecywanymi argumentami.
No, ale to u ciebie tradycja, ty nie masz żadnych poważnych argumentów.

korbaczeska pisze:
Cytuj:
Chrześcijanie nie wyjeżdżają do państw sunnickich i nie dokonują tam bandyckich ataków na miejscową ludność.


No co ty nie powiesz spierdolinko?
Na pewno nie? Zastanów sie dobrze, zanim znowu coś zmyślisz.

W próbach naśladowania jesteś równie nieudolna i żałosna.
Nic ci nie wychodzi.

No ale ok.
No to wymień jacy uchodźcy z Europy lub imigranci z Europy, wyjechali do sunnickiego państwa i tam dokonują ataków terrorystycznych z hasełkiem boga na ustach lub w imię tej samej, analogicznej religijnej ideologii.

Teraz się skup, zażyj właściwe tabletki i opowiadaj prosta mitomanko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 17:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
A kto ma zrobić?
Pierwsze po primo.
Chichot historii - na lewicowym forum modem jest katoprawicowy oszołom, radiomaryjec!
Drugie po primo.
Na chuj dyskutujecie z trollem na argumenty, jak żaden do niego nie trafi. Jego racja jest najmosza i nikt mu nie udowodni, że białe jest białe, a czarne jest czarne. ale, znając życie dożarty Żydek będzie się rzucał, jak wsza na grzebieniu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 17:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ksionc pisze:
A kto ma zrobić?
Pierwsze po primo.
Chichot historii - na lewicowym forum modem jest katoprawicowy oszołom, radiomaryjec!
Drugie po primo.
Na chuj dyskutujecie z trollem na argumenty, jak żaden do niego nie trafi. Jego racja jest najmosza i nikt mu nie udowodni, że białe jest białe, a czarne jest czarne. ale, znając życie dożarty Żydek będzie się rzucał, jak wsza na grzebieniu.



Ksincu odpierdol się od Żydek - mówię ci po koszernemu. Od dawna nie dyskutuje z trollem bo go, jak mawia Arend zbloczyłem. Ślepyś, że z nim nie gadam? Z innych wpisów wiem, że coś tam do mnie brzdką, ale ja mam go w ....niedomówienie.

Kilkanaście dni temu właśnie przy okazji zbloczenia tego durnia sam proponowałem solidarność i bojkot. Niestety nikogo zmuszać do niczego nie można. Do kogo się jedynie odezwę od czasu do czasu, to do szarego. On jest tak głupi, że aż niewinny. Ale i on też najprawdopodobniej dostąpi zaszczytu zbloczenia. Poza tym nie chce być niegrzeczny - nie bądź taki natarczywy bo to ty zostaniesz niedługo sam. Każdy musi sam podjąć decyzję bez nacisków.


A tera moższ mnie zbloczy, opierdolić, itp. ;)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 17:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
ksionc pisze:
Na chuj dyskutujecie na argumenty, jak żaden do niego nie trafi.

To poproszę o zacytowanie tych argumentów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 17:59 
Cytuj:
Nie wiem co ci się szybko zmienia, ale na pewno nic ci się nie zmienia ani w mentalności ani w sposobie manipulowania.
Oczywiście, że nie wiesz, bo skąd byś mógł. Nie znasz mnie, nie masz żadnego o mnie pojęcia. Wystarczy przypomnieć, że swego czasu w odpowiedzi na mój post napisałeś, że ''masz kontakt i rozmawiasz'' z ''prawdziwymi Niemcami'', a to ''dla mnie jest niedostępne''. Tak właśnie było, ja mam pamięć fotograficzną, przekroczyłeś tym postem granice absurdu, jak i teraz je przekraczasz. Bo powtórzyłeś to, o czym i ja pisałam, pisało też wielu innych, a ty ich za to personalnie atakowałeś. I znowu usiłujesz. Za to co napisali przed tobą, a co ty powtórzyłeś, może niedosłownie, ale sens ten sam. Znowu masz atak, padają dewotki plus inne epitety, ty po prostu nie potrafisz dyskutować. Jak pisałam wczoraj, twoje wpisy wyczerpują wszelakie znamiona osoby z zespołem Aspergera, stąd margines twojego upośledzenia hamuje i mnie. Nie będę cię ani bluzgała, ani odpowiadała na twoje prostackie zaczepki, równym tobie prostactwem. Przynajmniej na razie.. O spierdolone geny jednak obwiń absolut, jakkolwiek go postrzegasz, albo jak wolisz krewnych po DNA. Mam sąsiada dotkniętego zespołem Aspergera, też ma obsesję w kilku tematach. Przy okazji jest jednak geniuszem matematycznym i komputerowym. Jest logiczny do bólu. Ale nie ubliża ludziom, nie leczy swoich kompleksów w ten sposób. Ty wytoczyłeś wojnę nawet tym, po których powtarzasz wpisy. Masz zryty beret chłopie.. Chorujesz na nienawiść, do każdej żywej istoty. Taki nasz forumowy Hitlerek.
A teraz Pani Agafia zada ci zadanie domowe
wejdź w guglarę i sprawdź hasło dewotka. Bo się kurwa ośmieszasz nadużywając.
Cytuj:
Opowiadaj.

Cytuj:
Fakty i argumenty w studio.


Jak rozumiem w jakimś studio robisz? Radiowym, telewizyjnym, podasz nazwę? Do niedawna bowiem byłeś ''skuteczny'' i ''miałeś czarne podniebienie''. Mam! Jesteś Moniką Olejnik?!
Serio?
No ręce opadają..Olejnikowa wie o twoim istnieniu?


Na górę
  
 
Post: 22 sie 2017, 18:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Nie wiem co ci się szybko zmienia, ale na pewno nic ci się nie zmienia ani w mentalności ani w sposobie manipulowania.
Wystarczy przypomnieć, że swego czasu w odpowiedzi na mój post napisałeś, że masz kontakt i rozmawiasz z ''prawdziwymi Niemcami'', a to dla mnie jest niedostępne. Tak właśnie było, ja mam pamięć fotograficzną, przekroczyłeś tym postem granice absurdu

To poproszę o dokładny cytat mojej wypowiedzi.

Będzie zabawnie, dowiemy się również czegoś ciekawego na temat twojej fotograficznej pamięci i granic absurdu.

Widownia przekona się czy tym razem ponownie kłamiesz, nie rozumiejąc co czytasz, czy może znowu próbujesz nieudolnie manipulować cudzymi słowami, bo ich tradycyjnie nie rozumiesz.


Cytuj:
, jak i teraz je przekraczasz. Bo powtórzyłeś to, o czym i ja pisałam, pisało też wielu innych, a ty ich za to personalnie atakowałeś. I znowu usiłujesz. Za to co napisali przed tobą, a co ty powtórzyłeś, może niedosłownie, ale sens ten sam.

Literuj tak długo aż zrozumiesz.

- Szczegółowa kontrola i weryfikacja ludzi podających się za uchodźców.

to nie jest to samo i nie ma tego samego sensu z tym co piszesz ty.

- ale od dawna piszę, przyjmijmy, pomózmy zweryfikowanym ludziom, faktycznym uchodżcom, co to przed bombami uciekają.

Cytuj:
Znowu padają dewotki plus inne epitety, ty po prostu nie potrafisz dyskutować.

Ależ owszem, doskonale sobie radzę, zarówno w dyskusji jak i w polemice, ty natomiast nie rozumiesz co czytasz, zamiast argumentów kłamiesz, manipulujesz, i zmyślasz.
Wielokrotnie zostałaś na tym przyłapana.

Cytuj:
Jak pisałam wczoraj, twoje wpisy wyczerpują wszelakie znamiona osoby z zespołem Aspergera, stąd margines twojego upośledzenia hamuje i mnie. Nie będę cię ani bluzgała, ani odpowiadała na twoje prostackie zaczepki, równym prostactwem. Przynajmniej na razie.. O spierdolone geny jednak obwiń absolut, jakkolwiek go postrzegasz, albo jak wolisz krewnych po DNA. Mam sąsiada dotkniętego zespołem Aspergera, też ma obsesję w kilku tematach.

Tu sobie znowu zmyślasz.
Konfabulacje na temat mojej osoby możesz sobie darować bo nawet gdybym zaczął ćpać nie byłabyś wstanie dorównać mi intelektualnie.
Skup się raczej na twoich upośledzeniach bo epatowanie nimi publicznie to już nawet nie żałosny objaw a upadek.

Cytuj:
Przy okazji jest jednak geniuszem matematycznym i komputerowym. Jest logiczny do bólu. Ale nie ubliża ludziom, nie leczy swoich kompleksów w ten sposób. Ty wytoczyłeś wojnę nawet tym, po których powtarzasz wpisy. Masz zryty beret chłopie.. Chorujesz na nienawiść, do każdej żywej istoty. Taki nasz forumowy Hitlerek.

I piszesz to ty, prostak, który w podpisie wstawiał sobie nazistowskie hasełka. Winszuję wizerunku w odbiciu w lustrze.

AGAFIA pisze:
Jak rozumiem w jakimś studio robisz? Radiowym, telewizyjnym, podasz nazwę? Do niedawna bowiem byłeś ''skuteczny'' i ''miałeś czarne podniebienie''. Mam! Jesteś Moniką Olejnik?!
Serio?
No ręce opadają..Olejnikowa wie o twoim istnieniu?

Oddychaj głęboko, coraz głębiej. Próbuj.
Nie pomaga, umów się na konsultację w poradni prosta dewotko.

Rozumiem, że kolejny raz żadnych argumentów popartych faktami z twojej strony nie będzie.

------------
A może jednak. Spróbuj. Pisanie prawdy to naprawdę nie jest choroba.

AGAFIA pisze:
.ale od dawna piszę, przyjmijmy, pomózmy zweryfikowanym ludziom, faktycznym uchodżcom, co to przed bombami uciekają.

Ty tam napisałaś jeszcze parę innych bzdur, ale skupmy się na tym fragmencie twojego postu, który tak się tobie spodobał.

No to Którzy uchodźcy są zweryfikowani, i którzy uciekają przed bombami.

Opowiadaj.

Jak rozumiem, jest szansa, taka cudowna szansunia, że tym razem będzie merytorycznie.
Fakty i argumenty w studio.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 18:36 
Pani Agafio, nie karmmy trolla przeklętego, powiedział Pan Barycki, tylko przystąpmy do programu mieszkanie dla uchodźcy wespół z całym naszym tu lewackim gronem serdecznych humanistów, aby faszystom zrobić na złość. Pan Boruch nam wytłumaczy, jak wypełnić kwity, On jest wielkim humanistą i już na pewno wystąpił o przedzielenie pod swój dach jakiej licznej grupy młodzieńców z Afryki i Arabii.


Na górę
  
 
Post: 22 sie 2017, 19:01 
Cytuj:
To poproszę o dokładny cytat mojej wypowiedzi.
Zalinkowałam...wystarczy.
Cytuj:
Ależ owszem, doskonale sobie radzę, zarówno w dyskusji jak i w polemice,
Nie, nie radzisz sobie. Powtarzasz te same teksty, jak przez kalkę, niezależnie co i kto i napisze, każdy jest dewotką, mitomanką i bajkopisarzem.
Nie polemizujesz, nie dyskutujesz, sprawiasz jedynie, że nikt normalny nie chce się z tobą wdawać w utarczki słowne, bo i po co. Masz jednak poparcie kilku innych osób i to cię gubi.
Spójrz proszę na własne wpisy, one są takie same, niezależnie od tego, kto z tobą wdaje się w polemikę. Kopiuj/ wklej..Choćby biorąc pod uwagę rachunek prawdopodobieństwa, nie jest możliwym, że te same teksty można przyporządkować różnym osobom, odniesć do nich. . A ty to właśnie robisz. Kalkomania..
Co by kto nie napisał, twoja odpowiedż jest identyczna.


Na górę
  
 
Post: 22 sie 2017, 19:21 
Cytuj:
Pani Agafio, nie karmmy trolla przeklętego, powiedział Pan Barycki, tylko przystąpmy do programu mieszkanie dla uchodźcy wespół z całym naszym tu lewackim gronem serdecznych humanistów, aby faszystom zrobić na złość. Pan Boruch nam wytłumaczy, jak wypełnić kwity, On jest wielkim humanistą i już na pewno wystąpił o przedzielenie pod swój dach jakiej licznej grupy młodzieńców z Afryki i Arabii.


Dziś, zakończyłam staż w Elektrowni Opole wcześniej niż zwykle. Całe rano gadałam z prawdzimi Niemcami,porobiłam zamówienia, oby tylko mnie puszczono, bo wniosek 500 plus chciałam złożyć, a jak Pan pewnie wie, po 15 tej to niełatwe.
Dojechałam do MOPSU, wchodzę, a tam kolejka w pizdu, aż na schodach. Na półtora godziny stania, odwaliłam tę kolejkę i dowiedziałam się, że 500 plus mi się nienależy, znaczy należy się, ale na najmłodsze dziecko jedynie. Pani ogólnie zjebała mnie, że w 2016 nie pracowałam, a teraz mogę, więc w 2016, jej zdaniem, uchylałam się od pracy, ale pani mocno się nacięła, bo ja jestem memlak wprawdzie, flegmatyk cholerny,ale dopóki ktoś mnie nie wkurwi. Musiałam więc zjebać panią jak burą sukę, bo przepisy są jednoznaczne, ale ta swoje do przeisów dorabia i utrudnia. Nie wiem, taki przykaz mają..w każdym razie nacięła się. I Pan się natnie, tego przygłupa firmując. Bo z nim jest jak z 500 plus. Dosłownie..Aby utrudnić, aby racji nie przyznać.. Mieszkania kurwa dla uchodźców, kiedy polskie dzieci bezdomne. Tragizm przez pana przemawia, jak z amerykańskiego filmu wojennego, na końcu zawsze flaga powiewa i Segal jest nieśmiertelny. No ja pierdolę..


Na górę
  
 
Post: 22 sie 2017, 19:29 
może, zamiast drzeć japę wniebogłosy, Pani Agafia z resztą panienek poszłaby poskakać.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group