forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 23:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 wrz 2017, 11:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Pan Boruch poniży pewnych standardów w dyskusji (i konwersacji) nie złazi.


Za to Pan Panie agronom schodzi i już nie wiadomo jak Pana oceniać, bo rozpiździaj rozumowy taki Pan czyni, że można domniemywać, żeś Pan z domu bez klamek wymknął się przez komin.

Skup się Pan, zaczesz grzywkę, zastanów się nad celem Pańskich odzywek, bądź Pan bardziej komunikatywny, nie bełkocz Pan bez sensu a na pewno się dogadamy. Ja jestem zawsze otwarty na konwersację z każdym, nawet z takim kimś kto mnie specjalnie nielubi, jak, np Pan. Tylko Pani agronom bez rebusów, które Pan czyni, bo z tego dawno wyrosłem i mam stary łeb. Kawa na ławę. Posługuj się Pan językiem literackim, jak każdy normalny a nie dresiarstwem i grypserą jaką Pan tu jemponujesz. Ja w pierdlu nie siedziałem tak więc taki język jest mi obcy. Pod budką z piwem wystawałem, ale za poprzedniego okresu. I już zapomniałem jak to było. Z mafią pruszkowska ani wołomińską też nic wspólnego nie mam. Aha i kibicem legii też nie jestem.

No to paaa panie agronom.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2017, 12:00 
Cytuj:
Ale powiem ci barycki , ta ładna buźka jest bardzo podobna do Chiden - asystentki mojego dentysty niejakiego Zidrau , oboje sa wysokiej klasy specjalistami , choć ciapate.

Adrian?
Gdybyś napisała, że dr jest pełny niedostrzegalnych zalet, Barycki oznajmiłby światu, że jesteś hiper inteligentna, a tak dupa goła.


Na górę
  
 
Post: 28 wrz 2017, 12:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
beton pisze:
Pan pszerarzony pisze:

Jak to dobrze ,że barycki w porę ostrzegł, bo w przeciwnym razie róznie by mogło być, z humanistami nie ma żartów są groźniejsi od Chómanistów .
Ale powiem ci barycki , ta ładna buźka jest bardzo podobna do Chiden - asystentki mojego dentysty niejakiego Zidrau , oboje sa wysokiej klasy specjalistami , choć ciapate.

A oni mają cokolwiek wspólnego z falą ludzi którzy bez kontroli i weryfikacji zostali wpuszczeni do Europy pod fałszywym hasłem uchodźcy ?
Nie mają.
Więc po co sprzedajesz tu takie opowiadania?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2017, 12:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ten to potrafi zjebać każdą zabawę. :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2017, 12:23 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
@bronto
mają- do Niemiec od zawsze przybywali emigranci uchodźcy i nielegały, i zawsze znajdowali tu schronienie i chociaż się to tobie nie podoba , nie masz na to wpływu - możesz jedynie poujadać , a karawana i tak bez ciebie pójdzie dalej

a teraz buda- nie wcinaj sie jak humaniści udają że gadają


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2017, 12:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Oj, tam, oj, tam, Panie Boruch, bawię się konwencjami i stylami od łopaty. W celu wyrwania chwasta z głowy Pana Borucha, chyba, że to niemożliwe, wtedy - z całym Boruchem.



No już lepiej Panie agronom. Ale jakiego to chwasta we mnie Pan widzi? Bo może być, ja czegoś nie dostrzegam.Mam ja swoje poglądy, Pan ma swoje. Czy mam zrezygnować na Pańską rzecz? No to bym honor postradał. A i przekonać mnie Pan jeszcze nie przekonał do swoich.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2017, 12:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I znowu Pan próbujesz wyjść na intelektualistę a wychodzi Pan na entelektualystem. A mniejsza o to, skoro nie może Pan zrezygnować z udziwnień i władać polszczyzna w miarę normalną. Nie jestem zawirusowany, zaślepiony, ale mam lewicowe przekonania. Czy niewolno? Z tego nic dla mnie dla mojej rodziny ani dla nikogo obcego nie wynika. Wręcz przeciwnie. Gdybym żył dlanaprzykładu w takich Niemczech, Szwecji gdzie socjalizm jest rzeczą normalną nie widziałbym wielu elementów pokraczności życia i ludzi. Ale żyję w Polsce i to może na moją szkodę, bo może lepiej wielu spraw nie widzieć, powoduje, że pewne zmysły pozwalają mi dostrzegać więcej.

Bo to jest tak, jak w przyrodzie. Zupełnie tak samo jak pewnymi ssakami, których aktywność życiowa przypada na noc. Maja wielkie oczy i duże uszy. Tak i samo ja mam wielkie oczy i uszy wrażliwe. Z tym to przesada. Świadomość mam tak ustawioną, że mierżą mnie pewne paskudne, moim zdaniem, bo godzące w godność współczesnego człowieka zachowanie moich rodaków i wstyd mi za nich.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2017, 13:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
beton pisze:
@bronto
mają- do Niemiec od zawsze przybywali emigranci uchodźcy i nielegały, i zawsze znajdowali tu schronienie i chociaż się to tobie nie podoba , nie masz na to wpływu - możesz jedynie poujadać , a karawana i tak bez ciebie pójdzie dalej

a teraz buda- nie wcinaj sie jak humaniści udają że gadają

Tworze mający skorodowany beton zamiast mózgu.

Problemem nie są legalni imigranci i legalni uchodźcy a wpuszczenie do Europy setek tysięcy niezweryfikowanych oszustów i ludzi którzy nie szukają w Europie schronienia przed prześladowaniami, i z powodów drastycznych różnic kulturowych nie są zdolni do żadnej integracji i asymilacji.

Nikt normalny nie neguje, że do Europy i do Niemiec przyjeżdżali imigranci i uchodźcy i nikt nie twierdzi, że to jest złe lub, że to się mu nie podoba.
Nie zmyślaj.

Odbywało się to jednak legalnie i nikt masowo nie łamał i nie naciągał istniejącego prawa tylko dlatego, żeby zadowolić spierdoliny umysłowego populizmu w ich chorym postrzeganiu świata.

Próbuj zwalczać wszelkimi sposobami twoje upośledzenie w czytaniu ze zrozumieniem, być może będzie to miało również wpływ na zawartość tego co piszesz.

Bronto pisze:
A oni mają cokolwiek wspólnego z falą ludzi którzy bez kontroli i weryfikacji zostali wpuszczeni do Europy pod fałszywym hasłem uchodźcy ?
Nie mają.
Więc po co sprzedajesz tu takie opowiadania?

Nie jesteś już wstanie merytorycznie uzasadnić nawet twoich opowiadań.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2017, 13:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Austria
Od niedzieli Austria stanie się kolejnym europejskim krajem, który zakazał noszenia w przestrzeni publicznej pełnych zasłon twarzy takich jak burka czy nikab.
Dodatkowo zostaną wprowadzone obowiązkowe kursy integracyjne dla uchodźców uczące języka niemieckiego i wartości kraju.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2017, 13:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/pol ... spartandhp

Nie jest źle , nie siać paniki, Korwin mówi, że jak przyjdą araby to będą głowy tylko mordercą ścinać, po za tym zlikwidują Vat, i podatek dochodowy i w ogóle podatki, bo są sprzeczne z koranem - Korwin mówi ze lepsza okupacja arabska niż unijna, a jak Korwin mówi , to Korwin wie, a nie, że mówi aby mówić


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group