forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 8:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 lut 2016, 13:08 
Kurwa, Ksionc...naprawdę nie masz czym sie chwalić. :lol:


Na górę
  
 
Post: 13 lut 2016, 14:12 
A co?
_ Dziobaty jesteś? :lol:


Na górę
  
 
Post: 13 lut 2016, 14:39 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nie panikuj.
Ani ksiąca ani siebie na myśli nie miałem. :lol:
Chociaż........jak się dobrze napierdolimy..... to kto wie........ :mrgreen:
Na bezrybiu i rak ryba.........!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 15:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Jesteś Pan jak Golem i chciałbyś Pan zjeść ciastko, i wysrać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 15:53 
... na klatę :D


Na górę
  
 
Post: 13 lut 2016, 16:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Malina pisze:
"Tak wygląda zniszczony towar na naczepie tira w Calais. Koszt zniszczonego i rozkradzionego towaru to około 30 000 EURO. Kierowca zatrzymany przez policje na 48h i kaucja 5000 EURO i sprawa w sądzie. Blokada auta do wyjaśnienia!!! Pięknie "HEJTstop" GDZIE jesteś!?????!! Polski kierowca potrzebował pomocy ma rodzinę dzieci.Skąd kierowca ma mieć pieniądze na kaucję????!!! Ja na pewno nie zostawił swojego pracownika bez pomocy a gdzie fundacja "STOPnapadom"!? Już o pociętych plandekach nic nie pisze bo to już standard. No muszę uważać co piszę, bo obrażę uczucia religijne tych panów - włamywaczy co widzicie.
Pokażcie innym to co ja tu widzę!! Mariusz Pudzianowski Transport"

https://www.facebook.com/TransportPudzi ... =3&theater

A tu masz wyjaśnienie. https://www.facebook.com/TransportPudzian/?fref=ts

" W połowie stycznia zamieściłem na facebooku zdjęcie z kijem baseballowym i w ostrych słowach skomentowałem bandyckie zachowanie imigrantów, napadających na moich kierowców i ciężarówki w Calais.

Na swoim profilu napisałem stanowczo, że będę czekał na imigrantów, próbujących łamać prawo, poprzez niszczenie oraz włamywanie się na moje ciężarówki. Zamieściłem też kilka filmików nagranych w pobliżu terminali w Calais. Teraz prokuratura ma sprawdzić, czy nie nawoływałem do nienawiści - bo manifestowałem chęć swojej obrony przed bandytami.

Dowiedziałem się o tym wszystkim od moich pracowników, że prokuratura ma mnie ścigać. Jeżeli te informacje się potwierdzą, to będzie to jakaś kompletna paranoja. Mam zamiar pilnować swojego mienia. Jak mi ktoś się do domu włamie, to będę bronić swojego dobytku. Tak samo jest z moimi pracownikami oraz ciężarówkami w Mariusz Pudzianowski Transport

Moje zdanie nadal podtrzymuję, bo wiem co się dzieje wśród imigrantów w Calais, którzy zagrażają moim pracownikom oraz niszczą powierzony mi towar! Imigrantów z Calais nigdy nie nazwę uchodźcami, ponieważ oni już są we Francji i uciekli już przecież przed wojną... dlaczego więc tak ich nazywamy? Tym bardziej, że większość z tych uchodźców atakuje tiry, wybija szyby, grozi nożami. To przed nimi chcę się bronić kijem, bo zignorowanie problemu wiążę się konsekwencjami w stylu: mandaty lub oskarżenia o szmuglowanie imigrantów po brytyjskiej stronie! Mój komentarz do całej sprawy z bejsbolem tutaj: http://tv.se.pl/…/pudzian-komentuje-wpis-z-kijem-baseballo…/

Znam imigrantów, uchodźców, którzy mieszkają w Polsce. Są to normalni ludzie, oni zachowają się jak cywilizowani ludzie. Jeżeli ktoś zachowuje się jak bydło, czy to będzie w Polsce, czy to będzie za granicą, na pewno odezwę się i nie przejdę obojętnie obok takiego zdarzenia.

W żadnym momencie nie nawołuję do jakiejkolwiek nienawiści czy ataków na tle narodowościowym, wyznaniowym itp. Istnieje różnica pomiędzy nawoływaniem do agresji, a przeciwdziałaniem, gdy zostaje się zaatakowanym. Nie pozwolę na kolejne nieświadome próby przewozu imigrantów - nie chcę po prostu narażać moich pracowników, a wy mi tutaj znowu piszecie o atakowaniu, to moi kierowcy są atakowani przez biednych uchodźców (często uzbrojonych w noże)!

Zawiadomienie do prokuratury zostało złożone przez jedno ze stowarzyszeń (którego twarzą jest pewien Jarek). Nazwę tego stowarzyszenia łatwo znajdziecie w Internecie, niemalże każda gazeta podaje jego nazwę - ja nie zamierzam.

Stowarzyszenie to poinformowało w pierwszym momencie radio i gazety (tuż po złożeniu zawiadomienia). Ciekawe w jakim celu... niemalże w każdym artykule podają nazwę tego stowarzyszenia... niezła promocja. Wybraliście źle i dobraliście zły obiekt do promocji.

Skierowaliście w moją stronę topór wojenny, ale moja artyleria jest o wiele cięższa. Tanio skóry nie sprzedam. Polska górą!"

To co zrobiła z tego wszystkiego głupia wyborcza to już szczyt manipulacji.




Głupie tłumaczenie prostego chłopka. Ty Malina trochę pomieszałaś skutki z przyczynami.

Jesteś tak zorientowana w temacie Pudziana to wyjaśnij mi dlaczego Pudzianowski nie zwrócił się do francuskich sił porządkowych o pomoc, do polskiego konsulatu o wsparcie i interwencję, dlaczego nie wyczerpał tych kroków tylko pozwala sobie na wymierzanie sprawiedliwości własną pięścią i pałką, co już jest samosądem. Do tego nawołuje innych do przyłączenia się do karania na własną rękę.
Jest osoba publiczną, może problem nagłośnić w mediach, zwrócić się do polityków którzy sprawę mogą eskalować dalej na poziomie dyplomacji międzynarodowej, cokolwiek. Najłatwiej jest wybrać rozwiązanie siłowe. On tych imigrantów spierze, ale problem nie zniknie bo oni pójdą zrobić to samo komuś innemu, z czystej desperacji.
Dlaczego nie podnosisz tematu dżungli, czyli miasteczka koczowniczego w rejonie Calais, w którym ci imigranci koczują. Francja ich sobie wpuściła i dalej brak pomysłu co z nimi zrobić? Po chuj ich wpuszczali? Może im pasują próby dostania się na ciężarówki, że ci ludzie jakoś spierdolą w końcu do GB i problem się sam rozwiąże. TO JEST ODPOWIEDZIALNOŚĆ FRANCJI a nie Mariusza Pudzianowskiego żeby z tym robić porządek.
Napady na ciężarówki to SKUTEK nieudolności francuskiego rządu w temacie uchodźców i dżungli co z kolei jest PRZYCZYNĄ tej sytuacji.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 16:33 
Ale w plecy ma Pudzianowski i żaden Francuz nie pójdzie umierać za Pudziana jak nie poszli za Gdańsk.
Kogo obchodzi jakiś Pudzianowski. No, przepraszam za wyrażenie, ale chyba nie Waszczykowskiego...


Na górę
  
 
Post: 13 lut 2016, 16:40 
Wszystkie przedsiębiorstwa składają skargi, proszą o pomoc, ślą pisma i ...... gówno.
Jest to odpowiedzialność Francuzów i z tego to powodu Korbaczewska uniewinnia koczującą tam hołotę.
Pudzian jeszcze ich nie pobił ale wierzę w to, że ktoś w końcu zrobi z tym porządek i jestem pewna, że nie będą to siły porządkowe ale cywilni obywatele. Dawno już przekroczono krąg teoretyzowania w którym ty nadal się poruszasz gdyż sytuacja we wszystkich krajach gdzie znajdują się imigranci wypsnęła się z pod kontroli. Używanie argumentu o rasizmie, dyskryminacji traci rację bytu w chwili gdy są podstawy by w akcie samoobrony użyć siły fizycznej a używanie argumentów "razisz, dyskryminacja" nie może już dłużej być czerwonym guzikiem kontroli tych wszystkich, którzy mają inne zdanie na temat sytuacji w jakiej znalazła się Europa.
Nadal nie orientujesz się w faktycznej sytuacji, podpierając się przestarzałymi faktami. Wszystkie koczowiska będą (już stopniowo są) likwidowane. Wiele państw oficjalnie podaje do wiadomości publicznej plany deportacji setek tysięcy imigrantów. Demonstracje polityczne przywódców krajów europejskich którzy zmuszają swoich własnych obywateli do zaakceptowania fali zbiegów, wbrew ich woli, zmuszania do godzenia się na finansowanie całej tej akcji z ich podatków w sposób urągający zdrowemu rozsądkowi, są nie do przyjęcia. Pudzianowski nie powiedział niczego co różniłoby się od tego co myślą i mówią setki tysięcy w Europie na temat imigrantów. I tak, ludzie będą się fizycznie bronić przed tymi atakami. Już teraz przestali biernie patrzeć na rozróby, zaczepki, kradzieże i napady.
W Niemczech, Szwecji i Norwegii panuje całkowity zakaz relacji i doniesień medialnych o kryminalnej działalności imigrantów. Jestem pewna, że rzeczywistość bardzo szybko cię skoryguje.


Na górę
  
 
Post: 13 lut 2016, 16:44 
A w Rosji sukcesywny wpierdol zbierają. Tam jednak ciągle Rosjanie się liczą bardziej niż ciapate.


Na górę
  
 
Post: 13 lut 2016, 17:15 
Osobiście wyjaśnienie tego faktu uważam za zbędne gdyż każdy orientujący się w sytuacji, doskonale będzie wiedział co poniższe informacje oznaczają w rzeczywistości.


Załączniki:
Screenshot_4.jpg
Screenshot_4.jpg [ 43.44 KiB | Przeglądany 3896 razy ]
Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 184 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group