forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 cze 2017, 17:38 
Bronto pisze:
Cytuj:
Policja aresztowała czterech Syryjczyków, którzy podawali się za wojennych uchodźców i starali się o azyl. Okazało się, że walczyli w oddziałach terrorystycznych Frontu an-Nusra, podlegających ISIS.


Tę czwórkę osieroconych dzieci na pewno przyjmie pod swój dach nasz humanista, Pan Boruch.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 17:48 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Jak donoszą brytyjskie media, 27-letniego Tomasza, 25-letniego Ernesta, 29-letniego Roberta i 30-letniego Łukasza rozwścieczyło to, że 17-letnie Olivia umawiała się z 22-letnim Kieranem. Grupa napadła na nastolatkę na Granville Street w Hull, bijąc i kopiąc ją po głowie. Po czym do tej awantury zostali wciągnięci także Kieran i jego ojciec Mark, którego poważnie raniono tzw. tulipanem wykonanym z rozbitej butelki. Trzem sprawcom tego bulwersującego ataku postawiony zarzuty związane z przemocą na tle rasowym, najmłodszy członek imigranckiego gangu ma dopowiedzieć tylko za bójkę.


Przypomnijmy, iż w ostatnich dniach to kolejna historia, która przeciwnikom otwartych granic i społeczeństw dostarcza dowodów na to, iż polscy imigranci mają problemy z asymilacją w Europie Zachodniej i stwarzają zagrożenie dla jej rodowitych obywateli. W Norwegii sąd właśnie surowo ukarał polskiego imigranta, który pod wpływem narkotyków wjechał na stację kolejki w Bergen. Tymczasem Holandia żyje brutalnym atakiem dwójki młodych imigrantów z Polski, którzy próbowali zakatować człowieka, którego auto zatrzymali "na stopa" po próbie dokonania podpalenia kempingu i włamania do mieszkania.


natemat


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 17:52 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Barycki, a ty weź sobie takiego terrorystę z polskim korzeniem:


Cytuj:
W poniedziałek na Polach Elizejskich samochód prowadzony przez znanego policji islamskiego radykała uderzył w pojazd żandarmerii, po czym wybuchł. Ten akt terrorystyczny byłby świetnym paliwem dla propagandy uprawianej przez polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy twierdzą, że nie wolno wpuszczać do kraju uchodźców z Syrii, bo mogą się wśród nich kryć islamscy terroryści. Problem w tym, że wczorajszy zamachowiec nie przyjechał z Syrii. Jego ojciec urodził się co prawda w Tunezji, ale matka była Polką.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 17:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
Terrorysta z Londynu, który wjechał w tłum ludzi z zamiarem ich zabicia - mąż żonie, ojciec dzieciom. sąsiad jakich wielu, miał jakies problemy z agresja ale jak twierdzi matka "nie jest terrorystą".
Taki Kowalski z sąsiedztwa.


Faktycznie, facet musiał być nienormalny skoro wjechał w wyznawców religii pokoju.
Zapewne niedostrzegane zalety tak go oślepiły, że stracił resztki zdrowego rozsądku.


--------------------------------------------

Cytuj:
Tę czwórkę osieroconych dzieci na pewno przyjmie pod swój dach nasz humanista, Pan Boruch.

Adam Barycki

Bajkopisarz jest bez szans Panie Barycki, nie może konkurować, z prokuratorem, on już tych młodzieńców przygarnął, ale...

Tu jest znowu ale, Panu prokuratorowi zrobią kolo pióra fanatycy chorej bo niemożliwej integracji.
Już się rozpoczął cyrk, pt. nie można ich wydalić bo w państwie gdzie popełnili zbrodnie mogą dostać karę śmierci.
Farsa, zabijali, i mogą uniknąć kary dzięki oszołomom populizmu.

I jeszcze, bydlak, który zabił kilkuletnie dziecko (informacja stała się tu pożywką dla prymitywa z Norwegii), nielegalny tak nazywany uchodźca.
Zamordował, bo dzieciak był za głośno.
Pan prokurator przeciera oczy z e zdziwienia, bo bydlak pełen niedostrzeganych zalet, miał być dawno wydalony z Niemiec.
Nie został, bo sprytny morderca, zmienił wyznanie, został wierzącym w Chrystusa.
Przecież nie można wydalić chrześcijanina do państwa muzułmańskiego.


Itd.....................


--------------------------------------------------------------------

Te kobiety są przeciwko jakiejkolwiek integracji wielokulturowej z sunnitami.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Jazydki, porywane, zabijane, torturowane, gwałcone, bite, poniżane, okaleczane, traktowane jak niewolnice, przez sunnitów, rozmiłowanych w pokoju.
Setki, a na przestrzeni lat tysiące.

Nikt im nie płaci za transport do Europy, nikt im nie daje fałszywych syryjskich paszportów, nikt nie jęczy, przygarnij Jazydkę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 18:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
korbaczeska pisze:
Terrorysta z Londynu, który wjechał w tłum ludzi z zamiarem ich zabicia - mąż żonie, ojciec dzieciom. sąsiad jakich wielu, miał jakies problemy z agresja ale jak twierdzi matka "nie jest terrorystą".
Taki Kowalski z sąsiedztwa.

Obrazek

Obrazek


Ten angolski białas nie jest terrorystą tylko frajerem.
Ani trupa muzułmańskiego po swoim przejeździe nie zostawił.
W odróżnieniu od muzułmańskich rajdów.
Szczam mu na głowę. Nie za chęci ale wykonanie.

A tak ogólnie, skoczne te zagłodzone uchodźce muzułmańskie.
Angielskie białasy powinni się bardziej zbliżyć do kóz. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 18:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Cytuj:
Niemiecka policja jest bezsilna wobec przestępstw dokonywanych przez uchodźców. Nie mają oni najmniejszego szacunku dla prawa i władz. Zaś sędziowie boją się ich skazywać.
Kod:
Kilka dni temu sąd w Hanowerze wydał wyroki w zawieszeniu dla sześciu członków klanu kurdyjskiego, którzy poważnie ranili dwudziestu policjantów podczas brutalnej napaści na funkcjonariuszy w Hameln. Orzeczenie sądu zostało przyjęte przez policjantów z oburzeniem i szyderstwem. Oceniono ten wyrok, jako kolejny przykład upośledzenia politycznego systemu sądowego w Niemczech.

Sprawa sięga stycznia 2014 roku, kiedy to 26-letni członek klanu został aresztowany za kradzież. Po zatrzymaniu próbował uciec z biura sędziego, wyskakując z sali sądowej na siódmym piętrze. Podejrzany został zabrany do szpitala, gdzie umarł.
Wówczas członkowie jego klanu zaatakowali szpital, sąd i policję.
Ciężko raniąc 24 policjantów i 6 sanitariuszy.

Jednak z sali sadowej wyszli przed kilkoma dniami wolni
 Obserwatorzy przypuszczają, że prawdziwym powodem takiego postanowienia, był lęk sędziego o życie swoje oraz rodziny.

 – Państwo promuje przestępczość zorganizowaną z pieniędzy podatników – skomentował ten fakt Tom Schreiber, członek Berlińskiej Izby Deputowanych.
– W swoim pojęciu męskości uznają tylko siłę. Jeśli ktoś jest humanitarny i empatyczny, jest to ich zdaniem oznaka słabości.
Gardzą nawet tymi, którzy im pomagają, bo obcym się nie pomaga. W strukturach klanu, w kulturze plemiennej wszędzie na świecie, etyka ogranicza się do samego klanu. Wszystko poza klanem jest terytorium wroga. I oni tak traktują świat zewnętrzny – stwierdza Ralph Ghadban, libańsko-niemiecki politolog i czołowy ekspert od Bliskiego Wschodu w Niemczech.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 18:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Qrwa, ale pojebana dyskusja! Iść nachuj!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 18:41 
barycki pisze:
AGAFIA pisze:
gdyby osierocony dzieciak został adoptowany


A czy Pani, durna pizdo, kto broni zając się miliardem, albo i dwoma miliardami głodnych i chorych dzieci, nie tylko zagrożonych utratą życia, ale i patologią? Ma Pani przecie dobre kontakty z marketami, może Pani ich właścicieli namówić, aby nakarmili głodne dzieci we świecie cudownego kapitalizmu.

Adam Barycki
Tak broni mi. Państwo mi broni, bo z tych 10 sierot z Syrii,przyjęłabym jedno dziecko pod swój dach. Tak, jedno to niewiele, ale przyjęłabym tylko jedno, bo nie stać mnie na utrzymanie kilku innych. Po prostu nie jestem multimiliarderem. Ale tak , o ile państwo, urzędnicy nie staną na przeszkodzie, zostanę mamą dla chłopca czy dziewczynki, chwili się nie będę wahała. I pokocham jak własne, bajki będę czytała, tuliła, i zabierała na wesołe. Ciastek napiekę, pojedziemy do zoo, na basen. Nauczę polskiego i zapiszę do szkoły. Zrobię szoł na Mikołajki, a pod choinką będzie czekał wielki prezent. I jak mówisz, ja mam dobre kontakty z marketami, szukam gdzie taniej. Pewnie powinnam się z tego powodu przemieszczać kanałami, och, och...Agafia robi zakupy w marketach. Według Pańskich kryteriów winnam się wstydzić? Pan jak moje dzieci jest, trampki muszą być za minimum 300 złotych, szynka z Krakusa eksportowa po 5 złotych za 100 gram, a telefon za minimum 3 tysie. Im można wybaczyć, pustota wiekiem powodowana, ale Panu? Ogarnij się człowieku...


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 18:53 
barycki pisze:
Bronto pisze:
Może zajmijcie się najpierw domami dziecka w teoretycznym państwie, albo pomocą bezdomnym, lub kalekom bez możliwości wyjścia po zakupy.
Co, to nie jest takie cool? Za mało samozadowolenia, hipokryci?


O głodnych polskich dzieciach, kalekach i bezdomnych nic nie mówią humaniści w Szkle kontaktowym, a więc i naszym humanistom nie przystoi nawet o nich pomyśleć, a co dopiero mówić.

Adam Barycki

A tak????A co zrobiłeś dla polskich dzieci, co Ty zrobiłeś Adamie? Bo ja więcej niż ode mnie wymagano. Dwoje wykształciłam, zapewniłam im dom, biegałam do szkoły jak ten debil, szkolenia, kursy, potem kasę, start, co Ty zrobiłeś, hę?
Dziś mój podopieczny studiuje inżynierię, stypendium wyłapał, naukowe. Podopieczna znowu też ma ogromnę szanse na owo. Co ty Barycki, walczący o nasze dzieci zrobiłeś? Ano nic. Pierdolisz jedynie w internetach, wozisz się, lansujesz. Pozer Barycki robiący gałę gówniarzowi
Bronto.


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 19:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
barycki pisze:
Bronto pisze:
Może zajmijcie się najpierw domami dziecka w teoretycznym państwie, albo pomocą bezdomnym, lub kalekom bez możliwości wyjścia po zakupy.
Co, to nie jest takie cool? Za mało samozadowolenia, hipokryci?


O głodnych polskich dzieciach, kalekach i bezdomnych nic nie mówią humaniści w Szkle kontaktowym, a więc i naszym humanistom nie przystoi nawet o nich pomyśleć, a co dopiero mówić.

Adam Barycki

A tak????A co zrobiłeś dla polskich dzieci,

Co zrobiłem, np. przez jedenaście lat razem z moim ojcem wspomagałem dom małego dziecka w teoretycznym państwie dewotko.
Bez laurek, bez szumu, bez pojękiwań, za dziękuje i rozpacz gaszoną uśmiechem w oczach polskich dzieci.

Normalny psychicznie człowiek pomaga wokół siebie, a nie pozuje na Ochojską.

Cytuj:
Bo ja więcej niż ode mnie wymagano. Dwoje wykształciłam, zapewniłam im dom, biegałam do szkoły jak ten debil, szkolenia, kursy, potem kasę, start, co Ty zrobiłeś, hę?
Dziś mój podopieczny studiuje inżynierię, stypendium wyłapał, naukowe. Podopieczna znowu też ma ogromnę szanse na owo. Co ty Barycki, walczący o nasze dzieci zrobiłeś? Ano nic. Pierdolisz jedynie w internetach, wozisz się, lansujesz. Pozer Barycki..

Opieka nad swoimi dziećmi to twój zasrany obowiązek, no ale jak widać w twoim ograniczonym świecie nawet to jesteś wstanie przypisać sobie jako zasługę.
Abstrahując, te twoje wynurzenia prywatne tu i ówdzie na forum są obrzydliwe, i niesmaczne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group