forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 11:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 cze 2017, 15:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
adasia pisze:
Pani Agafio, ja z zasady nie dyskutuję ze Szkłem kontaktowym i to już od czasów, kiedy miałem lat kilkanaście


Cytuj:
"Szkło Kontaktowe" nadawane jest od 2005 roku




To ty młoda dupa jesteś. Naście + 12 to max. 31. To już wiem, dlaczego tak lansisz siem na forum. Szukasz popychacza w kakałko. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 15:08 
Użyłem tego, jako metafory kołtuństwa ubranego w operetkowe lampasy z brokatu z ambicjami elity intelektualno-kulturowej. Ale to i tak wyższa klasa od Pańskich możliwości, zwykły przygłupie.

Adam Barycki


Ostatnio zmieniony 21 cze 2017, 15:19 przez barycki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 15:13 
Barycki - ty chuju.
Familiarnie to się możesz zwracać do swojej rodziny, takich samych półmózgów jak ty.
Inwalidom, jakimkolwiek, czy mentalnym czy też fizycznym: kop w dupę?!
Po prostu czysta wykładnia barycyzmu.
Otóż powiadam ci, chujku mały, że możesz sie okopać albo na wieżę wleźć swojej baryckości, nie będziesz jednakowoż nigdy trybunem, co najwyżej ujadaczem u szerszego grona myślących ludzi, nie będziez formuował myśli nigdy- będziesz je jedynie odkształcał i wyginał na swoją modłę, jesteś ( dla mnie) nic nie znaczącym wygibusem na linii porozumienia między ludźmi, tkwisz tu jak cierń i kłujesz w dupę tych co na swe nieszczęście, przysiądą na chwilę nad twymi wypocinami. A więc: Onanizuj się ku samozadowoleniu dalej ( zamiast AVE) ;)


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 15:31 
older pisze:
swojej rodziny, takich samych półmózgów jak ty


A co tam u Pańskiej wnuczki studiującej w Krakowie, dalej banderowcy pierdolą ją w akademiku wszyscy na raz, czy może teraz, każdy banderowiec z osobna?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 15:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
ciocia adasia pisze:
Użyłem tego, jako metafory kołtuństwa ubranego w operetkowe lampasy z brokatu z ambicjami elity intelektualno-kulturowej. Ale to i tak wyższa klasa od Pańskich możliwości, zwykły przygłupie.


No może matafury, bo zatrzymałeś się intelektualnie na poziomie nastoletniego gimbusa, końska pyto! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 15:39 
barycki pisze:
Pani Agafio, ja z zasady nie dyskutuję ze "Szkłem kontaktowym" i to już od czasów, kiedy miałem lat kilkanaście, tylko wyniosła obojętność, a w wyjątkowych sytuacjach, kiedy nawiązała się jak nikła nić sympatii, boć w końcu to okaleczeni inwalidzi budzący współczucie, familiarny kop w dupę. I to tyle, na co może Pani liczyć.

Adam Barycki


Wyobraźnia znowu Cię ponosi. Jakie szkło, weź w dłoń byle jaki podręcznik historii. W okresie przedwojennym ponad 30% ludności Polski było przedstawicielami innych nacji. Polska była zróżnicowana zarówno pod względem kultury, aksjologii, historii..
Szkoda, że wielu nie chce o tym pamiętać. Szkoda, że w narodowej narracji na temat całego tego kryzysu, pojawiają się głosy albo „idealistyczne” , albo „krytyczne”. Brak środka, który wydaje się najrozsądniejszym.
Piszesz o dyskusji, a jaka z Wami dyskusja? Religijna homogeniczność, szowinizm począwszy od Sesjmowych ław, a skończywszy na ławeczce pod wiejskim monopolem. Mentalny beton.
Kop w dupę powiadasz, a kop sobie - na zdrowie. Ja mam twardą dupę.


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 16:07 
ksionc pisze:
zatrzymałeś się intelektualnie na poziomie nastoletniego gimbusa

Czyli, źrebak?
ksionc pisze:
końska pyto!

Czyli, stary koń?


W głowie mi się kręci.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 16:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
barycki pisze:
ksionc pisze:
zatrzymałeś się intelektualnie na poziomie nastoletniego gimbusa

Czyli, źrebak?
ksionc pisze:
końska pyto!

Czyli, stary koń?


W głowie mi się kręci.

Adam Barycki




W zasadzie to koń który mówi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 16:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Pantryglodytes pisze:
Pozostanie smród za totalną opozycją.

Cytuj:
Sankcji finansowych na Polskę za nieprzyjęcie uchodźców nie będzie
(i nie tylko Polskę)

Obrazek

Sankcje będą. Włosi domagają się obcięcia funduszy strukturalnych dla Polski.
Za nie przyjmowanie uchodźców.

Duszą się już mieszkańcami Afryki a nikt nie chce im pomóc w relokacji.
Szacują, że w br. przybędzie ponad 200 tys. Linki na dzisiejszych portalach.
Tylko dlaczego codziennie ich straż przybrzeżna zwozi tysiące murzynów i arabów
z wybrzeży Libii do Włoch? I jeszcze się chwalą jacy to są humanitarni.


Ostatnio zmieniony 21 cze 2017, 17:03 przez szary, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 16:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
beton pisze:
Wracając jeszcze do wątka, znamienny jest tu zwyczaj pisania, żywcem przeniesiony z wątku ,, co tam panie na
wschodzie,, .
Nie ma tu miejsca na własne zdanie , no chyba, że jest tożsame ze zdaniem Bronto, Szarego, i kilku innych mniej
napastliwych. (...) Zapyta mnie Pan o fakty, a w dupie mam fakty ...

Nie chcesz beton aby ludzie mieli własne zdanie tylko zdanie takie jak ty i twoje czułe
psiapsiuły. No to przekonaj nas do tego zdania. Na razie ani tobie ani wam nie wychodzi,
bo cokolwiek czułego i wzruszającego byście nie napisały o uchodźcach, rzeczywistość temu przeczy.
I zrozum: ludzie nie korzystają już tylko ze źródeł informacji imama szechtera.
Dlatego mają własne zdanie.


Pozdrów bezkrytyczną wielbicielkę twojego zdania, pięknie napisałaś, MMM :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group