forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 4:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 sie 2017, 14:40 
Pan pszerarzony pisze:
Ale to jeszcze nie obóz koncentracyjny, na razie, to taka przejściówka.

Jak w przypadku konfederatów barskich czy Burów?


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2017, 14:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Nie Panie Prosiak, albo będziesz pan rozdawał śpiwory za swoje prywatne pieniądze nielegalnym imigrantom, albo nazwą Pana faszystą, bo nie chcesz pan rozdawać tych śpiworów.
To tylko za śpiwory, a jak będziesz Pan próbował protestować, to będziesz Pan nazwany nawet i rasistowskim naziolem, a może i Polakiem katolem, co, dla niektórych jest nawet gorsze.

Jedynie jak zgłosisz pan twoje mieszkanie albo dom do programu cztery kąty dla uchodźcy, uratuje to Pana przed nazizmem.
Do pracy w ośrodku to Pana raczej nie wezmą, bo tam szukają takich, którzy nie zadają pytań.


Na szczęście policja Brukseli regularnie robi naloty na ten park i aresztuje przestępców. Ostatnio koło poniedziałku.

Oooo. Zabawne.
Gość startuje na oskara. Ciekawe ile powtórek robili i czy należy do związku, bo bez ubezpieczenia to też nielegalne.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 16:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Włochy.
Rzym.

Tak nazywani uchodźcy zaatakowali policję.
Pokojowo nastawiony tłum obrzucił mundurowych butelkami kamieniami i butlami z gazem.
Powodem ataku była decyzja władz o ulokowaniu ludzi w budynkach z właściwymi warunkami sanitarnymi.

Kod:
Około 800 osób ubiegających się o azyl, głównie z Etiopii i Erytrei, eksmitowano kilka dni wcześniej z opuszczonego biurowca, położonego niedaleko dworca kolejowego Termini. Od tamtego czasu większość z nich okupowała pobliski plac Piazza Indipendenza koczując tam z całym swoim dobytkiem. Przez kilka dni policja próbowała ich stamtąd usunąć. Policja otoczyła plac kordonem i kilka razy podejmowała próby wyparcia stamtąd imigrantów.


W czwartek, gdy policjanci znów podjęli próbę usunięcia imigrantów z placu, zostali obrzuceni kamieniami, butelkami i pojemnikami z gazem. Policja użyła armatek wodnych i pałek.


:arrow: https://video.twimg.com/ext_tw_video/90 ... 50_rr6.mp4


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 17:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Wojciech Szewko‏ @wszewko 21 min21 minut temu
Więcej
Policja zatrzymała w Warszawie Araba uzbrojonego w pistolet i nóż. Podczas zatrzymania zranił policjanta. (za Superstacja)

Obrazek


Jednak Polska nie jest już tak bezpieczna.
W Hiszpanii i Francji przynajmniej zabijają uzbrojonych arabów.
Kurwa!

Jebać PiS i PO. Jebać Policję
HWDP!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 17:33 
Cytuj:
Czyli albo faszyzm albo to nas wyrżną?
Ze skrajności w skrajność? A nie lepiej wypracować jakiś środek?
Ilu Europa przyjęła ludzi w ciągu powiedzmy ostatnich 5 lat. Ilu z tych przyjętych popełniło przestępstwo, zbrodnię? Ułamkowy procent. A ilu rdzennych mieszkańców je popełnia?
Zawsze jest też plan B, sprzedać wszystko i wyjechać na Syberię, bądź na Alaskę, Islandię?
Jak Pan nie lubi takich klimatów (bo ja akurat je lubię) może wyjechać do Kambodźy. Za emkę od Prezesa, będzie Pana stać na wiele, a i kuchnia zdrowa.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2017, 17:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Co ty pierdolisz, durna pizdo.

Właśnie uzbrojony arab ranił w Warszawie, wg. was, faszystowskiego policjanta,
zbrojne ramię nazistowskiego rządu.

A to, kurwa zwykły, lewacki słabniczek jest. Zamiast strzelać dał się ranić.
Powinien zostać natychmiast wywalony ze służby. Dowódca akcji też!

Faszyści z PiS mieli nie dopuścić muzułmanów do Polski,
a te se biegają z bronią palną po Stolicy.
To nie naziole, to jebane, nieudolne mięczaki jak PO, N, KOD i SLD, że o lewackich
kurwach z razowca nie wspomnę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 18:12 
Cytuj:
Co ty pierdolisz, durna pizdo.

Właśnie uzbrojony arab ranił w Warszawie, wg. was, faszystowskiego policjanta,
zbrojne ramię nazistowskiego rządu.
Ke?

Cytuj:
A to, kurwa zwykły, lewacki słabniczek jest. Zamiast strzelać dał się ranić.

Miałam przyjaciela, bardzo bliskiego, Andrzej miał na imię. Wracał z zakupów, na przystanku jednak zauważył, że dwóch gówniarzy rozpierdala tramwaj, wywalają okna etc.
Zareagował, ukłuli go nożem kilka razy, jeden trzymał , drugi dźgał. Był policjantem po służbie. Zmarł na skutek obrażeń. Osierocił córeczki, które kochał nad życie. Sprawcami okazali się polscy, biali chłopcy, z dobrych domów, może z lekka zaćpani. Bankowo jednak nie sunnici.
O czym więc ty do mnie pierdolisz, pajacu?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Struj

Jesli masz takie posty do mnie produkować, spierdalaj. Szkoda moje czasu dla upośledów.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2017, 18:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Co ty pierdolisz, durna pizdo.

Właśnie uzbrojony arab ranił w Warszawie, wg. was, faszystowskiego policjanta,
zbrojne ramię nazistowskiego rządu.
Ke?

Cytuj:
A to, kurwa zwykły, lewacki słabniczek jest. Zamiast strzelać dał się ranić.

Miałam przyjaciela, bardzo bliskiego, Andrzej miał na imię. Wracał z zakupów, na przystanku jednak zauważył, że dwóch gówniarzy rozpierdala tramwaj, wywalają okna etc.
Zareagował, ukłuli go nożem kilka razy, jeden trzymał , drugi dźgał. Był policjantem po służbie. Zmarł na skutek obrażeń. Osierocił córeczki, które kochał nad życie. Sprawcami okazali się polscy, biali chłopcy, z dobrych domów, może z lekka zaćpani. Bankowo jednak nie sunnici.
O czym więc ty do mnie pierdolisz, pajacu?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Struj

Jesli masz takie posty do mnie produkować, spierdalaj. Szkoda moje czasu dla upośledów.


Pierdolę o tym, że jeden i drugi policyjny słabniczek nie strzelał, bezrozumna idiotko.
HWDP!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 18:57 
Kiedy strzelają, ty durniu i tobie podobni pierwsi podnosicie lament. Bo kibolowi, co to na boisko wbiegł, w tętnicę tarfili, och mój boże, co to za krzyk i lament był. Dzieciaka, gnojucha, co to pod stołem jeszcze papu woła i sika w majty, wprowadzili na stadion, o patrzaj, to zginął twój tata. Tu go zła policja zabiła.
ŻŁoby pierdolone, bezmózgie..Żaden nie piznął się w pusty łeb, że skoro mam rodzinę, nie szukam wrażeń, że jest mecz, że to sport, po kiego chuja mam wlatać na boisko i nawalać kibiców przeciwnej drużyny.
Co, teraz nagle zostałeś wzorowym obywatelem i bronisz funkcjonariuszy? Na litość boską, szary, do kogo te teksty..


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2017, 19:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
AGAFIA pisze:
Kiedy strzelają, ty durniu i tobie podobni pierwsi podnosicie lament. Bo kibolowi, co to na boisko wbiegł, w tętnicę tarfili, och mój boże, co to za krzyk i lament był. Dzieciaka, gnojucha, co to pod stołem jeszcze papu woła i sika w majty, wprowadzili na stadion, o patrzaj, to zginął twój tata. Tu go zła policja zabiła.
ŻŁoby pierdolone, bezmózgie..Żaden nie piznął się w pusty łeb, że skoro mam rodzinę, nie szukam wrażeń, że jest mecz, że to sport, po kiego chuja mam wlatać na boisko i nawalać kibiców przeciwnej drużyny.
Co, teraz nagle zostałeś wzorowym obywatelem i bronisz funkcjonariuszy? Na litość boską, szary, do kogo te teksty..

Jezu. Nie bronię funkcjonariuszy. Ja w swoich postach ich jebię.
Dość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group