forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 11:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 paź 2017, 17:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
No i co się takiego stało, że nam dupę zawracasz, czuła maerose?
ukrainiec dostał wpierdol tak jak dostałby wpierdol muzułmanin za złe zachowanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 18:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
szary pisze:
krystkon jest takim samym świrem jak wielu przed tobą,
z którymi forum jakoś sobie poradziło.


Jaki wyraz kolektywnego myślenia. Nie osoba lecz forum.

Sądzisz, że forum ma sprzeczne przekonania z moimi?

Na niejednym forum zostałem już zbanowany ale wszędzie pozostawilem swój wpływ, na tym raczej zbanowany nie będę, nie dalibyscie rady tego zrobić, na tyle już was poznałem. To komplement.
Jestem tu jak ten Islamista w Europie, robię co chce, głosze swoje prawdy, pouczam was wg wlasnej moralności A wy nic nie możecie. Musicie to znosić choć najwyraźniej wam się nie podoba. To wszystko osłabia wasza zgodność, wasza jedność, wasze powiązanie.

Ale nie martw się. Na ruinach zawsze powstaje coś nowego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 18:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
szary pisze:
No i co się takiego stało, że nam dupę zawracasz, czuła maerose?
ukrainiec dostał wpierdol tak jak dostałby wpierdol muzułmanin za złe zachowanie.


Np. wpierdol za wkurwiajace modły w szatni, bo chciałaś sobie pozartowac ze swojej starej a ten napieprza tym łbem w ziemię i cała atmosfera do żartów w pizdu.
Albo wchodzisz do łazienki, żeby umyć dłonie a ten stopy myje w jedynej umywalce. No i jak nie przyjebac?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 18:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
krystkon pisze:
szary pisze:
krystkon jest takim samym świrem jak wielu przed tobą,
z którymi forum jakoś sobie poradziło.


Jaki wyraz kolektywnego myślenia. Nie osoba lecz forum.

Sądzisz, że forum ma sprzeczne przekonania z moimi?

Na niejednym forum zostałem już zbanowany ale wszędzie pozostawilem swój wpływ, na tym raczej zbanowany nie będę, nie dalibyscie rady tego zrobić, na tyle już was poznałem. To komplement.
Jestem tu jak ten Islamista w Europie, robię co chce, głosze swoje prawdy, pouczam was wg wlasnej moralności A wy nic nie możecie. Musicie to znosić choć najwyraźniej wam się nie podoba. To wszystko osłabia wasza zgodność, wasza jedność, wasze powiązanie.

Ale nie martw się. Na ruinach zawsze powstaje coś nowego.


O kurwa ale ego.

I co Boruchu, nadal wspieracie świra krystkona i chcecie interwencji admina wobec mnie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 18:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Halo...
maerose pisze:
W Falenicy synek zabił nożem rodziców.
Źle mu gotowali?

No a opowiedz ofiaro archaicznej medycyny co to ma wspólnego z przestępczością tak nazywanych uchodźców ?
Spróbuj raz, merytorycznie.

I może jeszcze jedno pytanie...

Dlaczego integracja sunnickich tak nazywanych uchodźców miałaby w nietolerancyjnym i zarządzanym przez cynicznego gnoma teoretycznym państwie przebiec prawidłowo, skoro we wszystkich bogatszych (i lepiej zarządzanych) krajach UE ten proces zakończył się spektakularną klapą i porażką?
Tu możesz spróbować po raz drugi, merytorycznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 18:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
szary pisze:
No i co się takiego stało, że nam dupę zawracasz, czuła maerose?
ukrainiec dostał wpierdol tak jak dostałby wpierdol muzułmanin za złe zachowanie.


Aha, czyli ma się rozumieć, że sam pobyt w Polsce Ukraińca to już jest złe zachowanie? Przed wczoraj pisałem , że idąc ulicą w moim mieście spotkałem Murzyna. Przeszedł koło mnie i mnie nie napadł. I ja nie wiedziałem, że za samo to, iż sie pojawił powinienem dać mu w mordę? To takie są teraz nowe zasady kultury, czy juz tak było bo nie wiem? Człowiek cały czas się uczy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 18:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
szary pisze:

O kurwa ale ego.

I co Boruchu, nadal wspieracie świra krystkona i chcecie interwencji admina wobec mnie?


Nie martw się.
Prawa Ci nie ustanowie i karą nie zagroze. Baryckiego dołów z wapnem nie będzie.
Jeśli zrobisz co chcę to jedynie jeśli cię przekonam i zechcesz tego samego.
Chyba wolno przekonywać, co?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 18:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Przerabiam i cytuję to zdanie:

krystkon pisze:
[...] Tuż obok ciebie żyją ludzie według zasad sprzecznych z twoimi i nic ci do tego.


Teraz mi się bardziej podoba.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 19:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Boruch pisze:
szary pisze:
No i co się takiego stało, że nam dupę zawracasz, czuła maerose?
ukrainiec dostał wpierdol tak jak dostałby wpierdol muzułmanin za złe zachowanie.

Aha, czyli ma się rozumieć, że sam pobyt w Polsce Ukraińca to już jest złe zachowanie? Przed wczoraj pisałem , że idąc ulicą w moim mieście spotkałem Murzyna. Przeszedł koło mnie i mnie nie napadł. I ja nie wiedziałem, że za samo to, iż sie pojawił powinienem dać mu w mordę? To takie są teraz nowe zasady kultury, czy juz tak było bo nie wiem? Człowiek cały czas się uczy.


No, skoro Boruchu powołujesz się na przedwczorajszą swoją pisaninę to ja przywołam odpowiedź
na moją, tą samą ww. dzisiejszą pisaninę, twojego umiłowanego protegowanego, krystkona:

krystkon pisze:
Np. wpierdol za wkurwiajace modły w szatni, bo chciałaś sobie pozartowac ze swojej starej a ten napieprza tym łbem w ziemię i cała atmosfera do żartów w pizdu.
Albo wchodzisz do łazienki, żeby umyć dłonie a ten stopy myje w jedynej umywalce. No i jak nie przyjebac?


No, jak Boruchu nie przyjebać? :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 19:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
szary pisze:

krystkon pisze:
Np. wpierdol za wkurwiajace modły w szatni, bo chciałaś sobie pozartowac ze swojej starej a ten napieprza tym łbem w ziemię i cała atmosfera do żartów w pizdu.
Albo wchodzisz do łazienki, żeby umyć dłonie a ten stopy myje w jedynej umywalce. No i jak nie przyjebac?


No, jak Boruchu nie przyjebać? :P

Tu na forum też jedna się pucowała, że zasyfia umywalki.
Dla prostej mitomanki to nie jest problem zachowania higieny wobec innych.
Tak więc widzisz Szary że nie jest to problem tylko jednej kultury, a w zasadzie jej braku.


-----------------

Niemcy nie są w stanie kontrolować nawet swoich informatorów wśród sunnitów.
Populiści nadal próbują odpowiedzialność za prowadzoną politykę wobec tak nazywanych uchodźców zrzucić na policję.

Cytuj:
Policyjny informator działający w środowisku radykalnych islamistów mógł namówić tunezyjskiego terrorystę Anisa Amriego do porwania ciężarówki i dokonania nią zamachu w Berlinie - podały w czwartek niemieckie media. Amri zabił 12 osób, a około 100 ranił.

Kod:
Jak donoszą stacja telewizyjna RBB i dziennik „Berliner Morgenpost”, agent Urzędu Kryminalnego (LKA) w Nadrenii Północnej-Westfalii o kryptonimie VP-01 zachęcał islamistów do dokonywania zamachów w Niemczech.

Jak twierdzi jeden ze świadków, działający wśród zwolenników radykalnego kaznodziei Abu Walaa informator mówił także o ataku za pomocą ciężarówki. Były zwolennik salafity powiedział RBB, że agent VP-01 był najbardziej radykalną osobą w środowisku kaznodziei. Policyjny informator podwoził często Amriego do ośrodka dla uchodźców. Zawoził go też do Berlina.

Ekspert Tobias Singelnstein powiedział, że informatorom nie wolno prowokować innych do popełnienia przestępstwa. Ich zadaniem jest pasywne zbieranie informacji.

LKA odmówił informacji, zasłaniając się toczącym się śledztwem.

19 grudnia 2016 roku Amri porwał z parkingu, po zastrzeleniu polskiego kierowcy, ciężarówkę i wjechał nią w ludzi na jarmarku bożonarodzeniowym w centrum Berlina, zabijając dalszych 11 osób i raniąc blisko 100. Terrorysta uciekł z miejsca zamachu. Włoska policja zastrzeliła go cztery dni później w okolicach Mediolanu.

Amri przyjechał do Niemiec w 2015 roku. Starał się o azyl polityczny, jednak jego wniosek odrzucono. Niemiecka policja popełniła wobec migranta z Tunezji szereg błędów. Gdyby go wcześniej aresztowano, do zamachu nie doszłoby.



Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group