forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 18:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 lut 2016, 13:38 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
koniuch pisze:

nie pozostaje nic innego jak kuturalnie kopnąć takiego imigranta w ryj i następnie wyjasnić, że taka jest wola Allaha Sprawiedliwego
O,

kolejny forumowy PiSowiec.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2016, 18:38 
koniuch pisze:
"Na świecie pozostało jedynie trzy państwa niezadłużone u Rothschildów, jest to Korea Płn., Iran i Kuba."

Arabia Saudyjska tez nie jest zadłużona :-) i więcej krajów

poza tym to
Kuba jest zadłużona u panów a Klubu Londyńskiego http://www.reuters.com/article/cuba-deb ... BO20150408 na kilka miliardów Euro



Arabia Saudyjska ma 134,000,000,000 (External debt US dollars) długu, co daje ok $3176 per capita.
Budget deficit of $98 billion in 2015 and projected a shortfall of $87 billion 2016.
Nie wszystko złoto co się świeci.

Wskaż mi państwa o których wspominasz które nie są zadłużone.

Lista niezadłużonych państw kiedyś była dłuższa jeszcze nie tak dawno był to Sudan, Afganistan i Libia.

Wróćmy na moment do Kuby:

The payment of dividends to foreign joint venture partners would increase from $120 million this year to $447 million in 2015. (Kuba posiada 1bilion of surplus -2014, 5 mln - 2015)

Na tle sytuacji Polski albo jeszcze lepiej, USA to Kuba wygląda finansowo jak kryształ.

A teraz podaj mi listę tych niezadłużonych państw których znasz istnienie.


Na górę
  
 
Post: 12 lut 2016, 20:56 
No o tym przecie piszę!
Kanadę to załatwił głupi konserwatysta Harper. W tegorocznym budżecie jest zaplanowany lekki deficyt na inwestycje strukturalne co popieram gdyż efektem tego będzie wzrost wymiany handlowej dzięki szybszym i bezpieczniejszym arteriom ruchu kołowego a to oznacza więcej miejsc pracy, zwiększone obroty, wyższe dochody, lepsze dochody państwa z podatków i możliwość szybszego w efekcie spłacenia zadłużenia.


Na górę
  
 
Post: 12 lut 2016, 21:21 
WLR pisze:
Sprawdziłem to zewnętrzne. Kanada ma dwa razy wyższe niż Polska.
Może ten Harper to przebrany Balcerowicz? :lol:


Z tej samej paczki. hahaha
Różnica jest jednak zasadnicza w stanie gospodarki, Kanada ma produkcję ponad bilion, Polska połowę tego a w stosunku do PKB to mimo ilości długu jest zbliżone, około 50% - to jest ze stratą w tej sytuacji dla Polski.


Na górę
  
 
Post: 13 lut 2016, 9:48 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:50
Posty: 407
Malina pisze:
koniuch pisze:
"Na świecie pozostało jedynie trzy państwa niezadłużone u Rothschildów, jest to Korea Płn., Iran i Kuba."

Arabia Saudyjska tez nie jest zadłużona :-) i więcej krajów

poza tym to
Kuba jest zadłużona u panów a Klubu Londyńskiego http://www.reuters.com/article/cuba-deb ... BO20150408 na kilka miliardów Euro



Arabia Saudyjska ma 134,000,000,000 (External debt US dollars) długu, co daje ok $3176 per capita.
Budget deficit of $98 billion in 2015 and projected a shortfall of $87 billion 2016.
Nie wszystko złoto co się świeci.

Wskaż mi państwa o których wspominasz które nie są zadłużone.

Lista niezadłużonych państw kiedyś była dłuższa jeszcze nie tak dawno był to Sudan, Afganistan i Libia.

Wróćmy na moment do Kuby:

The payment of dividends to foreign joint venture partners would increase from $120 million this year to $447 million in 2015. (Kuba posiada 1bilion of surplus -2014, 5 mln - 2015)

Na tle sytuacji Polski albo jeszcze lepiej, USA to Kuba wygląda finansowo jak kryształ.

A teraz podaj mi listę tych niezadłużonych państw których znasz istnienie.


Saudyjczycy mieli w 2014 1.6 % PKB długu, czyli jesli pkb to $648. mld to dług wynosił ok 10mld$. I nie wiem dlaczego koniecznie miałby to być dług u Rotszylda ? :-) W 2015 rzeczywiście pojawił im się deficyt budżetowy ale jest on obsługiwany ze sprzedaży części olbrzymich liczących ok 700mld$ rezerw finansoowych a nie z zaciągania kredytów. Więc nie wiem dlaczego dług im wzrósł do 7%pkb?

https://www.cia.gov/library/publication ... nk.html#lh na dole tej listy jest parę krajów z bardzo niskim poziomem długu które mają szansę na to, że nie sa zadłużone akurat u R. Nie chce mi sie grzebać żeby szukać wierzycieli tych krajów

A Kubę podałem dlatego, że sformułowanie "sa tylko 3 kraje niezadłużone u R." było bardzo ostre i sugerowało że sa one całkiem u niego niezadłużone. Kuba ma dług faktycznie niewielki ale jednak ma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 11:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Coś ostatnio znowu było w Kolonii o molestowaniu, tym razem dziennikarki belgijskiej podczas relacji na żywo.
Ale zaraz , zaraz przecież to nie imigranci, to biali obywatele Niemiec.
Nie może być! :o :shock:

Obrazek

Ja żądam stanowczych akcji przeciwko fali białych europejskich mężczyzn molestujących i poniżających europejskie kobiety na ulicach miast.
To się, kurwa, musi skończyć!
:|

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 12:12 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
korbaczeska pisze:
Coś ostatnio znowu było w Kolonii o molestowaniu, tym razem dziennikarki belgijskiej podczas relacji na żywo.
Ale zaraz , zaraz przecież to nie imigranci, to biali obywatele Niemiec.
Nie może być! :o :shock:

Obrazek

Ja żądam stanowczych akcji przeciwko fali białych europejskich mężczyzn molestujących i poniżających europejskie kobiety na ulicach miast.
To się, kurwa, musi skończyć!
:|


on nie molestowal, to byla padaczka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 12:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Cześka pisze:
Ja żądam stanowczych akcji przeciwko fali białych europejskich mężczyzn molestujących i poniżających europejskie kobiety na ulicach miast.


CK dezerterzy pisze:
on nie molestowal, to byla padaczka


Chuja siem tam znacie, on był czensiłap. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 12:49 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
To Ty Wiarek życia nie znasz.
Wystarczy odpowiednia ilość wody ognistej i nawet
płaski jak deska oraz dziobaty kurdupel wydawać się może miss........czegos tam.
Pamiętaj; - nie ma brzydkich kobiet. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 13:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Jak siem odpowiednio najebiesz, to nawet deska z dziurom po senku będzie atrakcyjno kobito. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 227 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group