forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 mar 2019, 18:35 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Jesteś bardzo mądrą kobietą, Killi.
Mogę się tylko podpisać pod każdym Twoim słowem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 18:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
THX, zawstydzasz mnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 18:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
cukruffka pisze:
THX, zawstydzasz mnie.

Zawstydziłasz siem, jak dziewica po stosunku. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 20:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dobra - boruch jest idiotą bo chodzi mu przecież o to aby Polska nie brunatniała i aby to osiągnąć ma "radykalne zamiary". Widziałby schwycenie za mordę brunatnej hołoty, która robi sobie w Polsce, w tej Polsce, która stała się ofiarą tychże co chce.

Niestety jeżeli nie zrobimy tego pierwsi skutecznie to oni nas załatwią. Pani Killi zgadzam się z Panią, że "świat jest brutalny". Dlatego z taką hołota trzeba brutalnie. I oby nie było za późno. Nie mam żalu i pretensji do panów Komandora i Kiziora. To co piszę jest tylko wymianą naszych poglądów. Oni reprezentują odmienne od moich. Choć z drugiej strony dziwię się.

Panowie Kizior i Komandor to ludzie, którzy z racji pełnionej kiedyś służby powinni reprezentować bardziej zdecydowane stanowisko jeżeli chodzi o postępowanie z ekstremą. Zwłaszcza oni z racji poznawczych realiów wojny powinni wiedzieć, że pole walki nie znosi niepewności. Pierwszy ginie niezdecydowany. Obserwuję swój kraj i naprawdę to co się dzieje rosnący radykalizm podnosi mi moje całe owłosienie kiedy sobie pomyślę dokąd idziemy.

40 lat temu miałem respekt przed milicjantem przed SBekiem i nie wyobrażałem sobie, że dożyję czasów, że kiedyś może stanąć na mojej drodze łysol z wyrysowana na łbie swastyką trzymający w łapie maczetę drąc ryja "biała Polska" czy inne tego typu "patriotyczne" hasła.

Uważam, że wolność trzeba chronić, bo to zbyt droga wartość i niestety ulega skażeniu. Trzeba ją chronić właśnie przed takimi chorobami. W imię wolności ginie się czasem na wojnie. Dlaczego więc nie mamy sprowadzić pewnej grupy chorych osób, które na tę wolność dybią na ziemię? Przecież to wg mnie logiczne.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 20:23 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
O, dziękuję Killi i Nicka w imieniu Kiziora i swoim. Myślałem, ze po próżnicy piszemy. Tak, masz rację, nie cierpimy - izmów a szczególnie fanatyzmu dowolnej proweniencji . Bo sprawcami największych nieszczęść i zbrodni są właśnie fanatyczny idealiści. Be z względu na to jak by się ta ideologia nie wydawała moralnie słuszna, sprawiedliwa. Oni i zwykli ludzie, tacy z sąsiedztwa z rozbudzonymi przez te ideologie i fanatyków emocjami , szczególnie w tłumie.

Edyta ... interpunkcja

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 22 mar 2019, 20:35 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 20:28 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Panie Boruch, my z Kiziorem po prostu się napatrzyliśmy i na własne oczy przekonaliśmy do czego prowadzą takie radykalne metody czy zamiary w obronie czegoś, czegokolwiek, nawet najbardziej wzniosłego. W Kosowie, Bośni, Iraku, Afganistanie, Republice Konga... (Kizior wcześniej pewnie w innych miejscach)/ Każdy tam miał swoje wzniosłe cele i je w sposób radykalny realizował. Niestety my też, W szczytnym celu obrony demokracji, wolności, zakończenia prześladowań politycznych, religijnych czy narodowościowych. A potem najbardziej cierpią najbardziej niewinni, bo najbardziej bezbronni.

I wiedz panie Boruch nawet jak w słusznym oburzeniu i sprzeciwie ludożerstwu i w obronie ludzkości zjesz ban ludożerce to staje się pan niczym innym jak ludożercą. Tylko tyle.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 20:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Trudno mi zrozumieć jak można ze spokojem przyglądać się temu burdelowi - myślę o Polsce podnoszącemu się naziolstwu i uważać - tak to wszystko jest w porządku. Zwłaszcza, że widziało się na świecie ludzka krzywdę wyrządzoną własnie przez podobnych typów.

W tej kwestii chyba się nigdy nie dogadamy. W mojej wizji Polski nie ma miejsca dla naziolstwa. Dół z wapnem jak to pisał tu pewien klasyk.

To tyle co mogę powiedzieć o Wietnamie

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 21:33 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Tak Panie Boruch, widziałem krzywdę dokonaną przez takich jak Pan.

Bo to nie chodzi o to czy ktoś brunatny, zielony, czerwony czy pejsaty, o radykalne metody, o ograniczanie swobód, wolności, demokracji jakie chce stosować bardziej. W imię czego to robi to sprawa drugorzędna.
I chyba bardziej się Pana, WRL boje jak Międlara. Bo to z Waszych ust słyszę najwięcej o zakazach, dyskryminacji i to znacznie większych grup społecznych jak np Żydzi, których Międlar nie (ale i pan nie za bardzo) lubi.
Bo ludzi chorych genetycznie skażonych jakąś , dowolną w sumie, skazą genetycznie (nawet jak ona nigdy się uaktywni bo nie musi ktoś z genem skłonności do mordu mordercą zostać), no fakt, humanitarnie w zarodkach i płodach, ale też zabraniając jednego z podstawowych praw do prokreacji. To od Was słyszę. Od Miedlara nie słyszałem o kastrowaniu Cyganów czy Żydów.
Żyje sobie już trochę lat na tym świecie i żaden faszysta, narodowiec mnie otwarcie zaatakował ani nie zagroził. A wy tak. Bo chcecie mi zamknąć ryja jak tylko coś wam się nie spodoba. Zakazać zgromadzeń bo w jakimś tam znaku moim czy geście zbrodni się dopatrzycie w swoim zacietrzewieniu fanatycznym. Np w proporcu Marynarki Wojennej - falangi.

Obrazek
Że Miedlar uważa tam kogoś za chwasty? Ale Wy też. Katoli..., na nawet gejów. lesbijki (vide post WRL z którym się przecież zgodziliście tutaj bo powiedział tylko to co myślicie po cichu ale boicie się otwarcie powiedzieć), Tak Międlar i jemu podobni są pełni nienawiści ale Panu podobni tak samo. Tylko obiekt nienawiści nieco się rożni, chociaż czasami jesteście nad wyraz zgodni.

I jeszcze jedno, dlaczego uważam Pana i Panu podobnych, za bardziej groźnych od Międlara. Bo wy idziecie dalej w swoim zacietrzewieniu niż on.
I już możecie mnie albo mnie rodzinie realnie zagrozić. Bo idąc za tym co odważył się powiedzieć Wirnik a wy (większość) tak naprawdę myślicie to może się okazać że ja, albo któreś z moich dzieci, wnucząt jesteśmy nosicielami jakiegoś szkodliwego według Was genu, skazy genetycznej (ja na pewno, wiadomo gen trepa i mordercy a jak trepa to dziwkarza, pijaka, złodzieja i psa) i zaciągniecie na stół aby wykastrować, jajniki podwiązać lub jeszcze lepiej usunąć. Ilu ludzi chcecie tak skrzywdzić? Badać dzieci np w przedszkolu - s uszy, palec środkowy u nogi dłuższy od drugiego(podawałem link do badań lekarzy o skłonnościach do pedofilii) - etykietka pedofil! I co. wiem jak się urodziło to damy żyć łaskawie. Ale kastracja i co najmniej wpisanie w rejestr potencjalnych pedofilów. A może od razu do ośrodka dla bestii do końca życia. Na wszelki wypadek. Bo przecież taka kurwa prędzej czy później kogoś skrzywdzi.

Ze jestem temu przeciwny nie oznacza ze się godzę na pobłażanie i łamanie prawa. NIE. Ale reakcja i kara ma następować za złamanie prawa a nie na podstawie jakiś przypuszczeń i dywagacji. I od ograniczania wolności jest sąd a nie Boruch czy inny WRL albo urzędnik nawet.

I proszę tu nie przywoływać (co pan zrobił) sytuacji wojennej, dynamicznej w obliczu bezpośredniego zagrożenia jak obrona konieczna, na morzu, w czasie pożaru, powodzi itp. Gdzie bezpośrednio ratuje się ludzkie życie i czasu nie ma ceregiele od pokojowej sytuacji w ramach demokratycznego systemu politycznego kiedy funkcjonując normalne instytucje. Ale nawet na wojnie tez nie wszystko wolno. O czym nasi żołnierze też się przekonali.

Nie chcę też dywagować ani konfabulować jakby Pan się zachował w przypadku naprawdę bezpośredniego zagrożenia ze strony faktycznych bojówek faszystowskich idących z maczetą i rąbiących każdego co nie z nimi. Ba, nie wiem, jak ja bym się zachował. Jednak tak coś mi mówi, że najprawdopodobniej to jednak Pan by zaczął prędzej gorliwie hailowac niż ja. Bo ja kilka razy ze śmiercią twarzą twarz stanąłem i egzamin przed sobą i ludźmi zdałem i tylko ja i żona piorąc mi majki (wiem, ze to seksistowskie ale to tylko chwyt retoryczny) wie co wtedy czułem. Ale też, na pewniaka bym się nie zarzekał.

PS. ten chwyt retoryczny o praniu majtek to nawet nie mój - patrz Borchardt

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 21:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Komandor - niech Pan nie robi ze mnie potwora. Ja po prostu nie mogę się zgodzić na to aby ignorowano przestępstwa jakich dopuszczają się w Polsce różne grupy, ludzie orientacji narodowej, weszpolacy, itp. Nie mogę znieść tego jak z chwili na chwilę właśnie dzięki temu lekceważeniu tej pierdolonej niemocy państwa ich siła rośnie. Gdyby nie incydenty łamania prawa przez tych ludzi i zwyczajne ignorancja państwa - czasem odnoszę wrażenie, że to celowa gra - pewnie nigdy by mi do głowy nie przyszło pomyśleć sobie o tym aby z takimi ludźmi ostatecznie się rozprawić.

I nie jestem jedyny, który widziałby to tałatajstwo w dole z wapnem. Właśnie dlatego.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 22:50 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Boruch pisze:
Panie Komandor - niech Pan nie robi ze mnie potwora. Ja po prostu nie mogę się zgodzić na to aby ignorowano przestępstwa jakich dopuszczają się w Polsce różne grupy, ludzie orientacji narodowej, weszpolacy, itp. Nie mogę znieść tego jak z chwili na chwilę właśnie dzięki temu lekceważeniu tej pierdolonej niemocy państwa ich siła rośnie. Gdyby nie incydenty łamania prawa przez tych ludzi i zwyczajne ignorancja państwa - czasem odnoszę wrażenie, że to celowa gra - pewnie nigdy by mi do głowy nie przyszło pomyśleć sobie o tym aby z takimi ludźmi ostatecznie się rozprawić.

I nie jestem jedyny, który widziałby to tałatajstwo w dole z wapnem. Właśnie dlatego.


PRZESTĘPSTWA to słowo klucz. Karze się za przestępstwa a nie profilaktycznie.

Pan tak często peroruje tutaj o polskiej dziczy, ciemnocie, itp. Ale jest Pan jej najlepszym przykładem. To, ze nie brunatnym czy różańcowym a jakimś różowym czy tęczowym nie ma znaczenia. Mentalność się liczy, nienawiść i zacietrzewienie.
Dam Panu dwa przyklady, Kraju demokratycznego, gdzie szanuje się prawo, nie wpada w panikę ani rozbudza emocji i chęci odwetu - Norwegi (Stanax się ucieszy) gdzie nawet masakra w wykonaniu Breivika nie spowodowała specjalnie z jego powodu emocji, strachu zaostrzenia prawa I Polski z jej ustawą o bestiach podjętą po sianiu strachu i rozbudzaniu nienawiści przez.... ELITY.
Tam elity tonowały nastroje dbając o zasady prawa i niedopuszczenia do precedensu skutkującego na przyszłość a u nas odwrotnie.

Ja nie robię z pana potwora. Potworami jesteśmy wszyscy, ja też, nawet jak o tym nie wiemy. Pan pa potworną mentalność. Wiem ze podobnie jak i nasze dzielni faszyści więcej pan gada i krzyczy jak jest w stanie zrobić.

A boje się Pana poglądów bardziej bo jak napisałem, jakby zostały wprowadzone w życie większa jest szansa że mnie dotkną jak maczeta narodowca. Bo skoro pan (i Panu podobni) nie zaprzeczyliście (a wręcz sobie jaja lizaliście) a nawet potwierdziliście, ze myślicie tak samo jak WRL, to ja mam prawo się bać. Ze jak dojdziecie do władzy i zaczniecie realizować wasze chore idee nie wpadnie do mnie o 6 rano Nadzwyczajna Komisja Genetyczna czy Agencja Czystości Gatunku by sprawdzić czy przypadkiem jakiejś skazy nie mam. I do moich dzieci, wnuków, prawnuków i jak im jakaś skaza wyjdzie to nie skieruje na kastracje a przy genie mordercy, podofila czy innym profilaktycznie i prewencyjnie nie skaże na życie w jakimś zamkniętym ośrodku. To, ze wśród sprawców agresji jest tylko 5-10% ludzi z genem mordercy a nie każdy kto ma jej się dopuszcza? Nie ważne. Przecież może. I wam to wystarczy. Bo chcecie karać nie za czyn a za możliwość, skłonność do jego popełnienia. FUJ!

I dlatego się Pana boje bo pana i panu podobnych mentalność jest potworna. I mnie zagraża. Każdemu. Arabowi, Żydowi, Białemu bez wyjątku. Żeś powszechna.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group