forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 cze 2017, 11:55 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
barycki pisze:
beton pisze:
acha Barycki ić stont, bo cię źgne


A czym, Pani Beton, Pani mnie żgnie, czyżby bombą zrzuconą przez Putina na Kijów rozrywającą na strzępy kijowskie dzieci? Toż przecie już Pani mnie żgała kijowskimi dziećmi rozerwanymi bombami Putina, kurwiszonie faszystowski. Mało Ci pierdolony esesmanie żgania esesmańskimi broszurami? A żgaj, stara kurwo.

Adam Barycki


No i co ja mam ci odpowiedzieć barycki, no co ?
Ze jesteś gównożercą stolca Stalina, taka odpowiedź od razu postawi mnie na stopniu inteligencji na jakim pan zajmujesz.
Zatem zrezygnuję z prezentowania geniuszu i powiem tak:
barycki życie jest piękne, ale bardzo krótkie, szkoda mi go marnować dla takiego durnia jak ty.
Jednak nadal podtrzymuję ofertę pełnego żłobu, którą panu złożyłam dawno temu. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 12:02 
korbaczeska pisze:
nie wyjebali tych dwóch nielegalnych imigrantów


No, to niech mi Pani powie, Pani Korbaczeska, dlaczegóż to, miliony Polaków w tych państwach prawa wolnego świata demokracji i humanizmu pracowało na czarno? Dlaczego te humanistyczne państwa prawa wolnego świata demokracji, nie dopuściły do uregulowania formalnoprawnego statusu tych milionów Polaków pracujących na czarno i dlaczego nigdy nie otrzymało od tych humanistycznych państw prawa wolnego świata demokracji, finansowej pomocy, a skazało miliony Polaków w tych swoich humanistycznych rajach na wegetację w suterenach i na śmietnikach? I jeszcze jedno pytanie, dlaczego miliony Polaków nieźle wykształconych i z ogromnym doświadczeniem zawodowym chętnych do pracy, te humanistyczne państwa prawa wolnego świata demokracji, pozostawiły, jak bezpańskie psy, na śmietnikach, a otoczyły serdeczną troską Afrykanów i Arabów bez wykształcenia i żadnego doświadczenia zawodowego, a do tego nie mających zamiaru podejmowania pracy? To jest pytanie zasadnicze, a odpowiedź na nie, daje odpowiedź na prawdziwe powody tego humanistycznego teatru.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 12:14 
beton pisze:
Jednak nadal podtrzymuję ofertę pełnego żłobu, którą panu złożyłam dawno temu.


Nie pamiętam. Ale uważam, że lepiej będzie, jeżeli, zamiast karmić mnie parówkami z kwaśną kapustą i słodkim rogalem ze słodką musztardą, będzie Pani przelewała pieniądze na moje konto, a ja w zamian będę pisał dla Pani liryczne wiersze o naszych bachanaliach.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 12:36 
beton pisze:
pan się nie liczysz, pan wybrałeś tych którzy decydują za pana , nie być pan melepeta i nie zaśmieszaj wontka


pis, podobnie jak emicośtam jest konsekwencją twoich wyborów stara kurwo i mnie w to proszę nie śmieszać.


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 12:51 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
https://www.facebook.com/polskieradioem ... 34/?type=3
ktoś mi to podesłał i mnie rozbawił :lol:

ps. zauważcie jak kulturalnie do niego peesuje

ty se miej pozór ladaco, ty nie jesteś barycki, ty najwyżej jesteś gównem które barycki zechce wydalić,
ale jak bardzo będziesz prosił , to czemu nie, też cię mogę wysrać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 13:00 
w sumie fakt, jedyne co ci wychodzi to defekacja, której zresztą produktem jesteś stara kurwo.


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 13:58 
MMM pisze:
Pięknie napisane, brawo Becia.


No, ale przecie tak piękne pisanie ma Pani teraz na blogu Pana Husheka, od kiedy wprowadził cenzurę, piszecie sobie różne takie miłe komplemrnta, wklejacie ładne zdjęcia i różne ciekawostki z ostatnich stron gazet, tak miłe sercom kretynów. Wiec czegóż to, tak bardzo znudziło Panią, że zaprzedała pisania? Ja Pani powiem dlaczego, otóż, jesteście zidiociałym pospólstwem ziejącym bezdenną pustką i nawet tak durne pustaki nudzi tak durna pustka, poza którą niczego innego nie jesteście wstanie wygenerować, zidiociała hołoto.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 14:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
betą pisze:
nie być pan melepeta


Nie dość, że melepeta, to do tego kolmaga. :lol:


Ostatnio zmieniony 21 cze 2017, 14:53 przez ksionc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 14:43 
Jaka Pan tu pełni rolę, Adamie? Koryfeusza?
Bardzo krótkowzroczny Pan jesteś, skoro nie dostrzegasz, że drobnymi kroczkami zmierzamy do tego, iż za kilka lat dorwą się do stołków neonaziści; czy to od Korwina, czy to od narodowców.. To całkiem prawdopodobne, o ile część społeczeństwa przyjmie retorykę pańskich forumowych kolegów. I zdają się o tym mówić posty adwersarzy, niestety zaślepienie i brak dystansu nie pozwalają niektórym dostrzec głębszego sensu tychże wypowiedzi.
Mały chłopiec, który w Panu siedzi nie widzi hipokryzji jednego z piszących. Wypierdolił na emigrację, do kraju w którym multikulturowość ma się dobrze, jednocześnie psiocząc na nią, na rodzimym forum. Tak więc czarni, ciapaci sąsiedzi, mu śmierdzą, ale już nie śmierdzą pieniążki..
Często Pan pisze o kołtuństwie, ale czyż kwintesencją koltuństwa i hipokryzji nie jest powyższe? Czyż nie jest nimi fakt, że Polska, od zarania dziejów, była krajem pięknie multikulturowym i tolerancyjnym?
Proszę spojrzeć na losy wielu, polskich rodzin. Na tabuny krajów, w których się osiedlaliśmy, na tabuny narodów które choćby z powodu wojny przetaczały się przez Polskę. Na to, że wielu z nas, ma rosyjskie, węgierskie, niemieckie czy żydowskie korzenie. Swego czasu nie brakowało też Ormian wyznania monofizyckiego, Tatarów, Łotyszów. Przez wiele wieków ludzie różnych narodowości żyli obok siebie, byli sąsiadami, przyjaciółmi.. Nie różniły ich religie, poza Żydami, prawosławnymi, poza katolikami mieliśmy luteranizm, kalwinizm i arianizm. Można? Można.
Mieliśmy nawet Blok Mniejszość Narodowych w rządzie,zdaje się do czasu, aż endecja nie odstrzeliła prezydenta.
To wszystko się działo Panie Barycki, a zanikło dopiero po 45 roku.
Teraz warto się zastanowić, czy obecna, prezentowana przez niektórych histeria nie jest aby na wyrost? Czy kilka tysięcy uchodzców, naprawdę będzie stanowiło zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju?
Pomijam już emigrantów, bo temat ciężki i sama uważam, że obecny kryzys migracyjny niczego dobrego nie przyniesie. Ale szlag mnie trafia, że podobno otwarci, wykształceni ludzie wzbraniają się przed udzieleniem pomocy, ludziom którzy przeszli przez koszmar wojny. I by nie pitolić już o humanizmie, wie Pan jaką cenę za to poniesiemy? Zostaniemy wykluczeni, nie tylko na zasadzie bojkotu dyplmatycznego..


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 14:58 
Pani Agafio, ja z zasady nie dyskutuję ze "Szkłem kontaktowym" i to już od czasów, kiedy miałem lat kilkanaście, tylko wyniosła obojętność, a w wyjątkowych sytuacjach, kiedy nawiązała się jak nikła nić sympatii, boć w końcu to okaleczeni inwalidzi budzący współczucie, familiarny kop w dupę. I to tyle, na co może Pani liczyć.

Adam Barycki


Ostatnio zmieniony 21 cze 2017, 15:04 przez barycki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group