forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 7:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 lip 2017, 22:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Sensownie, to prawie jak wojna. Zasieki, wojsko, transportery opancerzone. To coś jak intifada, tylko tamta to co innego i przyczyny inne. Ja to bym wysłał parę Mi-24 i byłoby pozamiatane. Jednak ci Madziarzy to naród pełen humanizmu.
Kurwa, nagrabiłem sobie, zaraz mi się dostanie. :mrgreen:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lip 2017, 23:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
starykizior pisze:
Sensownie, to prawie jak wojna. Zasieki, wojsko, transportery opancerzone. To coś jak intifada, tylko tamta to co innego i przyczyny inne. Ja to bym wysłał parę Mi-24 i byłoby pozamiatane. Jednak ci Madziarzy to naród pełen humanizmu.
Kurwa, nagrabiłem sobie, zaraz mi się dostanie. :mrgreen:


Proszę Szanownego Pana, fragment wywiadu z urzędnikiem unijnym:



Kod:

...Po drugie, kiedy patrzymy na presję migracyjną, musimy przeanalizować czynniki skłaniające imigrantów do podróżowania z krajów pochodzenia i na sposoby działania gangów przemytników. Przemycanie ludzi to dla tych gangów biznes, prawdopodobnie jeden z najbardziej zyskownych kryminalnych biznesów. W 2015 te gangi na przemycie ludzi zarobiły na czysto 4 do 6 miliardów euro. Musimy patrzeć na te czynniki; na przykład, dopóki trwa wojna w Syrii, będzie to czynnik skłaniający ludzi do opuszczania tego kraju. Jeśli sytuacja w Pakistanie czy Afganistanie jest niestabilna, to będzie stamtąd szła imigracja. Widzimy ścisłą korelację między wydarzeniami a nasilaniem imigracji.....

Podstawowy czynnik przyciągający to łatwość znalezienia się w Europie. To wiąże się z przesuwaniem statków wyławiających imigrantów coraz bliżej wybrzeży libijskich i transportowaniem tych wyłowionych imigrantów do Włoch. Dlaczego transportowani są do Włoch, a nie do znacznie bliższej Tunezji?

Proszę o to pytać władze włoskie.

Czyli to Włosi decydują, że ci ludzie z łódek przewożeni są dalej do Włoch?

Tak, to jest decyzja podjęta przez ten kraj, nie przez nas.

Ale międzynarodowe przepisy morskie o ratowaniu rozbitków – a ci imigranci na łodziach to są z punktu widzenia prawa morskiego rozbitkowie – mówią, że tych rozbitków należy dostarczyć do bezpiecznego miejsca. Na pewno Libia nie należy do bezpiecznych miejsc, ale Tunezja już tak.

Musi Pan skierować te pytanie do władz włoskich.


Czy teraz, sytuacja wydaje się jaśniejszą?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lip 2017, 23:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Panie Małpa, jak Pan zauważyłeś zapewne, ja też zaczynam pisać Baryckim. Zaraźliwe to czy ki ch...j.
Wracając do sprawy, ja odniosłem się do sytuacji jaką mają Węgrzy. To całe tałatajstwo to nie są UCHODŹCY tylko NIELEGALNI IMIGRANCI. Z takimi trzeba ostro, wyp...ć! Skoro Węgrzy nie mają możliwości ich odesłać, a druga strona nie chce to Mi-24!
Co do faktycznego przemytu NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW do Europy to już była tu o tym mowa i to są FAKTY.
To dużym drukiem to nie do Pana Panie Małpa ale do naszych niedowidzących przepojonych humanizmem userów.
Kurwa, znowu ten Barycki! :mrgreen:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 0:15 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Chuj tam z humanizmem i całą jego pochodną , tzn. z baryckim, bronto,mauserem,szarym i z tobą kizior.
A może by tak te migi posłać na tych co tam humanizm i demokrację zaprowadzają, znaczy na białego pana, no i może by tymi migami tych przemytników rozpierdolić skoro są to brontofakty fakty, a z faktami się nie dyskutuje tylko migiem napierdala.
No ale kurwa , no jakże to tak, na swoich migi posyłać. Napierdalacie na humanistów i jakże radośnie popieracie barbarzyńców co to napadli , i rabują i zabijają .
A potem zdziwko , no żesz kurwa jacy zdziwieni,że wybuchają nas jebane kozojebcy, białogłowy macają jak jakie kury nioski .
Czemu to panowie patrioci nie napierdalacie na tych co te tereny zdestabilizowały i destabilizują nadal.
I co zdziwko szarpie, że wybuchają ubany , a niech wybuchają niech biały arogancki pan też poczuje jak to jest wybuchnąć.


kurwa co za podwójna moralność


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 4:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
mauser4 pisze:
Bronto pisze:
Węgrzy i młodzieńcy pełni niedostrzeganych zalet.

:arrow: https://www.youtube.com/watch?time_cont ... n91nQd335I



NIE SADZISZ ,ZE KTOS Z DRUGIEJ STRONY ODPOWIE SENSOWNIE NA TO CO ZOBACZYL


ZNOWU ZERO ARGUMENTOW

Ja generalnie nie piszę dla tej iluzorycznej strony, to bezcelowe.
Informacje są dla tych którzy rozumieją co czytają i logicznie potrafią je zinterpretować.

Od miesięcy i z utęsknieniem czekam na jakieś pozytywne argumenty do dyskusji, i niestety, albo stety, zamiast argumentów jest ferowany populizm, konfabulacja, kłamstwa i prostacka agresja, okraszona prymitywną i nieudolną manipulacją. 8-)

----

beton pisze:
Chuj tam z humanizmem i całą jego pochodną , tzn. z baryckim, bronto,mauserem,szarym i z tobą kizior.
A może by tak te migi posłać na tych co tam humanizm i demokrację zaprowadzają, znaczy na białego pana, no i może by tymi migami tych przemytników rozpierdolić skoro są to brontofakty fakty, a z faktami się nie dyskutuje tylko migiem napierdala.
No ale kurwa , no jakże to tak, na swoich migi posyłać. Napierdalacie na humanistów i jakże radośnie popieracie barbarzyńców co to napadli , i rabują i zabijają .
A potem zdziwko , no żesz kurwa jacy zdziwieni,że wybuchają nas jebane kozojebcy, białogłowy macają jak jakie kury nioski .
Czemu to panowie patrioci nie napierdalacie na tych co te tereny zdestabilizowały i destabilizują nadal.
I co zdziwko szarpie, że wybuchają ubany , a niech wybuchają niech biały arogancki pan też poczuje jak to jest wybuchnąć.


kurwa co za podwójna moralność

Można wymienić (najlepiej w postaci cytatów) na przykładach te radosne poparcie dla barbarzyńców, którzy napadli, zabijają i rabują? 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 6:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Becia, starasz się wskazać pierwotne przyczyny zjawiska,a one tkwią za daleko, za głęboko w historii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 8:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Killashandra Ree pisze:
.... pierwotne przyczyny zjawiska,a one tkwią za daleko, za głęboko w historii.


Francja zdaje się dostrzegła? pierwotne przyczyny zjawiska i co dziwne zareagowała? włosi sobie przywieźli? to niech włosi se mają, po raz pierwszy możemy oglądać efekty "relokacji" :shock: :mrgreen:

https://twitter.com/LePoint/status/881743698387771392


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 11:16 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Killashandra Ree pisze:
Becia, starasz się wskazać pierwotne przyczyny zjawiska,a one tkwią za daleko, za głęboko w historii.


Staram się pokazać, ze to nie machmed jest winien zaistniałej sytuacji, a arogancki biały buana
Staram się pokazać ,że to jest zemsta, i słusznie niech rabują socjal, niech macają białogłowy i niech wyruchają wszystkie kozy, i owieczki,
wszak biały pan rabuje, morduje od dawien dawna bezkarnie.

Staram się pokazać ,że kilku osobnikom wyprano mózg propagandą , ukierunkowano na piętnowanie muslima terrorysty , by odwrócić uwagę od białego terrorysty której bądź religii, by ten mógł nadal demokrację ludkom wprowadzać wbrew ich woli, i kurwa jak to działa, to wszelkie pojęcie przechodzi.

Żeby było jasne, nie jestem zwolennikiem przyjmowania bezrozumnie emigrantów, czy tam też uchodźców, bo Polski po prostu na to nie stać, ledwo starcza na fanaberie władzy.
I żeby jeszcze raz było jasne, dla mnie uchodźca któremu trzeba pomóc , to dzieci , to kobiety , to starcy. I niekoniecznie trzeba ich tu osiedlać, lecz naprawić krzywdy tam w ich ojczyznach. Jak ktoś mówi ,,Pomagać ,,to widzę baryckiego i jego humanizm odmieniony przez przypadki , a to kurwa nie humanizm , to musi być zadość uczynienie wyrządzonych krzywd.

i

I żadnych cytatów tu nie będzie , żadnych linków , żadnych zielonych literek, nie potrzebuję ich by wyrazić moje zdanie w tym temacie , a ja zbyt krótka jestem by moje myśli po internecie latały jak gołębie i by można je było utożsamiać z faktami i cytować jak prawdy objawione.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 13:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Beton napisała :
[I żadnych cytatów tu nie będzie , żadnych linków , żadnych zielonych literek, nie potrzebuję ich by wyrazić moje zdanie w tym temacie , a ja zbyt krótka jestem by moje myśli po internecie latały jak gołębie i by można je było utożsamiać z faktami i cytować jak prawdy objawione.
]
Bynajmniej.
Napisałaś prawdę, pomagać trzeba u źródeł nieszczęścia,tylko biały buana ani myśli naprawić wielowiekowe krzywdy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 14:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Polacy autystów też nie lubią.
Polska, kurwa, dla Polaków. :lol: :lol:

"Won" na witrynie kawiarni
prowadzonej przez autystów


Obrazek

Obrazek

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje, ... 35767.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group