forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 9:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 paź 2017, 18:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
krystkon pisze:
(...)
Nie będzie mi taki Bronto z innym faszysta stanowił praw ni określał zasad moralnych.
Nie boję się mieć Sunnity za sąsiada. Jeśli będę go za sąsiada miał na pewno się z nim dogadam, może nie przy wódce ale
przy herbacie i też będzie dobrze.
Jeśli będę musiał zmienić swój styl życia, żeby nie razić człowieka swoimi odmiennosciami kulturowymi, zmienię go, zbuduje z nim kompromis, w końcu jesteśmy ludźmi, możemy ię porozumieć.
Nie jestem pawianem żeby atakować obcego.

Ja pierdolę, no nic.

To ja, szary, ten inny faszysta.
Jeśli tylko ty zmieniasz swój styl życia aby nie urazić niechcianego gościa to nie jest już
kompromis tylko uległość.

Wystaw więc, przy drodze, gołą dupę na wiatr. Tylko ty ulegle zmienisz swoje życie.
Nie my. :P


krystkon pisze:
Pan pszerarzony pisze:
krystkon pisze:
Ale przestań już o tym jak bardzo boisz się Arabów

A właśnie, że nie przestanę.


Wyjaśnię, bo chyba Pan nie ogarnia.
Islam jest tak słaby politycznie, że nie ma żadnych szans.
Po Islamistach Zachód jezdzi jak na łysej kobyle i nie ma abolutnie nikogo, kto potrafiłby ich bronić.
Pan spróbuje się podobnie wyrazić o Żydach, Pan zobaczy.

Strach przed Islamem jest głupotą.

Co za idiota.

Islam to znacznie powyżej miliarda ludzi na świecie.
Zajmują północną afrykę i bliskich wschód oraz co najmniej połowę czarnej afryki.
Zajmują znaczną część południowo-wschodniej azji oraz prawie całe południe dawnego ZSRR.
A wszystkie zajete przez nich tereny to w większości złoża ropo i gazonośne.

W Syrii rywalizują FR i USA, w Iranie maja broń jądrową tak jak w Pakistanie,
USA i UE ugrzęzły w Iraku i Afganistanie. Włochy płacą haracz Libii, EU płaci haracz
Turcji. OPEC ustala ceny ropy wpływając na gospodarkę światową a ten idiota krystkon
pisze otwartym tekstem, że islam jest tak słaby politycznie, że nie ma żadnych szans
i że strach przed islamem jest głupotą.

Jprdl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 18:09 
zritah pisze:
krystkon pisze:
To co odwala Bronto to jest najzwyklejszy w świecie faszyzm. Tak właśnie wygląda faszyzm, gdyby ktoś nie wiedział, któremu Barycki też uległ.
Brrrr, oktopnosc.

Kiedyś,jak ważyły się wybory we Francji i zarzuciłam im,(Bronciowi i Skorpionowi13),
że Le Pen to faszystka,to mnie tak molestowali z udowodnieniem tych tez,
prawd i innych dupereli,że SB by nawet tak nie robiła.
Wyborcy wybrali mniejsze zło.
Mari Le Pen prawdopodobnie odeszła w nicość.



Prosty przykład, nożownik ze Stalowej Woli, jedna osoba zmarła, 4 w stanie krytycznym, kolejne 5 w szpitalu. Bronto kolejny raz, nie potępił, za to szuka usilnie informacji, i wkleja o ciapatych co tam z nożami latają po ulicach.
Bo to takie medialne, że ciapaty, prawda?
A, że Polak, wg. bronta to incydent.
Tak, tak, prześmiewajmy zachód że kredkami walczy z terroryzmem, sami różańce na granicach odmawiając.


Na górę
  
 
Post: 24 paź 2017, 18:22 
cóż, do rozgarniętych trudno Panią zakwalifikować.


Na górę
  
 
Post: 24 paź 2017, 18:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Agafia przestań powtarzać ciapaty i ciapaty. Sądzisz, że to żartem ale to utrwala stereotyp i odbiera tym ludziom wartość i godność.
Napisz sobie ciapaty raz na jakiś czas ale nie za każdym razem bo człowiek naprawdę będzie ciapatym.
To nie jest ładne określenie i zdaje się pochodzi od słowa naciapac. To jest rasistowskie określenie, przystoi Bronto i przerazonemu ale tobie co najwyżej 1x na 10 określeń Arabów, nie więcej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 18:33 
AGAFIA pisze:
W Niemczech, rok 2016 był rekordowym jeśli chodzi o wzrost zatrudnienia. Jeśli wierzyć danym Federalnej Agencji Pracy, liczba pracujących wyniosła 43,5 mln.
Kop dla gospodarki niesamowity.

Liczba zatrudnionych w metodologii BAEL przyjętej w UE. Za pracujących uważa się te osoby w wieku 15 lat i więcej, które w tygodniu przepracowały przynajmniej jedną godzinę otrzymując za to wynagrodzenie lub pracowały bez wynagrodzenia. Do pracujących wlicza się także osoby, które miały pracę, ale jej nie wykonywały. Do kategorii pracujących wlicza się również uczniów, ale też pracujących na czarno, na przykład grabiących ogródki sąsiadom przez jedna godzinę tygodniowo. Czyli, Pani Agafio, w tych 43 milinach pracujących, są też muzułmańscy gwałciciele, którzy za zgwałcenie i zamordowanie swojej ofiary zostali skazani na dwa tygodnie grabienia taranków miejskich, a i ci muzułmanie, których zapisano na kursy nauki języka, a nie wykonują tej ciężkiej pracy naukowej. A w Polsce liczba zatrudnionych liczona tą sama metoda jest w stosunku do liczby ludności, tylko o 8% niższa, zapewne tylko dlatego nie dorównujemy Niemcom, że nie ma u nas piętnastoletnich Murzynów nie wykonujących pracy naukowej, grabiących trawników miejskich za gwałty i morderstwa, ani też pracujących jedną godzinę w tygodniu za wynagrodzenie lub bez wynagrodzenia.

A tak już zupełnie na marginesie i dodać należy, marginesie plugawym, a nawet można śmiało powiedzieć, wstrętnym, to od przejęcia władzy przez PiS, przybył w tej przez PiS zrujnowanej gospodarce polskiej jeden milion zatrudnionych.

AGAFIA pisze:
A to czasem nie jest tak, że ty nie potrafisz merytorycznie obronić swoich poglądów?

Na szczęście mamy tu Panią i Pani zaraz tak merytorycznie obroni swoje argumenty, że nazistom w piety pójdzie.


Ostatnio zmieniony 24 paź 2017, 18:49 przez Pan pszerarzony, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 24 paź 2017, 18:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
krystkon pisze:
szary pisze:
krystkon jest takim samym świrem jak wielu przed tobą,
z którymi forum jakoś sobie poradziło.


Jaki wyraz kolektywnego myślenia. Nie osoba lecz forum.
Sądzisz, że forum ma sprzeczne przekonania z moimi?
Na niejednym forum zostałem już zbanowany ale wszędzie pozostawilem swój wpływ, na tym raczej zbanowany nie będę, nie
dalibyscie rady tego zrobić, na tyle już was poznałem. To komplement.
Jestem tu jak ten Islamista w Europie, robię co chce, głosze swoje prawdy, pouczam was wg wlasnej moralności A wy nic nie
możecie. Musicie to znosić choć najwyraźniej wam się nie podoba. To wszystko osłabia wasza zgodność, wasza jedność, wasze
powiązanie.

Ale nie martw się. Na ruinach zawsze powstaje coś nowego.

Pamiętajcie, wy którzy to czytacie:
kupując kebaba osiedlacie araba!

I zwiększacie przestępczość.:P


Już nie sądzę, że wielu na forum ma sprzeczne przekonania z twoimi.


Ostatnio zmieniony 24 paź 2017, 18:40 przez szary, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 18:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
@Szary napisałeś, że Islam opanował 1000.000.000 umysłów ale zapomniałeś dodać, że umysłów największej, światowej, calkowicie bezsilnej biedoty.
Ty widziałeś jakimi metodami Islamiści walczą z amerykańskimi dronami krzewiacymi amerykańskie wartości? Łuk i strzały.

Czujesz się podatny na Islam?
Czujesz, że ktoś z tego forum jest podatny na Islam?
No to kurwa kto tym Islamista się stanie, zeby stanąć z Tobą do walki o Kalifat?
Nie Ty, nie twoi znajomi, więc kto?
Aaaaa bydło? Już nie arabskie bydło lecz polskie, bo tu też takie jest? Bo ty masz różne poziomy bydła i zależy, które akurat wchodzi Ci w drogę?

Dochodzę do wniosku, że twój strach przed wierzeniami i zachowaniem się bydła, bierze się z głębokiego przekonania o istnieniu bydła wśród ludzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 18:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
szary pisze:
.

Pamiętajcie, wy którzy to czytacie:
kupując kebaba osiedlacie araba!

I zwiększacie przestępczość.:P[/quote]

Ooo Arab synonimem przestępcy?

Jak cudnie nazistowsko.
Jeszcze trochę i zacznie się rozwijać produkcja piecy., koparek, spycharek, no i przemysl wapienny ; ).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 18:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
krystkon pisze:
Agafia przestań powtarzać ciapaty i ciapaty. Sądzisz, że to żartem ale to utrwala stereotyp i odbiera tym ludziom wartość i godność.

Do używania określeń ciapaty,i ciapaty i nadal ciapaty, nauczono nas tym forum.
Ci,którzy przejęli to forum i jeszcze, jak się do nich napisze ich językiem,
to są wielce oburzeni,jak my możemy używać takiego określenia,
Bo oni pokazują tych ubogaconych inaczej ,a nie jak śmiesz określać kolorowo inaczej...?

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 18:49 
ladaco pisze:
cóż, do rozgarniętych trudno Panią zakwalifikować.


Całkiem możliwe. Powtórzę raz jeszcze, nie jestem kanapowym specem od wszystkiego. Nawet nie aspiruję.
Gdzież mi tam intetelektem równać do rozgarniętego agronoma, ladaca i broncia.

Cytuj:
Agafia przestań powtarzać ciapaty i ciapaty. Sądzisz, że to żartem ale to utrwala stereotyp i odbiera tym ludziom wartość i godność.
Napisz sobie ciapaty raz na jakiś czas ale nie za każdym razem bo człowiek naprawdę będzie ciapatym

Przestań. Nie jestem jebniętą przedstawicielką poprawności politycznej. Ciapaty-to ciapaty, czarny to czarny, biały to biały, żółty, to żólty.
Świat jest różnorodny, kolorowy. Ja nie mam z tym najmniejszego problemu.. Kolory są, jesteśmy kolorowi, my ludzie, nie mam zamiaru udawać że jest inaczej.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group