forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lip 2017, 9:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Dla trola to jest obojętne że gazeta przerabia zdjęcia na dowolny sposób byle tylko pasowały do tezy artykułu.
Ale dlaczego mnie to dziwi, juz tutaj kilka fejkow podawał na dowód swoich twierdzeń więc takie manipulacje uważa za cos normalnego.
A co do straszenia - w okresie drugiej wojny światowej straszono zawszonym Żydem.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2017, 9:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Najłatwiej manipuluje się ciemnym ludem.
Kiedyś ludzi straszono piekłem i zaćmieniem słońca, dziś straszy się uchodźcami.

Jesteś tego doskonałym przykładem.
Takich ludzi jak ty najlepiej straszyć realnym światem i faktami.

--------------------------

korbaczeska pisze:
Dla trola to jest obojętne że gazeta przerabia zdjęcia na dowolny sposób byle tylko pasowały do tezy artykułu.
Ale dlaczego mnie to dziwi, juz tutaj kilka fejkow podawał na dowód swoich twierdzeń więc takie manipulacje uważa za cos normalnego.

To poproszę prosta mitomanko o wykazanie na podstawie cytatów które zamieszczane informacje są nieprawdziwe.
Przedstawisz jakiś argument oparty na faktach czy dalej będziesz kłamać?
Pytanie retoryczne.

Choroby zakaźne Epidemiologisches Bulletin Robert-Koch-Instituts (RKI)

:arrow: http://www.rki.de/DE/Content/Infekt/Jah ... nn=2374622
:arrow: http://www.rki.de/DE/Content/Infekt/Epi ... 38_16.html
:arrow: http://docplayer.org/8442131-Epidemiolo ... letin.html

Dla przykładu.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2017, 9:21 
Cytuj:
Ale dlaczego mnie to dziwi, juz tutaj kilka fejkow podawał na dowód swoich twierdzeń więc takie manipulacje uważa za cos normalnego

Wiem, kilkakrotnie go na tym złapałam, jakieś fotki sprzed lat wklejane na dowód dzisiejszej sytuacji. Potem przestało mnie interesować, co pisze i wkleja.

Uchodźca to dziś figura obcego

Tego, kto zagraża naszej swojskości, budząc rozmaite – najczęściej wyimaginowane – obawy. Bo przecież w Polsce nie ma uchodźców, funkcjonuje jedynie wyobrażenie o uchodźcy. To nie uchodźca realny, ten z krwi i kości, któremu możemy spojrzeć w oczy, budzi lęk, ale ten uchodźca wyobrażony. Kim jest uchodźca wyobrażony wykreowany przez prawicę? To terrorysta, barbarzyńca, najeźdźca, gwałciciel. Ktoś, kto przychodzi, by naruszyć nasz ład, kto zagraża porządkowi, by zniszczyć nasze poczucie bezpieczeństwa. Dlatego budzi nienawiść.

Jak zatem w chwili zagrożenia mogą zareagować swojacy – ci, którzy stanowią większość, i którzy mogą mieć poczucie, co PiS skrupulatnie podsyca, że są niesprawiedliwie atakowani z zewnątrz? Otóż mogą szukać źródła swojego nieszczęścia, swojej niedoli, swojego poczucia krzywdy, by im zadośćuczynić.
Jeśli jednak ta niedola będzie się pogłębiała, zbudzi uśpione przesądy. I przemoc, która szuka – jak pisze francuski antropolog René Girard – „kozła ofiarnego”. Mechanizm rządzący logiką „kozła ofiarnego” polega na tym, że wspólnota w momencie kryzysu, dezintegracji czy zagrożenia, by powrócić do stanu utraconej równowagi, szuka sobie ofiary.


http://www.newsweek.pl/opinie/pis-stras ... 128,1.html


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2017, 9:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Ale dlaczego mnie to dziwi, juz tutaj kilka fejkow podawał na dowód swoich twierdzeń więc takie manipulacje uważa za cos normalnego

Wiem, kilkakrotnie go na tym złapałam, jakieś fotki sprzed lat wklejane na dowód dzisiejszej sytuacji. Potem przestało mnie interesować, co pisze i wkleja.


Tu również poproszę o fakty i cytaty a nie twoje brednie wynikające z upośledzenia czytania ze zrozumieniem.

Intelektualistki.


Ostatnio zmieniony 27 lip 2017, 9:29 przez Bronto, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2017, 9:33 
Bronto pisze:
poproszę o fakty


Panie Bronto, Pańska natrętna niegrzeczność jest już nie do zniesienia, jak można bezustannie żądać faktów od Pań, Korbaczeskiej, Agafi i Rose, skoro Panie odczuwają do faktów niepohamowany wstręt, takie żądania są niczym innym, jak tylko ohydnym atakiem na humanizm, bydlaku.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2017, 9:35 
Z jednej strony rzeczowe, merytoryczne pisanie poparte faktami, z drugiej wsciekłe ujadanie i obgryzanie nogawek, przy okazji obsikiwanie w celu zaznaczenia terenu. Nie jest łatwo Bronto ;)


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2017, 9:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Według ciebie mistrzyni argumentu te raporty to fejk?
Fejk bo powieliła te informacje GP?
Retoryka.

Cytuj:
Przedstawisz jakiś argument oparty na faktach czy dalej będziesz kłamać?
Pytanie retoryczne.

Choroby zakaźne Epidemiologisches Bulletin Robert-Koch-Instituts (RKI)

:arrow: http://www.rki.de/DE/Content/Infekt/Jah ... nn=2374622
:arrow: http://www.rki.de/DE/Content/Infekt/Epi ... 38_16.html
:arrow: http://docplayer.org/8442131-Epidemiolo ... letin.html

Dla przykładu.

Obrazek


No to witaj w klubie zacnych intelektualistów.
Co za kumulacja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2017, 10:04 
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Dzisiaj partia rządząca zaangażowała wszelkie siły, by nie tyle ostrzegać przed uchodźcami (wówczas opierałaby się na faktach), co nimi straszyć (za pomocą mitów i generalizacji).

Otóż to, Pani Agafio, już znieść nie mogę, jak mi pokazują tak wstrętnie zgeneralizowaną manipulację:
https://www.youtube.com/watch?v=qXaY3H3BE1o
zamiast pokazywać fakty pokazujące mi okaleczone wojną dzieci, których miliony samotnie przyszły do Europy po kromeczkę chlebka.

AGAFIA pisze:
Cytuj:
nikt nie mówi o przyjmowaniu uchodźców pod swój dach - rząd dysponuje wystarczającą liczbą miejsc w ośrodkach

Też jestem za tym, aby tych, co prawda z brodami, ale jednak nieletnich chłopców tak bardzo przestraszonych wojną, przyjąć w naszych ośrodkach z klimatyzacją, jednak Kamil Sikora nie pisze, gdzie perfidny rząd skrył te ośrodki, boć przecie, niedołężni polscy staruszkowie na miejsce w domu pomocy społecznej musza oczekiwać długie lata, a z reguły wcześniej umierają z braku opieki socjalnej i medycznej.

Adam Barycki


Ostatnio zmieniony 27 lip 2017, 10:37 przez barycki, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
  
 
Post: 27 lip 2017, 10:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
.... bo przecież nikt nie mówi o przyjmowaniu uchodźców pod swój dach - rząd dysponuje wystarczającą liczbą miejsc w ośrodkach. .....



A czyj? czyje te ośrodki są? i gdzie? jak i ulice sklepy, ośrodki zdrowia, i cala przestrzeń publiczna. Rząd nie jest swobodnym oderwanym od rzeczywistości właścicielem, funkcje administracyjne spełnia wyłącznie z wyboru i przyzwolenia społeczności od której władza pochodzi.
Tak i wychodzi że nawet Pani wrażliwość musi być moderowana inaczej na księżyc trzeba się wyprowadzić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2017, 10:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
barycki pisze:
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Dzisiaj partia rządząca zaangażowała wszelkie siły, by nie tyle ostrzegać przed uchodźcami (wówczas opierałaby się na faktach), co nimi straszyć (za pomocą mitów i generalizacji).

Otóż to, Pani Agafio, już znieść nie mogę, jak mi pokazują tak wstrętnie zgeneralizowaną manipulację:
https://www.youtube.com/watch?v=qXaY3H3BE1o
zamiast pokazywać mi okaleczone wojną dzieci, których miliony samotnie przyszły do Europy po kromeczkę chlebka.

AGAFIA pisze:
Cytuj:
nikt nie mówi o przyjmowaniu uchodźców pod swój dach - rząd dysponuje wystarczającą liczbą miejsc w ośrodkach

Też jestem za tym, aby tych, co prawda z brodami, ale jednak nieletnich chłopców tak bardzo przestraszonych wojną, przyjąć w naszych ośrodkach z klimatyzacją, jednak Kamil Sikora nie pisze, gdzie perfidny rząd skrył te ośrodki, boć przecie, niedołężni polscy staruszkowie na miejsce w domu pomocy społecznej musza oczekiwać długie lata, a z reguły wcześniej umierają z braku opieki socjalnej i medycznej.

Adam Barycki


Nikt ich tam bez niemałej opłaty nie przyjmie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group