forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 cze 2017, 20:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
szary pisze:

korbaczeska pisze:
Cytuj:
Dezerterom andersa muzułmanie nie poderżnęli gardeł, bo Iran był wtedy protektoratem brytyjskim i w brytania
ochraniała swój teren. Nie muzułmanie udzielali nam gościny, tylko Anglicy.

O ja prdl :o :shock:
No to ładnie im sie teraz polscy imigranci w UK odpłacają za tę gościnę.

A o co kaman? Polscy pracownicy w UK się przecież nie wybuchają?
A i w transporcie ostrożni są.


O kurwa :shock: :lol:
ty nie udajesz, ty naprawde jestes głupi.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 20:46 
Gdzie pracujesz Bronto, kraj, miejsce..Taki ważny jesteś, wyjątkowy, podziel się z rodakami. Nie??? Heh czego się wstydzisz? Bo chyba masz czego..


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 20:48 
mauser4 pisze:
Agafia a moze odpowiesz na moje wczesniej ?

Przepraszam, umknęło mi. Zechcesz powtórzyć?


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 20:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Bronto pisze:
AGAFIA pisze:
Pytanie raczej co mi zrobisz jeśli napiszę. Hę?
Dobrze się zastanów nad odpowiedzią. Moja armia jest większa niż twoja.
No...
Mnie tu kochają, jestem u siebie, ty jesteś intruzem.
:lol: ))))))))))))
Przerwałaś leczenie dewotko, czy recepty nie wykupiłaś?
Zacna armia klonów :mrgreen: , fakt, jest was tu paru intelektualistów innych inaczej.
Musisz zacząć zdawać sobie sprawę, że w zasadzie jesteś na zjeździe.
Niżej jest już tylko nicość i żenada. 8-)
Rynsztok to tylko przystanek w podróży.

A odpowiesz na pytanie? Tak trudno , poważnie nie potrafisz?
Zadam kolejne, co zrobiłeś dla dzieci w Polsce Bronto? Masz dzieci Bronto?

Powiedz, czego prostaku nie jesteś wstanie zrozumieć z kilku nieskomplikowanych słów? 8-)
Nigdy, normalni i inteligentni ludzie nie udzielają publicznie informacji o swoim życiu zawodowym i prywatnym.
Wiem, wiem, ciebie to nie dotyczy, ale może jakaś bystra sąsiadka ci to wyklaruje. :D

Boruch pisze:

Poległeś zasrańcu od własnej broni. Palnąłeś sobie w głupi łeb.

Sam nie potrafisz samodzielnie odszukać informacji przedstawianych publicznie? 8-)
Cienki jesteś, zawsze byłeś, taki bajkopisarz z ciebie.
Armia dewotki :lol: )))))))))))))))))))))).......................


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 20:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Jak to jest AGAFIO, wychować niemcom niemrę? I jeszcze się tym na Polskim forum chwalić?
Udając polkę.

korbaczeska pisze:
Niemcom Niemrę? Heloł, znaczy w pańskim mniemaniu Polka, młoda kobieta, ma być niekumata, nie znać języków, być niewykształcona, bez osiągów? I pan, Szary ma się za patriotę..Paradne..Tak, zepchnijmy nasze córy do podziemia, niechaj się nie uczą, będą tępę, niechaj ich rola ogranicza się do rozpłodu. Piękne, błękitnookie blondynki niechaj rodzą dzieci, pięknym, błękitnookim blondynom.
Może Pan dła własnej córy wybrał taki los, rozpłodowej krowy, ale co ja mogę, współczuć tatusia.. i mamusi. Bo gdyby mi stary takim tekstem pojechał, to bym go zajebała, a potem zakopała w kompostowniku. Pozdrawiam.

Ale dlaczego nie cieszysz się AGAFIO sukcesami córki w Polsce? Jeśli są. Bo wygrać w niemczech jakąkolwiek
rywalizację, konkurs z niepiśmiennymi muzułmanami to żadna sztuka.
Wystarczy udawać, że się umie pisać - trzymać ołówek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 20:55 
Cytuj:
powiedz, czego prostaku nie jesteś wstanie zrozumieć z kilku nieskomplikowanych słów? 8-)
Nigdy, normalni i inteligentni ludzie nie udzielają publicznie informacji o swoim życiu zawodowym i prywatnym.
Wiem, wiem, ciebie to nie dotyczy, ale może jakaś bystra sąsiadka ci to wyklaruje. :D

i to jest odpowiedż Bronto na zadane pytanie, brzmiące min . co Pan Bronto zrobił dla polskich dzieci.
Mamy obraz intelektu i merytoryki tego pana. Pełen obraz.
Tak sobie myślę, ze pozostaje to olać i iść spać. Polskie sierotki pozdrawiają pana Bronto niezwykle serdecznie.


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 20:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
powiedz, czego prostaku nie jesteś wstanie zrozumieć z kilku nieskomplikowanych słów? 8-)
Nigdy, normalni i inteligentni ludzie nie udzielają publicznie informacji o swoim życiu zawodowym i prywatnym.
Wiem, wiem, ciebie to nie dotyczy, ale może jakaś bystra sąsiadka ci to wyklaruje. :D

i to jest odpowiedż Bronto na zadane pytanie, brzmiące min . co Pan Bronto zrobił dla polskich dzieci.
Mamy obraz intelektu i merytoryki tego pana. Pełen obraz.
Tak sobie myślę, ze pozostaje to olać i iść spać. Polskie sierotki pozdrawiają pana Bronto niezwykle serdecznie.

Wiele.
Napisałem to prostaku kilkanaście twoich bełkotliwych postów wcześniej. 8-)
Musisz czytać a nie literować. :D


----------------------------
Bruksela
Udaremniony zamach samobójczy, zorganizowany w ramach integracji wielokulturowej.
Mundurowi na czas dostrzegli przepełnionego zaletami młodzieńca i go zneutralizowali.

Obrazek
Obrazek

Religia pokoju, w integracji mu nie pomogła.


Ostatnio zmieniony 20 cze 2017, 21:18 przez Bronto, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 21:04 
Cytuj:
Ale dlaczego nie cieszysz się AGAFIO sukcesami córki w Polsce?
Ke? Wczoraj dyplom odebrałam od wice ministra. Łyso ci idioto?
Czubów, co to mają się patriotów, ubliżają, chcą bić, rodaków gnębią, na buty biorę.. Taki z ciebie Polak jak z koziej dupy trąba. Wypierdalaj stąd facet, skoro ci sukcesy polskich dzieci ością w gardle stają. Patriota, myślałby kto..
Bez odbioru. Takiej żenady chyba to forum nie widziało.


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 21:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Bez odbioru. Takiej żenady chyba to forum nie widziało.

:lol:
Fakt prostaku, przekroczyłaś wszelkie granice upadku. 8-)
Dawno czegoś takiego jak twój bełkot nie czytałem. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 21:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Niemcy.
W kilku miastach jednocześnie przecięto kable energetyczne, miedzy innymi w Berlinie co na kilka godzin sparaliżowało komunikację w części stolicy.
Jakoś niespecjalnie media podchwyciły temat.
Przyczyny upatruje się w typowaniu sprawców, przeciwnicy G 20, związani z sprawcami dewastacji kilku samochodów i ataku na policję w Berlinie.
Niewygodni sprawcy, zwolennicy przyjmowania uchodźców i przeciwnicy medialnego faszyzmu.
Antifa :mrgreen:

Obrazek

Oczywiście z kręgu politycznego wciskającego populizm idzie nawoływanie do rozmów :shock: z bandziorami, jak na razie tylko jeden z polityków z Berlina nazwał wydarzenia i sprawców po imieniu.
Ciekawe, że pocięcie kabli ( również kabli energetycznych) , fizycznie atak na funkcjonowanie DB (koleje niemieckie) nie zostało podciągnięte pod terroryzm, no bo niby dlaczego 8-)
Młodzież jest politycznie pożyteczna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group