forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 16:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 cze 2017, 17:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
beton pisze:
Wracając jeszcze do wątka, znamienny jest tu zwyczaj pisania, żywcem przeniesiony z wątku ,, co tam panie na wschodzie,, .
Nie ma tu miejsca na własne zdanie , no chyba, że jest tożsame ze zdaniem Bronto, Szarego, i kilku innych mniej napastliwych.

Bredzisz, nie po raz pierwszy i nie ostatni.
Cytuj:
Panie Bronto , Pan jako geniusz , inteligent, posiadacz ,,Brontofaktów jedynie słusznych na zielono

A dziękuję, będzie ci łatwiej pogodzić się z własnymi ułomnościami, ale geniuszem nie jestem.
Jestem inteligentny.

Cytuj:
,,, nie potrafi dyskutować, Pan zachowuje się jak mussolini, znaczy rozhisteryzowana ciota co jej mówią ,, a ti, ti bobasku , nie wolno,, .
A tu Panie Bronto opozycja tez na dużo racji. Bo to biały Pan poszedł ich okraść i zabić, a zemsta zawsze jest słodka.

Z faktami się nie dyskutuje bo to są fakty, jeśli ktoś chce przeciwstawić faktom wyssane z tyłka opowiadania to plisssss, załóżcie sobie czaty i tam się karmcie populistycznym bełkotem z koła wzajemnej adoracji.



Cytuj:
Ja tam genialnym historykiem nie jestem , tak jak Pan , ale pamiętam jeszcze co nieco ze szkoły.
W czasie drugiej wojny swiatowej Polacy nazywani byli , polnische banditen , coś na kształt dzisiejszych terrorystów. (do przemyślenia zdanie) Co do uchodźców, tak humanitarnym jest naprawianie wyrządzonych krzywd, humanitarnym jest udzielenie pomocy pokrzywdzonym w wyniku działań wojennych. Chyba że Pana zdaniem należy ich dobijać, wtedy powiem że jesteś Pan kanalia.

Nie ma związku z sytuacją nielegalnych tak nazywanych uchodźców.
Większość z tych ludzi nie ucieka przed wojną a jest imigrantami ekonomicznymi.

Cytuj:
Zapyta mnie Pan o fakty, a w dupie mam fakty, tu jest forum dyskusyjno - rozrywkowe , a nie jakiś IPN KGB, CBA

Nie ma dyskusji bez oparcia jej na i w faktach, tzn jest, dla kilku ludzi konfabulacja, kłamstwo i manipulacja to podstawa w dyskusji czy polemice.
Co do rozrywki, hm, jest rozrywka i rozrywka, jedni wzorują się na pierdach w barze, inni wolą inteligentny kabaret.

Cytuj:
,. Nie zawłaszczaj Pan przestrzeni publicznej tylko dla swego geniuszu, daj pan tez innym pooddychać, nie wyzywaj pan brutalnie, ucz się pan subtelnej szydery od lepszych od siebie , choćby od Pani Korbaczewskiej,

Od niej :lol: Od niej nawet kłamać się nie można nauczyć.
Mało wam na tym forum tematów gdzie możecie kłamać i manipulować bez ograniczeń?
Cytuj:
bo jak na razie to jesteś Pan buc, i burak. Mam nadzieję ,że Pan zrozumiał mój przekaż , przecież jet Pan geniuszem tego forum

Dalej bredzisz, rozumiem, że jest to ten obiecywany aspekt rozrywkowy.
Musisz nad tym popracować. 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 17:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Szkoda, że wielu nie chce o tym pamiętać. Szkoda, że w narodowej narracji na temat całego tego kryzysu, pojawiają się głosy albo „idealistyczne” , albo „krytyczne”. Brak środka, który wydaje się najrozsądniejszym.

Ależ jest środek, tyle, że nie do zaakceptowania bo populiści musieliby się przyznać do błędów i działań sprzecznych z prawem.
Środek to kontrola i weryfikacja uchodźców, a nie wpuszczanie ludzi do Europy, bez dokumentów, ściganych przez prawo w innych państwach itp.
Środek to zdrowy rozsądek, uchodźcy muszą akceptować prawo i zwyczaje Europy.
Środek to również zaprzestanie przez np Anglię i Francję destabilizowania państw bliskiego wschodu i Afryki, ale do tych wszystkich środków, należy dodać magiczne słowo, przyznać się do błędów w polityce.

To co zaserwowali Europie politycy w dłuższej perspektywie doprowadzi do jeszcze większego obniżenia standardów bezpieczeństwa społeczeństw UE.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 18:20 
A o czym innym ja piszę? Wszak o tym samym.. Jeśli my, Polacy jednak nie zmienimy podejścia czeka nas kolejny rozbiór. Ukraińcy wejdą pod Zamość, Baiłorusini pod Białą Podlaską, Rosjanie pod Białystok, zalew Wisły będzie ich. Niemcy wezmą Wrocław, kawał Śląska.. Oni się dogadają. Polska jest za słaba na dyktowanie warunków. Mieliśmy owszem, dobrą armię i idąc na Ukrainę, w dwa dni byłaby nasza. Ale nie dzisiaj. Dzisiaj przez politykę PiS-U I głąba Macierewicza możemy wojsko jedynie na Woodstock wysłać. Przeciwko pijanym i upalonym trawą dzieciakom. Albo na manify.. Wojsko przeciwko kobietom, co to walczą o prawo do środków anty..


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 18:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
szary pisze:
...
Duszą się już mieszkańcami Afryki a nikt nie chce im pomóc w relokacji.
....
Tylko dlaczego codziennie ich straż przybrzeżna zwozi tysiące murzynów i arabów
z wybrzeży Libii do Włoch? I jeszcze się chwalą jacy to są humanitarni.


:o coś podobnego!

PS

Gdyby to była prawda o tym duszeniu to już dawno statki włoskiej straży przybrzeżnej pływałyby w odwrotną stronę. Na razie jednak płyną w kierunku włoch, taki fakt, i nie ma co z tym faktem dyskutować, jasne jest jak się zadaje że nie napędza tych statków, załóg i całej logistyki, duch święty tylko pieniądze, taka widać wola, złośliwy napisałby triumf woli. :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 19:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
W Brukseli zapanował rasizm i ksenofobia...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Prześladowany młodzieniec pełen niedostrzeganych zalet, intelektualista piroman, samotny wilk, pośród wrogów integracji wielokulturowej.

Obrazek



wcześniejszy atak rasizmu i ksenofobii w Belgii w 2016 nie był tak udany.
Zginęło 32 rasistów i ksenofobów.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 19:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Podobnież we francyi któryś rok z rzędu panuje stan wydatkowy, jakoś tak się porobiło że francuskie gazety wszczęły nomen omen dyskurs, na jakże wrażliwy temat, jak to stać się mogło że zamachowiec adam znajdujący się na specjalnej policyjnej liście "S" w lutym tego roku odnowił sobie z dawna już posiadane zezwolenie na broń, nie nie sportową, na karabin AK i tam co jeszcze, oby nie okazało się że materiały wybuchowe i zapalniki również posiadał legalnie, co wtedy? nakład dzienników wycofać? i udawać że nic się nie stało? (leparisien)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 19:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Pantryglodytes pisze:
...
Gdyby to była prawda o tym duszeniu to już dawno statki włoskiej straży przybrzeżnej pływałyby w odwrotną stronę. Na razie
jednak płyną w kierunku włoch, taki fakt, i nie ma co z tym faktem dyskutować, jasne jest jak się zadaje że nie napędza
tych statków, załóg i całej logistyki, duch święty tylko pieniądze, taka widać wola, złośliwy napisałby triumf woli. :?

No, taki jest fakt, ale czuła beton i jej przyjaciółki od wzajemnego czochrania wagin
i synchronizowania swoich periodów faktów nie przyjmują do świ‌adomości.
Dowód: czytanie z beton: ... Zapyta mnie Pan o fakty, a w dupie mam fakty ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 19:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Niemcy, Mannheim.
W ośrodku dla uchodźców zaatakowano i pobito ochronę.
Ponad dwustu 200 młodzieńców pełnych niedostrzeganych zalet zaatakowało pracowników ośrodka.
Powód, dieta im nie pasowała.
Na odsiecz pracownikom ochrony przybyła policja, kilu pracowników odniosło rany i obrażenie, między innymi rany cięte zadane nożem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 21:04 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
no widzicie panowie, widzicie, do kogo byście pisali gdyby się psiapsiółki nie stawiały okoniem :lol:

ps
Panie bronto jestem niezmiernie zaszczycona,ze raczyłeś tak obszernie skomentować mój post, no ba ja jestem nawet oczarowana.
Jest tylko jedno ale , bo zawsze jest jakieś ale, gdybym ja była tak inteligentna i genialna jak pan , to bym na takiego posta nie odpowiedziała, no może bym przeczytała , ale bez odpowiedzi. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 21:08 
Pani beton, absolutnie sie z Panią zgadzam, ale widzę sprzeczność, po chuj sie Pani wypowiada?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group