forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 11:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 cze 2017, 7:38 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
PIS faktycznie może się cieszyć
Wschodnie landy szczególnie te od Lipska na wschód to wylegarnia niemieckiego nacjonalizmu,
Ja bym nie ryzykowała, no chyba,że tylu ich tam przesiedla że będą się w stanie sami obronić.
Właściwie to czemu by nie utworzyć od razu muslimland, z pełną autonomią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 7:51 
Olechowski w Fakty po Faktach powiedział, że w Polsce zdehumanizowano imigrantów. Ustawy norymberskie też zdehumanizowały Żydów, potem był Babi Jar i komory gazowe.
Dokąd zmierzasz Polsko?


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 7:57 
nie dziwi mnie to co pierdoli olechowski, dziwi mnie natomiast, że Pani, droga Agofio, tego śmiecia tutaj przywlokła.


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 8:03 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Wracając jeszcze do wątka, znamienny jest tu zwyczaj pisania, żywcem przeniesiony z wątku ,, co tam panie na wschodzie,, .
Nie ma tu miejsca na własne zdanie , no chyba, że jest tożsame ze zdaniem Bronto, Szarego, i kilku innych mniej napastliwych.
Panie Bronto , Pan jako geniusz , inteligent, posiadacz ,,Brontofaktów jedynie słusznych na zielono,,, nie potrafi dyskutować, Pan zachowuje się jak mussolini, znaczy rozhisteryzowana ciota co jej mówią ,, a ti, ti bobasku , nie wolno,, .
A tu Panie Bronto opozycja tez na dużo racji. Bo to biały Pan poszedł ich okraść i zabić, a zemsta zawsze jest słodka.
Ja tam genialnym historykiem nie jestem , tak jak Pan , ale pamiętam jeszcze co nieco ze szkoły.
W czasie drugiej wojny swiatowej Polacy nazywani byli , polnische banditen , coś na kształt dzisiejszych terrorystów. (do przemyślenia zdanie) Co do uchodźców, tak humanitarnym jest naprawianie wyrządzonych krzywd, humanitarnym jest udzielenie pomocy pokrzywdzonym w wyniku działań wojennych. Chyba że Pana zdaniem należy ich dobijać, wtedy powiem że jesteś Pan kanalia.
Zapyta mnie Pan o fakty, a w dupie mam fakty, tu jest forum dyskusyjno - rozrywkowe , a nie jakiś IPN KGB, CBA,. Nie zawłaszczaj Pan przestrzeni publicznej tylko dla swego geniuszu, daj pan tez innym pooddychać, nie wyzywaj pan brutalnie, ucz się pan subtelnej szydery od lepszych od siebie , choćby od Pani Korbaczewskiej, bo jak na razie to jesteś Pan buc, i burak. Mam nadzieję ,że Pan zrozumiał mój przekaż , przecież jet Pan geniuszem tego forum i ajkiuku ma pan większe niż Doda.

Z różnymi wyrazami szacunku i nie

Pani beton


acha Barycki ić stont, bo cię źgne


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 9:39 
Cytuj:
Co do uchodźców, tak humanitarnym jest naprawianie wyrządzonych krzywd, humanitarnym jest udzielenie pomocy pokrzywdzonym w wyniku działań wojennych.

Jedno pytanie:
Kto powinien być zobowiązany do naprawy tych krzywd?
Przypadkowa społeczność, czy raczej SPRAWCA WOJNY?Niechaj zatem Bruksela żąda od Waszyngtonu przyjęcia na swoje terytorium tych uciekinierów, a od Polski, Czech, Węgier się odpierdoli.
Prezydent i rząd już się w tej sprawie wypowiadali - pomoc tak - w odbudowie ich kraju po ustaniu konfliktu. Pomoc humanitarna ofiarom wojny - tak.
Osiedlenie w naszym kraju (takich przypadkowych nie wiadomo kogo, bez papierów) - nie.
Jeżeli ktoś wystąpi normalną drogą o azyl i go otrzyma - niechaj przyjeżdża.
I w tym się zgadzam z rządem. Nie mam nic przeciw imigrantom - legalnym (nieistotne białym, czarnym, żółtym, czerwonym a nawet fioletowym w żółtopomarańczowe ciapy z macką na czole).


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 9:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Patrz pan panie skorpion jacy ci Szwedzi jednak głupi byli ze nie wyjebali tych dwóch nielegalnych imigrantów co przejechali tysiąc mil z Polski do Szwecji podczepieni pod ciężarówkę. Frajerzy normalnie dwójka dzieciaków z Polski ich na kasę ciągnęła z socjalu.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 9:56 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Panie skorpion, pan pytasz , to ja odpowiadam tak jak ja, to widzę.

My wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zaistniałą sytuację, Polska też. Bo pokaż mi pan choć jeden brontofakt na zielono, że Polska intensywnie protestowała przeciw destabilizacji tamtych regionów.
Jak Pan mi udowodnisz , że polskie elity rządzące protestowały i pluły na amerykańca ,że zniewala narody muslimskie i je zabija, to sama se napluje na buty i będę se w oplutych łaziła na znak pokory.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 10:13 
Pani Beton, proszę wypowiadać się w swoim imieniu, ja byłem przeciwko.


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 11:27 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
pan się nie liczysz, pan wybrałeś tych którzy decydują za pana , nie być pan melepeta i nie zaśmieszaj wontka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 11:45 
beton pisze:
acha Barycki ić stont, bo cię źgne


A czym, Pani Beton, Pani mnie żgnie, czyżby bombą zrzuconą przez Putina na Kijów rozrywającą na strzępy kijowskie dzieci? Toż przecie już Pani mnie żgała kijowskimi dziećmi rozerwanymi bombami Putina, kurwiszonie faszystowski. Mało Ci pierdolony esesmanie żgania esesmańskimi broszurami? A żgaj, stara kurwo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group