forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 19:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 sie 2017, 23:26 
Cytuj:
W głodne michałki sprzedawane w mediach które ty łykasz bez zastanowienia.
Hm.
Zaraz.
Przecież ty masz problem z rozumieniem tekstu pisanego.
Ok.
Rozumiem.

Nie, ty niczego nie rozumiesz.
Niie pojmujesz, powtarzasz jedynie po nas, to co wczesniej napisaliśmy, w dodatku uważając, że napisałeś coś niesamowitego. A nawet kiedy wprost ci to udowadniamy, kluczysz, stawarzasz niebotyczne scenariusze, brak ci jaj by napisać, no faktycznie, w tym i w tym punkcie dałem dupy, mieliście rację.
Cytuj:
Podstawy czytania, rozumienia, i logicznego myślenia powinnaś nabyć w szkole podstawowej.
Kolejny przykład, na twojego zajoba. Mnie w szkole języków nauczono, ty nawet z ojczystym masz problem. Czepiasz się chłopie i produkujesz setki wpisów o tym''że samochód wjechał w przystanek''. No jak ten samochód mógł? Dla ciebie to problem na skalę światową, niebotyczny wręcz.
Jak upośled, któremu trzeba dodatkowych tłumaczeń, że samochód, samolot, pociąg, autobus, tramwaj ma kierowcę(teraz się czep, że samolot ma pilota etc..) Dla ciebie to nieoczywiste, śledztwa potrzebujesz , komisji i podkomisji. Muszą specjalnie dla ciebie osobne dzienniki robić. Bo nie łapiesz. Nie przepadam za niektórymi użytkownikami, ale mieli rację, by cię olać. Bo wymiana zdań z tobą do niczego nie prowadzi, to jak krzyczenie do ściany by się przesunęła.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 23:39 
Cytuj:
No, ale jak Pani chce to zmieniać, skoro zabrania Pani o tym pisać Panu Bronto
Kłamiesz i manipulujesz. Jak wręcz pisałam o tym, żeby on pisał.. i zamieszczał te swoje..nie wiem ile miesięcy temu to było, do trzech może. Nie pamiętasz? Bo ja tak, jak się uprę to znajdę nawet ten mój wpis. .. Niechaj pisze,niechaj wkleja, ja mam wiele empatii nawet do ludzi ogarniętych obsesją, ale niechaj będzie poważny. Nie jest. To świr. A już te jego siłowe wkręty.. no nie barycki, to moze przejdzie na Frondzie, ale nie tutaj.
Nie lubisz mnie, trudno, masz mnie za tłuka, też trudno, ja też za tobą nie przepadam, ale powtarzam-to świr. I tu mam rację.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 23:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
W głodne michałki sprzedawane w mediach które ty łykasz bez zastanowienia.
Hm.
Zaraz.
Przecież ty masz problem z rozumieniem tekstu pisanego.
Ok.
Rozumiem.

Nie, ty niczego nie rozumiesz.
Niie pojmujesz, powtarzasz jedynie po nas, to co wczesniej napisaliśmy, w dodatku uważając, że napisałeś coś niesamowitego. A nawet kiedy wprost ci to udowadniamy, kluczysz, stawarzasz niebotyczne scenariusze, brak ci jaj by napisać, no faktycznie, w tym i w tym punkcie dałem dupy, mieliście rację.

Poniosło cie. Nie odpowiadam za twoje upośledzenia.
Nie interesuje mnie to, w co ty, i zacni intelektualiści wierzą/ycie. Z tym w co wierzysz, to do miejsca kultu religijnego a nie na forum.
Niczego nikomu tu nie udowodniłaś, możesz to sobie wmawiać, tak jak próbujesz wmawiasz i nieudolnie przekręcasz to co np. ja pisałem.
No ale skoro masz fotograficzna pamięć, to zapamiętaj co pisałaś.

AGAFIA pisze:
. U nas odmówiono pobytu 10 sierotom.


Zabawne i żenujące.
Tobie musiano odmawiać dostępu do darmowej edukacji w szkole podstawowej.
Skutek widać dzisiaj. Kłamiesz i powielasz kłamstwa.

Cytuj:

Cytuj:
Podstawy czytania, rozumienia, i logicznego myślenia powinnaś nabyć w szkole podstawowej.

Kolejny przykład, na twojego zajoba. Mnie w szkole języków nauczono, ty nawet z ojczystym masz problem. Czepiasz się chłopie i produkujesz setki wpisów o tym''że samochód wjechał w przystanek''. No jak ten samochód mógł? Dla ciebie to problem na skalę światową, niebotyczny wręcz.

Tu znowu kłamiesz.
Zabawne.


Cytuj:
Jak upośled, któremu trzeba dodatkowych tłumaczeń, że samochód, samolot, pociąg, autobus, tramwaj ma kierowcę(teraz się czep, że samolot ma pilota etc..) Dla ciebie to nieoczywiste, śledztwa potrzebujesz , komisji i podkomisji. Muszą specjalnie dla ciebie osobne dzienniki robić. Bo nie łapiesz.

Byłaś już w poradni?
Zabawne, albo nie, bardziej żenujące, ale nadal mnie bawisz.

Cytuj:
Nie przepadam za niektórymi użytkownikami, ale mieli rację, by cię olać. Bo wymiana zdań z tobą do niczego nie prowadzi, to jak krzyczenie do ściany by się przesunęła.

No a gdzie argumenty?

-------------------------

Spróbujmy ponownie.
Może za kolejnym razem przekażesz coś czego nie wymyśliłaś, tylko zdobyłaś wiedzę dzięki intelektowi.

A może jednak. Spróbuj. Pisanie prawdy to naprawdę nie jest choroba.

AGAFIA pisze:
.ale od dawna piszę, przyjmijmy, pomózmy zweryfikowanym ludziom, faktycznym uchodżcom, co to przed bombami uciekają.

Skupmy się na tym fragmencie twojego postu, który tak się tobie spodobał.

No to Którzy uchodźcy są zweryfikowani, i którzy uciekają przed bombami.

Opowiadaj.
No, widownia czeka na to, sam jestem ciekaw jak się spiszesz w nowej dla ciebie roli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 0:03 
To Pani uważa, że tymi samochodami kierowali jacyś ludzie, że to człowiek człowiekowi mógł coś tak strasznego zrobić, a nie bezduszny samochód? Nie wydaje mi się, aby Pani poglądy były humanistyczne, dla takich destrukcyjnych poglądów, jak Pani, nie ma miejsca w humanistycznej Europie. Pan Barycki z Panem Bronto, uważają, że to samochody są odpowiedzialne za te zbrodnie, ich szlachetne serca wykluczają obarczanie za te okropności osoby ludzkiej.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2017, 0:07 
Cytuj:
Opowiadaj.
No, widownia czeka

Znowu odleciałeś.
Nie masz tu żadnej widowni, nie masz studia, nie ma was, twojej wyimaginowanej publiki. Jesteś tylko ty, na jakimś podupadłym forum i kilku użytkowników, tobie przyjaznych, i to poniękąd tylko. Bo są z tobą tylko dlatego, by starym antagonistom na złość zrobić. Jest też cała reszta która ma cię za trolla.
Im prędzej to zrozumiesz, tym lepiej.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2017, 0:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Opowiadaj.
No, widownia czeka

Znowu odleciałeś.
Nie masz tu żadnej widowni, nie masz studia, nie ma was, twojej wyimaginowanej publiki. Jesteś tylko ty, na jakimś podupadłym forum i kilku użytkowników, tobie przyjaznych, i to poniękąd tylko. Bo są z tobą tylko dlatego, by starym antagonistom na złość zrobić. Jest też cała reszta która ma cię za trolla.
Im prędzej to zrozumiesz, tym lepiej.

Ależ ja to robię dla ciebie prosta dewotko. Zabawne.

To przecież twoja widownia, mnie tu nikt nie lubi, zrób to dla ciebie i dla widowni.
Widownia czeka aż zalejesz mnie falą faktów i argumentów.

Spróbujmy ponownie.
Może za kolejnym razem przekażesz coś czego nie wymyśliłaś, tylko zdobyłaś wiedzę dzięki intelektowi.

A może jednak. Spróbuj. Pisanie prawdy to naprawdę nie jest choroba.

AGAFIA pisze:
.ale od dawna piszę, przyjmijmy, pomózmy zweryfikowanym ludziom, faktycznym uchodżcom, co to przed bombami uciekają.

Skupmy się na tym fragmencie twojego postu, który tak się tobie spodobał.

No to Którzy uchodźcy są zweryfikowani, i którzy uciekają przed bombami.

Opowiadaj.
No, widownia czeka na to, sam jestem ciekaw jak się spiszesz w nowej dla ciebie roli.
Noooo, jeden fakt w temacie i jesteś dalej zacnym guru grupki intelektualistów.


Ostatnio zmieniony 24 sie 2017, 0:14 przez Bronto, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 0:14 
AGAFIA pisze:
Jest też cała reszta która ma cię za trolla.
Im prędzej to zrozumiesz, tym lepiej.


Może rzeczywiście lepiej by było, Panie Bronto, gdyby zaprzestał Pan pisać o mordzie na cywilizacji europejskiej, a zaczął z Panem Ksioncem dyskusję o trzepaniu gruchy, a atmosfera na forum zaraz by się ociepliła, a i Pan Stary byłby zadowolony, że jest tak miło.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2017, 0:18 
Cytuj:
To Pani uważa, że tymi samochodami kierowali jacyś ludzie
Tak, właśnie uważam, że tymi samochodami kierowali jacyś ludzie, Mądrzy, głupi, ze zrytą psychą, bez zrytej psychy, ale ludzie. Dla mnie bowiem to oczywiste, że samochodem nie kieruje koza, krowa czy kosmita. A że kierował nim psychol, to też dla mnie rozumie się samo przez się. Normalny człowiek bowiem, celowo nie wjedża rozpędzonym autem w innych. Trzeba mieć mocno najebane pod deklem by coś takiego zrobić. Uważa pan inaczej, uważa pan że człek o zdrowych zmysłach taranuje ludzi? Albo że koza wsiadła za kierownicę i kopytkiem nacisnęła pedał gazu?
Zabawne, prosta dewotko?
Spoko, dowody proszę.
Cytuj:
Fakty i argumenty w studio. Opowiadaj.
Widownia czeka.


Ostatnio zmieniony 24 sie 2017, 0:21 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 24 sie 2017, 0:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Pan pszerarzony pisze:
Może rzeczywiście lepiej by było, Panie Bronto, gdyby zaprzestał Pan pisać o mordzie na cywilizacji europejskiej, a zaczął z Panem Ksioncem dyskusję o trzepaniu gruchy, a atmosfera na forum zaraz by się ociepliła, a i Pan Stary byłby zadowolony, że jest tak miło.

No ja nie wiem, wie Pan. Nie mam zdania. Myśl jest z lekka odrażająca.

Koncert mi w Rotterdamie odwołali, z powodu gazownika z Hiszpanii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 0:26 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
odpuść Agafia - zostaw ten wątek panu Bronto i Panu Szaremu ,niech piszą i wklejają na zdrowie
aa -uwolnić baryckiego , niech barycki w końcu idzie na odpoczynek tak jak zapragnął , nie ciągnąć go tu siłą , bo chłopina może z nerw wyjść :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group