forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 mar 2019, 23:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Wszystkim widzącym w dołach z wapnem jedyne słuszne rozwiązanie nieśmiało tylko polecam wspominki z lekcji historii ,kim był i jak i dlaczego umarł niejaki Robespierre.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2019, 0:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Głos Komandora i mój to głosy wołających na puszczy, ale pójdźmy do podstaw. Dlaczego tak jest? Bo jakieś 80% narodu myśli podobnie jak WLR ew. Boruch. Pedały lesbijki won. Leczyć w ośrodkach zamkniętych, a jak się nie da izolować od zdrowej tkanki narodu. Było? Było! KZ bodaj z zielonym winklem.
Jakieś tam geny. Tak naprawdę nie przeprowadzono kompleksowych badań na szerokiej populacji więc to tylko takie sobie pierdolenie. Ale co tam. Jak się zechce to się znajdzie. Wszystkich tych downów, upośledów najlepiej zagazować. Tylko czysty rasowo ubermensch zasługuje na kontynuację gatunku ludzkiego. Ciekawe, że żaden tu nie wspomniał o dzieciach z in vitrio. Przecież to kurwa wbrew naturze, pewnie panie kurwa cyborgi jakieś. Zaczynam kurwa piany dostawać jak czytam te wasze wynurzenia. Naziści poszli w ideologię krwi i mordowali masowo, nazwijmy to po imieniu ludzkie karaluchy.
Stalin poszedł w drugą stronę. Likwidował wrogów ludu, a kto był tym wrogiem? To Słoneczko wskazywało. Killi wspomniała Robespierra, dawne to dzieje, ale wcale nie tak nieaktualne. Gilotyna, dół z piachem i strzał w tył głowy, komora gazowa nie są tak wcale od siebie odległe. Idea ta sama; likwidować niesłusznych. Wszelki radykalizm jest mi nienawistny bo napatrzyłem się jego skutków. WLR-y, Boruchy chcą eliminować. Klawiaturowi wojownicy. Odpowiem wam; co wy kurwa wiecie o zabijaniu! Bo ja wiem!
Dlatego Komandor i ja zwalczamy wszelki radykalizm bo widzieliśmy jego skutki.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2019, 1:18 
starykizior pisze:
Głos Komandora i mój to głosy wołających na puszczy, ale pójdźmy do podstaw.
Dlaczego tak jest? Bo jakieś 80% narodu myśli podobnie jak WLR ew. Boruch. Pedały lesbijki won.
Leczyć w ośrodkach zamkniętych,
a jak się nie da izolować od zdrowej tkanki narodu.


Ograniczę do tego fragmentu, bo dyskusja z analfabetami nie ma większego sensu.

PISAŁEM O ELIMINACJI W FAZIE PRENATALNEJ DEBILE!!!

Obecny poziom nauki pozwala wykryć większość genetycznych uszkodzeń płodu, a więc nie ma
oprócz religijnych, żadnych przesłanek ku temu, żeby takie genetycznie uszkodzone płody hodować
do porodu. Nikt normalny nie chce upośledzonego genetycznie wkładu w genotyp ludzkości. Dlaczego
userzy: Prol, Komandor i Kizior chcą - nie pojmuję.


Na górę
  
 
Post: 23 mar 2019, 1:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Sam jesteś debil skoro nie zauważasz pewnej zależności. Może ją widzisz tylko udajesz.
Oczywiście, że poziom nauki pozwala wykryć w fazie prenatalnej uszkodzenia płodu, bo to pierdolenie o genie mordercy czy innych takich to nie zostało udowodnione na szerokiej populacji. Nie przeprowadzono takich badań to tylko dywagacje.
Wykrywamy i co dalej? Eksterminujemy do piachu, a rodziców sterylizujemy? To już nazizm. Czy zostawiamy jak jest decyzji rodziców. Ja jestem za swobodą decyzji, żadnych paragrafów. Z tym, że muszą uporać się z tym sami. Prawdę mówiąc nasze państwo i tak nie zapewnia żadnej pomocy więc o czym tu gadać. To bicie piany. Jednak z twojego podtekstu wynika eliminacja z urzędu, a to już eugenika na szczeblu państwowym czyli nazizm.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2019, 2:03 
starykizior pisze:
Oczywiście, że poziom nauki pozwala wykryć w fazie prenatalnej uszkodzenia płodu, bo to pierdolenie o genie mordercy czy innych takich to nie zostało udowodnione na szerokiej populacji. Nie przeprowadzono takich badań to tylko dywagacje.
Wykrywamy i co dalej?


No co? Wg. mnie do wapna, ale wg Komandoru urodzić, wychować, a jak zamorduje skazać i do pudła na dożywocie.

A! ten "gen mordercy" to nie jest wcale mój wymysł. Podobno istnieje. I co kochani rodzice, którzy dostajecie 10
w skali Apgar + czapę za zabójstwo?


Na górę
  
 
Post: 23 mar 2019, 7:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
starykizior pisze:
Głos Komandora i mój to głosy wołających na puszczy, ale pójdźmy do podstaw. Dlaczego tak jest? Bo jakieś 80% narodu myśli podobnie jak WLR ew. Boruch. Pedały lesbijki won. Leczyć w ośrodkach zamkniętych, a jak się nie da izolować od zdrowej tkanki narodu. Było? Było! KZ bodaj z zielonym winklem.


Na puszczy? Obawiam się, że tak może być Wasze głosy Panie Kizior paradoksalnie sprzyjają dzisiejszym pochlebcom naziolstwa. Proszę mnie nie ubierać w piórka ptaka z fobiami, rasisty, homofoba, etc. bo nie o to tu chodzi. Dla mnie Polak, obojętnie czy skośnooki, czy z ciemną karnacją jest takim samym Plakiem jak ja. Z kim chodzi do łóżka też mnie nie interesuje. Grunt aby przestrzegał prawa i mnie szanował jak ja szanuję jego.

Nie widzę tylko naziolstwa, neonaziolstwa, katonaziolstwa w Polsce. To mi wystarczy. Inni mogą przy mnie czuć się bezpiecznie. A dlaczego? To chyba jasne bo te ideologie zagrażają wszystkim pozostałym ludziom. I nie mam zamiaru rozwijać się bardziej i szukać zaczepki w stronę innych. W tej sprawie wystarczy mieć rozsądek. Jak się pan Komandor boi to jego sprawa. Nie musi bo nie ma obaw. Za to, że ma takie zdanie w tej kwestii ja do dołu z wapnem go nie wrzucę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2019, 13:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Komandor pisze:
Boruch pisze:
Panie Komandor - niech Pan nie robi ze mnie potwora. Ja po prostu nie mogę się zgodzić na to aby ignorowano przestępstwa jakich dopuszczają się w Polsce różne grupy, ludzie orientacji narodowej, weszpolacy, itp. Nie mogę znieść tego jak z chwili na chwilę właśnie dzięki temu lekceważeniu tej pierdolonej niemocy państwa ich siła rośnie. Gdyby nie incydenty łamania prawa przez tych ludzi i zwyczajne ignorancja państwa - czasem odnoszę wrażenie, że to celowa gra - pewnie nigdy by mi do głowy nie przyszło pomyśleć sobie o tym aby z takimi ludźmi ostatecznie się rozprawić.

I nie jestem jedyny, który widziałby to tałatajstwo w dole z wapnem. Właśnie dlatego.


PRZESTĘPSTWA to słowo klucz. Karze się za przestępstwa a nie profilaktycznie.

Pan tak często peroruje tutaj o polskiej dziczy, ciemnocie, itp. Ale jest Pan jej najlepszym przykładem. To, ze nie brunatnym czy różańcowym a jakimś różowym czy tęczowym nie ma znaczenia. Mentalność się liczy, nienawiść i zacietrzewienie.
Dam Panu dwa przyklady, Kraju demokratycznego, gdzie szanuje się prawo, nie wpada w panikę ani rozbudza emocji i chęci odwetu - Norwegi (Stanax się ucieszy) gdzie nawet masakra w wykonaniu Breivika nie spowodowała specjalnie z jego powodu emocji, strachu zaostrzenia prawa I Polski z jej ustawą o bestiach podjętą po sianiu strachu i rozbudzaniu nienawiści przez.... ELITY.
Tam elity tonowały nastroje dbając o zasady prawa i niedopuszczenia do precedensu skutkującego na przyszłość a u nas odwrotnie.

Ja nie robię z pana potwora. Potworami jesteśmy wszyscy, ja też, nawet jak o tym nie wiemy. Pan pa potworną mentalność. Wiem ze podobnie jak i nasze dzielni faszyści więcej pan gada i krzyczy jak jest w stanie zrobić.

A boje się Pana poglądów bardziej bo jak napisałem, jakby zostały wprowadzone w życie większa jest szansa że mnie dotkną jak maczeta narodowca. Bo skoro pan (i Panu podobni) nie zaprzeczyliście (a wręcz sobie jaja lizaliście) a nawet potwierdziliście, ze myślicie tak samo jak WRL, to ja mam prawo się bać. Ze jak dojdziecie do władzy i zaczniecie realizować wasze chore idee nie wpadnie do mnie o 6 rano Nadzwyczajna Komisja Genetyczna czy Agencja Czystości Gatunku by sprawdzić czy przypadkiem jakiejś skazy nie mam. I do moich dzieci, wnuków, prawnuków i jak im jakaś skaza wyjdzie to nie skieruje na kastracje a przy genie mordercy, podofila czy innym profilaktycznie i prewencyjnie nie skaże na życie w jakimś zamkniętym ośrodku. To, ze wśród sprawców agresji jest tylko 5-10% ludzi z genem mordercy a nie każdy kto ma jej się dopuszcza? Nie ważne. Przecież może. I wam to wystarczy. Bo chcecie karać nie za czyn a za możliwość, skłonność do jego popełnienia. FUJ!

I dlatego się Pana boje bo pana i panu podobnych mentalność jest potworna. I mnie zagraża. Każdemu. Arabowi, Żydowi, Białemu bez wyjątku. Żeś powszechna.



Cytuj:
Kraju demokratycznego, gdzie szanuje się prawo, nie wpada w panikę ani rozbudza emocji i chęci odwetu - Norwegi (Stanax się ucieszy) gdzie nawet masakra w wykonaniu Breivika nie spowodowała specjalnie z jego powodu emocji, strachu zaostrzenia prawa I Polski z jej ustawą o bestiach podjętą po sianiu strachu i rozbudzaniu nienawiści przez.... ELITY


:o

https://www.nrk.no/227/artikler/na-er-_lex-breivik_-vedtatt-1.8217506

Cytat z art. :

Cytuj:
To są silniejsze instrumenty niż w więzieniu. Nie ma też kontroli sądowej,


To jak to jest? wzorowały się norweskie demokratyczne ELITY na zmianach w polskim prawie, które to wprowadzone zostało przez rozbudzające nienawiść i siejące strach ELITY polskie.
Czy może było odwrotnie, "polskie ELITY" wzorując się na przykładzie norweskim, siały strach i przerażenie po to by "ustawę o bestiach" wprowadzić.


:?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2019, 18:02 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
WLR pisze:
starykizior pisze:
Oczywiście, że poziom nauki pozwala wykryć w fazie prenatalnej uszkodzenia płodu, bo to pierdolenie o genie mordercy czy innych takich to nie zostało udowodnione na szerokiej populacji. Nie przeprowadzono takich badań to tylko dywagacje.
Wykrywamy i co dalej?


No co? Wg. mnie do wapna, ale wg Komandoru urodzić, wychować, a jak zamorduje skazać i do pudła na dożywocie.

A! ten "gen mordercy" to nie jest wcale mój wymysł. Podobno istnieje. I co kochani rodzice, którzy dostajecie 10
w skali Apgar + czapę za zabójstwo?


WRL, mam cię całkiem inteligentnego człowieka. Oczywiście jak nie popadasz w swoje fobie i fanatyczne w wręcz faszystowskie pomysły. Ja wiem, jak emocje się odezwą to rozum przyćmiewa.
Więc po kolei kolego:

I. w czym jesteśmy zgodni labo to czego ci nie zarzucam:

1. Wiem, ze nie chcesz gazować tych co już żyją. Powiedziałeś to wyraźnie i ja ci tego nie zarzucam.
2. Też uważam, że skoro jest możliwość wykazać w okresie prenatalnym poważne uszkodzenie płodu to każda przyszła matka ma prawo i tym wiedzieć i mieć możliwość wyboru w tym do aborcji.
3. Nawet się zgodzę, że lekarze wraz z psychologami powinni taki zabieg zalecać wskazując na wszystkie negatywne skutki rodzenia ciężko chorych dzieci. Skutki dla rodziców ale też dla samego dziecka - jego cierpienie.

II. Co oprócz tego napisałeś (przy aplauzie zresztą bo tak wielu myśli) a co jest faszystowskie, podle i z czym się nie zgadzam:

1. Napisałeś o tym ze badania genetyczne potrafią itd... napisałeś też o usuwaniu zarodków z jakąkolwiek skazą genetyczną itp. A te bywają różne. I to już jest podłość albo głupota (jeżeli w dobrej wierze do pisałeś) albo oba razem. Bo jak pisałem jest wiele genów powodujących WIĘKSZE RYZYKO wystąpienia pewnych schorzeń, chorób gdzieś w przyszłości. Specjalnie kapitalikiem napisałem "większe ryzyko" bo to wcale nie oznacza, że na 100% one u kogoś wystąpią ani tym bardziej w jakim czasie. Może być tak, że osoba z tą według ciebie skazą nie zapadnie na chorobę do której ma zwiększone predyspozycję albo zachoruje w późnym wieku. I co ciekawe, nie posiadanie genu zwiększonego ryzyka zachorowania na coś, nie gwarantuje bezpieczeństwa. Dobrym przekładem są choroby nowotworowe, Znamy już genetyczne podłoże wielu z nich. Są nawet badania genetyczne tzw grupy ryzyka. Ale jak pisałem, jak masz gen nie oznacza pewności, że zachorujesz i jak go nie masz nie zobaczą ze nie zachorujesz.
A już całkowita loteria to te geny mordercy, wojownika itp. Tak, są takie geny, i zostały już określone, ale to wcale nie oznacza ze ktoś takim genem 100 na 100 zamorduje. Nawet nie oznacza ze zamorduje kogoś z prawdopodobieństwem np 0,2 czy 0,1.
Wcześniej napisałem ze w grupie osób skazanych za agresję, pobicia, morderstwa tych z tymi genami jest od 5-10% w zależności od badań. Chyba na Fińskich się oparłem. To dużo. Pewnie nadreprezentacja w stosunku do tych bez tego genu. Ale oznacza to jedno. Eliminując tych ludzi (tak wiem, zarodki) nie uchronisz wcale świata przez zabójcami. Nawet znacząco nie zmniejszysz ilości zabójców. Ale jest jeszcze jeden problem. Podobnie jak z genem zwiększonego ryzyka zachorowania również gen mordercy, wojownika nie daje pewności, że osoba z tym genem kogoś zabije, pobije itp. I brak tego genu nie daje gwarancji , że nie zabije.
Ale tego nie chcesz jakoś zauważyć i brać pod uwagę.
Więc będziesz NAKAZYWAŁ skrobanie zarodków na podstawie wykrycia genu mordercy powiedzmy po to by wyeliminować jednego morderce z 10 zarodków z tym genem. A może nawet mniej jednego na 100.

To trochę tak jak w tym powiedzeniu, ze lepiej zabić 100 niewinnych niżby jeden winny miał ujść z życiem. Albo zabić wszystkich a już Bóg rozpozna swoich. No brawo WRL, bardzo mnie to cieszy, że się tak kierujecie katolicką i prawicową mentalnością.

Wiem, ze nie lubicie naukowych wywodów bo nudne i potem głowa boli ale niestety właśnie z tej niechęci to czegoś więcej niż fajne tekściki i skrótowe wpisy jedno czy dwu - zdaniowe komentarze bez głębszej refleksji i analizy ale właśnie ta niewiedza kieruje was stronę radykalizmu. Bo w radykalizmie wszytko jest proste, Kto zły, kto dobry, co złe, co dobre, I proste też są rozwiązania.

A jakbyś Wirnik trochę temat z tymi genami zgłębił to byś wiedział ze tak prosto nie jest. Wiedział być o sekwencji genów albo ich zespole,i że często do tego aby ten konkretny odpowiedzialny gen spowodował skutek musi wystąpić z innymi. Czasami całkiem niewinnymi. Wiedział byś ze nie wystarczy mieć jakiś gen ale musi być on jeszcze aktywny. Włączony. I włączyć, wyłączyć się może w trakcie życia wielokrotnie czasami pod wpływem warunków zewnętrznych. Zewnętrznych impulsów. Nie będę wnikał dalej bo czytałem o tym dawno, trochę już zapomniałem a szukać mi się nie chce - bo po co? Albo nie przeczytacie albo nie zrozumiecie.

I wiedział byś też ze nawet mając aktywny gen mordercy i cały zespól tych dodatkowych do jego ekspresji nie oznacza, ze kogoś zamordujesz. Bo dochodzą inne czynniki:np społeczne, wychowania itp.

Nie ważne. Ważne jest to, ze ta twoja metoda jest w świetle tego nieskuteczna.Nie zapobiega znaczącą niczemu a powoduje cierpienia wielu niewinnych ludzi, którzy by nigdy nie popełnili czynów o które genetycznie je podejrzewasz. W tym tych już żyjących nie zarodków. Dlaczego? O tym niżej.

2. Załóżmy jednak, że jak inni, większość, drogi Wirniku, ze przyjmuję Twoją filozofie i podejście do zbrodni i kary.
Aby ją wcielić w życie musimy sobie zadać pytanie jak to zrobić. No ok, obowiązkowe badania genetyczne płodów da się załatwić bez większych zgrzytów. Przynajmniej na początku. Bo jak się sprawa rozwinie i jakakolwiek (to Twój zwrot) , czyli nawet najmniejsza skaza genetyczna będzie skutkowała koniecznością aborcji to wiele kobiet będzie uciekać do Afryki albo do Azji aby donosić ciąże. Jak to światowe prawo by było to nie wiem, kryć się w lasach, kanałach... Bo wiesz, Down, bezmózgowie i inne ciężkie (wykrywalne i bez genetyki) uszkodzenia płodu przemawiają do wyobraźni tak posiadanie genu wojownika np czy alkoholika, otyłości, bezmyślności (co dotyczy większości populacji jakby nie było) itp nie bardzo. Tym bardziej ze gen alkoholika (skłonności do jakiegoś nałogu) nie oznacza ze nim ostaniesz a tylko ze szybciej, łatwiej się uzależnisz i ciężej będzie ci zerwać. Indianie mieli ten gen (zespól genów) i alkoholikami nie byli dopóki biali nie dali im wódy.
Więc co wirnik jakieś propozycje? Może jednak ta moja Agencja Czystości Genetycznej co wpada o 6 rano kontrolę czy ktoś w ciąży nie jest skażonej sprawdzić?
A co jak załóżmy kobieta będzie w takiej skażonej np katolicyzmem genetycznie ciąży i nie będzie chciała poddać się aborcji? Aby być naprawę skutecznym to trzeba by pod przymusem. Wpada brygada wywalając drzwi i rzucając granaty hukowe (bo przecież mogą się bronić, i ona i on, nożami grozić) i wywleka delikwentkę zawozi na fotel pilota, nogi przykuwa do tych podpórek i jadą ze skrobaniem. I najpewniej na mocy decyzji administracyjnej bo sądownie to wiadomo ile trwa, potem odwołanie, apelacja, kasacje... - no chyba. ze jakieś szybkie, kilkudniowe i zaoczne sądy aborcyjne.

.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2019, 18:03 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
3. A teraz żywi już narodzeni. OK, Piszesz, że ci łaskawie mogą sobie jeszcze żyć. Ale jednocześnie piszesz, ze bez prawa do reprodukcji (nota bene jedno z praw podstawowych człowieka w UE, ONZ i większości krajów). Jak to chcesz zrealizować?
Bo jedynym, skutecznym wyjściem byłaby kastracja, podwiązanie jajników itp. I co też na siłę. Np, mojemu czy twojemu wnukowi by wyszło że ma gen wojownika (miałem napisać pedofila czy nawet Jankowskiego ale się ogryzłem w palec :P) . No żyć pozwalamy. Ale znowu wpada brygada, dzieciakowi wacik w gębę. Szybkie badanie... MA! I chlasną wnukowi po jajach. Przecież Wirnik sam pisał i tak uważa, ze nie mogą się rozmnażać zakały. Co tam wnuk o gatunek chodzi. Prawda?

Czy ta sterylizacja przymusowa to nie krzywda dla tych już narodzonych zgniłków i upośledów?. Bo innej, realnej, drogi do uniemożliwienia rozmnażania nie ma. Przecież nie będziesz na zmianę Mae, Korbą i Boruchem stal i pilnował zgniłków i upośledów aby się nie pieprzyli.
No dobra, wiem, ze jesteście humanistami. Nie będziecie chlastać po jakach i jajnikach tylko jak Tusk, chemicznie. A co to kurwa zmienia? I kto będzie pilnował brania tych pigułek u milionów ludzi? Milionów. Bo o takiej skali mówimy kierując się Twoimi kryteriami. Przypominam - jakakolwiek skaza (mogę zacytować jak się będziesz wypierał) .

4. No jest jeszcze jeden problem. z tymi genem raka, alkoholika, wady serca, płuc itp to sprawa jasna. Po wysterylizowaniu se żyją i gniją. Najlepiej bez pomocy państwa i znikąd pomocy. W elementy biologicznie i ewolucyjnie nieprzydatne nie ma co inwestować przecież. Żeby taka zdrowa tkanka społeczeństwa jak u nad na FoNie na patologie jeszcze płaciła

Ale co z tymi co mają gen mordercy albo wojownika albo pedofila albo kapłana? No Wirnik co z nimi? Pozwolisz im bezkarnie biegać bo ulicach, parkach, szkołach. placach zabaw i plażach? No dalej masz pomysł? Przecież to czasem o bieganie przez 70-80 i wiecej lat chodzi. Licząc tych teraz urodzonych. Pozwolisz mordercom, pedofilom genetycznym po ulicach latać? Przez prawie 100 lat? Tak? To po chuj ta cala reforma jak za 100 lat się dopiero coś nieznacznie i z problemami ma poprawić?

Więc nie pierdol mi tu o tym, ze tylko o zarodki chodzi. Po prostu bezmyślnie palnąłeś bez przemyślenia jakie to rodzi konsekwencje.

5. A oprócz tych wymienionych może być jeszcze wiele innych. Np. kwestia uczciwości. Kto zagwarantuje. ze jakaś grupa polityczna, ideologiczna, wyznaniowa nie wykorzysta tego do swoich celów? Na taką skalę niemożliwy będzie skuteczny nadzór społeczny czy sądowy.
Żaden nie będzie możliwy praktycznie. Bo sama metoda jest na takim poziomie specjalistycznym. wymagająca wysoce specjalizowanego sprzętu i ludzi ze nie ani ja, ani ty ani nikt inny nie będziesz w stanie tych wyników sprawdzić, ocenić i ewentualnie zakwestionować. Z tym Downem (ale powiem ci ze też trudno i umyka lekarzom albo specjalnie nie mówią bo mają ten tam - konflikt. a ty na USG sam nie poznasz), bezmózgowiem i paru innymi ciężkimi schorzeniami to można od biedy pokazać na USG, zdjęciach, TK nie wiem na czym jeszcze. I unaocznić. Pokazać urodzone dzieci z tymi wadami, chorobami.

A teraz wyobraź sobie ze dostajesz wyniki badań. że twój potomek ma gen biskupa. I sprawdź to. Jakiś kod kreskowy i zakreślona sekwencja XXXXXX. Zrozumiesz coś z tego? Przerazi cię to? Bo co z tego, ze ma? Przecież to nie oznacza, ze od razu zostanie biskupem - wiesz boś bardziej kumaty od siebie samego z forum. No ale masz pecha bo głównym szefem Nadzwyczajnej Ludowej Komisji Genetycznej jest nasza Magnificencja. I wystarczy - zabierają ci żonę, córkę i skrobią.

I popatrz jakie to daje pole i narzędzia do eliminacji całych grup społecznych, politycznych, wyznaniowych, etnicznych czy orientacji seksualnych o których prawa tak walczycie.
Na przykład:
- u każdego Cygana znajdę prędzej czy później gen cyganienia, złodziejstwa i jedzenia psów. I w kilka pokoleń Cyganów już nie ma.
- u każdego Żyda gen oszustwa dla kasy, lichwy czy pazerności (jak już nawet P, Boruch bez badań o tym pisze to chyba jasne)
W kilka pokoleń załatwianą kwestię Żydowską mamy. No chyba ze badać będą Żydzi bo to oni naukowcami najlepszymi są, to wówczas na odwrót. Mamy załatwiony zwrot mienia po wyeliminować dla nich, I też się coś rozwiąże.
- u każdego imigranta z Afryki czy Bliskiego Wschodu wykrywamy geny podrzynania gardeł, kamieniowania, pedofilii, dżichadu, fanatyzmu... i jakieś tam. Mamy po jakimś czasie i to załatwione.
ale też można wykryć gen komucha, ateisty, katolika itp

Czysto, naukowo, bez komór gazowych i krematoriów. Cywilizowanie w białych rękawiczkach.

No dobra naciągam. wystarczy ze zaczniemy wykrywać te bardziej przyziemne geny: Mordercy, wojownika, debila, alkoholika, wad serca, pedalstwa itp (te co sam mniej więcej wymieniłeś) ale tylko u tych nam niewygodnych. W zależności kto jest u władzy akurat. Praktycznie dałeś narzędzie idealne do utrzymania się u koryta i eliminowania przeciwników. Bo dyskutuj kurwa z papierem z kodem kreskowym i strzałką, ze tu jest gen mordercy!.

A życie pokazuje, ze jak coś jest możliwe i jest jakaś furtka aby coś ludzie wykorzystali do niecnych celów to to wykorzystają.
Tak po prostu jest. I już. Bo to jest właśnie ten brutalny świat a nie to zę ktoś komuś raz na jakiś czas i na miliardy ludzi w leb strzeli.

PS, Specjalnie użyłem chwytów demagogicznych w postaci odwołania się do własnych wnuków, potomków itp bo podejrzewam ze inaczej nie dotrze.

PPS. Wiem długo, rozwlekle i wywody nudne. Ale nie zwykłem prowadzić dyskusji na poziomie " Ty jesteś głupi" - " Nie to ty jesteś głupi". "Ale ty walisz konia!" - " A ty nie walisz konia". - "A twoja mama jest brzydka"

PPPS. Chciałbym aby było jasne z tym Kosowem, Irakiem itp bi nie chce grać tu bohatera. Bylem tam. Są osoby na tym Fo co nawet moje fotki stamtąd widziały. Ale nigdy nie bylem tam na misji. Jak już to na kontroli, nadzorze rotacji itp. Czy było bezpieczniejsze? Rożnie! Bo nie siedzieliśmy tylko w bazie. Ale pisząc o tym stawianiu ze śmiercią w twarz mailem bardziej na myśli służbę na okręcie. Sztormy, awarie, wydobywanie i niszczenie starych min, torped itp

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 23 mar 2019, 18:27 przez Komandor, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2019, 18:07 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
@Małpa
1. Dla Breivika nie zmienili prawa bo dostał 21 lat. Bo taka kara była najwyższa u nich. A nie dożywocie czy czapę specjalnie dla niego;
2. Z cytatu nie wynika czy coś wprowadzili już, kiedy. czy dopiero dyskutują wiec ciężko wysnuć ani tym bardziej uzasadnić wniosek kto się na kim wzorował.
3. Nie znam norweskiego więc nie bylem w stanie sam sprawdzić.

Nie mogę wiec na ten temat nic powiedzieć więcej.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group