forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 9:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 cze 2017, 17:48 
Cytuj:
Były tu już przytaczane statystyki przestępczości za BKA BRD tak nazywanych uchodźców za ubiegły rok. 8-)
Serio? Przez kogo gromadzone, co to jest BKA BRD? Sam piejesz tu o wyroki sądowe na każdym kroku , więc je opublikuj. Nie statystyk chciałeś, a wyroków, no więc czekam na wyroki mitomanie.
Co za pajac..


Na górę
  
 
Post: 28 cze 2017, 18:02 
ja pierdole, ale tu rzeźnia..


Na górę
  
 
Post: 28 cze 2017, 18:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
maerose pisze:
No ładnieś nam pan tu wszystko wyłuszczył i zweryfikował.
Obrazek


Ty również pełnisz jakąś role w armii prostej dewotki? :D
Po głodzie wiedzy podstawowej, wielokrotnie cytowanej w tym temacie, zakładam, że nie masz niskiej funkcji. :mrgreen:

No to dla przypomnienia, za ostatnie dwa lata tak nazywani uchodźcy dopracowali się w mozolnej integracji ponad 500 tyś zarejestrowanych przestępstw, co daje, tu również dla przypomnienia, szokująca liczbę ponad 700 siedemset przestępstw rejestrowanych dziennie. 8-)

AGAFIA pisze:
Cytuj:
Były tu już przytaczane statystyki przestępczości za BKA BRD tak nazywanych uchodźców za ubiegły rok. 8-)
Serio? Przez kogo gromadzone, co to jest BKA BRD?

No ty, prosta dewotka, z takim dobrym pochodzeniem nie wiesz. 8-)

BKA, prostaku to Bundeskriminalamts, a BRD to Bundesrepublik Deutschland.
No to teraz już wiadomo dlaczego twoje zacne pochodzenie, się ci nie przydało.

Intelektualiści :D
Brakuje tylko tej co Koran czyta i rozumie :lol:

:arrow: :arrow: :arrow: https://www.bka.de/DE/AktuelleInformati ... _node.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2017, 18:12 
Cytuj:
ja pierdole, ale tu rzeźnia..

A rzeżnia, bo jak jakiś pedał już pochodzeniem jedzie, nie napisze ci żeś durny, i że masz pryszcze, a jedzie ci właśnie pochodzeniem, to nie masz do czynienia ze zwykłym debilem. A z naziolem, faszystą , w tym przypadku polskim faszystą.. Zalęgła się tu zdegenerowana faszystowska kurwa, a mody na jej zlecenie radośnie kasują posty.. choćby korby. Posty, które stanowią przeciwwagę dla tego brunatnego bełkotu, jakiegoś zakompleksionego pedała z emigracji.. Moża czas najwyższy napisać do Urbana, jak to drzewiej bywało.. Szybko zrobi z takim jełopem porządek.A może na modów wybierze mądrzejszych osobników?


Na górę
  
 
Post: 28 cze 2017, 18:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
ja pierdole, ale tu rzeźnia..

A rzeżnia, bo jak jakiś pedał już pochodzeniem jedzie, nie napisze ci żeś durny, i że masz pryszcze, a jedzie ci właśnie pochodzeniem, to nie masz do czynienia ze zwykłym debilem. A z naziolem, faszystą , w tym przypadku polskim faszystą.. Zalęgła się tu zdegenerowana faszystowska kurwa, a mody na jej zlecenie radośnie kasują posty.. choćby korby. Posty, które stanowią przeciwwagę dla tego brunatnego bełkotu, jakiegoś zakompleksionego pedała z emigracji.. Moża czas najwyższy napisać do Urbana, jak to drzewiej bywało.. Szybko zrobi z takim jełopem porządek.A może na modów wybierze mądrzejszych osobników?

No to zrzut ekranu prostaku. 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2017, 18:20 
Pani Agafio, gdyby Pani nie wiedział dlaczego pałam do Pani szaleńczą miłością, to wyjaśnię Pani, otóż, pałam, bo jest Pani esencją polskiego kołtuna, a mi nawet nie przystoi nie pałać szaleńcza miłością od symbolu kołtuństwa polskiego, więc pałam, kochany mój polski kołtunie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 cze 2017, 18:26 
Cytuj:
o ty, prosta dewotka, z takim dobrym pochodzeniem nie wiesz. 8-)
Z jakim pochodzeniem? Śmiało, no z jakim? Prześwietliłeś mnie jak rozumiem, no uświadom nas, jakie ja mam pochodzenie? Ludzi wartościujesz ze wzg. na pochodzenie, serio? I jeszcze się tym chwalisz? Brak słów facet.
Dno mentalne..
Mam nadzieję, że odpowiednie służby wsadzą cię do psychiatryka na wiele lat. Bo czym ty różnisz się od Breivika? Niczym.
Wróć, różnisz się, Breivik przynajmniej jest przystojny.


Na górę
  
 
Post: 28 cze 2017, 18:29 
barycki pisze:
Pani Agafio, gdyby Pani nie wiedział dlaczego pałam do Pani szaleńczą miłością, to wyjaśnię Pani, otóż, pałam, bo jest Pani esencją polskiego kołtuna, a mi nawet nie przystoi nie pałać szaleńcza miłością od symbolu kołtuństwa polskiego, więc pałam, kochany mój polski kołtunie.

Adam Barycki

Skończ już pierdolić Barycki, nie patrzysz na to co kto pisze, a na to kto pisze. Gdybym popełniła podobną głupotę jak ten półgłupi szownista bronto, piał byś z oburzenia. Ale, że kolega, trzymasz pysk, i jeszcze go wspierasz. Jak to mówią, głupota chadza parami. Mogę jedynie pogratulować partnera i brata po rozumie.


Na górę
  
 
Post: 28 cze 2017, 18:31 
Pani Agafio, jestem pełen podziwu dla Pani, toż Lis przy Pani, to malutki chłopczyk, a i Michnik mógłby u Pani brać korepetycje.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 cze 2017, 18:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
o ty, prosta dewotka, z takim dobrym pochodzeniem nie wiesz. 8-)
Z jakim pochodzeniem? Śmiało, no z jakim? Prześwietliłeś mnie jak rozumiem, no uświadom nas, jakie ja mam pochodzenie? Ludzi wartościujesz ze wzg. na pochodzenie, serio? I jeszcze się tym chwalisz? Brak słów facet.
Dno mentalne..
Mam nadzieję, że odpowiednie służby wsadzą cię do psychiatryka na wiele lat. Bo czym ty różnisz się od Breivika? Niczym.
Wróć, różnisz się, Breivik przynajmniej jest przystojny.

No to kolejny zrzut ekranu. 8-)

Zażyłaś już jakąś tabletkę?
Nie, nie bierz. Jesteś na fali.

:lol:
Masz wyjątkowo proste pochodzenie, zupełnie jak mentalność i nieskomplikowany intelekt 8-) Dlatego nie miałaś bladego pojęcia co to BKA i BRD.
Aż strach pomyśleć, co reprezentuje w szczegółach twoja armia. :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group