forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 10:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 wrz 2017, 15:05 
Cytuj:
Wściekle gardzicie wszystkimi którzy piszą merytorycznie i na temat


Co jeszcze się ulęgnie w tej zaburzonej głowie?
Malutki człowieczku, spójrz na wpisy choćby Pana Kowalewa, zauważyłeś by kiedykolwiek, ktoś go dyskredytował?
Zeusa?
Piotra, Kaśkę, Prosię, Nicka? Znalazłoby się jeszcze kilka osób, które wypowiadają się jak najbardziej merytorycznie i choć niekoniecznie wszyscy zgadzają się z Ich poglądami, nikt nie ma z Ich twórczością żadnego problemu..
Wręcz przeciwnie, czyta się Ich posty z przyjemnością.
Twoje wpisy to 40% bluzgów, 40% narcystycznych zachwytów nad własnym jestestwem albo autoreklamy jak wolisz, pozostałe 20% to przeklejki z innych portali.
Twój tak tu reklamowany intelekt, nie pozwala ci dostrzeć, że kompletnie na nikim nie robi to wrażenia, wręcz przeciwnie, przekroczyłeś granice obciachu.
Masz problem z konstrukcją zdania, zasób słownictwa wąski jak u dzieciaka z Zespołem Downa, nie znasz zasad dyskusji, horyzonty żadne, nie chwytasz niuansów, nie czytasz ''między wierszami'', a rżniesz intelektualistę.
Tego nikt ci nie zabroni, ale fajnie by było, by ktoś poza tobą samym, widział go w tobie.
Ego jak Sky Tower, a możliwości skromniutkie.

Cytuj:
Mam ci wkleić kartkę z twoimi,
wiekopomnymi zdaniami,bajkopisarzu?


Wklej, może zrozumie w czym rzecz.


Na górę
  
 
Post: 27 wrz 2017, 15:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Kolejna nieudolna nawet w naśladowaniu.
zritah pisze:
@bronto
Zacne rady możesz kierować do siebie.

Nie mam problemu z rozumieniem tekstu pisanego, dbam o intelekt.
Zacność, tu na tym forum do domena upośledzonych w rozumieniu tego co czytają.

Cytuj:
Tym bardziej,że twoje słownictwo i klecenie
zdań opiera się na kilku starożytnych określeniach.
Bo przecież reszta to jest ściąga
i metoda „kopiuj-wklej”.

Tia... Bosko, krytyk literacki, nie potrafiący uzasadnić merytorycznie poglądów, za to chętnie dołączasz do elyty...
Zabawne, ale krytykowany i wytykany bełkot nie wymaga niczego więcej z mojej strony, a i to minimum to jest aż nadto, to jest więcej niż są wstanie przyswoić zacni intelektualiści.

Cytuj:
To co? Mam ci wkleić kartkę z twoimi,
wiekopomnymi zdaniami,bajkopisarzu?

Próbuj, będziesz wstanie nauczyć się czegoś nowego, na pewno skorzystasz.
Skup się na merytorycznej zawartości, bo jeśli masz zamiar udowadniać coś innego, jakieś twoje rojenia, to nie jestem i nie byłem zainteresowany przelewaniem z pustego w próżne...

Może w ramach ćwiczeń spróbujesz napisać coś merytorycznie i na temat.

Np Może pomożesz mistrzyni argumentacji po lobotomii, merytorycznie podważyć tę notatkę i słowa polityka z Włoch.

Cytuj:
Minister Włoch demaskuje polityków i kolejny raz potwierdza udział organizacji NGO w przestępstwie przemytu ludzi do Europy...
Cytuj:
„700 milionów ludzi przeniosłoby się do bogatszych krajów, gdyby mogli”, powiedział były minister spraw zagranicznych Włoch Gulio Terzi na 17 antyterrorystycznym szczycie zorganizowanym przez Międzynarodowe Centrum Antyterroryzmu w Izraelu (ICT).

Kod:
Terzi ostrzegał państwa europejskie przed „pull factors”, czynnikami zwiększającymi atrakcyjność i możliwość dostania się do Europy, które napędzają migrację. Jednym z nich jest nielegalna współpraca organizacji pozarządowych z przemytnikami ludzi, ułatwiająca nielegalnym imigrantom dostanie się do Włoch. Innym w jego opinii jest polityczna kultura, która przyjmuje jako oczywistość, że imigracja wnosi dodatkowe wartości do kultury, gospodarki i rozwoju społecznego.

„Europejscy liderzy są bardziej zainteresowani, by wyjść na ‚politycznie poprawnych’, niż dostarczyć poprawną informację obywatelom, w ten sposób podnosząc świadomość ekstremizmu, radykalizacji i potrzeby zmiany podejścia w jaki nasze społeczeństwa powinny odpowiedzieć na islamski fundamentalizm”, skrytykował postawę polityków Terzi.

Powiązał on beztroskę jaką okazują nauczyciele akceptując rozwój nienawiści i antysemickiej propagandy w klasach, jak miało to miejsce po zamach w Belgii i Francji, do beztroski polityków najwyższego szczebla, którzy ukrywają symbole zachodniej kultury i chrześcijaństwa, by zadowolić muzułmańskich gości. Było bezpośrednim nawiązaniem do zachowania premiera Włoch Matteo Renziego, który zadecydował o zasłonięciu posągu Wenus podczas wizyty prezydenta Iranu Hasana Rouhaniego.


---------------------
kum pisze:
Daj se spokuj, pan Brontopoleci Rydzykiemi i zignoruje. Propaganda dziala tylko w jedna strone.

O widzę, że modny sceptyk zechce się dołączyć do merytorycznego podważania informacji.
No proszę. szykują się ćwiczenia zbiorowe.
No to już jest trójka, no zobacz, jak się ładnie składa.

Trzech zacnych intelektualistów będzie podważać słowa Włoskiego polityka.
No aż drżę z ekscytacji, co to będzie za intelektualna uczta dla oka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2017, 15:20 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Panie Bronto
wkleilem gdzies na forumie ( i to nie tak dawno) link specjalnie dla pana.
To oficjalnego stanowiska rzadu Szwecji w sprawie przestepczosci sexualnej iinnej tyz.
Szwedzi wyszukali zrodla, ktorymi poslugiwal sie konkretny bloger i udowodnili prymitywne manipulacje danymi.
Pan to merytorycznie olal.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2017, 15:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Bronto pisze:
Nie mam problemu z rozumieniem tekstu pisanego, dbam o intelekt.
Zacność, tu na tym forum do domena upośledzonych w rozumieniu tego co czytają.

No dobrze.
1.Przybliż upośledzonym,jak dbasz o intelekt.
2.A to drugie zdanie, to faktycznie jakieś upośledzone jest.
Oj,nie popisałeś się.

Co czytasz,że tak piszesz?

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2017, 15:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
kum pisze:
Panie Bronto
wkleilem gdzies na forumie ( i to nie tak dawno) link specjalnie dla pana.
To oficjalnego stanowiska rzadu Szwecji w sprawie przestepczosci sexualnej iinnej tyz.
Szwedzi wyszukali zrodla, ktorymi poslugiwal sie konkretny bloger i udowodnili prymitywne manipulacje danymi.
Pan to merytorycznie olal.

Oficjalne stanowisko Szwecji zostało olane przez równie oficjalne stanowiska policjantów którzy podważyli te manipulacje rządu za pomocą wypowiedzi zarejestrowanych przez media.
Gro linków bezpośrednich było tu zamieszczane kilkadziesiąt stron temu w tym temacie.
Trzeba było nie spamować , temat byłby czytelniejszy, również dla ciebie.

----------------------

Ostrzeżenie dla populistów w Niemczech i w Francji (wybory do Bundestagu i senatu), i nagła spontaniczna reakcja Brukseli...

Bruksela chce przyspieszyć wydalenie 1,5 miliona nielegalnych imigrantów

To pierdzieleni rasiści w tej Brukseli.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2017, 16:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Widzisz Pan Panie Kum. Pan Bronto nie dał się nabrać. Wszyscy tak, nawet szwedzka policja a Pan Bronto nie. On jest lepszy niż Mosad, FBI i GRU razem wzięte. Tjaaaaak. I jak to w jego stylu - jeb - i zmiana tematu. Typowy mózgowiec.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 27 wrz 2017, 16:18 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2017, 16:10 
Mowa o Brukseli, a fota z Drezna :)


Na górę
  
 
Post: 27 wrz 2017, 17:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie agronom nie ma zamiaru tłumaczyć się przed Panem. Zdania raz wypowiedzianego nie zmienię, a Panu niczego nie odmawiam, gdzie i kiedy to powiedziałem? Zgupłeś Pan czy co? Odchodzić - zastanowię się. Myślę jednak, że tylko ze względu na Pana jeszcze trochę tu pozostanę. A doliczając jeszcze paru tu intelektualistów i humanistów warto mi pozostać dłużej. Lubie poznawać nowe.

A Panu Polaru wypowiadał się nie będę. Nerwy stracił - nie wiem czemu. Taka jest nasza rzeczywistość, że jedni staja się w jednej chwili z drabinki zdrajcami, ubekami, choć nigdy z tym do czynienia nie mieli, zdradzieckimi mordami, itp. To czy ocena może być tylko jednostronna? No niech Pan sam powi? Nie ma sie więc czego denerwować jak Pan polar, bo kto sieje wiatr ten zbiera burze. To nie jest jeszcze państwo prezessa. Jak już będzie, to wtedy mam już przygotowany niezbędnik i kilka cebulek w białej ściereczce. A na razie pozdrawiam. :mrgreen:

ps.
Nie wnikam dlaczego mój post, który tu pan cytuje zniknął cudownie. Nie ma w nim żadnych treści, które by kogokolwiek obrażały, poza tymi skurwysynami w białym domu. No ale dziś coraz trudniej odgadnąć intencje naszych administratorów. Tworzą z tego fo prawdziwy dom wariatów. Może i ten wpis też wyrzuca. Tak też błagam was moi zieloni "przyjaciele", jak i przedtem tak i teraz nie mam nic złego na myśli. Nie róbcie z tego forum swojego folwarku jak prezes z tego kraju ku iciesze takim jak pan polar, bronto kilku jeszcze innych.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2017, 17:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
kum pisze:
....
Szwedzi wyszukali zrodla, ktorymi poslugiwal sie konkretny bloger i udowodnili prymitywne manipulacje danymi.
Pan to merytorycznie olal.


Nie wiem co jacyś szwedzi wyszukali na jakiegoś blogera, wiem co mówił w sprawie przestępczości szef policji na konferencji prasowej.
Nie wyglądało by był pijany materiał jest na YouTube pan se poszuka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2017, 18:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Oo, jaki zjazd czułych miłośników śniadej skórki. :P
To taka sraczka po pierdołach macrona i jego wizji europy?


Killashandra Ree pisze:
Strach pomyśleć,co będzie,kiedy islamiści przejmą władzę we Francji; toż z Luwru kamień
na kamieniu nie zostanie, tyle tam bezecności.

No jasne, bo islam nie zrównał z ziemią np. zabytków starożytnej Palmyry
i innych na terenie przez siebie opanowanym - ISIS.
Tak jak nie rozstrzelał z armat posągów Buddy w Afganistanie.

Nie tylko dlatego, idiotko, szczam ci na głowę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group