forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 1:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 cze 2017, 23:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Co wkręcać, co wkręcać?!. Zritka ślepawa nieco chociaż z lupą, więc doliczyła się dwóch, tych większych i lepiej widocznych, ale ja zastosowałem policyjny system wyszukiwania osób i doliczyłem się siedmiu. Porządek musi być. :mrgreen:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 3:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
Nie wierze , co jeszcze policzyliście na tym zdjęciu? O czym to niby ma świadczyć?

A o tym mitomanko, że kolejny raz wciskasz kit, tym razem wykorzystując ustawiane zdjęcie pod oficjalną propagandę z Niemieckich mediów. 8-)
Z tego miasta ma miejsce spontaniczny zalew internetu galeriami zdjęć, dokumentującymi spontaniczną reakcję Niemców :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 5:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Ja co prawda niczego nie liczyłam, ale też zastanowiła mnie niewielka liczba kobiet na tym zdjęciu.Z drugiej strony, mogło i tak być,że wykorzystano w materiale zdjęcie zrobione przy innej okazji, nie takie rzeczy media serwują.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 7:52 
AGAFIA pisze:
mąż wraca mi z frachtu w sobotę przedwczoraj, mówi, że omal 3 ciapatych , polskiego kierowcy nie zabiło.
Doszło do tego, że jak Polak ciężarówy nie przesunie
to oni Arabowie go podapalą. Ostrzej było nawet.
Grozili nożami, wyzywali..
wjechało na parking 2 Polaków
wyciągnęli ze schowka łychy do opon
Wyszli z tymi łychami.. Ciapate jak to zobaczyły, się zwinęły i zniknęły w pizdu. Kolejnym razem może nie znikną..Tylko zaciupią chłopa


starykizior pisze:
Nie toleruję rasizmu, ksenofobii, nietolerancji jakakolwiek ona by nie była.


Otóż to, Pani Agafio, ja też nie toleruję i dlatego wespół z Panem Starym nie możemy przejść obojętnie nad tym rasistowskim bandytyzmem Pani męża, mordującym nasze największe wartości humanistyczne. Nie możemy z Panem Starym pozwolić na wkładanie kija w szlachetne szprychy humanistycznego koła integracji kulturowej, przez rasistowskich degeneratów z Namysłowa, dlatego Pan Stary błaga Panią na kolanach, aby przekonała Pani swojego zdegenerowanego męża, żeby już nigdy więcej nie podnosił swojej rasistowskiej łapy na nasze ukochane wartości humanistyczne. Jednakże, dla pewności, aby nieszczęśni uchodźcy uchodzący przed ludobójstwem Putina, już nigdy więcej nie byli tak upokarzani przez rasistowskich zbrodniarzy, jak na tym parkingu, to razem z Panem Starym, głośno domagamy się wpuszczenia do Europy tych sześciu milionów oczekujących zmiłowania i ochrony humanistycznej przed zbrodniarzem Putinem, aby na takich parkingach nie musiało uchodźców być trzech, a było trzystu, a wtedy, trzech polskich rasistów ich już nie upokorzy, o nie, poradzą sobie i spalą żywcem polskich degeneratów, aby już nigdy nie mogli stawać okoniem na świetlanej drodze humanistycznej integracji kulturowej.

Adam Barycki

PS. Nasza humanistyczna cywilizacja wolnego świata demokracji humanistycznie rozszerzyła jurydyczną instytucję stanu wyższej konieczności o stan wyższej konieczności seksualnej, a i również o stan wyższej konieczności kulturowej i właśnie tam, na tym parkingu, mieliśmy przykład takiej humanistycznie wyższej konieczności kulturowej, niestety, brutalnie przerwanej przez rasistowskich bandziorów z Namysłowa.


Na górę
  
 
Post: 27 cze 2017, 8:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Bronto pisze:
korbaczeska pisze:
Nie wierze , co jeszcze policzyliście na tym zdjęciu? O czym to niby ma świadczyć?

A o tym mitomanko, że kolejny raz wciskasz kit, tym razem wykorzystując ustawiane zdjęcie pod oficjalną propagandę z Niemieckich mediów. 8-)
Z tego miasta ma miejsce spontaniczny zalew internetu galeriami zdjęć, dokumentującymi spontaniczną reakcję Niemców :mrgreen:


Dokładnie tyle, wczoraj o tym pisałem, post został skasowany, jakieś ślady są na śmietniku :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 13:01 
Z innej beczki

https://www.youtube.com/watch?v=XeJw2_s ... ture=share

Ofiarą ataku jest Polak.
A co na to Brytole? Min. ''ze fucking Polish should go back to their shithole, lazy polish scum invaded their country, polish ugly dickheads are not welcome here at all, Polish scum should be deported '' itd.
Cóż, człek byłby hipokrytą wyrażając swoje oburzenie, prawda? Wszak u nas padają podobne określenia pod adresem innych nacji.


Na górę
  
 
Post: 27 cze 2017, 17:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
13-latka zgwałcona przez grupę imigrantów w turystycznym raju
https://www.o2.pl/artykul/latka-zgwalco ... 290027649a

13-letnia dziewczynka padła ofiarą zbiorowego gwałtu na jednej z hiszpańskich plaż. Dokonała tego grupa nastolatków,
prawdopodobnie marokańskiego pochodzenia.
Grupa próbowała napaść także drugą dziewczynkę. Jej krzyki wzbudziły zainteresowanie osób będących niedaleko. W porę zjawił się jej ojciec i zadzwonił po policję.
________________________________

Incydent z muzułmanami jakich wiele w Europie, coraz bardziej wiele, więc to już banał.
Nawet mnie nie irytuje, bo jak mawiają elyty: trzeba się nauczyć z tym żyć. To niech se żyją.
Komentuję z innego powodu.

Niejaki migalski stwierdził niedawno i publicznie, że Polacy w Polsce gwałcą 200 tys. Polek rocznie.
W domyśle: muzułmańska przemoc wobec kobiet to nic nowego dla nas.
Znaczy to, że ten muzułański gwałt zbiorowy z Hiszpanii, gdyby zdarzył się, po przyjęciu uchodźców,
w Polsce byłby tylko 201 tys., choć już nadprogramowym, nieprzewidzianym w naturze gwałtem.

Ale ciekawszy jest wniosek z danych migalskiego, nie wiem skąd je ma. Znaczy bowiem, że w ciągu
ostatnich kilkunastu lat wszystkie Polskie kobiety zostały wyruchane nie przez swoich mężów czy
partnerów. :D
W islamie, np. Arabii Saudyjskiej już by były wszystkie one ukamienowane.
Ciekawe, coby wtedy... a tak, zapomniałem o kozach. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 17:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Odmieniło się.

Kod:
Premier kanadyjskiej prowincji Quebec zmienił dotychczasową narrację wiążąc terroryzm z islamem i nalegając, by muzułmanie zrobili więcej w celu zwalczenia tego typu przemocy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 18:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
starykizior pisze:
...
7. A, byłbym zapomniał, (zwrot retoryczny, ja niczego nie zapominam) Szary wywołał mnie tu do tablicy. Czasem dojebywałem mu jak mnie wkurwił od faszystów i takich tam. Tak też sobie pojechali z Boruchem. Obu puściły nerwy, niepotrzebnie. Szaremu mam do zarzucenia jedynie rasizm i nieuctwo. Gdyby trochę więcej poczytał na temat historii stosunków chrześcijaństwa z islamem to nie plótłby takich farmazonów, szczególnie o Warneńczyku. :mrgreen:
...

Nie wywołałem cię do tablicy, stary kizior, tylko przyjaźnie oddałem ci przysługę.
Po trzecim zlodowaceniu forum NIE tyś mnie wywoływał. Ja, zaniepokojony twoim dłuższym
milczeniem, zrewanżowałem się tym samym. I oto: odezwałeś się do nas! Alleluja i chwała Panu!

Tylko dlaczego nasz Pan nadal cię oślepia? Przecież nie mogłeś dojebywać mi od faszystów
i rasistów skoro wszyscy na forum wiedzą, że jestem faszystą i rasistą und nazistą.
Bo nadal grzeszysz, kizior, wiarą w swoją wielkość, choć już korbaczeska przyrównała cię do siebie.
Oto dlaczego. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 19:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Mały fragment większej całości, co bardziej wartościowe z wypocin medialnych.

Kod:
Arabia Saudyjska, podobnie jak ZEA, Kuwejt, Katar i Bahrajn, nie jest sygnatariuszem Konwencji Genewskiej z 1951 roku. Nie możemy więc mówić o uchodźcach w kraju, w którym nie ma systemu azylowego wymaganego przez układy międzynarodowe. Kolidują one bowiem z prawem islamu sunnickiego, obowiązującego w Arabii Saudyjskiej. Prawo szariatu dopuszcza stosowanie kar cielesnych w postaci obcinania kończyn, chłosty, karę śmierci, ograniczenie praw kobiet, brak wolności słowa. Podobne prawo stosuje też tzw. Państwo Islamskie, przed którym uchodźcy uciekają. Ponadto konwencja dotycząca statusu uchodźców zobowiązywałaby Arabię Saudyjską do zapewnienia przedstawicielom religii innych niż islam do zapewnienia wolności wyznania. O tym w tamtejszej kulturze nie może być mowy.


Według danych biura Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) - Arabia Saudyjska, ZEA, Kuwejt, Katar, Bahrajn nie zaoferowały żadnych miejsc dla uchodźców z Syrii. Około 4,8 milionom Syryjczyków, szukających schronienia przed wojną, gościny udzielono tylko w 5 krajach arabskich: Turcji, Libanie, Jordanii, Iraku oraz Egipcie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group