forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 05 maja 2024, 18:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 paź 2017, 18:52 
krystkon pisze:
Jeszcze trochę i zacznie się rozwijać produkcja piecy., koparek, spycharek, no i przemysl wapienny

Muszę się pochwalić, że wapienność, to inicjatywa mojego cudownego Pana Baryckiego, z czego jestem dumny.


Na górę
  
 
Post: 24 paź 2017, 18:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
krystkon pisze:
@Szary napisałeś, że Islam opanował 1000.000.000 umysłów ale zapomniałeś dodać, że umysłów największej,
światowej, calkowicie bezsilnej biedoty.
Ty widziałeś jakimi metodami Islamiści walczą z amerykańskimi dronami krzewiacymi amerykańskie wartości? Łuk i strzały.

Czujesz się podatny na Islam?
Czujesz, że ktoś z tego forum jest podatny na Islam?
No to kurwa kto tym Islamista się stanie, zeby stanąć z Tobą do walki o Kalifat?
Nie Ty, nie twoi znajomi, więc kto?
Aaaaa bydło? Już nie arabskie bydło lecz polskie, bo tu też takie jest? Bo ty masz różne poziomy bydła i zależy, które
akurat wchodzi Ci w drogę?

Dochodzę do wniosku, że twój strach przed wierzeniami i zachowaniem się bydła, bierze się z głębokiego przekonania o
istnieniu bydła wśród ludzi.

Jak napisałem wyżej:
Wystaw, przy drodze, krystkon, gołą dupę na wiatr. Pomożesz islamskiej biedocie pozbyć się bulu jąder. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 19:00 
szary pisze:
Wystaw, przy drodze, krystkon, gołą dupę na wiatr. Pomożesz islamskiej biedocie pozbyć się bulu jąder.

Właśnie, Panie Krystkon, idź Pan na kompromis, zawszeć to, będziesz Pan mógł se pogłaskać jaja muzułmanom i będzie remis kulturowy, a jak Pan jeszcze zaprosi muzułmanów do domu i da im wygrzmocić czwórkę swoich dzieci, to nawet napijecie się razem herbaty.


Na górę
  
 
Post: 24 paź 2017, 19:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Wyjaśniam pt. zainteresowanym, że nie namawiam krystkona do nierządu tylko do akcji humanitarnej.
Nie stręczę też krystkona muzułmanom. Bo odbyt oddać to jak czułe serce oddać. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 20:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
AGAFIA pisze:
ladaco pisze:
cóż, do rozgarniętych trudno Panią zakwalifikować.


Całkiem możliwe. Powtórzę raz jeszcze, nie jestem kanapowym specem od wszystkiego. Nawet nie aspiruję.
Gdzież mi tam intetelektem równać do rozgarniętego agronoma, ladaca i broncia.

Cytuj:
Agafia przestań powtarzać ciapaty i ciapaty. Sądzisz, że to żartem ale to utrwala stereotyp i odbiera tym ludziom wartość i godność.
Napisz sobie ciapaty raz na jakiś czas ale nie za każdym razem bo człowiek naprawdę będzie ciapatym

Przestań. Nie jestem jebniętą przedstawicielką poprawności politycznej. Ciapaty-to ciapaty, czarny to czarny, biały to biały, żółty, to żólty.
Świat jest różnorodny, kolorowy. Ja nie mam z tym najmniejszego problemu.. Kolory są, jesteśmy kolorowi, my ludzie, nie mam zamiaru udawać że jest inaczej.


No dobra przekonałas mnie do kolorów.
Jak ktos jest zaciapany to może byc ciapaty.
Ja się mylę próbując budować kolejną sztucznosc ty masz rację.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 20:46 
Offline

Rejestracja: 14 wrz 2017, 18:53
Posty: 95
.


Ostatnio zmieniony 31 paź 2017, 20:44 przez Angua, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 20:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
szary pisze:
Wyjaśniam pt. zainteresowanym, że nie namawiam krystkona do nierządu tylko do akcji humanitarnej.
Nie stręczę też krystkona muzułmanom. Bo odbyt oddać to jak czułe serce oddać. :D


Historie życia muzułmanów na ziemi nie składają się wyłącznie z bólu jąder.
Tak gardzicie muzułmanami, że przestaliscie w nich widzieć ludzi.
Z taka samą pogardą postrzegali i nadal postrzegają polaczkow na Zachodzie.

Oczywiście, ze pogarda pomaga sie nie liczyc z drugim czlowiekiem, a nieliczenie się z nim przynosi korzyści.

Oooooo jaki ten świat jest jebniety.
Znaczy ludzie są jebnieci.
Znaczy z mojej perspektywy zwyczajnie obrzydliwi.
Dla mnie homo sapiens nie różni się specjalnie od pawianow, choć mi że względu na swoją chciwość bardziej przypomina jamochlony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 21:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
krystkon pisze:
Z taka samą pogardą postrzegali i nadal postrzegają polaczkow na Zachodzie.


Biorąc pod uwagę poglądy którymi epatujesz, postrzeganie w taki sposób takich jak ty nie dziwi.
Jesteś marginesem grupy narodowej do której się zaliczasz poprzez powiązanie, językiem, paszportem i pochodzeniem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 21:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Bronto pisze:
krystkon pisze:
Z taka samą pogardą postrzegali i nadal postrzegają polaczkow na Zachodzie.


Biorąc pod uwagę poglądy którymi epatujesz, postrzeganie w taki sposób takich jak ty nie dziwi.
Jesteś marginesem grupy narodowej do której się zaliczasz poprzez powiązanie, językiem, paszportem i pochodzeniem.


nicht wie du, echter Pole, dir alle gleich wie sich selbs wahrnehmen müssen


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 22:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Angua pisze:
Niemcy.Wielki bum gospodarczy, kraina miodem i mlekiem płynąca.
Chociaż nie ma oficjalnych danych dotyczących bezdomnych,
na stronach organizacji im pomagających można znaleźć dane szacunkowe.
W 2014 roku było to ok.335 tys. do 2018roku liczba może wzrosnąć do 536 tys. Kogo interesują przyczyny tego wzrostu znajdzie je tutaj.
Szkoda, że ten problem interesuje polityków mniej niż uchodźcy.

O tym pisałem wcześniej.
Berlin kosztem również Niemców, woli rozdawać przywileje dla nielegalnych tak nazywanych uchodźców od rozwiązania problemów obywateli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group