forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 4:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 wrz 2015, 9:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2015, 11:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Najazd uchodźców na Europę przybiera na sile - wielka wędrówka ludów czy zaplanowana inwazja?

....ciekawe pytanie , warto chyba posłuchać "braci Węgrów".
Cytuj:
Mieszkańcy Europy są w szoku widząc co dzieje się z ich kontynentem. Nieprzerwana wzbierająca rzeka uchodźców zalewa Unię Europejską. Tak wielkiej migracji ludności świat nie widział od II wojny światowej.

Cytuj:
Zastanawiające jest też to, że muzułmańscy uchodźcy nie uciekają do bogatych państw islamskich, nie szturmują ambasad USA, nie ciągnie ich do Chin, tylko wybierają niebezpieczną drogę do Unii Europejskiej, bo nawet nie do całej Europy? Przecież Arabia Saudyjska, Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Bahrajn – to wyjątkowo zamożne państwa, w dodatku pod różnymi względami silnie związane z Syrią i Irakiem, skąd między innymi przybywają do Europy azylanci. Wydawałoby się więc, że są idealnymi kandydatami na przyszłe miejsca schronienia dla nich.

Obrazek

Całość ciekawego artykułu
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/najaz ... na-inwazja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2015, 14:00 
Oto słowo napisane przez Michaela W.K. : Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie ze setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem Europejczykiem a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boję się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, wiec liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć raz 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, wiec jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.
Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdza że za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze?
Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy ."


Na górę
  
 
Post: 07 wrz 2015, 14:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2015, 16:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2014, 15:21
Posty: 92
Lokalizacja: Gdańsk
Wg. rosyjskich informacji na terenie UE jest już ok. 4.000 wojowników Państwa Islamskiego, przybyłych jako uchodźcy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2015, 16:27 
nooo tak.
A nasze gadające głowy (zwenżkamynapagonach) twierdziły, że to całkowicie niemożliwe bo łatwiej i szybciej.... samolotami. :lol:
No mamy szpeuff że siemaszwiktor!


Na górę
  
 
Post: 07 wrz 2015, 19:39 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
Skorpion13 pisze:
nooo tak.
A nasze gadające głowy (zwenżkamynapagonach) twierdziły, że to całkowicie niemożliwe bo łatwiej i szybciej.... samolotami. :lol:
No mamy szpeuff że siemaszwiktor!


Niech bedzie pochwalony Panie Skorpion !

Ano widzi Pan, w Brukseli zamieszki jak cholera bo chlopy sie wsciekly i maja pol miliarda Euro dostac bo eksport do Rosji padl.
Poczciwi emigranci wchodza jak po swoje a potezne Armie Europejskie, jak juz pisalem, poza pierdzeniem w gatki nie sa w stanie temu zapobiec. To ja sie skromnie zapytuje po jak cholere nam to wojsko?? Do czego ono wlasciwie ma byc ? Jesli nie potrafi zabezpieczyc wlasnego terytorium to wlasciwie jaka jest racja bytu tych wypasionych gienieralow z segregatorami za pasem ??? :lol:
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2015, 20:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
bielinek kapusciany pisze:
Skorpion13 pisze:
nooo tak.
A nasze gadające głowy (zwenżkamynapagonach) twierdziły, że to całkowicie niemożliwe bo łatwiej i szybciej.... samolotami. :lol:
No mamy szpeuff że siemaszwiktor!


Niech bedzie pochwalony Panie Skorpion !

Ano widzi Pan, w Brukseli zamieszki jak cholera bo chlopy sie wsciekly i maja pol miliarda Euro dostac bo eksport do Rosji padl.
Poczciwi emigranci wchodza jak po swoje a potezne Armie Europejskie, jak juz pisalem, poza pierdzeniem w gatki nie sa w stanie temu zapobiec. To ja sie skromnie zapytuje po jak cholere nam to wojsko?? Do czego ono wlasciwie ma byc ? Jesli nie potrafi zabezpieczyc wlasnego terytorium to wlasciwie jaka jest racja bytu tych wypasionych gienieralow z segregatorami za pasem ??? :lol:
AMEN


Motylku, jak to nie wiesz wojsko jest potrzebne na defilady,zapewnienie frekwencji w burdelach i jako strachy na lachy

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/siergie ... rie/s2rsb2
No i słusznie.Pogonić jankesów i NATO którzy bombardując domy Syryjczyków napędzają nam arabów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2015, 20:29 
bielinek kapusciany pisze:
Skorpion13 pisze:
nooo tak.
A nasze gadające głowy (zwenżkamynapagonach) twierdziły, że to całkowicie niemożliwe bo łatwiej i szybciej.... samolotami. :lol:
No mamy szpeuff że siemaszwiktor!


Niech bedzie pochwalony Panie Skorpion !

Ano widzi Pan, w Brukseli zamieszki jak cholera bo chlopy sie wsciekly i maja pol miliarda Euro dostac bo eksport do Rosji padl.
Poczciwi emigranci wchodza jak po swoje a potezne Armie Europejskie, jak juz pisalem, poza pierdzeniem w gatki nie sa w stanie temu zapobiec. To ja sie skromnie zapytuje po jak cholere nam to wojsko?? Do czego ono wlasciwie ma byc ? Jesli nie potrafi zabezpieczyc wlasnego terytorium to wlasciwie jaka jest racja bytu tych wypasionych gienieralow z segregatorami za pasem ??? :lol:
AMEN

panie kapuściany!
Przede wszystkim to armie WYKONUJĄ ROZKAZY! (to do Wiarka któren znowu pierdoliczypoczy)
A jak na razie to w UE NIE MA ODWAŻNEGO który wydał by jakiekolwiek zarządzenie związane z użyciem siły przeciw nielegałom.
Cały ten brukselski chór wujów posrany ze strachu po pachy...
To i armie stoją grzecznie z giwerami przy nodze...
Tu trzeba mieć jaj jak Putin - a nie qrwa wydmuszki jak jeden wnuczek wermachtowca. :lol:


Na górę
  
 
Post: 07 wrz 2015, 20:31 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Może nowy gienierał z podporucznika mianowany, Guzdek kapelan przez bula na ostatek,
przegoni "ciapatych" za pomocą kropidła i flaszki wutki.
"Robactwo" i "śmierdzące pasożyty" już tu są od dawna.
To nie muzułmany, tylko katolski kler, ament.
Nagle wszyscy zapomnieli miliardów wydawanych na tego pasożyta?
Chcecie wojskiem szczelać do uchodźców, a pasać watykańskie bydło z otwartym czołem i portfelem?
Ajajaj, co za bohaterstwo!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group