forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 4:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 wrz 2017, 21:35 
maerose pisze:
A jak się cieszył.

No, ale chyba nie aż tak, jak Pani z Palikota z hujem w ręku.


Na górę
  
 
Post: 26 wrz 2017, 21:39 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ten gównozjad też się cieszy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2017, 21:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Minister Włoch demaskuje polityków i kolejny raz potwierdza udział organizacji NGO w przestępstwie przemytu ludzi do Europy...
Cytuj:
„700 milionów ludzi przeniosłoby się do bogatszych krajów, gdyby mogli”, powiedział były minister spraw zagranicznych Włoch Gulio Terzi na 17 antyterrorystycznym szczycie zorganizowanym przez Międzynarodowe Centrum Antyterroryzmu w Izraelu (ICT).

Kod:
Terzi ostrzegał państwa europejskie przed „pull factors”, czynnikami zwiększającymi atrakcyjność i możliwość dostania się do Europy, które napędzają migrację. Jednym z nich jest nielegalna współpraca organizacji pozarządowych z przemytnikami ludzi, ułatwiająca nielegalnym imigrantom dostanie się do Włoch. Innym w jego opinii jest polityczna kultura, która przyjmuje jako oczywistość, że imigracja wnosi dodatkowe wartości do kultury, gospodarki i rozwoju społecznego.

„Europejscy liderzy są bardziej zainteresowani, by wyjść na ‚politycznie poprawnych’, niż dostarczyć poprawną informację obywatelom, w ten sposób podnosząc świadomość ekstremizmu, radykalizacji i potrzeby zmiany podejścia w jaki nasze społeczeństwa powinny odpowiedzieć na islamski fundamentalizm”, skrytykował postawę polityków Terzi.

Powiązał on beztroskę jaką okazują nauczyciele akceptując rozwój nienawiści i antysemickiej propagandy w klasach, jak miało to miejsce po zamach w Belgii i Francji, do beztroski polityków najwyższego szczebla, którzy ukrywają symbole zachodniej kultury i chrześcijaństwa, by zadowolić muzułmańskich gości. Było bezpośrednim nawiązaniem do zachowania premiera Włoch Matteo Renziego, który zadecydował o zasłonięciu posągu Wenus podczas wizyty prezydenta Iranu Hasana Rouhaniego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2017, 22:09 
Dziś usłyszałam jak to Merkel przechytrzyła i ograła wszystkich sceptyków przyjmowania fali uchodźców. Naprzyjmowała, zrobiła selekcję, zostawiła samych dobrze wykształconych(bo Syryjczycy są bardzo dobrze wykształceni, mają wysoki poziom wiedzy itd.), codziennie odsyła plewy tam skąd przybyli, ziarno oczywiście zostawia. Niemcy są wobec tego wygrani!
Gdybym te newsy usłyszała od jakiejś patafii, merose czy inszej kretynki to ok, durne baby plus chujoza Boruch wierzący w cuda wianki, ale mówił to gościo co zwiedził pół świata, on i rodzina po studiach, medycznych, politechnicznych, wykładowca akademicki za zięcia, własny biznes , do tej pory mówił do rzeczy. Tak mnie zaskoczył swoimi rewelacjami, ze stałam tak i słuchałam i dosłownie mnie zatkało.


Na górę
  
 
Post: 26 wrz 2017, 22:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Bronto pisze:
Minister Włoch demaskuje polityków i kolejny raz potwierdza udział organizacji NGO w przestępstwie przemytu ludzi do Europy...
Cytuj:
„700 milionów ludzi przeniosłoby się do bogatszych krajów, gdyby mogli”, powiedział były minister spraw zagranicznych Włoch Gulio Terzi na 17 antyterrorystycznym szczycie zorganizowanym przez Międzynarodowe Centrum Antyterroryzmu w Izraelu (ICT).

Kod:
Terzi ostrzegał państwa europejskie przed „pull factors”, czynnikami zwiększającymi atrakcyjność i możliwość dostania się do Europy, które napędzają migrację. Jednym z nich jest nielegalna współpraca organizacji pozarządowych z przemytnikami ludzi, ułatwiająca nielegalnym imigrantom dostanie się do Włoch. Innym w jego opinii jest polityczna kultura, która przyjmuje jako oczywistość, że imigracja wnosi dodatkowe wartości do kultury, gospodarki i rozwoju społecznego.

„Europejscy liderzy są bardziej zainteresowani, by wyjść na ‚politycznie poprawnych’, niż dostarczyć poprawną informację obywatelom, w ten sposób podnosząc świadomość ekstremizmu, radykalizacji i potrzeby zmiany podejścia w jaki nasze społeczeństwa powinny odpowiedzieć na islamski fundamentalizm”, skrytykował postawę polityków Terzi.

Powiązał on beztroskę jaką okazują nauczyciele akceptując rozwój nienawiści i antysemickiej propagandy w klasach, jak miało to miejsce po zamach w Belgii i Francji, do beztroski polityków najwyższego szczebla, którzy ukrywają symbole zachodniej kultury i chrześcijaństwa, by zadowolić muzułmańskich gości. Było bezpośrednim nawiązaniem do zachowania premiera Włoch Matteo Renziego, który zadecydował o zasłonięciu posągu Wenus podczas wizyty prezydenta Iranu Hasana Rouhaniego.

Strach pomyśleć,co będzie,kiedy islamiści przejmą władzę we Francji; toż z Luwru kamień na kamieniu nie zostanie,tyle tam bezecności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2017, 22:22 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Killashandra, Ty naprawdę bierzesz te brontowe blubry na poważnie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2017, 22:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
evaj23 pisze:
Dziś usłyszałam jak to Merkel przechytrzyła i ograła wszystkich sceptyków przyjmowania fali uchodźców. Naprzyjmowała, zrobiła selekcję, zostawiła samych dobrze wykształconych(bo Syryjczycy są bardzo dobrze wykształceni, mają wysoki poziom wiedzy itd.), codziennie odsyła plewy tam skąd przybyli, ziarno oczywiście zostawia. Niemcy są wobec tego wygrani!
Gdybym te newsy usłyszała od jakiejś patafii, merose czy inszej kretynki to ok, durne baby plus chujoza Boruch wierzący w cuda wianki, ale mówił to gościo co zwiedził pół świata, on i rodzina po studiach, medycznych, politechnicznych, wykładowca akademicki za zięcia, własny biznes , do tej pory mówił do rzeczy. Tak mnie zaskoczył swoimi rewelacjami, ze stałam tak i słuchałam i dosłownie mnie zatkało.

Pisałem o tym gdzie indziej.
Niemcy faktycznie przechwytują poprzez podkupowanie inteligencję z Syrii, tylko odbywa się to bezpośrednio w Syrii lub przez kraje ościenne i nie są to stricte uchodźcy z pontonów.
Dopiero już na miejscu na terenie Niemiec nadje im się status i przechodzą procedury poza kolejnością.
To są ludzie wychwytywani poza głównym nurtem nielegalnych tak nazywanych uchodźców, i nie są to tylko Syryjczycy, w zasadzie są to imigranci z prawem pobytu na terenie Niemiec
Ten proceder trwa od początku wojny w Syrii czyli około 6 lat, ostatnia fala to okres dwóch lat.

Oficjalnie zarejestrowano nieco ponad milion dwieście tysięcy tak nazywanych uchodźców, pracę podjęło w ciągu dwóch lat nieco ponad trzydzieści tysięcy (ale urząd imigracyjny i urząd pracy nie informują ilu z tych ludzi pracuje a ilu już nie pracuje)

To co podkreśliłem w twojej wypowiedzi.
Deportacje są szczątkowe i według oficjalnych danych powinni od 2015 już usunąć pomiędzy 400-450 tysięcy ludzi i to jest liczba nie wykonana.
Twój znajomy lub ktoś inny przedstawił obraz nieco zbyt optymistycznie.
Teraz, według rożnych źródeł urzędowych (to ciekawe, że podają różne liczby jako prognozy - oczekiwania) można się spodziewać od 300 do prawie 800 tysięcy kolejnej fali, na podstawie tylko łączenia rodzin. Część ludzi sądzi, że może to być w przyszłym roku nawet liczba do miliona !
Także nie odsyłają a robią na siłę coś wręcz odwrotnego i w dalszym ciągu nie są to intelektualiści w masie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2017, 22:51 
maerose pisze:
Ten gównozjad też się cieszy.

Tak, też Pan Barycki się cieszy, że ludobujca został schwytany i stanie przed sądem, a Panią, jak widać, ten fakt oburza. No i Pani Agafia zawsze tak wrażliwa na krzywdy ofiar, jakoś nie znajduje powodu, aby zareagować na Pani drwiny z ofiar ludobójcy, zapewne jakieś powody humanistyczne powstrzymują Panią Agafię.


Na górę
  
 
Post: 26 wrz 2017, 22:54 
Już z samego faktu, że deportacje są szczątkowe nie można mówić o jakiejkolwiek wygranej Niemców czy plusach z pozyskania kilkuset wykształconych imigrantów/uchodźców. Bilans kosztów zawsze pozostanie ujemny.


Na górę
  
 
Post: 26 wrz 2017, 22:58 
Bilans każdego burżuazyjnego frontu w wojnie kasowej, jest zawsze ujemny dla społeczeństwa.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 185 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group