forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 16:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 cze 2017, 15:10 
czyżby 9-cio latek był mało humanistyczny? ludzie, co z wami?


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 15:11 
Jestem zdania , że powinno się mówić. Poprawność polityczna nie jest tu dobrym rozwiązaniem, milczenie również nie. Dzisiaj w Calais zginął najprawdopodobniej polski kierowca. Zginął, bo Farncuzi zamiatają problem pod dywan. Gdyby zrobili porządek z migrantami okupującymi przejście, do podobnych rzeczy by nie dochodziło. Niestety, i ich i nasz rząd ma to w dupie.
Mówić, uważam należy. O zagrożeniach ewentualnych również. O sierotach i ludziach uciekających przed szmatogłowymi psychopatami także.
Lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć Boruch.


Ostatnio zmieniony 20 cze 2017, 15:18 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 15:12 
zritah pisze:
Niesioł w Sejmie dziś


Niesiołowski był bardzo oburzony na Suskiego za to, że nie pozwolił mu przywieźć do Polski tego osieroconego dziewięciolatka ze zdjęcia. Ale Pani, Pani Zrito, może chłopczyka uratować przed chorobą sierocą, przecie może Pani poprosić córkę na emigracji, aby chłopczyka zaadoptowała, a Suskiego szlag trafi nagły, bo nie będzie mógł temu zapobiec.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 15:23 
A Pan zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby osierocony dzieciak został adoptowany przez Pańską córkę i miał normalny dom to istnieje wielkie prawdodobieństwo, że wyrośnie ''na ludzi''? Bo prawdopodobieństwo, że dziecko niczyje, zostanie użyte do samobójczych zamachów, a nawet wykonywania egzekucji jest jeszcze większe.


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 15:28 
AGAFIA pisze:
spójrz w oczy tych przerażonych istot i nie pierdol, że nie powinniśmy im pomóc


Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) 2/3 ludności świata jest niedożywiona lub głoduje, a to jest, Pani Agafio, 5 miliardów ludzi pozostających w bezpośrednim stanie zagrożenia życia i tym 5-ciu miliardom niech Pani spojrzy w oczy, pierdolona pizdo plwająca na marksizm i zakochana w kapitalizmie. Nie wzrusza mnie, Pani Agafio, epatowanie erzacem humanizmu przez zidiociałe kabotynki.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 15:32 
A co ja napisałam, analfabeto wyszczekany?
Niezależnie od kraju i koloru skóry!!! Paniał, czy drukowanymi?
A, że temat traktuje przede wszystkim o jednym z regionów, to i do tegoż się odniosłam.
Sam ciapatego wkleiłeś..Pfff..


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 15:37 
AGAFIA pisze:
gdyby osierocony dzieciak został adoptowany


A czy Pani, durna pizdo, kto broni zając się miliardem, albo i dwoma miliardami głodnych i chorych dzieci, nie tylko zagrożonych utratą życia, ale i patologią? Ma Pani przecie dobre kontakty z marketami, może Pani ich właścicieli namówić, aby nakarmili głodne dzieci we świecie cudownego kapitalizmu.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 15:39 
AGAFIA pisze:
A co ja napisałam


Idź w pizdu erzacu.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 15:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Generał podjął decyzję o ewakuacji w końcu marca 1942 roku. Trasa miała wieść przez Krasnowodzk nad Morzem Kaspijskim, gdzie kolej zamienione na statki. Drogą morską podróżowano następnie do Pahlevi w Iranie. Łącznie, w kilku fazach, na irańską ziemię przerzucono 116 tys. Polaków, z czego ok. 40 tys. cywilów. Mniej więcej połowę z nich stanowiły dzieci. Masowy exodus zorganizowali zarówno wojskowi, jak i dyplomaci - pracownik polskich placówek, a także działacze delegatur Ministerstwa Opieki Społecznej i Pracy.

Na terenie Iranu polskich cywilów rozlokowano w obozach dla uchodźców, m.in. w Teheranie, Ahwazie i Meszhedzie. Tworzono liczne placówki opiekuńcze, budowano też specjalne "polskie" osiedla. Szczególnie w Isfahanie, trzecim co do wielkości irańskim mieście, gdzie schronienie znalazły głównie polskie dzieci. Na początku 1943 roku Isfahan zamieszkiwało już ok. 2,6 tys. Polaków. Otoczono ich m.in. opieką lekarską oraz zapewniono dostęp do oświaty i kultury. Nikt nie zakazywał tu kultywowania wiary, obchodzenia świąt, wyrzeczenia się własnej tradycji.



http://natemat.pl/148383,my-tez-bylismy ... ym-swiecie

A my nie chcemy przyjąć zaledwie dziesięcioro sierot z Aleppo, bo boimy się, że przeniosą nam pierwotniaki.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 15:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Dajcie tym miliardom chleba to urodzą kolejne miliardy,a wtedy nawet wasz weganizm świata nie uratuje.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group