forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 13:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 lip 2017, 10:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Musieli miec niewyraźne miny jak ich pan nakrył. ;)

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 10:32 
st1111 pisze:
Ilu imigrantów dociera do wybrzeży Australii?


przepraszam....., wczoraj czy dzisiaj?


Na górę
  
 
Post: 05 lip 2017, 10:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Czarna Wołga to mit a Araby istnieją.



Czarna Wołga to mit? A ja widziałem jeszcze niedawno pełno takich pojazdów na ulicach. Szczególnie u oficjeli. Powiem więcej - kiedy solidarnościowi działacze obrośli tłuszczykiem, to do mojej firmy przyjeżdżał sobie Wołgą po wypłatę taki jeden oddelegowany do kumitetu cyntrolnego sulidarności w województwie. I sam tę Wołgę widziałem. Czarna jak dupa po zderzeniu z kamienną posadzką. I błyszcząca.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 10:47 
Boruch pisze:
Australia
kiedy ma sie w miarę skuteczną metodę selekcji. Być może trzeba się od nich czegoś uczyć.


Ależ oczywiście, że musimy się uczyć od Australii, w Europie nie ma już specjalistów od obozów koncentracyjnych, a w Australii są nowe doświadczone kadry obsługujące sprawnie australijskie obozy koncentracyjne dla emigrantów, którzy, gdyby nie te nowocześnie wydajne obozy izolujące od cywilizowanego społeczeństwa australijskiego tę dzicz barbarzyńską, to przecie czerń zdziczała właziłaby do restauracji bez podkolanówek, a tego kultura australijska znieść by nie mogła.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 05 lip 2017, 10:52 
korbaczeska pisze:
Chwila, chwila, starykizior


Już nie będzie żadnej chwili pobłażania wrogom Polski, stara kurwo, teraz, jak Pan Stary powrócił na moje łono i znowu jest moim serdecznym przyjacielem, to wespół w trymiga urwiemy Ci łeb, stara kurwo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 05 lip 2017, 14:29 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
starykizior pisze:
1. Mi-24 to nie MiG (samolot) tylko śmigłowiec desantowo szturmowy konstrukcji Mila.

2. Nie rozumiem wściekłej i histerycznej reakcji beton. W ogóle reaguje kompletnie bez zrozumienia, podobnie zresztą Rośka.
Na forum zapisano całe strony o tym kto jest winien tej całej sytuacji na Bliskim i Środkowym Wschodzie jak również w Afryce. Dlaczego Polska ma ponosić odpowiedzialność skoro była pionkiem w grze. Nikt z nas nie godził się na działania naszych polityków i nie popieraliśmy ich.

3. Nie mieszałem się do tej pory do tej dysputy bo pomiędzy interlokutorami wylało się całe bagno wzajemnej złości, nienawiści i niezrozumienia. Zainspirowały mnie fotki z Węgier. Zupełnie jak skrzyżowanie stanu wojennego ze stanem wojny. uznalem więc, że dobrze będzie określić co z tym fantem zrobić. Beton zareagowała po wariacku, zrozumiawszy mnie dosłownie. Zawsze miałem ją za osobę rozsądną, a nie nawiedzoną histeryczkę. Widzę, że myliłem się.

4. To samo Rośka, albo i gorzej. Twój atak na szarego (którego nie jestem fanem) był kompletnie z dupy wzięty. Szary akurat spokojnie i logicznie napisał a ty w niego Breivikiem.

5. Boruch udajesz starego mądrego Żyda więc zachowuj się jak stary mądry Żyd, a nie nawiedzony.

6 . Generalnie nikt z pałających świętym oburzeniem nie raczy zauważyć różnicy między UCHODŹCAMI a NIELEGALNYMI IMIGRANTAMI.
Jeśli Bronto czy Spluwa piszą do rzeczy to nie ważne, z automatu wściekły atak bo przecież to Bronto czy Spluwa. Bronto z tymi jego mitomanami czy bajkopisarzami jest nie bez winy, ale wy również uprawiacie czysty hejt.

7. Nie jestem czułym humanistą, doskonale widzę różnicę pomiędzy UCHODŹCAMI a NIELEGALNYMI IMIGRANTAMI. Tych ostatnich należy bezwzględnie usunąć nawet przy użyciu siły.

8. Wśród tej hordy z Węgier jakoś nie zauważyłem kobiet z dziećmi.

9. Niegdyś na Europę najeżdżały hordy barbarzyńców; Scytowie, Hunowie Mongołowie i diabli wiedzą kto jeszcze. Sytuację mamy obecnie nie toż samą, ale podobną. Trzeba użyć siły i tyle. Ograniczyć maksymalnie wpływy religijnych ortodoksów rodem z AS.

10. Kto wywołał tę falę i dlaczego to gadanie po próżnicy, stało się, faktem jest, że wróg u bram. Jestem jak najdalszy od histeryzowania, ale problem jest poważny i nie wiem czy do opanowania bez rozwiązań siłowych.


Nadinterpretujesz kiziorze, nie jestem histeryczką :D a twoje słowa oczywiście wzięłam na serio, bo ja cię serio traktuję, napisałeś coś o posyłaniu migów na fluchtlingów , to ja zapytałam czemu nie na tych co zmajstrowali ten bałagan,- co majsterkowicze za wysoko ?
Co by tu nie powiedzieć , jakie szczęście że mamy wybawcę, Putina, on nas uratuje, i tego się trzymajmy.
Jeśli wspomniałeś o najazdach barbarzyńców, to czemu nie wspomniałeś o krucjatach ??? :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 14:41 
beton pisze:
jakie szczęście że mamy wybawcę, Putina, on nas uratuje, i tego się trzymajmy


No i tego się trzymaj, stara kurwo, bo jak nie, to w mordę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 05 lip 2017, 14:55 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
barycki pisze:
beton pisze:
jakie szczęście że mamy wybawcę, Putina, on nas uratuje, i tego się trzymajmy


No i tego się trzymaj, stara kurwo, bo jak nie, to w mordę.

Adam Barycki


a ciebie kto do tablicy wywołał -he
sparciały ogonku z obsranym nieuciętym napletem- :D to był lajcik


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 15:04 
Z utęsknieniem wyczekuję Pani upławów, a wtedy, cały się w nich wytarzam.

Adam Barycki

PS. To też był laicik.


Na górę
  
 
Post: 05 lip 2017, 15:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Napływ migrantów. Władze Paryża proszą o pomoc
http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... Id,2413448

Rada miejska Paryża jednomyślnie wezwała władze państwa do zapewnienia schronienia migrantom
koczującym wokół paryskiego ośrodka dla przybyszów oraz odciążenia stolicy w związku z ich napływem.
____________________________

Było histeryczne uniesienie po zwycięstwie Macrona, który chce przyjmować muzułmanów,
nad anty imigrancką LePen.
Teraz bolesne zderzenie jego wyborców z konsekwencjami swoich wyborów.
Macron prędzej im dołoży murzynów niż zabierze z ulic Paryża. Mimo, że już, bo wybory
minęły, rozróżnia ekonomicznych od politycznych.

Powyższe dedykuję prezydentom Polskich miast, którzy chcą przyjmować imigrantów
wbrew rządowi i opinii własnych mieszkańców.


Zostaną sami z murzynami i arabami na ulicach swoich miast i z wkurwionymi wyborcami zamkniętymi w domach. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group