forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 8:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 maja 2017, 21:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
szary pisze:
Pantryglodytes pisze:
Cytuj:
Linie małp człekokształtnych i człowieka rozeszły się kilkaset tysięcy lat wcześniej, niż myśleliśmy.... na Bałkanach - przekonują w dwóch pracach, opublikowanych na łamach czasopisma "PLOS ONE", międzynarodowe zespoły naukowców.... tezy są owocem badań szczątków osobników z gatunku Graecopithecus freybergi, znalezionych na terenie Grecji i Bułgarii. Żuchwa i górny ząb przedtrzonowy pochodzą sprzed około 7,2 miliona lat, a zdradzają cechy charakterystyczne już dla naszych przodków.

Obecnymi, najbliższymi krewnymi człowieka są szympansy. Kluczowym zagadnieniem paleoantropologii pozostaje pytanie o ostatniego wspólnego przodka. Naukowcy zakładali do tej pory, że żył od 5 do 7 milionów lat temu w Afryce, gdzie ostatecznie obie gałęzie się rozdzieliły. Zgodnie ze sformułowaną w 1994 roku przez francuskiego paleoantropologa Yvesa Coppensa teorią, doszło do tego wskutek zmian klimatycznych we wschodniej Afryce. Najnowsze doniesienia badaczy z Bułgarii, Grecji, Australii, Francji, Kanady i Niemiec wskazują, że nasze początki mogły przebiegać według zupełnie innego scenariusza.
....

Badacze pod kierunkiem prof. Madelaine Böhme z Senckenberg Centre for Human Evolution and Palaeoenvironment Uniwersytetu w Tybindze i prof. Nikołaja Spassova z Bułgarskiej Akademii Nauk przebadali z pomocą najnowszych metod tomografii komputerowej szczątki dwóch osobników gatunku Graecopithecus freybergi, znalezione w Grecji i Bułgarii. Ich datowanie pokazało, że żuchwa osobnika nazwanego El Graeco, znaleziona na przedmieściach Aten w Pyrgos Vassilissis liczy sobie 7,175 miliona lat, a górny ząb przedtrzonowy osobnika z Azmaki w Bułgarii, 7,24 miliona lat. Tomografia wykazała natomiast, że struktura korzeni ich zębów przypomina naszą - ludzką, i odbiega od tej spotykanej u małp. To wskazuje, że Graecopithecus freybergi był już przedstawicielem naszej linii i pojawił się w wschodniej części basenu Morza Śródziemnego znacznie wcześniej, niż wydawało nam się to możliwe.


Taka sobie ciekawostka.

Ciekawy tekst, który przeszedł przez forum bez echa.
No to Ja będę echem, a że jest opóźnienie, to lepiej wybrzmi.

Do tej pory obowiązującą wykładnią paleontoligii była teza, że ostatni wspólny przodek ludzi i małp
pochodził z Afryki. Że Człowiek narodził się w Afryce. Że murzyni, araby i Europejczycy mają
wspólnego afrykańskiego przodka. Przytoczone w tekście badania dowodzą, że Europejczyk narodził się
kilkaset lat wcześniej niż murzyn i arab. I nie w Afryce. Narodził się na Bałkanach i Grecji. W Europie.

Nie zgadzam się z Europejskimi naukowcami i ich badaniami, bo się nie zgadzam.
Chciałbym więc stanowczo oprotestować opisany w ww. tekście dowód, że murzyni i araby są
jakoby późniejszą i dlatego bardziej dziką wersją człowieka, nie potrafiącą wytworzyć
i utrzymać własnej kultury i cywilizacji tylko pasożytującej na wcześniejszej, Europejskiej.

Jest to nazistowski, faszystowski, rasistowski, antyfeministyczny, szowinistyczny, antyBDSMowski
i głęboko homofobiczny tekst.

Że opisujący dokonania naukowe? Nieważne!

Raczej gwałt niż nazizm!



i kogo to, kurwa, obchodzi.......? skoro wszyscy jestesmy jednakowi , mimo ze twierdzimy ze jest inaczej.......ja to nazywam pierdoleniem :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 21:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
szary pisze:
....

Jest to nazistowski, faszystowski, rasistowski, antyfeministyczny, szowinistyczny, antyBDSMowski
i głęboko homofobiczny tekst.

Że opisujący dokonania naukowe? Nieważne!

....


Amen. Autorzy badań - nie przypadkiem wybrali sposób publikacji, zatem, możemy spodziewać się dalszych rewelacji a w zasadzie jest to pewne. Cóż zobaczymy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 21:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
IroB pisze:
.......? skoro wszyscy jestesmy jednakowi ...


Jak widzę jest Pan pewien, gratuluję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 21:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
korbaczeska pisze:
Ty szary to jednak jestes niezle pierdolniety! :lol: :lol: :lol:
I co w ogóle masz do BDSM? :lol: :mrgreen:

A, dzięki. :P
Do BDSM nie mam nic; tyle, że nie tylko frazeologicznie pasuje do LGBT.
Na zdrowie.

IroB pisze:
i kogo to, kurwa, obchodzi.......? skoro wszyscy jestesmy jednakowi , mimo ze twierdzimy ze jest inaczej.......ja to
nazywam pierdoleniem :)

Nie jesteśmy jednakowi. I to nie My, Europejczycy tak twierdzimy. No, z wyjątkiem Mnie.
To późniejsza, murzyńsko-arabska odmiana tak twierdzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 21:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Cytuj:
Nie jesteśmy jednakowi. I to nie My, Europejczycy tak twierdzimy. No, z wyjątkiem Mnie.
To późniejsza, murzyńsko-arabska odmiana tak twierdzi.


Wszyscy jestesmy murzynami. Ty po prostu jesteś murzynem szarym. :lol: :lol: :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 21:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
szary pisze:
korbaczeska pisze:
Ty szary to jednak jestes niezle pierdolniety! :lol: :lol: :lol:
I co w ogóle masz do BDSM? :lol: :mrgreen:

A, dzięki. :P
Do BDSM nie mam nic; tyle, że nie tylko frazeologicznie pasuje do LGBT.
Na zdrowie.

IroB pisze:
i kogo to, kurwa, obchodzi.......? skoro wszyscy jestesmy jednakowi , mimo ze twierdzimy ze jest inaczej.......ja to
nazywam pierdoleniem :)

Nie jesteśmy jednakowi. I to nie My, Europejczycy tak twierdzimy. No, z wyjątkiem Mnie.
To późniejsza, murzyńsko-arabska odmiana tak twierdzi.




jestesmy, jesli chodzi o mnie to mam w sobie samokrytyke......ha ha ha ........inteligentni zrozumieja...a reszta przecietnych mi kolo .....i ramionkami....

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 21:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
korbaczeska pisze:
Cytuj:
Nie jesteśmy jednakowi. I to nie My, Europejczycy tak twierdzimy. No, z wyjątkiem Mnie.
To późniejsza, murzyńsko-arabska odmiana tak twierdzi.


Wszyscy jestesmy murzynami. Ty po prostu jesteś murzynem szarym. :lol: :lol: :lol:


Nie wszyscy jesteśmy murzynami, co dowodzi opis naukowych badań parę ramek wyżej.
Ja - nie Ty - jestem z linii kilkaset tysięcy lat wcześniejszej niż murzyni i araby.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 22:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
:lol: :lol: :lol: zapomniałeś o żydach. nieładnie, antysemito :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 22:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
JA!..............................pierdole

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 22:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
korbaczeska pisze:
:lol: :lol: :lol: zapomniałeś o żydach. nieładnie, antysemito :lol:

Lud Żydowski jest starszy niż Europejski czy afrykański.
Pochodzi w prostej linii od Adama i Ewy.
Chylę z szacunkiem głowę przed wybranymi też naszego Boga, nazistowska antysemitko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group